PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Είμαι σε απόγνωση, 307cc (2.0)
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
tsik307 (Χρήστος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 307 cc 2.0

Ένταξη: 03 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 2
Τόπος: Katerini

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 01 Απρ 2006, 09:41:50    Θέμα δημοσίευσης: Είμαι σε απόγνωση, 307cc (2.0) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Evil Καλημέρα παλικάρια!!!!!!! Χρειάζομαι οποσδήποτε τη βοήθειά σας!!!
Πριν δύο μήνες είπα να κάνω την υπέρβαση και άλλαξα ένα 307 3θ (1.4) 75Hp και αγόρασα ένα 307cc ( 2.0 ) 141 Hp !!!! Που να ήξερα όμως ότι θα μου έβγαζε πρόβλημα. Ακούω έναν μη περιοδικό ήχο κάπου στη μηχανή κάτι σαν ¨ χρουκ ¨ ¨χρουκ ¨, χωρίς να ολοκληρώνεται ο κύκλος (δηλ. ολόκληρη στροφή ). Πριν πάω για την πρώτη επίσκεψη δηλαδή στα 800 Km το αναφέρω στον έμπορο - συνεργείο και μου λένε ότι είναι σαζμάν! Τρεις εβδομάδες μέσα το αυτοκίνητο μέχρι να έρθει το σαζμάν απο Γαλλία. Το παίρνω πάλι. Μετά από μία εβδομάδα και 1000 Km ξανά τα ίδια .... Αυτήν τη φορά μου αλλάξανε συμπλέκτη, ημιαξόνια. Άλλη μια εβδομάδα χαμένη. Στα 3000 Km μου αλλάζουνε για τρίτη φορά πλέον βολάν και ήδη περιμένουν κάποιες βάσεις μηχανής πάλι απο Γαλλία!!!! Αποτέλεσμα? Αύριο κλείνω δύο μήνες αγοράς ( 2/2/06 ) και το αυτοκίνητο αξίας 30.000 € έχει μόλις 3.500 km, έχει καταντήσει " έκθεση ανταλλακτικών " , κυκλοφορώ με ένα Punto 1.4 της Peugeot Assisance και η Lion Hellas ούτε ένα τηλέφωνο! Λέω να βάλω δικηγόρο για τα περαιτέρω ( αντικατάσταση? ) αλλά να βρω και τι έχει τέλος πάντων!!! Γνωρίζει κανείς τίποτα περισσότερο? Μου έφυγε όλο το μεράκι! Και το σημαντικότερο? Με τον παλιόκαιρο που έχουμε εδώ στη Β. Ελλάδα, δεν πρόλλαβα ούτε να το ανοίξω!!!!!!!!!!! Περιμένω τη ΒΟΘΕΙΑ ΣΑΣ!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
netblaster (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (16v) XS (2005)

Ένταξη: 14 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 1763
Τόπος: Αθήνα-Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 01 Απρ 2006, 10:45:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χαλαρα φιλε μου να ζητησεις αντικατασταση!!! Μπορει να υπαρχει ενδιαφερον των ανθρωπων να σου λυσουν το προβλημα, αλλα αυτο δεν σε αποζημιωνει απο τη στιγμη που βλεπεις το ολοκαινουριο αμαξι σου να γινεται φυλο και φτερο καθε φορα!!! Επρεπε να στο ειχαν ηδη προτεινει!!!


Photobucket
Δεν έχει σημασία πόσο γρήγορο αυτοκίνητο έχεις, αλλά πόσο γρήγορα μπορείς να το πας!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 01 Απρ 2006, 14:34:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αντικαταστη λεω και εγω.Εφοσον ειναι καινουργιο δεν υπαρχει θεμα.Εγω θα το κινηγουσα.Μπορει να ειναι σφαλμα υλικου.


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
bakclima (ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 2.0 (16V) RC (2004) Α7

Ένταξη: 30 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 1084
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 01 Απρ 2006, 15:11:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ πιεσε του να σου αλλαξουν το αυτοκινητο (αν και πολυ δυσκολα θα το δεχθουν)


DBH ENERGY SOLUTIONS
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 02 Απρ 2006, 15:21:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δυστυχώς στους όρους της εγγύησης πουθενά δεν αναφέρεται αντικατάσταση όλου του αυτοκινήτου, αλλά μόνο αντικατάσταση των μερών που δυσλειτουργούν. Πάντως περισσότερο ακούγεται αδυναμία της αντιπροσωπείας να βρει την υπευθυνότητα του προβλήματος παρά ουσιαστικό πρόβλημα στο ίδιο το αυτοκίνητο.

Για να αλλαχτεί εξ'ολοκλήρου το αυτοκίνητο, πρέπει να συντρέχουν λόγοι ασφάλειας του πλαισίου και των μερών που δεν αντικαθιστώνται.

