PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

PSClub KartChallenge: 5ος Αγώνας, Ασπρόπυργος 15 Μαϊου 2006
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Tiesto (Vassilis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Opel Astra GTC 1.8 Cosmo

Ένταξη: 02 Ιούν 2005
Δημοσιεύσεις: 758
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 15 Μάϊ 2006, 16:02:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εχουμε ξανακανει αγωνα με λιγα ατομα παιδια. Πιστευω να τον κανουμε κανονικα μιας και οσοι εχουμε δηλωσει ειμαστε κ*υλωμενοι.


"The world's best Dj! Dj Tiesto!" - Cream Amnesia Ibiza 10/08/2002

www.tiesto.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 15 Μάϊ 2006, 16:39:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΕΚΤΑΚΤΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Ο σημερινός αγώνας καρτ για το πρωτάθλημα ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ λόγω μειωμένων συμμετοχών. Θα ανακοινωθεί σύντομα καινούρια ημερομηνία. Συγνώμη από όλους για την ταλαιπωρία και την ακυρωση της τελευταίας στιγμής.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
scrat (Διονύσης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2004)

Ένταξη: 24 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 231
Τόπος: Αθήνα, GR

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 15 Μάϊ 2006, 16:46:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΟΚ! Κρίμα βέβαια...
Ελπίζω η επόμενη φορά να είναι μετά τις 26 Μαΐου για να μπορέσω να έρθω.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
kickerman (MARIOS)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


PEUGEOT 306 1,6 CABRIO

Ένταξη: 31 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 1
Τόπος: ALIMOS

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 16 Μάϊ 2006, 08:46:47    Θέμα δημοσίευσης: akyrwsh Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

tha htan pio eukolo isos na parete kanena thl ta paidia poy eixan dhlwsei symetoxh afoy exete ta thl toys,h na balete sto open toy site oti anabalete.den eimai magos na psaxnw mesa sta post na dw ti tha ginei telika.....katebhka kai eimoyn monos moy xwris kamia eidopoihsh apo kanenan!


TA POLLA 8ARIA KANOYN KALO
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
gonakinen (ΓΙΩΡΓΗΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

106RALLYE A6 , 205 E11

Ένταξη: 28 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 742
Τόπος: ΠΕΙΡΑΤΗΣ ΣΤΗΝ ΚΑΡΑΙΒΙΚΗ http://www.chaniacrete.gr/gr/

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 19 Μάϊ 2006, 01:21:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Απίστευτο ξενέρωμα και πάλι...

Γιατί τέτοια αποχή ρε παιδιά?
Δεν αναφέρομαι σ'αυτούς που όλο και κάπου ερχονται ή σ'αυτούς που έλειπαν δικαιολογημένα...
Αλλα έχουμε φτάσει τα 3000 μέλη και κανονικά θα έπρεπε να γίνει το αδιαχώρητο κι όχι με το ζόρι 10 άτομα Shocked

Δηλαδή ποιό είναι το ενδιαφέρον αυτών που δηλώνουν μέλη του peugeot sport club ? Aν όχι η γρήγορη οδήγηση με ασφάλεια ΤΙ ? Μήπως τα Λιμανάκια και το ΣΕΦ ? Η μόνο η οθόνη του υπολογιστή τους ?

Στα gp, gtcc, face2face κτλ, δεν ήμουν απόλυτος , γιατί η συμμετοχη απαιτούσε φθορά του αυτοκινήτου μας, είχε κάποιο κόστος και ήταν καθαρά αγωνιστική εκδήλωση.
Αλλα εδώ μιλάμε για συμμετοχή με ξένο όχημα, χαμηλό κόστος και μια συναντηση των μελών του κλαμπ με τη μορφή αγώνα,
αλλά ούτε και εδώ φάνηκαν οι "γρήγοροι" στα λόγια και το πληκτρολόγιο...

Και μη μου πείτε για το κόστος, γιατί τα 20 ευρώ είναι κόστος μιας βόλτας καφές-σουβλάκι. Ας κάτσουμε και μια βραδυά μέσα ώστε να βρεθουμε την άλλη μέρα σε μια πίστα παρέα με αλλα παιδιά που έχουν το ίδιο ενδιαφέρον. Αλλά μάλλον περισσότερο ενδιαφέρον έχει μια βόλτα στα γνωστά στέκια όπου όλοι εκεί δηλώνουν χεράδες άφοβα...
Μερικοί νομίζουν ότι πρέπει να τους πληρώσουμε κιόλας για να τρέξουν.

Κρίμα πάντως, γιατί υπάρχουν κάποια παιδιά που τρέχουν για έχουμε τη δυνατότητα οδηγήσουμε γρήγορα σε ένα ασφαλές χώρο...
Υπομονή πρόεδρε!


Τελικά αρκετοί είναι για πολύ κράξιμο όταν δηλώνουν μέλη του peugeot sport club και νομίζουν ότι έγιναν γρήγοροι...

Κρίμα γιατί πριν λίγους μήνες, που συνειδητοποιημένα και με περηφάνεια έγινα μέλος του psclub, νόμιζα ότι θα βρω μια μεγάλη παρέα που θα μοιραζόμαστε τις ίδιες αγωνιστικές ανησυχίες...

