PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

2o Πρωτάθλημα 6Χ6 Club Αυτοκινήτων
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Tomakos (Γεράσιμος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.6 16V

Ένταξη: 05 Ιούλ 2005
Δημοσιεύσεις: 510

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 12 Ιούλ 2006, 14:38:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing γαμπρός.... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Και βάλε..... Laughing Laughing Laughing



The italian job.......!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 12 Ιούλ 2006, 14:42:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εεεε Rolling eyes Shocked και νύφη Question Question Laughing Laughing W00t Stunned


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Tomakos (Γεράσιμος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.6 16V

Ένταξη: 05 Ιούλ 2005
Δημοσιεύσεις: 510

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 12 Ιούλ 2006, 14:44:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θα μου τον πληγώσεις τώρα και δεν θέλω!!!!!!!!!!! Rotfl Rotfl Rotfl



The italian job.......!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 12 Ιούλ 2006, 15:28:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θα έχει συνανάντηση πιο πριν στην έδρα μας; Αν ναι, τι ώρα; Cool


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
crusader (Σπύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2806

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 12 Ιούλ 2006, 16:11:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

όχι Ζήση, κατευθείαν γήπεδο θα πάμε γιατί είμαστε ψιλο-κομμάτια, αν κάτσουμε και στην έδρα θα μας πάρει ο ύπνος..


®
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
shiba (giwrgos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


shiba cc

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 1069
Τόπος: γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 12 Ιούλ 2006, 16:57:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μηπως εχε ι η ομαδα κανενα αξιολογο σεντερ μπακ να τον προτεινω στον σωκρατη και τον παρουμε στον θρυλο γιατι δεν παιζει να βρουμε αλλιωσ?... Smile καλη επιτυχια παιδες...με τσαμπουκα Twisted evil


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 12 Ιούλ 2006, 17:42:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος





If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
COOL ALEXIS (Aleki)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

C3 Cowmooflage

Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 2776
Τόπος: Fathercare

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 12 Ιούλ 2006, 19:05:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Tomakos έγραψε:
Θα μου τον πληγώσεις τώρα και δεν θέλω!!!!!!!!!!! Rotfl Rotfl Rotfl


Θα βγάλω τα μυδράλια και θα γίνει το σώσε Exclamation Exclamation Exclamation
Armed Hunter


Θέλω ένα και ένα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
kostask (KΩΣΤΑΣ)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


JEEP WRANGLER

Ένταξη: 26 Μάρ 2005
Δημοσιεύσεις: 338
Τόπος: .......................................

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 12 Ιούλ 2006, 23:06:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χάσαμε στον τελικό 3-2 αλλα όλη η πορεία αξίζει συγχαρητήρια......

Θέλω να ζητήσω συγνώμη για την αποβολή μου απο όλους.......και πάλι συγχαρητήρια σε όλους.........
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Ιούλ 2006, 00:51:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μπράβο μας που φτάσαμε στην πηγή για δεύτερη φορά κι ας μην ήπιαμε νερό... συνέτρεξαν πολλοί λόγοι και δυστυχώς δεν είναι μόνο αγωνιστικοί... τα λέμε στο επόμενο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Ιούλ 2006, 01:56:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Thumb right Παίδες συγχαρητήρια για την πραγματικά άριστη πορεία σε όλο το πρωτάθλημα.

Sad Στεναχωρήθηκα πολύ σήμερα, όχι γιατί χάσατε, αλλά γιατί από την κούραση από το χθεσινό δύσκολο ματς με το Ignis είσασταν κομμάτια και σχεδόν από την μέση του 1ου ημιχρόνου δεν μπορούσατε "να πάρετε τα πόδια σας" και δεν μπορέσατε να παίξετε όπως τις άλλες φορές.
Anyway...

Thumb right Συγχαρητήρια και στο Ibiza που έπαιξε καλή μπάλα σήμερα αν και στην κατάσταση που είμασταν... είμασταν "ευκολη λεία".

Armed Ραντεβού με όλους στο επόμενο πρωτάθλημα όπου ελπίζω ο προγραμματισμός των αγώνων να γίνει με σωστότερο τρόπο και όχι τελευταία στιγμή ώστε να μην τρέχουμε σαν τρελοί και να μην τσακωνόμαστε με τις άλλες ομάδες.

Idea Εξάλλου το πρωτάθλημα γίνεται για να κάνουμε την πλάκα μας και να εκτονωνόμαστε από την καθυμερινότητα της δουλειάς και δεν υπάρχει λόγος να γίνεται σχεδόν σε κλίμα Bad talk "διαμάχης και διαπλοκής"...

