PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

PSClub KartChallenge: 5ος Αγώνας, Ασπρόπυργος 15 Μαϊου 2006
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 10 Μάϊ 2006, 19:37:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

STELIOS έγραψε:
ΟΚ, την επομενη φορα οι κανονες θα ειναι πιο σαφης πανω σ'αυτο το θεμα.


ναι, θα απαγορεύεται να τρέξεις αν είσαι ακριβώς 80 κιλά!
Tease Tease Tease Tease Tease Tease Tease
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
bob (γιαννης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


peugeot 106 1.3 rallye (8V) (2000)

Ένταξη: 26 Ιαν 2006
Δημοσιεύσεις: 267

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 10 Μάϊ 2006, 19:47:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Baphomet έγραψε:
STELIOS έγραψε:
ΟΚ, την επομενη φορα οι κανονες θα ειναι πιο σαφης πανω σ'αυτο το θεμα.


ναι, θα απαγορεύεται να τρέξεις αν είσαι ακριβώς 80 κιλά!
Tease Tease Tease Tease Tease Tease Tease



πιο ευκολο ειναι να μπει ενα "και" Shocked Shocked


.."detail separates winners from just runners"...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 11 Μάϊ 2006, 13:14:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οι συμμετοχές πότε θα βγουν στο Ιντερνετ;;;; Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
crusader (Σπύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2806

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 11 Μάϊ 2006, 13:50:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Υπάρχουν ήδη : http://www.psclub.gr/portal/index.php?page=15&race_id=5


®
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 11 Μάϊ 2006, 13:53:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πρέπει να κάνω μια διόρθωση. Καταλάθος έγραψα ότι είμαι στην άνω των 80. ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 11 Μάϊ 2006, 14:11:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μην στεναχωριέσαι θα βρούμε ένα τρόπο να τιμωρηθείς...

Έχω κάτι κατα νου... http://www.planetsmilies.com/smilies/fighting/fighting0043.gif Rotfl Rotfl


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
STELIOS 
Moderator


Little Bastard

Ένταξη: 18 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 2664

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 11 Μάϊ 2006, 14:21:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Road_Runner έγραψε:
Οι συμμετοχές πότε θα βγουν στο Ιντερνετ;;;; Laughing


Οταν ανοιγεις τη σελιδα για δηλωση συμμετοχων, εχει κατω κατω ενα link που λεει ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ. Εκει εχει τις συμετοχες ΚΑΙ τα αποτελεσματα των μεχρι τωρα αγωνων. Εχει και τις συμμετοχες για τον αγωνα στον Ασπροπυργο. Ειναι λιγο μπερδεμενα το ξερω, αλλα εγιναν ολα λιγο βιαστικα...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
scrat (Διονύσης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2004)

Ένταξη: 24 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 231
Τόπος: Αθήνα, GR

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 11 Μάϊ 2006, 14:42:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μάνθο πήρες βάρος;; Rolling eyes
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 11 Μάϊ 2006, 14:44:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

γιατί???

Απλά έγραψα στην αίτηση "80 παρά"...
χαχαχα Laughing Laughing Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
scrat (Διονύσης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2004)

Ένταξη: 24 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 231
Τόπος: Αθήνα, GR

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 11 Μάϊ 2006, 17:20:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Laughing Laughing ... και εμφανίζεσαι στους 80+ Razz

Ούτε ένα αστειάκι δε σηκώνουν αυτά τα μηχανήματα του σατανά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 13 Μάϊ 2006, 13:01:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ δεν είμαι σίγουρος για την δευτέρα.. Λόγω οικονομικών υπποχρεώσεων... Θα έρθω και θα δώ αν θα τρέξω.. Σορρυ
Crying or Very sad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 13 Μάϊ 2006, 15:30:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

To χάνω και αυτό... Confused


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 14 Μάϊ 2006, 20:14:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κανόνισε να χάσεις και το GTCC..... Αμάν αυτός ο Στρατός.. Έφαγε όλα τα νέα παλικάρια...
Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 15 Μάϊ 2006, 05:29:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

για την ώρα βλέπω 12 συμμετοχές μόνο...κρίμα ρε παιδιά...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Touristas (Αργύρης)
Τεχνικός Σύμβουλος


Peugeot Geopolis RS 300

Ένταξη: 15 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 3273
Τόπος: Νικαια-Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 15 Μάϊ 2006, 06:42:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ θα δηλώσω αλλά δεν ξέρω εάν θα προλάβω να έρθω λόγο δουλειάς Sad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 15 Μάϊ 2006, 09:40:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δυστυχώς και τα δικά μου τα νέα δεν είναι ευχάριστα...

Δεν θα μπορέσω να έρθω λόγω δουλειάς και άλλων υποχρεώσεων... Crying or Very sad Crying or Very sad


(κάπως έτσι χάνονται τα πρωταθλήματα... Confused )



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 15 Μάϊ 2006, 13:58:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

παιδιά, άμα είναι να είμαστε λιγότεροι από τα μετάλλια να το ακυρώσουμε/αναβάλλουμε... εγώ ειλικρινά δεν πάω για να τρέξω εγώ, ο Σπύρος κι ο Μάνθος.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
crusader (Σπύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2806

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 15 Μάϊ 2006, 14:20:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλά σε βλέπω να τρέχεις μόνο με τον Μάνθο...

Είμαι πολύ πτώμα λέμε... άυπνος για μέρες, 2 αγώνες το ΣΚ, ποτά χθες βράδυ, δουλειά τώρα...

Δεν το αναβάλλουμε? Γίνεται?


®
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 15 Μάϊ 2006, 14:28:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ε,ειμαστε 13 δηλωμενοι ως τωρα εκ των οποίων οι 4 ειναι αμφίβολοι... ούτε βαθμολογούμενη εξάδα δεν βγαίνει... Evil Evil Evil πάρε τον Στέλιο και συννενοηθείτε, δεν ξέρω...εγώ ξενέρωσα πάντως...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
scrat (Διονύσης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2004)

Ένταξη: 24 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 231
Τόπος: Αθήνα, GR

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 15 Μάϊ 2006, 14:35:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν όντως πάει έτσι και το αναβάλλετε, αν μπορείτε ειδοποιήστε μέσω κινητού όσους έχουν δηλώσει για να μην ερχόμαστε άδικα... εκτός αν θέλετε να πάμε όσοι είμαστε και βλέπουμε
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
Σελίδα 2 από 4

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,124s (PHP: 80% - SQL: 20%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on