Ευτυχώς που όσοι γνώρισα από κοντά πιστεύουν στο "sport" του psclub και το αποδεικνύουν με πράξεις που εγώ θα συνεχίσω να στηρίζω, όπως με στήριξαν κι αυτοί...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
STELIOS 
Moderator


Little Bastard

Ένταξη: 18 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 2664

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 19 Μάϊ 2006, 11:41:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για οσους ενδιαφερονται, ο αγωνας δεν ακυρωνεται απλα αναβαλεται και συντομα θα εχουμε νεα ημερομηνια. Οποτε ξεκολληστε τα κωλαρακια σας απ'τους καναπεδες και τις καρεκλες παρτε το κεφι και τα χερια σας και ετοιμαστητε για αγωνα !!! ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΣΥΝΤΟΜΑ !!!! Αντε γιατι πολυ μουχλα εχει πεσει μου φενεται....


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
xrisa-xs (ΧΡΥΣΑ)
Moderator
Επίσημο Μέλος

206xs 1.4 (2002) & 207 GT 1.6 (2009)

Ένταξη: 25 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 1316
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Ιούν 2006, 10:47:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

το αναφέρω εδώ για όποιον ενδιαφέρεται Wink

σήμερα το απόγευμα-βράδυ (κατά τις 20:00 δλδ), με τα παιδιά από το snowclub έχουμε unfinished business μεταξύ μας, στην πίστα kartland στην Παλλήνη....


όποιος θέλει μπορεί να έρθει για ένα μινι πρωταθληματάκι, έτσι για να υπάρχει και ανταγωνισμός Twisted evil Twisted evil Twisted evil



Watch out!!! Red demoness on the loose!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Ronin (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 Grand Tourisme 2.0 16v

Ένταξη: 08 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 1252
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Ιούν 2006, 11:20:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

STELIOS έγραψε:
Για οσους ενδιαφερονται, ο αγωνας δεν ακυρωνεται απλα αναβαλεται και συντομα θα εχουμε νεα ημερομηνια. Οποτε ξεκολληστε τα κωλαρακια σας απ'τους καναπεδες και τις καρεκλες παρτε το κεφι και τα χερια σας και ετοιμαστητε για αγωνα !!! ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΣΥΝΤΟΜΑ !!!! Αντε γιατι πολυ μουχλα εχει πεσει μου φενεται....


Στέλιο ,ξέρουμε πότε περίπου θα γίνει ο αγώνας?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Ιούν 2006, 12:24:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μετά το GTCC θα δρομολογηθεί...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
ronnie (Γιόν)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


205 GTI 1.9 1989

Ένταξη: 29 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 37
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 21 Δεκ 2006, 20:15:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κανενα νεο για τον επομενο αγωνα?


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ronnie (Γιόν)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


205 GTI 1.9 1989

Ένταξη: 29 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 37
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 30 Ιαν 2007, 23:23:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ronnie έγραψε:
Κανενα νεο για τον επομενο αγωνα?



Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ronnie (Γιόν)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


205 GTI 1.9 1989

Ένταξη: 29 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 37
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Μάϊ 2007, 14:43:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Kart Challenge R.I.P.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ronin (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 Grand Tourisme 2.0 16v

Ένταξη: 08 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 1252
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Μάϊ 2007, 16:07:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πώωω..Που το ξέθαψες βρε Γιόν...

Αν πάντος υπάρχει ενδιαφέρον ,η πίστα του Ασπροπύργου έχει καθιερώσει τέτοιου τύπου event.

Ο Γιώργος (SpeedPark Manager) είναι πολύ εξυπηρετικός και έχει την όρεξη να μας κανονίσει κάτι πολύ καλό!

Ρίξτε και μια ματιά
http://www.speedpark.gr/birel_rental_events.htm
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Μάϊ 2007, 18:33:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ είμαι μέσα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
STELIOS 
Moderator


Little Bastard

Ένταξη: 18 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 2664

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Μάϊ 2007, 19:04:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χα Χα Χα, λετε να το κανουμε 1 χρονο μετα ?
Το πρωτθλημα εκρεμει ακομα...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Μάϊ 2007, 19:24:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τα μετάλλια δε τα έχω πιά... μου τα έκλεψαν όταν μου είχαν ανοίξει το αμάξι. Οπότε αν γίνει να κανονίσετε να βγάλουμε άλλα.
Μέσα κι εγώ φυσικά...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Μάϊ 2007, 21:33:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

...ομοίως "μέσα".

απλά δεν έχω καθόλου χρόνο πλέον να βοηθήσω στην οργάνωση...


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Ronin (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 Grand Tourisme 2.0 16v

Ένταξη: 08 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 1252
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 10 Μάϊ 2007, 09:04:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Άμα θέλετε ξεκινάμε ένα καινούργιο απο την αρχή.

Αν υπάρχει ενδιαφέρων ,μπορώ να βοηθήσω στην οργάνωση.

Άντε ,ξεκουνηθείτε!Ωραία θα περάσουμε!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Tiesto (Vassilis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Opel Astra GTC 1.8 Cosmo

Ένταξη: 02 Ιούν 2005
Δημοσιεύσεις: 758
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 10 Μάϊ 2007, 09:44:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και γω ειμαι μεσα αν βολευει ωρα κτλ


"The world's best Dj! Dj Tiesto!" - Cream Amnesia Ibiza 10/08/2002

www.tiesto.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 10 Μάϊ 2007, 09:49:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ronin έγραψε:
Άμα θέλετε ξεκινάμε ένα καινούργιο απο την αρχή.

Αν υπάρχει ενδιαφέρων ,μπορώ να βοηθήσω στην οργάνωση.

Άντε ,ξεκουνηθείτε!Ωραία θα περάσουμε!


ναι από την αρχή γιατί αλλιώς κλέβω εκκλησία Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
Σελίδα 3 από 4

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2609s (PHP: 82% - SQL: 18%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on