Δεν έχει νόημα έτσι νομίζω Wink Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Ιούλ 2006, 05:40:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Συγχαρητήρια στην ομάδα μας που σε δύο πρωταθλήματα έχει παίξει και στους δύο τελικούς... Wink
Αυτό τουλάχιστον δείχνει μια σταθερότητα της ομάδας και αποδικνύει ότι το κατέχουμε το άθλημα... Wink
Εύχομαι το τρίτο κατά σειρά πρωτάθλημα που θα αρχίσει απο Σεπτέμβρη να έχει πάνω απ' όλα σωστό προγραμματισμό........
Συγχαρητήρια και στο Ibiza για τον χθεσινό αγώνα και την κατάκτηση του πρωταθλήματος.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
COOL ALEXIS (Aleki)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

C3 Cowmooflage

Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 2776
Τόπος: Fathercare

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Ιούλ 2006, 08:53:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Tomakos έγραψε:
MEMsound έγραψε:
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing γαμπρός.... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Και βάλε..... Laughing Laughing Laughing


Είδατε τι μου κάνατε...

Με ματιάσατε Exclamation
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad


Θέλω ένα και ένα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Ιούλ 2006, 08:55:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δε σε ματιάσαμε...
σε ξεδοντιάσαμε...
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Ady (Αδριανός)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2001)

Ένταξη: 03 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 1468
Τόπος: Αθήνα - Ν. Ερυθραία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Ιούλ 2006, 09:48:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δυστυχώς χάσαμε ένα παιχνίδι που θα μπορούσαμε να το είχαμε καθαρίσει από το πρώτο ημίχρονο.
Στο δεύτερο ημίχρονο το μυαλό ήθελε αλλά το σώμα αδυνατούσε.

Προσθέσαμε άλλη μία (πιο μικρή) κούπα στη συλλογή μας και συνεχίζουμε.
Πέρα από τις αδικίες και ασυνεννοησίες που έγιναν την τελευταία βδομάδα εις βάρος μας, αξίζουν συγχαρητήρια στους καλοκαιρινούς πρωταθλητές του Ibiza Club.

Nassos,
Vinman,
Woody,
BlackJack,
Tomakos,
Christhehealer,
Ronin,
Crusader,
Baphomet,
KostaK,
σας εύχομαι καλή ξεκούραση και ραντεβού (στο χόρτο) από Σεπτέμβρη.


Τσαφ...τσουφ...τσαφ...τσουφ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
crusader (Σπύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2806

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Ιούλ 2006, 09:55:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλή ξεκούραση και καλές διακοπές αλάνια μου! Wink


®
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kostask (KΩΣΤΑΣ)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


JEEP WRANGLER

Ένταξη: 26 Μάρ 2005
Δημοσιεύσεις: 338
Τόπος: .......................................

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Ιούλ 2006, 10:45:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

COOL ALEXIS έγραψε:
Tomakos έγραψε:
MEMsound έγραψε:
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing γαμπρός.... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Και βάλε..... Laughing Laughing Laughing


Είδατε τι μου κάνατε...

Με ματιάσατε Exclamation
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad


Θα έχεις και κάτι να σου θυμίζει τον συγκεκριμένο αγώνα πλέον.... Wink Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
COOL ALEXIS (Aleki)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

C3 Cowmooflage

Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 2776
Τόπος: Fathercare

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Ιούλ 2006, 10:48:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μέχρι την Δευτέρα γιατί θα πάω να βάλω χρυσό με χρέωση των παικτών Exclamation Exclamation Exclamation

Laughing Crying or Very sad Laughing


Θέλω ένα και ένα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
kostask (KΩΣΤΑΣ)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


JEEP WRANGLER

Ένταξη: 26 Μάρ 2005
Δημοσιεύσεις: 338
Τόπος: .......................................

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Ιούλ 2006, 10:55:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

COOL ALEXIS έγραψε:
Μέχρι την Δευτέρα γιατί θα πάω να βάλω χρυσό με χρέωση των παικτών Exclamation Exclamation Exclamation

Laughing Crying or Very sad Laughing


Έσι μπράβο ...................βαλε και νεον λάμπα και θα είσαι super Wink Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Ιούλ 2006, 11:01:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kostask έγραψε:
Θα έχεις και κάτι να σου θυμίζει τον συγκεκριμένο αγώνα πλέον.... Wink Wink


προς το παρόν "δεν" έχει "κάτι" που του θυμίζει τον αγώνα... Laughing Laughing Laughing

Πάντως η ήττα χθες είχε και ένα καλό. Shocked
Για σκεφτείτε να κρατάγε μεγαλήτερη κούπα ο Μάνος...
Οδοντοστοιχία ολόκληρη θα χρειαζόταν ο Αλέξης τώρα..... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Επόμενη
Σελίδα 10 από 12

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2288s (PHP: 71% - SQL: 29%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on