PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Ελαστικά και πίεση
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 23, 24, 25, 26  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
reselie-206 (Αστραπόγιαννος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 522 whp

Ένταξη: 14 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 1753
Τόπος: Λαμία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 15 Μάϊ 2013, 17:34:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Rallyes έγραψε:
ως νεος κατοχος του 207 rallye και απο τοτε που το πηρα δεν εχω ελεγξει ποτε την πιεση των ελαστικων μου, εχω μια απορια...στην πορτα του οδηγου σε μενα δηλαδη λεει κατι για τα λαστιχα απο οτι διαβασα εδω...ειδα σημερα και γραφει 4,5 bar? μηπως ειναι πολυ ? κανω κατι λαθος ...καποιος που εχει το 207 ραλλύ ας επιβεβαιωση παρακαλω! ευχαριστω προκαταβολικα!!!


2.5 μπορεί , 4,5 αποκλείται...!!!!! αυτό είναι γύρω στα 60-65 psi = ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΟ!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 15 Μάϊ 2013, 17:58:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Rallyes έγραψε:
ως νεος κατοχος του 207 rallye και απο τοτε που το πηρα δεν εχω ελεγξει ποτε την πιεση των ελαστικων μου, εχω μια απορια...στην πορτα του οδηγου σε μενα δηλαδη λεει κατι για τα λαστιχα απο οτι διαβασα εδω...ειδα σημερα και γραφει 4,5 bar? μηπως ειναι πολυ ? κανω κατι λαθος ...καποιος που εχει το 207 ραλλύ ας επιβεβαιωση παρακαλω! ευχαριστω προκαταβολικα!!!


2,5 μεχρι 2,8 / 36psi μεχρι 40psi.Στο 38/37 παιζει καλα
Οταν το χα αγορασει ειχε 40 μεσα Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 15 Μάϊ 2013, 18:01:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

reselie-206 έγραψε:


60-65 psi = ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΟ!


Ακριβως οσα λαστιχα εχω δει γραφουν πανω MAX 50PSI
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Rallyes (Nikos)
Μέλος
Μέλος




Ένταξη: 06 Μάρ 2013
Δημοσιεύσεις: 144
Τόπος: ATHENS

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 15 Μάϊ 2013, 19:15:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αρα πως μπορω να δω ποσο πρεπει να εχουν τα λαστιχα μου....? πως θα το ξερω αυτο...υπενθυμιζω οτι δεν τα εχω κοιταξει ποτε...οπως το πηρα το χω αφισει σε αυτο το θεμα...αλλα σε λιγο καιρο αν βρω χρονο παιζει να παω να δω τον αερα απο περιεργια...ποσο πρεπει να εχει το 207 ραλλύ και που μπορω να το δω αυτο? να το λεει καπου δηλαδη ο κατασκευαστης... ή κατι τετοιο....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Apostolos-106 rallye (ApostolisR)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 106 Rallye, 1.6L 16V, Year 2003

Ένταξη: 25 Οκτ 2012
Δημοσιεύσεις: 228

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 15 Μάϊ 2013, 19:20:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λογικά στα περισσότερα αυτοκινητα η πίεση που προτείνουν οι κατασκευαστές είναι νομίζω 2,2 bar και μπροστά και πίσω...Αυτό αντιστοιχεί σε 32psi.
Επίσης αν το έχεις "φορτωμένο" βάλε λίγο παραπάνω από το 2,2 για να πηγαίνει καλύτερα(να μην καταπονούνται τα αμορτισέρ) και να κάνει και καλύτερη οικονομία. Απλά πρόσεξε όταν πας για να μετρήσεις τις πιέσεις το μηχάνημα να μετράει σωστά. Συνήθως αυτά στα βεντζινάδικα είναι ότι να ναι οι μετρήσεις τους οπότε προτίμησε κανένα βουλκανιζατέρ...αααα και για να δεις ακριβώς πόσα προτείνει ο κατασκευαστής για το δικό σ car ανοιξε την πόρτα του οδηγού και κάπου εκεί γράφει. Εμένα εκεί λέει (έχει ένα αυτοκόλλητο)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
mathanas 
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


