PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Peugeot 306 tunning
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις περί αυτοκινήτων Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Fotografos (theofrastos)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 306 1.6 8v (1995)

Ένταξη: 06 Απρ 2006
Δημοσιεύσεις: 103
Τόπος: ΑΘΗΝΑ/ΙΛΙΟΝ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 06 Απρ 2006, 02:13:32    Θέμα δημοσίευσης: Peugeot 306 tunning Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Kalispera se olous!
Eimai neo melos! Vrika to site tyxaia kai mias kai pira prin triwn imeron ena 306 skeytika na grapso sto forum!
To amaxi einai 306 95 modelo 1600cc 8valve s16.
To provlima mou einai kirios sto moter, apo themata sberiforas stripsimatos ktl to amaxi einai apla apsogo me oli ti simasia tis lexis.
Exei kanei 90.000km kai apla tha ithela simvoules veltiosis giati to moteraki meta ti 2a diskola gemizei tis strofe tou, den lew apo ropi eidika xamila alo tpt, alla to niwtheis to amaxi den exei sibiesi, tha ithela an ixere kapios na mou pei kapia kali idea, axizei na peiraxtei ayto to moter gia na dosei dinami i kalytera tha itan na vro ena 1,6 16valve i ena 1,8 8valve i 16valve? yparxei simadiki diafora anamesa sto 1,6 8v kai 16v?
Eimai ligo apogoiteymenos apo ta gazia tou, to moter einai apeiraxto, foraei apla solines exatmisis kai enan teliko tpt to spoudeo.
Axizei programa filtra ktl? Na alaxo moter?
Rixte kamia idea re pedia giati ayto to amaxi maresei apisteyta!
Eyxaristo poly~!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 06 Απρ 2006, 03:31:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλως ορισες στο Club.Κατ'αρχην το θεμα σου ανηκει αλου.Επισης δεν πρεπει να γραφεις με greeklish γιατι ειναι κουραστικο.Το προβλημα σου εχει μια λυση.Αλλαγη κινητηρα γιατι με αυτον μονο ασκοπα λεφτα θα του βαζεις και δεν θα βλεπεις αποτελεσμα.Ενας 16V ειναι μια χαρα.Του βαζεις και τα σχετικα φιλτρο προγραμμα και εξατμιση απο μπροστα μεχρι πισω και εισαι μια χαρα.Αυτα τα λιγα.Αν θες να μαθεις περισσοτερα μπορεις να γινεις μελος γαι να παρακολουθεις τις συζητησεις μας


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Fotografos (theofrastos)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 306 1.6 8v (1995)

Ένταξη: 06 Απρ 2006
Δημοσιεύσεις: 103
Τόπος: ΑΘΗΝΑ/ΙΛΙΟΝ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 06 Απρ 2006, 12:52:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Eyxaristo file!
Greeklish grafo gia ton aplo logo oti orismena pc isos na mi diavazoun ellinika!Gia kanenan alon!
Αλλά αφού δεν τίθεται τέτοιο θέμα τότε κανένα πρόβλημα.
Το θέμα το έβαλα σε αυτή την ενότητα γατί δεν μπορώ να γράψω σε καμία άλλη ενώ έχω γίνει μέλος!
Τώρα αν πρέπει να κάνω κανένα επιπλέον log in ή κάτι τέτοιο δεν ξέρω ενημερώστεμε παρακαλώ ¨)
Καλή συνέχεια σε όλους
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Fotografos (theofrastos)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 306 1.6 8v (1995)