Δεν γνωρίζω ποιο είναι το πρόβλημά σου αλλά όπως φαίνεται δεν γνωρίζουν ούτε αυτοί πιο είναι...



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
KIRILAS 307cc (ΚΩΣΤΑΣ)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 307cc 1,6 16v

Ένταξη: 20 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 114
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 02 Απρ 2006, 20:34:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γνωμη δικια μου ειναι να παρεις εναν δικηγορο απο το χερακι, να πατε μαζι να βρειτε τον διευθυντη της αντιπροσωπειας και να τον απειλησετε οτι εχετε ηδη ετοιμασει ενα mail το οποιο θα παει στη Γαλλια εαν δεν ετοιμαστει η δεν αντικατασταθει το αυτοκινητο σε τουλαχιστον δυο εβδομαδες.
Να στο αλλαξουν δεν πιστευω παντως προκειμενου να κλεισει η αντιπροσωπεια του θα το φτιαξει και θα σου πει κι ευχαριστω.
Ευχομαι να τελειωσει γρηγορα η περιπετεια σου και να χαρεις την αυτοκινηταρα σου οπως της αρμοζει...

ΥΓ. Και μολις τακτοποιηθουν τα προβληματα σου κανε κι μια βολτα προς θεσσαλονικη να γνωριστουμε κιολας.



let's go straight to number one...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7131
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 02 Απρ 2006, 23:07:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Όντως για να σου αλλάξουν το τουτού λίγο δύσκολο. Αλλά κάνε κινήσεις να σου το φτιάξουν. Το σκέφτεσαι για κανένα τροπετάκι;;;; Laughing Laughing Shocked
Πλάκα κάνω Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 03 Απρ 2006, 08:56:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πιο παλια υπαρχει ενα τοπικ του roland garros νομιζω τον ελεγαν ο οποιος ειχε τα υπεραπειρα προβληματα με 206σουσου. και εκανε και εξωδικα και διαδικασιες με δικηγορους τις οποιες περιεγραφε.διαβασε το να παρεις μια ιδεα του πως να κινηθεις...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
tsik307 (Χρήστος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 307 cc 2.0

Ένταξη: 03 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 2
Τόπος: Katerini

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 05 Απρ 2006, 20:14:11    Θέμα δημοσίευσης: ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΩ............. Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παλικάρια σα ευχαριστώ για τις απαντήσεις σχετικά με το 307 cc που δεν τσουλάει!!!!!!!!! Παρ΄ όλα αυτά μέσα στην στεναχώρια μου θα προσπαθήσω να σας κρατάω ενήμερους για τις ενέργειές μου! Έστειλα που λέτε ένα e-mail στην Lion Hellas και ακόμη χοροπηδάνε!!!!!! Λέω να το στείλω και καμιά Γαλλία αλλά και σε κανένα περιοδικό! ( αλήθεια πιο έχει μεγαλύτερη κυκλοφορία? ). Με πήρανε Διευθυντάδες και Τεχνικοί Προϊστάμενοι και " ξέρετε να .... συμβαίνουν αυτά, και εμείς κάνουμε ότι καλύτερο μπορούμε για το αυτοκίνητό σας, και θα έρθω ο ίδιος στην Κατερίνη να το οδηγήσω .... , και είμαστε καθημερινά σε επαφή με το εργοστάσιο στη Γαλλία.... " και τέτοια πολλά! Βέβαια κι εγώ είμαι ευγενέστατος και δείχνω κατανόηση γιατί στο κάτω κάτω συμβαίνουν αυτά ρε παιδί μου αλλά γιατί σε εμένα??? Τέλος πάντων μόλις τους είπα οτι ο Δικηγόρος μου θα μιλήσει με το Νομικό τμήμα της Lion Hellas άρχισαν να το σκέφτονται καλύτερα και περισσότερο!!!! Θα σας κρατάω ενήμερους και θα το τραβήξω συντρόφια μέχρι τέλους !!!!

Ένας αθεράπευτος Peugάκιας!!
Υ.Γ. : Όταν θα εξοικιοθώ με το site θα σας στείλω και Foto Monaco με 307
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DIMCHRI (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