207 rallye 2009

Ένταξη: 08 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 343

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 15 Μάϊ 2013, 21:06:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Rallyes έγραψε:
αρα πως μπορω να δω ποσο πρεπει να εχουν τα λαστιχα μου....? πως θα το ξερω αυτο...υπενθυμιζω οτι δεν τα εχω κοιταξει ποτε...οπως το πηρα το χω αφισει σε αυτο το θεμα...αλλα σε λιγο καιρο αν βρω χρονο παιζει να παω να δω τον αερα απο περιεργια...ποσο πρεπει να εχει το 207 ραλλύ και που μπορω να το δω αυτο? να το λεει καπου δηλαδη ο κατασκευαστης... ή κατι τετοιο....


Οπως σου ειπανε πρεπει να χεις μπρος πισω 2.5 bar = 36,2 psi
τωρα αναλογως το ελαστικο και τα πλαινα του μπορεις να παιξεις λιγο κατω λιγο πανω.....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
piratee (vasilis)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 GT (2008)

Ένταξη: 07 Φεβ 2011
Δημοσιεύσεις: 112
Τόπος: Τρίκαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 15 Μάϊ 2013, 23:20:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στο δικό μου gt γράφει στην πόρτα 2,5μ 2,5π κ όταν είναι φορτωμένο 2,5μ 2,9π. Μήπως είδες λάθος?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Rallyes (Nikos)
Μέλος
Μέλος




Ένταξη: 06 Μάρ 2013
Δημοσιεύσεις: 144
Τόπος: ATHENS

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Μάϊ 2013, 13:31:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

επειδη συνηθως κοιταω τον αερα των ελαστικων μου σε βενζιναδικα τη στιγμη που βαζω βενζινη...και διαβαζω οτι μπορω να μην ειναι αντικειμενικο αυτο που βαζουν οι μετρανε στα βενζιναδικα....ισχυει αυτο? και αν ναι? τοτε πως και που μπορω να βαζω ή να κοιταω τον αερα, αλλά να ειναι ακριβως σωστες οι μετρησεις και οχι οτι νανε....ακριβης μετρηση δηλαδη...ευχαριστω προκαταβολικα!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Μάϊ 2013, 14:30:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Rallyes έγραψε:
επειδη συνηθως κοιταω τον αερα των ελαστικων μου σε βενζιναδικα τη στιγμη που βαζω βενζινη...και διαβαζω οτι μπορω να μην ειναι αντικειμενικο αυτο που βαζουν οι μετρανε στα βενζιναδικα....ισχυει αυτο? και αν ναι? τοτε πως και που μπορω να βαζω ή να κοιταω τον αερα, αλλά να ειναι ακριβως σωστες οι μετρησεις και οχι οτι νανε....ακριβης μετρηση δηλαδη...ευχαριστω προκαταβολικα!


Συνηθως οι λαστιχαδες/ευθυγραμμισαδες εχουν καλυτερα οργανα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Apostolos-106 rallye (ApostolisR)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 106 Rallye, 1.6L 16V, Year 2003

Ένταξη: 25 Οκτ 2012
Δημοσιεύσεις: 228

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Μάϊ 2013, 14:37:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Rallyes έγραψε:
επειδη συνηθως κοιταω τον αερα των ελαστικων μου σε βενζιναδικα τη στιγμη που βαζω βενζινη...και διαβαζω οτι μπορω να μην ειναι αντικειμενικο αυτο που βαζουν οι μετρανε στα βενζιναδικα....ισχυει αυτο? και αν ναι? τοτε πως και που μπορω να βαζω ή να κοιταω τον αερα, αλλά να ειναι ακριβως σωστες οι μετρησεις και οχι οτι νανε....ακριβης μετρηση δηλαδη...ευχαριστω προκαταβολικα!