Ένταξη: 06 Απρ 2006
Δημοσιεύσεις: 103
Τόπος: ΑΘΗΝΑ/ΙΛΙΟΝ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 06 Απρ 2006, 13:34:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παρεπιτπώντως απο ραλλάκι ταιριάζει πανς το μοτέρ ή θα είμαι κόψε ράψε συνέχεια?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 06 Απρ 2006, 13:36:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αν θυμαμαι ειχε σε ενα παλιο παουερ 306 με μοτερ απο ραλλυ και ηθελε μετατροπη στη μια βαση(αυτη του εγκεφαλου?) κατα τα αλλα δουλευε καλα.
παντως αν βαλεις απο ραλλυ δε θες και δηλωμα αφου εισαι ηδη 1.6 Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 06 Απρ 2006, 14:32:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σωστά Παναγιώτη.
Ένα μπορντώ/κόκκινο 306 ήταν που του έσπαγε η βάση που είπες και ήθελε (έτσι έγραφε το άρθρο της παρουσιάσης) να την αντικαταστήσει ενισχήσει. Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Fotografos (theofrastos)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 306 1.6 8v (1995)

Ένταξη: 06 Απρ 2006
Δημοσιεύσεις: 103
Τόπος: ΑΘΗΝΑ/ΙΛΙΟΝ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 06 Απρ 2006, 17:54:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον από όλους!
Βασικά σκευτόμουν μήπως έχει πέσει το μοτέρ και θέλει ανακατασκευούλα, πιστονια ελατήρια χυτώνια αν και πιο φθηνα θα έρθει ένα καινούριο μοτέρ!
Πάντως θα το ψάξω για 106!
¨)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
UnderTaker (Παναγιώτης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Αυτοκίνητο? Μπα....

Ένταξη: 18 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 823

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 14 Απρ 2006, 12:51:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φίλε φωτογράφε, για να μπει το 16βάλβιδο μοτέρ του rally πρέπει να
κάνεις πατέντα στην πάνω αριστερή βάση του κινητήρα.
Επειδή το κοπάκι του 16βάλβιδου κινητήρα έχει μεγάλο πλάτος, λόγω δύο εκκεντροφόρων,
η πάνω βάση θα πρέπει να περάσει μέσα από το γρανάζι
του εκκεντροφόρου! Razz
Οπότε εκεί θέλει πατέντα! Και συνήθως η συγκεκριμένη πατέντα κόβεται κι όλας σε καμιά απότομη αλλαγή....!!!! Wink


WELCOME TO THE DARK SIDE!!!!!
(.....we have cookies....)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
PHSYBORG (HULK)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pug 8v ''maximum attack''

Ένταξη: 24 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 1109
Τόπος: In the VORTEX of HEAVEN!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 14 Απρ 2006, 12:58:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γιαυτο με τα λεφτα το μοτερ κ τα κοψε ραψε βαζεις ενα τουρμπακι στον 1.6 8ν κ εισαι τζετ! Wink



FULL THROTLE....

NEW forum at www.btt.20m.com


Έχει επεξεργασθεί από τον/την PHSYBORG στις Παρ 28 Απρ 2006, 11:21:49, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Timour21 (Stathis)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 306 GTI-6

Ένταξη: 28 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 158
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 14 Απρ 2006, 21:33:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Η΄ του κοτσάρεις ένα 2λιτρο S16 για να στρίβεις κιόλας Rolling eyes
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 15 Απρ 2006, 11:26:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Timour21 έγραψε:
Η΄ του κοτσάρεις ένα 2λιτρο S16 για να στρίβεις κιόλας Rolling eyes
Worthy Wink Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Pug_306 (Ευάγγελος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 306 1.8 16v(παμε για αλλαγη)

Ένταξη: 18 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 186
Τόπος: Γέρακας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 24 Απρ 2006, 12:33:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

