PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

2o Πρωτάθλημα 6Χ6 Club Αυτοκινήτων
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
COOL ALEXIS (Aleki)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

C3 Cowmooflage

Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 2776
Τόπος: Fathercare

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Ιούλ 2006, 11:11:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Άσε γιατί με πόναγε όλη η σειρά το βράδυ...

Λέγε τέτοια και σε βλέπω να έρχεσαι παρέα μου την Δευτέρα Black eye


Θέλω ένα και ένα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
kostask (KΩΣΤΑΣ)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


JEEP WRANGLER

Ένταξη: 26 Μάρ 2005
Δημοσιεύσεις: 338
Τόπος: .......................................

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Ιούλ 2006, 11:12:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
kostask έγραψε:
Θα έχεις και κάτι να σου θυμίζει τον συγκεκριμένο αγώνα πλέον.... Wink Wink


προς το παρόν "δεν" έχει "κάτι" που του θυμίζει τον αγώνα... Laughing Laughing Laughing

Πάντως η ήττα χθες είχε και ένα καλό. Shocked
Για σκεφτείτε να κρατάγε μεγαλήτερη κούπα ο Μάνος...
Οδοντοστοιχία ολόκληρη θα χρειαζόταν ο Αλέξης τώρα..... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Γεωργίου θα ήταν σήμερα... Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
COOL ALEXIS (Aleki)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

C3 Cowmooflage

Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 2776
Τόπος: Fathercare

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Ιούλ 2006, 11:17:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και θα σας έκραζα λαμόγια...

Αν είχατε κερδίσει τουλάχιστον θα έλεγα χαλάλι αλλά μου πήρατε το μικρό το τσίπικο! Σαν μεγάλο πορτοκάλι είναι....

Άμπαλλοι....

Ου ρε ου ου ου ου ου....

ΥΓ Εγώ χθες έκανα αουουουουου τς Crying or Very sad


Θέλω ένα και ένα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Ronin (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 Grand Tourisme 2.0 16v

Ένταξη: 08 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 1252
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Ιούλ 2006, 11:41:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπράβο σε ολα τα παιδιά που βοήθησαν και στήριξαν αυτή την ομάδα να κατακτήσει έναν τίτλο και να βρεθεί υποψήφια και για δεύτερο.

Τα παιδιά που είναι υπεύθυνα για τη λειτουργία του γηπέδου έδωσαν ρεσιτάλ ανευθυνότητας.
Δεν ξέρω τι έκαναν με τις άλλες ομάδες ,αλλα απέναντί μας υπήρξαν επιεικώς απαράδεκτοι.
Καλά θα κάνουν να το σκεφτούν πολύ καλά πρίν αποφασίσουν να διοργανώσουν ξανά πρωτάθλημα.
Είναι πολύ λυπηρό οι διοργανωτές ενός τουρνουά να γίνονται ''μπαλάκι'' απο την κάθε ομάδα.
Είναι πολύ λυπηρό να φτάνουν στο σημείο να παρακαλάνε ομάδες(εμάς) για να κατέβουν να παίξουν (και τελικό μάλιστα).
Αν εμείς σαν ομάδα δεν τους κάναμε το χατήρι ,το πρωτάθλημα θα τιναζόταν στον αέρα.

Ας είναι.
Προσωπικά θα προτείνω στον αρχηγό μας ,η ομάδα μας να μην ακολουθήσει το νέο πρωτάθλημα.
Δεν έχουμε να κερδίσουμε πλέον τίποτα,δεν έχουμε να αποδείξουμε τίποτα σε κανέναν και δεν μας αξίζει τέτοια αντιμετώπιση.
Αρκετά ανεχτήκαμε αναβολές,κόντρα αναβολές (και το κορυφαίο:Τελικός την επόμενη μέρα του ημιτελικού).Μην αρχίσω να αναφέρω και το σήριαλ των ημιτελικών με το Ignis.

Τα παραπάνω δεν αγγίζουν τα παιδιά του Ibiza,που έπαιξαν πολύ καλά και δίκαια κέρδισαν το τρόπαιο.

Καλό καλοκαίρι σε όλους.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Ιούλ 2006, 12:02:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ronin έγραψε:
Προσωπικά θα προτείνω στον αρχηγό μας ,η ομάδα μας να μην ακολουθήσει το νέο πρωτάθλημα...