406 coupe 2.2 2005

Ένταξη: 31 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1684
Τόπος: Νικαια city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 06 Απρ 2006, 13:12:17    Θέμα δημοσίευσης: Re: ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΩ............. Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

tsik307 έγραψε:
Παλικάρια σα ευχαριστώ για τις απαντήσεις σχετικά με το 307 cc που δεν τσουλάει!!!!!!!!! Παρ΄ όλα αυτά μέσα στην στεναχώρια μου θα προσπαθήσω να σας κρατάω ενήμερους για τις ενέργειές μου! Έστειλα που λέτε ένα e-mail στην Lion Hellas και ακόμη χοροπηδάνε!!!!!! Λέω να το στείλω και καμιά Γαλλία αλλά και σε κανένα περιοδικό! ( αλήθεια πιο έχει μεγαλύτερη κυκλοφορία? ). Με πήρανε Διευθυντάδες και Τεχνικοί Προϊστάμενοι και " ξέρετε να .... συμβαίνουν αυτά, και εμείς κάνουμε ότι καλύτερο μπορούμε για το αυτοκίνητό σας, και θα έρθω ο ίδιος στην Κατερίνη να το οδηγήσω .... , και είμαστε καθημερινά σε επαφή με το εργοστάσιο στη Γαλλία.... " και τέτοια πολλά! Βέβαια κι εγώ είμαι ευγενέστατος και δείχνω κατανόηση γιατί στο κάτω κάτω συμβαίνουν αυτά ρε παιδί μου αλλά γιατί σε εμένα??? Τέλος πάντων μόλις τους είπα οτι ο Δικηγόρος μου θα μιλήσει με το Νομικό τμήμα της Lion Hellas άρχισαν να το σκέφτονται καλύτερα και περισσότερο!!!! Θα σας κρατάω ενήμερους και θα το τραβήξω συντρόφια μέχρι τέλους !!!!

Ένας αθεράπευτος Peugάκιας!!
Υ.Γ. : Όταν θα εξοικιοθώ με το site θα σας στείλω και Foto Monaco με 307


στείλε το μήνυμα που έστειλες στην lion και στην Γαλλία.
το ίδιο όμως.
Το περιοδικό με την μεγαλύτερη κυκλοφορία είναι οι 4 τροχοί, και είναι αρκετά αμερόληπτο.


PS FERRIES
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
ultra-one (Χάρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 GTi 2004 Blue Recife :)

Ένταξη: 13 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1792
Τόπος: Αθήνα Κέντρο Σταθμός Λαρίσης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 06 Απρ 2006, 13:37:47    Θέμα δημοσίευσης: Re: ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΩ............. Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

tsik307 έγραψε:
Έστειλα που λέτε ένα e-mail στην Lion Hellas και ακόμη χοροπηδάνε!!!!!! Λέω να το στείλω και καμιά Γαλλία αλλά και σε κανένα περιοδικό! ( αλήθεια πιο έχει μεγαλύτερη κυκλοφορία? ). Με πήρανε Διευθυντάδες και Τεχνικοί Προϊστάμενοι και " ξέρετε να .... συμβαίνουν αυτά, και εμείς κάνουμε ότι καλύτερο μπορούμε για το αυτοκίνητό σας, και θα έρθω ο ίδιος στην Κατερίνη να το οδηγήσω .... , και είμαστε καθημερινά σε επαφή με το εργοστάσιο στη Γαλλία.... " και τέτοια πολλά! Βέβαια κι εγώ είμαι ευγενέστατος και δείχνω κατανόηση γιατί στο κάτω κάτω συμβαίνουν αυτά ρε παιδί μου αλλά γιατί σε εμένα??? Τέλος πάντων μόλις τους είπα οτι ο Δικηγόρος μου θα μιλήσει με το Νομικό τμήμα της Lion Hellas άρχισαν να το σκέφτονται καλύτερα και περισσότερο!!!!

Χμμμμ! Μου βάζεις ιδέες τώρα........ Twisted evil
Οι περισσότεροι εδώ μέσα ξέρουν για πιο πράγμα μιλάω που με έχει φέρει σε απόγνωση...... Evil


Επιτέλους το 206 μου άρχισε να γίνεται αυτοκίνητο Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
bakclima (ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 2.0 (16V) RC (2004) Α7

Ένταξη: 30 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 1084
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 06 Απρ 2006, 17:29:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

για πες Χαρη να μαθουμε και εμεις;;;;;;;;


DBH ENERGY SOLUTIONS
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
ultra-one (Χάρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 GTi 2004 Blue Recife :)

Ένταξη: 13 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1792
Τόπος: Αθήνα Κέντρο Σταθμός Λαρίσης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 07 Απρ 2006, 09:52:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

bakclima έγραψε:
για πες Χαρη να μαθουμε και εμεις;;;;;;;;

Μάλλον δεν διάβασες κάποιο από τα (πάρα πολλά) ποστ που έκανα για αυτό το θέμα!!!!!! Cool
http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=6527&postdays=0&postorder=asc&start=55

http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?p=144298&start=3&postdays=0&postorder=asc

http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=6231&start=12&postdays=0&postorder=asc
Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil


Επιτέλους το 206 μου άρχισε να γίνεται αυτοκίνητο Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 07 Απρ 2006, 10:18:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

XAXAXAXA

ΧΑΡΗ για να σε ξενερωσω ενα εχω να πω.
πλεον τα μισελεν μετα απο 13000χλμ κανουν τα δικα τους και γλυστρανε αρκετα με αποτελεσμα να εχω αρχισει να θυμαμαι κοντιεποχες!!!