Ναι φιλε πιστευω οτι τα μηχανηματα στα βεντζιναδικα δεν μετρανε και πολυ σωστα!(λογω της κακης καταστασης στην οποια βρισκονται τα περισσοτερα) Για αυτο αν μπορεις και σ ειναι ευκολο καλυτερα μετρα σε κανα βουλκανιζατερ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
reselie-206 (Αστραπόγιαννος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 522 whp

Ένταξη: 14 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 1753
Τόπος: Λαμία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Μάϊ 2013, 14:41:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Rallyes έγραψε:
επειδη συνηθως κοιταω τον αερα των ελαστικων μου σε βενζιναδικα τη στιγμη που βαζω βενζινη...και διαβαζω οτι μπορω να μην ειναι αντικειμενικο αυτο που βαζουν οι μετρανε στα βενζιναδικα....ισχυει αυτο? και αν ναι? τοτε πως και που μπορω να βαζω ή να κοιταω τον αερα, αλλά να ειναι ακριβως σωστες οι μετρησεις και οχι οτι νανε....ακριβης μετρηση δηλαδη...ευχαριστω προκαταβολικα!


Και υπόψην πως εάν είναι ζεστά τα λάστιχα η πίεση που θα δείς όταν πάς να μετρήσεις είναι μεγαλύτερη. Πρέπει να μετρήσεις/βάλεις πάντα με λάστιχα στη θερμοκρασία ατμόσφαιρας..


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Rallyes (Nikos)
Μέλος
Μέλος




Ένταξη: 06 Μάρ 2013
Δημοσιεύσεις: 144
Τόπος: ATHENS

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Μάϊ 2013, 21:31:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

επειδη ειναι λιγο ακυρο να πηγαινει συνεχεια σε λαστιχαδες ή σεευθυγραμιστες...μπορω να παρω εγω αυτο το οργανο (εννοω ομως καποιο που θεωρειτε ακριβες στις ενδειξεις - μετρησεις του... )
και ποσο θα μου κοστισει? ευχαριστω προκαταβολικα!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
reselie-206 (Αστραπόγιαννος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 522 whp

Ένταξη: 14 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 1753
Τόπος: Λαμία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Μάϊ 2013, 21:58:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Rallyes έγραψε:
επειδη ειναι λιγο ακυρο να πηγαινει συνεχεια σε λαστιχαδες ή σεευθυγραμιστες...μπορω να παρω εγω αυτο το οργανο (εννοω ομως καποιο που θεωρειτε ακριβες στις ενδειξεις - μετρησεις του... )
και ποσο θα μου κοστισει? ευχαριστω προκαταβολικα!



Eγώ είχα πάρει ένα απο ebay και παραδόξως μετρούσε κομπλέ... βρήκα την υγεία μου...

Mου είχε κοστίσει κανα 10άρικο


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Apostolos-106 rallye (ApostolisR)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 106 Rallye, 1.6L 16V, Year 2003

Ένταξη: 25 Οκτ 2012
Δημοσιεύσεις: 228

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Μάϊ 2013, 22:12:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Rallyes έγραψε:
επειδη ειναι λιγο ακυρο να πηγαινει συνεχεια σε λαστιχαδες ή σεευθυγραμιστες...μπορω να παρω εγω αυτο το οργανο (εννοω ομως καποιο που θεωρειτε ακριβες στις ενδειξεις - μετρησεις του... )
και ποσο θα μου κοστισει? ευχαριστω προκαταβολικα!


Ναι ειναι λιγο ακυρο να πηγαινεις συνεχεια σε καποιον λαστικα καλυτερα παρε δικο σ ...να μετρας σπιτι σ πριν ξεκινησεις. Ετσι θα ειναι και κρυα τα λαστιχα. παντως και γω θα ηθελα να παρω ενα καλο που να μετραει σωστα για να μην πηγαινω σε λαστιχαδες...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Rallyes (Nikos)
Μέλος
Μέλος




Ένταξη: 06 Μάρ 2013
Δημοσιεύσεις: 144
Τόπος: ATHENS

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Μάϊ 2013, 22:13:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

reselie-206 έγραψε:
Rallyes έγραψε:
επειδη ειναι λιγο ακυρο να πηγαινει συνεχεια σε λαστιχαδες ή σεευθυγραμιστες...μπορω να παρω εγω αυτο το οργανο (εννοω ομως καποιο που θεωρειτε ακριβες στις ενδειξεις - μετρησεις του... )
και ποσο θα μου κοστισει? ευχαριστω προκαταβολικα!



Eγώ είχα πάρει ένα απο ebay και παραδόξως μετρούσε κομπλέ... βρήκα την υγεία μου...