Πάνο δεν έχεις άδικο.
Το σκεφτόμουν και 'γω αυτό.
Πλάκα-πλάκα υπάρχουν τόσα γήπεδα 6χ6 που διοργανώνουν αντίστοιχα Πρωταθλήματα...

Anyway τα βλέπετε αυτά από Σεπτέμβριο. Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
christhehealer (Celebrity)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Jazzmobile

Ένταξη: 19 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 3066
Τόπος: Αθήνα - Γκύζη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Ιούλ 2006, 13:48:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl
Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl
Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl
Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl
Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl

Συγγνώμη ρε παιδιά αλλά απ' το πρωί μ' αυτά που διαβάζω δεν μπορώ να συγκρατήσω τα γέλια μου!!!!!!!!!!!!!!


Mου επιτρέπεται έτσι?

Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl
Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl
Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl
Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl
Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Tomakos (Γεράσιμος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.6 16V

Ένταξη: 05 Ιούλ 2005
Δημοσιεύσεις: 510

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Ιούλ 2006, 13:52:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΠΑΙΧΤΑΡΑΔΕΣ ΜΟΥ!!!!!!!!!

Δυο κούπες μέσα σε λίγους μήνες δεν είναι και λίγο.... Wink
Οι μοναδικοί είμαστε που το έχουν καταφέρει! Exclamation

Και αν ψάχνετε για αιτίες της χθεσινής ήττας ήταν πολύ απλά η κούραση απ΄τα συνεχή παιχνίδια και τίποτε άλλο.......η πορεία μας και οι νίκες μας αυτό δείχνουν άλλωστε Cool
Συγχαρητήρια στα παιδιά από το Ibiza....

Cu at the party......... Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool



The italian job.......!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
xrisa-xs (ΧΡΥΣΑ)
Moderator
Επίσημο Μέλος

206xs 1.4 (2002) & 207 GT 1.6 (2009)

Ένταξη: 25 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 1316
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Ιούλ 2006, 15:43:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

παιχταράδες μου τα συγχαρητήριά μου για την μέχρι τώρα πορεία σας!
2 κούπες στα 2 δεν είναι και μικρό πράγμα! μπράβο!

όσο για το χθεσινό τελικό, δεν νομίζω πως η ήττα ήρθε από το ότι το ibiza club είχε καλύτερη ομάδα, αλλά ότι η κούραση και ο "κακός" εαυτός μας έπαιξε το σπουδαιότερο ρόλο.. σας έχω δει σε καλύτερα παιχνίδια και πραγματικά πετάτε!

και πάλι μπράβο! από Σεπτέμβριο τώρα!



Watch out!!! Red demoness on the loose!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Ronin (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 Grand Tourisme 2.0 16v

Ένταξη: 08 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 1252
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Ιούλ 2006, 16:00:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

christhehealer έγραψε:
Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl
Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl
Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl
Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl
Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl

Συγγνώμη ρε παιδιά αλλά απ' το πρωί μ' αυτά που διαβάζω δεν μπορώ να συγκρατήσω τα γέλια μου!!!!!!!!!!!!!!


Mου επιτρέπεται έτσι?

Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl
Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl
Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl
Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl
Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl


Όλα σ'αυτή τη ζωή είναι ευκολότερα απο τον καναπέ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
nasoss 
Μέλος
Μέλος


Peugeot 206 2.0 (16V) GTI

Ένταξη: 26 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 121
Τόπος: athina

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Ιούλ 2006, 19:49:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ronin έγραψε:
Μπράβο σε ολα τα παιδιά που βοήθησαν και στήριξαν αυτή την ομάδα να κατακτήσει έναν τίτλο και να βρεθεί υποψήφια και για δεύτερο.

Τα παιδιά που είναι υπεύθυνα για τη λειτουργία του γηπέδου έδωσαν ρεσιτάλ ανευθυνότητας.
Δεν ξέρω τι έκαναν με τις άλλες ομάδες ,αλλα απέναντί μας υπήρξαν επιεικώς απαράδεκτοι.
Καλά θα κάνουν να το σκεφτούν πολύ καλά πρίν αποφασίσουν να διοργανώσουν ξανά πρωτάθλημα.
Είναι πολύ λυπηρό οι διοργανωτές ενός τουρνουά να γίνονται ''μπαλάκι'' απο την κάθε ομάδα.
Είναι πολύ λυπηρό να φτάνουν στο σημείο να παρακαλάνε ομάδες(εμάς) για να κατέβουν να παίξουν (και τελικό μάλιστα).
Αν εμείς σαν ομάδα δεν τους κάναμε το χατήρι ,το πρωτάθλημα θα τιναζόταν στον αέρα.