συγκεκριμενα σημερα το πρωι τραβηξα μια ωραια τιμονια σε μια πλατεια με νερα με αποτελεσμα να γυρισω εντελως καθετα με 30χλμ και να ταξιδευω προς το εσωτερικο της πλατειας....αλλα η γρηγορη κρεμαγιερα η οποια καταφερα και τη τερματισα στο αναποδο Shocked (φαντασου χεζοβολια) με εσωσε Worthy Worthy Worthy


y.γ καλα αμα γινοταν καμια στραβη και εμενα χωρις αμαξι αυτες τις μερες δεν υπαρχει περιπτωση θα εβαζα φωτια και θα το εκαιγα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
pugsang (Μάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 Rallye

Ένταξη: 26 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 1292
Τόπος: Ραφήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 07 Απρ 2006, 10:48:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χάρη προφανώς αστειέυεσαι...........


pedal to the metal
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
ultra-one (Χάρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 GTi 2004 Blue Recife :)

Ένταξη: 13 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1792
Τόπος: Αθήνα Κέντρο Σταθμός Λαρίσης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 07 Απρ 2006, 11:43:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
....αλλα η γρηγορη κρεμαγιερα η οποια καταφερα και τη τερματισα στο αναποδο.... [/size]

Η ποιά?????????? Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl



pugsang έγραψε:
Χάρη προφανώς αστειέυεσαι...........

ΟΧΙ μιλάω πάρα πολύ σοβαρά! Confused


Επιτέλους το 206 μου άρχισε να γίνεται αυτοκίνητο Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 07 Απρ 2006, 11:48:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ton mirizomai kapoy tora tha skasei miti.............................
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
pugsang (Μάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 Rallye

Ένταξη: 26 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 1292
Τόπος: Ραφήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 07 Απρ 2006, 11:49:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δηλαδή για να καταλάβω.

Θα πας με τον δικηγόρο αγκαλίτσα και θα τους πεις τι?

Οτι το αμάξι σου δεν έχει τιμόνι εφάμιλο με το Fiesta και οτι το 309 Gti είχε καλύτερο τιμόνι?

Κατσε για να καταλάβω δηλαδή γιατί μπορεί να έχω καταλάβει λαθος...


pedal to the metal
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
ultra-one (Χάρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 GTi 2004 Blue Recife :)

Ένταξη: 13 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1792
Τόπος: Αθήνα Κέντρο Σταθμός Λαρίσης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 07 Απρ 2006, 12:25:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

pugsang έγραψε:
Δηλαδή για να καταλάβω.

Θα πας με τον δικηγόρο αγκαλίτσα και θα τους πεις τι?

Οτι το αμάξι σου δεν έχει τιμόνι εφάμιλο με το Fiesta και οτι το 309 Gti είχε καλύτερο τιμόνι?

Κατσε για να καταλάβω δηλαδή γιατί μπορεί να έχω καταλάβει λαθος...

Όχι ακριβώς! Το 206 έχει τρισάθλιο τιμόνι έτσι και αλλιώς. Το πρόβλημα είναι ότι στο ΔΙΚΟ ΜΟΥ είναι ακόμα χειρότερο από άλλα 206!

Κατάλαβες τώρα? Confused


Επιτέλους το 206 μου άρχισε να γίνεται αυτοκίνητο Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
pugsang (Μάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 Rallye

Ένταξη: 26 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 1292
Τόπος: Ραφήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 07 Απρ 2006, 12:30:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

OK κατάλαβα.

Το ζήτημα είναι όμως οτι αν πας με αυτοκίνητο με πράγματα εκτός προδιαγραφών εργοστασίου (βλ. λάστιχο 205 κλπ) τοτε ούτε το εργοστάσιο δεν μπορεί να σε υποστηρίξει.

Αρα αν θες να τραβηχτείς με δικηγόρους πρέπει να εμφανιστείτε αγκαζέ μέσα σε ένα πλήρως εργοστασιακό αυτοκίνητο ή διαφορετικά να κουβαλάτε και τον Provera μαζί σας για να υποστηρίξει οτι η αλλαγή ελαστικού,ελατηριών χαμηλώματος και άλλων όμορφων εξαρτημλατων δεν έχει επηρεάσει αρνητικά τις γωνιες της ανάρτησης.

Ελπίζω να έπιασες το νόημα μου


pedal to the metal
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2226s (PHP: 72% - SQL: 28%) - SQL queries: 17 - GZIP enabled - Debug on