διπλα 40αρια dellorto απο 1300 alfa romeο .ξυλλωμα εισαγωγης υπαρχουσας και εγκεφαλου.Καιει και παλι αμολυβδη αλλα δε χρειαζεται καταλυτη.το αμαξι οταν θα το πηγαινεις κανονικα θα καιει πολυ λιγοτερο απο τι τωρα.Οταν το πατααααααααας θα καιει περισσοτερο αποτι τωρα.μιλαμε για σκαρφαλωμα της ιπποδυναμης στα 130-140 αλογα αφου στην ουσια μιλαμε για πολυπεταλουδο συστημα χωρις προγραμματα και χαζομαρες.Ειναι πληρως ρυθμιζομενο.Εξοδα? γυρω στα 500ε. κομπλε.Και αν του βαλεις χταποδακι? ΩΧ ΩΧ ΩΧ ΩΧ MANOYΛΑ MOY.θα το κανω στο δικο μου που ειναι και 1400...Μην το παρατησεις το μοτερ αυτο........Η ΔΩΣΤΟ ΣΕ ΜΕΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.!!!!!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 24 Απρ 2006, 12:47:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Eυαγγελε την υπποδυναμη που αναφερεις μετα απο αυτη τη μετατροπη, την εχεις δει ?


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Pug_306 (Ευάγγελος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 306 1.8 16v(παμε για αλλαγη)

Ένταξη: 18 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 186
Τόπος: Γέρακας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 24 Απρ 2006, 22:43:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εμμμμ.. μπορω να σου πω για ακομη μεγαλυτερη ιπποδυναμη που εχω δει.Σε μοτερ 1600 απο seat cordoba.Το μονο που πειραχτηκε ηταν η τοποθετηση των καρμπυρατερ και ενα χταποδι.Ιπποδυναμη? πανω απο 130 κατι αλογα.Με ενα καθαρισμα κινητηρα και λειανση στο καπακι(δε ξερω κατα ποσον μπηκαν μεγαλυτερες βαλβιδες, φλαντζα καλυτερη κλπ)...περιπου 150 αλογα.ΤΟ ΞΕΡΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ πως τα αλογα δεν ειναι στραγαλια,ουτε κουραμπιεδες,ουτε κουλουρακια κλπ κλπ...αλλα μη ξεχναμε οτι μιλαμε για καρμπυρατερ.Το συγκεκριμμενο αυτοκινητο το εχω δει ο ιδιος.τετοια ροπη εχω δει σε ενα αλλο μονο αμαξι.Μια "μπεμπα" 325.Προς θεου πιστευω οτι με τα τοπικ που εχω γραψει μεχρι τωρα δεν εχω δειξει οτι ειμαι τυπος του: "320hp, Νατ'αφησω?????".Ομως το "κολπο" ειναι οτι δε γινεται σε ολα τα μοτερ παρα μονο στα παλαιου τυπου καταλυτικα που εχουν ξεχωριστα τη διαχειριση του ρευματος των μπουζι απο τον κυριο εγκεφαλο.Οποτε στην ουσια καταργηουμε τον κυριο και την μαμα εισαγωγη και κρατας τα παρελκομενα του ρευματος με το πολυπεταλουδο πλεον συστημα.Φανταστειτε το σαν τετραπεταλουδο χωρις τους περιορισμους του εγκεφαλου.Ξαναλεω αν ο φιλτατος δε το θελει το μοτερ να το δωσει σε μενα.Θα την εκανα ετσι κι'αλλιως τη μετατροπη αυτη.Καλυτερα στο 1.6 Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
oresths (ΟΡΕΣΤΗΣ)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


PEUGEOT 205

Ένταξη: 10 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 42
Τόπος: ΓΡΕΒΕΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 26 Απρ 2006, 00:10:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τα καπμπυλατερ ειναι πολυ καλη λυση.θα βγαζει κ γ@μο τον ειχο θα κατεβαζει τοσο γρηγορα τις στροφες που δεν θα τις προλαβαινει το στροφομετρο.εγω ειχα ενα 1.1 205 κ εβαλα 1.3 απο 205 καρφωσε βαλβιδες κ τωρα θα το κανω με μπλοκ απο 1.6 ραλλυε 8ν δεν ξερω τι αποδοσει θα εχει αλλα αν κρινω απο 1.3 λογικα θα σκιζει .το μονο μειονεκτημα που θα εχει ειναι οτι οταν ανοιγουν οι πεταλουδες στο τερμα καιει κατι παραπανω Laughing.τωρα δεν ξερω για το δικο σου αν θα εχει τιν αναμενομενει αποδωσει μιας κ η κεφαλη ειναι απο απλο μοτερ το πολυ να χρειαστεις ενα ρεπροφαιλ τον εκκεντροφορο κ ανοιγμα του αβλους αλλα τοτε θα εχει μεγιστει αποδωσει Very happy