Ας είναι.
Προσωπικά θα προτείνω στον αρχηγό μας ,η ομάδα μας να μην ακολουθήσει το νέο πρωτάθλημα.
Δεν έχουμε να κερδίσουμε πλέον τίποτα,δεν έχουμε να αποδείξουμε τίποτα σε κανέναν και δεν μας αξίζει τέτοια αντιμετώπιση.
Αρκετά ανεχτήκαμε αναβολές,κόντρα αναβολές (και το κορυφαίο:Τελικός την επόμενη μέρα του ημιτελικού).Μην αρχίσω να αναφέρω και το σήριαλ των ημιτελικών με το Ignis.

Τα παραπάνω δεν αγγίζουν τα παιδιά του Ibiza,που έπαιξαν πολύ καλά και δίκαια κέρδισαν το τρόπαιο.

Καλό καλοκαίρι σε όλους.


Με τη σειρά μου και εγώ θέλω να πω ότι συμφωνώ απόλυτα με τα λεγόμενα του Πάνου.
Πλέον δεν με συγκινει τίποτα στο να ξαναπαίξω σε ένα τουρνουά το οποίο είναι αναξιόπιστο και δεν τηρεί ούτε τα στανταρ του σωστού προγραμματισμού που είναι και η αφετηρία για να διοργανώσεις ένα σωστό πρωτάθλημα.
Σε ολόκληρο το πρωτάθλημα δεν θυμάμαι να φέραμε ποτε αντίρρηση και να είμασταν απόλυτοι όταν οι άλλοι ακυρώνανε το ένα παιχνίδι μετά το άλλο, ποτε δεν είπαμε: "αμα δεν κατέβει η αντίπαλη ομαδα το χάνουνε το παιχνίδι στα χαρτιά και τέρμα και τελείωσε!!!!!!" Σκύβαμε το κεφάλι και συνεχίζαμε στις ορέξεις του κάθε club όταν θα μπορούσε!
Μέχρι που φτάσαμε στο αποκορύφωμα!!!!
Ημιτελικός και στο καπάκι τελικός την επόμενη!
Αυτά για τον απαράδεκτο προγραμματισμό.
Και όσο αφορά για την αξιοπιστία δεν νομίζω ότι τελικά μας αντιμετωπίζανε και με το καλύτερο τρόπο, και θέλω να σταθω συγκεκριμένα στη φάση με τον Κώστα που αποβλήθηκε με κόκκινη αντί να αποβληθούν και οι δυο παίχτες , γιατί μου προξενεί εύλογο ερώτημα γιατί δεν απέβαλε στο αμέσως προηγούμενο παιχνίδι με τα ignis σε παρόμοια φάση, που ο ίδιος ο παίχτης μας έλεγε στον ρεφερι να τους αποβάλει και τους δυο, αλλά δεν έγινε και τον λόγω τον ξέρουμε όλοι (alex)
Αυτά είναι από εμένα τα δικά μου παράπονα και θα προτιμούσα να παίζαμε από την καινούργια σαιζόν σε πιο μεγάλο γήπεδο (7Χ7) και βέβαια σε αλλο τουρνουά, αφού στο συγκεκριμένο που παίζαμε δεν υπάρχει και κάτι άλλο να πάρουμε.
Το ολο θεμα που γράφω δεν έχει κανένα σκοπό να μειώσει τη πρωτιά του Ibiza.
Συγχαρητήρια για την ομάδα τους και πάντα νίκες .
Τέλος να πω σε όλα τα παιδιά που αγωνίστηκαν και στα δυο πρωταθλήματα ένα μεγάλο μπράβο!!!!!!!!
Και στα παιδιά στην κερκίδα που όποτε μπορούσανε μας ακολουθούσανε και μας στηρίξανε .

Υ.Γ. ρε Μανο ακόμα με πονάει το αριστερό, ούτε με διόπτρα να με σημάδευες …..


Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email AIM διεύθυνση
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Ιούλ 2006, 20:16:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

χτες πήραν και οι 2 κόκκινη...προχτες δεν μας νοιάζει τι έγινε. Στην τελική το ignis το αποκλείσαμε και τις 2 φορές που το βρήκαμε μπροστά μας. Είναι μικροπρέπεια να μιλάμε για διαιτησία σε αυτό το σημείο. Άλλωστε δεν ήταν ο ίδιος διαιτητής. Το 7Χ7 δε με συγκινεί τόσο...θα προτιμούσα το 5Χ5 καθώς θεωρώ οτι βολεύει τις καλές ομάδες. Στο 6Χ6 πλέον οι μισές ομάδες έχουν 4 άτομα άμυνα και 1 περίπτερο μπροστά με αποτέλεσμα κακής ποιότητας ποδόσφαιρο και δύσκολο σκοράρισμα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Ιούλ 2006, 20:32:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nasoss έγραψε:

.........Υ.Γ. ρε Μανο ακόμα με πονάει το αριστερό, ούτε με διόπτρα να με σημάδευες …..


Σόρυ ρε Νάσο...
Τελικά όλο ζημιά ήμουν χθές... Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nasoss 
Μέλος
Μέλος


Peugeot 206 2.0 (16V) GTI

Ένταξη: 26 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 121
Τόπος: athina

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 14 Ιούλ 2006, 00:31:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Baphomet έγραψε:
χτες πήραν και οι 2 κόκκινη...προχτες δεν μας νοιάζει τι έγινε. Στην τελική το ignis το αποκλείσαμε και τις 2 φορές που το βρήκαμε μπροστά μας. Είναι μικροπρέπεια να μιλάμε για διαιτησία σε αυτό το σημείο. Άλλωστε δεν ήταν ο ίδιος διαιτητής. Το 7Χ7 δε με συγκινεί τόσο...θα προτιμούσα το 5Χ5 καθώς θεωρώ οτι βολεύει τις καλές ομάδες. Στο 6Χ6 πλέον οι μισές ομάδες έχουν 4 άτομα άμυνα και 1 περίπτερο μπροστά με αποτέλεσμα κακής ποιότητας ποδόσφαιρο και δύσκολο σκοράρισμα.
Αν είναι έτσι και πίρε κόκκινη τότε πάω πασο…
Τέλος πάντων καλό είναι να κάτσουμε όλοι μαζί σε ένα τραπέζι κάποια στιγμή να το συζητήσουμε εφ όλης…
Wink Wink Wink


Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email AIM διεύθυνση
nasoss 
Μέλος
Μέλος


Peugeot 206 2.0 (16V) GTI

Ένταξη: 26 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 121
Τόπος: athina

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 14 Ιούλ 2006, 00:34:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

vinman έγραψε:
nasoss έγραψε:

.........Υ.Γ. ρε Μανο ακόμα με πονάει το αριστερό, ούτε με διόπτρα να με σημάδευες …..


Σόρυ ρε Νάσο...
Τελικά όλο ζημιά ήμουν χθές... Laughing


Δεν πειράζει ρε μαστρομανο , έδωσες ώμος δουλειά στους οδοντίατρους και στους παπαρολογους…
Κάτι είναι και αυτό ….
Dizzy2 Dizzy2 Dizzy2 Dizzy2 Dizzy2 Dizzy2 Dizzy2 Dizzy2 Dizzy2 Dizzy2 Dizzy2 Dizzy2 Dizzy2 Dizzy2 Dizzy2


Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket


Έχει επεξεργασθεί από τον/την nasoss στις Παρ 14 Ιούλ 2006, 00:38:42, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email AIM διεύθυνση
nasoss 
Μέλος
Μέλος


Peugeot 206 2.0 (16V) GTI

Ένταξη: 26 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 121
Τόπος: athina

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 14 Ιούλ 2006, 00:35:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

vinman έγραψε:
nasoss έγραψε:

.........Υ.Γ. ρε Μανο ακόμα με πονάει το αριστερό, ούτε με διόπτρα να με σημάδευες …..


