PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

GTCC 2oς Αγώνας: Κυριακή 18 Ιουνίου!
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 17 Μάϊ 2006, 18:35:09    Θέμα δημοσίευσης: GTCC 2oς Αγώνας: Κυριακή 18 Ιουνίου! Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μετά την επιτυχημένη διοργάνωση του πρώτου GTCC, αναμένονται ακόμα περισσότερες συμμετοχές για τον δεύτερο αγώνα και έτσι αυτός γίνεται διήμερος. Το 2ο GTCC θα πραγματοποιηθεί στον Kartodromo Αφιδνών, την Κυριακή 18 Ιουνίου.

Το κόστος παραμένει στα 40 ευρώ συν την ημερήσια λισανς και οι οδηγοί θα πραγματοποιούν ένα γύρο warm-up και τρεις χρονομετρημένους που αθροίζονται για την κατάταξη.

Οι Δηλώσεις συμμετοχής θα ξεκινήσουν την Πέμπτη 1 Ιουνίου και θα λήξουν την Πέμπτη 8 Ιουνίου, ενώ οι διαγωνιζόμενοι στην δεύτερη σελίδα της αίτησης συμμετοχής θα βρουν πολύτιμες πληροφορίες σχετικά με την διεξαγωγή, την ερμηνεία των σημαιών, καθώς και μία ενδεικτική λίστα από ελαστικά που επιτρέπονται.

Μπορείτε να κατεβάσετε πατώντας εδώ την Αίτηση Συμμετοχής του GTCC (αρχείο Αcrobat Reader)

Μπορείτε να κατεβάσετε πατώντας εδώ τον Ειδικό Κανονισμό του GTCC (αρχείο Αcrobat Reader)




If everything seems under control, you're just not going fast enough...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Sidobre στις Δευ 12 Ιούν 2006, 14:06:23, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 18 Μάϊ 2006, 13:26:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για να αρχίσω να βλέπω χεράκια.... Rolling eyes


Cheers



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
GFG (ΓΙΩΡΓΟΣ) 
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


vw passat 1.8T

Ένταξη: 24 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 372
Τόπος: ΚΑΛΑΜΑΤΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 18 Μάϊ 2006, 13:59:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

99% και εγω μεσα! Αλλα αφηνω και ενα 1% γιατι δεν ξερω ποτε θα δινω το μαθημα! Σε ποια κατηγορια θα μπω αν ειναι;


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 18 Μάϊ 2006, 14:06:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

1400 T -> κατ "E" (Ε. Από 1.401cc έως 1.600cc / έως 1.400cc με Τurbo )


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
STELIOS 
Moderator


Little Bastard

Ένταξη: 18 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 2664

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 18 Μάϊ 2006, 16:27:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν δεν λειπω για διακοπες θα δωσω κι'εγω το παρον με το "Little Bastard" (εχει και ταυτοτητα τωρα Laughing )


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 18 Μάϊ 2006, 17:20:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Kριμα ρε γα**το πεφτει στο Σ/Κ της Αιγειρας . . .


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 18 Μάϊ 2006, 18:32:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Lef205 έγραψε:
Kριμα ρε γα**το πεφτει στο Σ/Κ της Αιγειρας . . .


Το επίσημο πρόγραμμα της ΕΘΕΑ δεν λέει Αιγείρα, αλλά Ραλλυ Κένταυρος (που αναστέλλεται βάση της απόφασης)

Για δες εδώ

http://www.ethea.elpa.gr/news/closeup.php?id=1045&cat=40



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 18 Μάϊ 2006, 18:40:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://www.rally.gr/default.asp?menu_code=gr_anav-program
Τασο μαλλον κανεις λαθος... Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 18 Μάϊ 2006, 18:41:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ghost Dog έγραψε:
http://www.rally.gr/default.asp?menu_code=gr_anav-program Wink


Μολις τωρα εκανα copy το link!!!!!

Λοιπον,αν δεν γινει και ειμαι "στρωμενος" . . . μεσα!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 18 Μάϊ 2006, 18:42:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θέλω να πιστέυω ότι το site της ΕΘΕΑ είναι το σωστό.

Και γω αυτό που λέει το rally.gr ήξερα αλλά προφανώς έχει μετατεθεί η Αιγείρα για 25~26 Ιουνίου. Wink (ελπίζω δηλαδή...)


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 18 Μάϊ 2006, 18:53:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
Θέλω να πιστέυω ότι το site της ΕΘΕΑ είναι το σωστό.