PUG 205 1.6 16v
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
gianic (Γιάννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


mx-5 1.8

Ένταξη: 02 Ιούλ 2004
Δημοσιεύσεις: 835
Τόπος: Αγ.Παρασκευη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 26 Απρ 2006, 01:07:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

PHSYBORG έγραψε:
Γιαυτο με τα λεφτα το μουτερ κ τα κοψε ραψε βαζεις ενα τουρμπακι στον 1.6 8ν κ εισαι τζετ! Wink


ρε φιλε πεζο και τουρμπο .... ιεροσυλια !!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing




bye bye cc , welcome miata
Fuck army...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 26 Απρ 2006, 02:05:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

gianic έγραψε:
PHSYBORG έγραψε:
Γιαυτο με τα λεφτα το μουτερ κ τα κοψε ραψε βαζεις ενα τουρμπακι στον 1.6 8ν κ εισαι τζετ! Wink


ρε φιλε πεζο και τουρμπο .... ιεροσυλια !!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Συμφωνω!
Ασε που ραγιζουν εισαγωγες για πλακα!!!

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 26 Απρ 2006, 02:47:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Lef205 έγραψε:
gianic έγραψε:
PHSYBORG έγραψε:
Γιαυτο με τα λεφτα το μουτερ κ τα κοψε ραψε βαζεις ενα τουρμπακι στον 1.6 8ν κ εισαι τζετ! Wink


ρε φιλε πεζο και τουρμπο .... ιεροσυλια !!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Συμφωνω!
Ασε που ραγιζουν εισαγωγες για πλακα!!!

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Αληηηηθεια ρε παιδια??? Shocked Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
PHSYBORG (HULK)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pug 8v ''maximum attack''

Ένταξη: 24 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 1109
Τόπος: In the VORTEX of HEAVEN!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 26 Απρ 2006, 08:37:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

gianic έγραψε:
PHSYBORG έγραψε:
Γιαυτο με τα λεφτα το μουτερ κ τα κοψε ραψε βαζεις ενα τουρμπακι στον 1.6 8ν κ εισαι τζετ! Wink


ρε φιλε πεζο και τουρμπο .... ιεροσυλια !!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Laughing Laughing Laughing Laughing Wink Exclamation Wink



FULL THROTLE....

NEW forum at www.btt.20m.com
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
gianic (Γιάννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


mx-5 1.8

Ένταξη: 02 Ιούλ 2004
Δημοσιεύσεις: 835
Τόπος: Αγ.Παρασκευη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 26 Απρ 2006, 12:00:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ghost Dog έγραψε:
Lef205 έγραψε:
gianic έγραψε:
PHSYBORG έγραψε:
Γιαυτο με τα λεφτα το μουτερ κ τα κοψε ραψε βαζεις ενα τουρμπακι στον 1.6 8ν κ εισαι τζετ! Wink


ρε φιλε πεζο και τουρμπο .... ιεροσυλια !!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Συμφωνω!
Ασε που ραγιζουν εισαγωγες για πλακα!!!

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Αληηηηθεια ρε παιδια??? Shocked Laughing Laughing Laughing


βρε ουστ Laughing Laughing Laughing Laughing




bye bye cc , welcome miata
Fuck army...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις περί αυτοκινήτων Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3  Επόμενη
Σελίδα 1 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2996s (PHP: 84% - SQL: 16%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on