Σόρυ ρε Νάσο...
Τελικά όλο ζημιά ήμουν χθές... Laughing


Δεν πειράζει ρε μαστρομανο , θα έχουν ώμος δουλειά οι οδοντίατροι και οι παπαρολογοι.
Κάτι είναι και αυτό ….
Dizzy2 Dizzy2 Dizzy2 Dizzy2 Dizzy2 Dizzy2 Dizzy2 Dizzy2 Dizzy2 Dizzy2 Dizzy2 Dizzy2 Dizzy2


Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email AIM διεύθυνση
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 14 Ιούλ 2006, 05:17:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nasoss έγραψε:
vinman έγραψε:
nasoss έγραψε:

.........Υ.Γ. ρε Μανο ακόμα με πονάει το αριστερό, ούτε με διόπτρα να με σημάδευες …..


Σόρυ ρε Νάσο...
Τελικά όλο ζημιά ήμουν χθές... Laughing


Δεν πειράζει ρε μαστρομανο , θα έχουν ώμος δουλειά οι οδοντίατροι και οι παπαρολογοι.
Κάτι είναι και αυτό ….
Dizzy2 Dizzy2 Dizzy2 Dizzy2 Dizzy2 Dizzy2 Dizzy2 Dizzy2 Dizzy2 Dizzy2 Dizzy2 Dizzy2 Dizzy2


Silly Silly Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 14 Ιούλ 2006, 05:30:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Arrow Απο το forum του Ibiza club.

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
COOL ALEXIS (Aleki)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

C3 Cowmooflage

Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 2776
Τόπος: Fathercare

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 14 Ιούλ 2006, 07:29:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

vinman έγραψε:
nasoss έγραψε:
vinman έγραψε:
nasoss έγραψε:

.........Υ.Γ. ρε Μανο ακόμα με πονάει το αριστερό, ούτε με διόπτρα να με σημάδευες …..


Σόρυ ρε Νάσο...
Τελικά όλο ζημιά ήμουν χθές... Laughing


Δεν πειράζει ρε μαστρομανο , θα έχουν ώμος δουλειά οι οδοντίατροι και οι παπαρολογοι.
Κάτι είναι και αυτό ….
Dizzy2 Dizzy2 Dizzy2 Dizzy2 Dizzy2 Dizzy2 Dizzy2 Dizzy2 Dizzy2 Dizzy2 Dizzy2 Dizzy2 Dizzy2


Silly Silly Laughing Laughing Laughing


Νομίζω πως τα οπτικά ΜΑΓΓΕΛ δεν μας καλυπτουν πλεον σαν χορηγός....

Κάτι σε πολυκλινική θα ήταν καλύτερο Idea


Θέλω ένα και ένα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
ibiza101 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 12 Ιούλ 2006
Δημοσιεύσεις: 3

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 14 Ιούλ 2006, 07:50:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

θα ηθελα να δωσω συνχαρητιρια στην ομαδα σας.
κανατε μια πολυ καλη πορεια και ειχατε για δευτερη συνεχη φορα την συμμετοχη σε τελικο.
εγινε ωραιο παιχνιδι με πολυ ενταση και νευρα. σε τετοια παιχνιδια λογικο να υπαρχουν και νομιζω πως μετα το τελος δεν εχει κανεις προβλημα και διαφορες με κανεναν (εγω προσωπικα ετσι καταλαβα με τον φιλο που φαγαμε την κοκκινη).
καλη επιτυχια στο επομενο και καλες διακοπες σε ολους.

ηλιας-ibizaclub.


www.ibizaclub.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Ady (Αδριανός)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2001)

Ένταξη: 03 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 1468
Τόπος: Αθήνα - Ν. Ερυθραία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 14 Ιούλ 2006, 08:01:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ibiza101 έγραψε:
θα ηθελα να δωσω συνχαρητιρια στην ομαδα σας.
κανατε μια πολυ καλη πορεια και ειχατε για δευτερη συνεχη φορα την συμμετοχη σε τελικο.
εγινε ωραιο παιχνιδι με πολυ ενταση και νευρα. σε τετοια παιχνιδια λογικο να υπαρχουν και νομιζω πως μετα το τελος δεν εχει κανεις προβλημα και διαφορες με κανεναν (εγω προσωπικα ετσι καταλαβα με τον φιλο που φαγαμε την κοκκινη).
καλη επιτυχια στο επομενο και καλες διακοπες σε ολους.

ηλιας-ibizaclub.

Ευχαριστούμε Ηλία.
Καλές διακοπές και καλή ξεκούραση.


Τσαφ...τσουφ...τσαφ...τσουφ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Επόμενη
Σελίδα 11 από 12

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,3692s (PHP: 80% - SQL: 20%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on