Mου είχε κοστίσει κανα 10άρικο

εχεις καποιο λινκ να δω μηπως παρω και γω? ευχαριστω προκαταβολικα!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Apostolos-106 rallye (ApostolisR)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 106 Rallye, 1.6L 16V, Year 2003

Ένταξη: 25 Οκτ 2012
Δημοσιεύσεις: 228

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Μάϊ 2013, 00:03:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Rallyes έγραψε:
reselie-206 έγραψε:
Rallyes έγραψε:
επειδη ειναι λιγο ακυρο να πηγαινει συνεχεια σε λαστιχαδες ή σεευθυγραμιστες...μπορω να παρω εγω αυτο το οργανο (εννοω ομως καποιο που θεωρειτε ακριβες στις ενδειξεις - μετρησεις του... )
και ποσο θα μου κοστισει? ευχαριστω προκαταβολικα!



Eγώ είχα πάρει ένα απο ebay και παραδόξως μετρούσε κομπλέ... βρήκα την υγεία μου...

Mου είχε κοστίσει κανα 10άρικο

εχεις καποιο λινκ να δω μηπως παρω και γω? ευχαριστω προκαταβολικα!

Με ενδιαφερει και μενα αν μπορεις δωσε μας λινκ για να δουμε ..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Rallyes (Nikos)
Μέλος
Μέλος




Ένταξη: 06 Μάρ 2013
Δημοσιεύσεις: 144
Τόπος: ATHENS

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Μάϊ 2013, 13:20:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τιποτα??
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Apostolos-106 rallye (ApostolisR)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 106 Rallye, 1.6L 16V, Year 2003

Ένταξη: 25 Οκτ 2012
Δημοσιεύσεις: 228

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Μάϊ 2013, 13:29:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κάτι τέτοιο είναι αλλά χρειάζεται να έχεις και κομπρεσόρ για να μπορείς να συμπληρώσεις αέρα αν χρειάζεται ...
http://www.toolstore.gr/%CE%B1%CE%BE%CE%B5%CF%83%CE%BF%CF%85%CE%B1%CF%81-%CE%B1%CE%B5%CF%81%CE%BF%CF%82-%CE%BC%CE%B5%CF%84%CF%81%CE%B7%CF%84%CE%B7%CF%82-%CF%80%CE%B9%CE%B5%CF%83%CE%B7%CF%82-%CE%B5%CE%BB%CE%B1%CF%83%CF%84%CE%B9%CE%BA%CF%89%CE%BD-einhell-%CE%B5%CF%80%CE%B1%CE%B3%CE%B3%CE%B5%CE%BB%CE%BC%CE%B1%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%BF%CF%82-p-9114.html
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
reselie-206 (Αστραπόγιαννος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 522 whp

Ένταξη: 14 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 1753
Τόπος: Λαμία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Μάϊ 2013, 13:39:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπέρα...! Δέν έχω λινκ ούτε ξέρω ακριβώς πιο είναι πάντως απο το εβαυ το είχα πάρει πριν 2 χρόνια...και ακόμα μια χαρά δουλεύει.. ένα μακρόστενο είναι με ενσωματωμένο ηλιακό φορτιστή ( Laughing για να μη ξεμένεις ποτέ Laughing )


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Apostolos-106 rallye (ApostolisR)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 106 Rallye, 1.6L 16V, Year 2003

Ένταξη: 25 Οκτ 2012
Δημοσιεύσεις: 228

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Μάϊ 2013, 13:51:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

reselie-206 έγραψε:
Καλησπέρα...! Δέν έχω λινκ ούτε ξέρω ακριβώς πιο είναι πάντως απο το εβαυ το είχα πάρει πριν 2 χρόνια...και ακόμα μια χαρά δουλεύει.. ένα μακρόστενο είναι με ενσωματωμένο ηλιακό φορτιστή ( Laughing για να μη ξεμένεις ποτέ Laughing )


Καλησπέρα! οκ. Αυτό που ανέβασα στο λινκ πιο πάνω λες να αξίζει ?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 23, 24, 25, 26  Επόμενη
Σελίδα 24 από 26

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2562s (PHP: 85% - SQL: 15%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on