Και γω αυτό που λέει το rally.gr ήξερα αλλά προφανώς έχει μετατεθεί η Αιγείρα για 25~26 Ιουνίου. Wink (ελπίζω δηλαδή...)


Μακαρι ρε ζουζουνελο γιατι αν γινει την ημερομηνια του gtcc ολοι θα ειστε εκει και εγω μονος βαριεμαι να παω,οποτε ας ελπισουμε οτι η ΕΘΕΑ δεν ειναι λαθος μεχρι και στο προγραμμα των αγωνων της ! Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 18 Μάϊ 2006, 18:58:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

...εγώ θα ήμουν σε τεράστιο δίλημμα για το που να πάω γιατί "μόνο" στο βουνό δεν θα σε άφηνα...

(βασικά ένα τηλέφωνο στην ΕΘΕΑ θα μας λύσει κάθε απορία...)


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 18 Μάϊ 2006, 19:31:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Lef205 έγραψε:
Μακαρι ρε ζουζουνελο γιατι αν γινει την ημερομηνια του gtcc ολοι θα ειστε εκει και εγω μονος βαριεμαι να παω,οποτε ας ελπισουμε οτι η ΕΘΕΑ δεν ειναι λαθος μεχρι και στο προγραμμα των αγωνων της ! Laughing

Φτου σου ρε.... Evil Razz
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
pappaki (Δημήτρης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


106 Rallye 16v

Ένταξη: 27 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 291
Τόπος: Δυο τετράγωνα πάνω από τον παράγοντα...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 18 Μάϊ 2006, 19:32:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
...εγώ θα ήμουν σε τεράστιο δίλημμα για το που να πάω γιατί "μόνο" στο βουνό δεν θα σε άφηνα...

(βασικά ένα τηλέφωνο στην ΕΘΕΑ θα μας λύσει κάθε απορία...)


Έγω θα τον άφηνα να ησυχάσουμε και λίγο,από αυτόν και τον κουβά του.................... Very happy Very happy Very happy




www.gocar.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 18 Μάϊ 2006, 19:32:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
...εγώ θα ήμουν σε τεράστιο δίλημμα για το που να πάω γιατί "μόνο" στο βουνό δεν θα σε άφηνα...

(βασικά ένα τηλέφωνο στην ΕΘΕΑ θα μας λύσει κάθε απορία...)


Kατι τετοια λες και με πιανουν τα ζουμια! Love


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
ronnie (Γιόν)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


205 GTI 1.9 1989

Ένταξη: 29 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 37
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 19 Μάϊ 2006, 12:47:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εκτος απροοπτου θα λαβω μερος στα 2λιτρα ατμοσφαιρικα με το 1.9. Δεν περιμενω πολλα πραγματα, αλλα θα εχει πλακα.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την ronnie στις Παρ 19 Μάϊ 2006, 13:01:22, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 19 Μάϊ 2006, 12:49:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ronnie έγραψε:
Εκτος απροοπτου θα λαβω μερος στα 2λιτρα ατμοσφαιρικα με το 1.9. Δεν περιμενω πολλα πραγματα, αλλα θα εχει πλακα.


ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ... ΚΑΙ ΕΛΕΓΑ ΠΟΤΕ ΘΑ ΔΩ 205 ΕΝ ΔΡΑΣΗ!!!!!!
ΕΥΓΕ!



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 19 Μάϊ 2006, 12:57:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγώ πάλι περιμένω να δω τα υπόλοιπα 205 του club και εκείνο το Mi16.... Rolling eyes Rolling eyes


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 19 Μάϊ 2006, 16:12:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ronnie έγραψε:
Εκτος απροοπτου θα λαβω μερος στα 2λιτρα ατμοσφαιρικα με το 1.9. Δεν περιμενω πολλα πραγματα, αλλα θα εχει πλακα.

Ωραιοςςς! Wink Τοτε θα θαυμασουμε και εσενα... Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Touristas (Αργύρης)
Τεχνικός Σύμβουλος


Peugeot Geopolis RS 300

Ένταξη: 15 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 3273
Τόπος: Νικαια-Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 20 Μάϊ 2006, 06:40:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ααααααααααα θέλω το 205 μου θέλω το 205 μου Crying or Very sad
Αχ και να το είχα πλάκα που θα είχαμε Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενη
Σελίδα 1 από 7

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2004s (PHP: 83% - SQL: 17%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on