PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

GTCC: 1ος Αγώνας Κυριακή 16 Απριλίου 2006
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Απρ 2006, 19:43:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

...Ορέστη όποτε αποφασίσεις να παραδώσεις μαθήματα οδήγησης θα είμαι ο 1ος μαθητής... Rolling eyes Cool Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
sod (BASILHS)
Τμήμα Κοινωνικών Εκδηλώσεων


PUG 206 1.4 (8v) Βελτιωμενο στα σημεια

Ένταξη: 10 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 2079
Τόπος: athina - peristeri

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Απρ 2006, 19:49:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nickzotos έγραψε:
...Arrow (Ευτηχως ειχαμε και ενα σουγια στην παρεα για τα αυτοκολλητα..) Laughing Laughing Laughing Laughing
Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes Και ελβετικοs παρακαλω ε???? Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
orestis (orestis)
Μέλος
Μέλος


106 rallye , saxo GROUP A

Ένταξη: 06 Ιούλ 2004
Δημοσιεύσεις: 137
Τόπος: αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Απρ 2006, 19:51:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
...Ορέστη όποτε αποφασίσεις να παραδώσεις μαθήματα οδήγησης θα είμαι ο 1ος μαθητής... Rolling eyes Cool Laughing

υπερβολες μανθο!!
υπερβολες.
αντε να ετοιμαζομαστε για το επομενο γιατι βλεπω ακομη περισοτερο λαο να εχεται Very happy




Έχει επεξεργασθεί από τον/την orestis στις Πεμ 20 Απρ 2006, 10:35:14, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Απρ 2006, 19:55:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

.... Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes ....

Βασικά όπου και να ρωτήσω για το gtcc όλοι έχουν μείνει έτσι: Shocked Shocked W00t Thumbs Up

Στον επόμενο αγώνα προβλέπεται τεράστια συμμετοχή. Wink Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
COOL ALEXIS (Aleki)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

C3 Cowmooflage

Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 2776
Τόπος: Fathercare

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Απρ 2006, 20:33:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Βασικά τα μεγαλύτερα ατού του αγώνα ήταν η ταχύτητα και η ευελιξία Exclamation Exclamation Exclamation

Δεν μπόρεσες να ολοκληρώσεις τους γύρους σου Question

Δεν πειράζει ξανατρέξε...


Θέλω ένα και ένα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
legenD (Πάνος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


A3 Sportback/206 1.4 tiptronic

Ένταξη: 23 Φεβ 2006
Δημοσιεύσεις: 8

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Απρ 2006, 21:16:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

chatasos έγραψε:

4)Το Audi Sports Club που είχε αρκετά ένθερμη εξέδρα.
quote]


Να ευχαριστήσω το συνοδοιπόρο και πάσχοντα από εργασιομανια chataso και Mάνο!!!!!! Ότι τυχόν χρειαστείτε μην διστάσετε να χρησιμοποιήσετε τα τηλέφωνα που σας έχουμε δώσει για οργανωτικούς σκοπούς!

Σας έχουμε συγχαρεί και επίσημα για την πρωτοβουλία σας απο την πρώτη σελίδα μας σαν στο web site που έχουμε Wink

Μια διορ8ωσούλα είμασταν to AUDI SPORTS CLUB kai οχι το κλαμπ που είπες! το κλαμπ που είπες το μόνο που είχε ήταν το logo στα συμμετέχοντα κλαμπ και μόνο, διορ8ώστε με αν έχω άδικο Wink Αλλά πιστεύω ότι 8α σε συγχωρήσουμε Wink Απλά φίλε είμαστε πολύ χαρούμενοι και πολύ δεμένοι σαν παρέα!!! για αυτο χαιρόμαστε και επικροτήσαμε το 8εσμο με όλες τις δια8έσιμες δυνάμεις την συγκεκριμένη χρονική στιγμή!

Λαθη και παραλέιψεις υπήρχαν και βέβαια ήταν λογικότατο να γίνουν αφού το συγκεκριμένο event εγινε για πρώτη φορά! Το κλιμα παντως ήταν πολύ καλό και εμείς σαν κλαμπ περάσαμε πολύ καλα!

Είμαστε στην διά8εσή σας να σας βοηθήσουμε σε οτιδήποτε!!!

Υ.Γ.
και κάτι άλλο που είπε καποιος φίλος (ultra one) σχετικα με τα audi A3 ότι και καλα δεν στρίβουν καλα....
1. Φίλε μου επειδή ήμουν οδηγός σε 1 (ασημένιο sportback) απο αυτά να σου πώ ότι δεν είχα οδηγήσει ποτέ μου, ούτε καν κάρτ σε πίστα, το έκανα μόλις χ8ες. Από μόνο του αυτό λέει πολλά!
2. Το αυτοκίνητο το μόνο που είχε διαφορετικό από το εργοστάσιο ήταν 1 φίλτρο και 1 sprint booster το οποίο ξέρετε ότι δεν κάνει ουσιαστικά σχεδόν τίποτα!
3. Το αυτοκίνητο που μπήκε στην πίστα το ήθελα και την δευτέρα να πάω στην δουλειά μου. Αν γινόταν ζημιά η Audi, δεν 8α λυπόταν καθόλου επειδή διαφήμιζα το trademark της σε κάποια πίστα της Ελλάδας και δεν 8α μου έκανε κα8όλου εκπτωση.
4. Να πούμε ότι η πιστα ευνοούσε κατάφωρα τα μικρά αυτοκίνητα? Και ότι δεν ήταν τυχαίο ότι αρκετά δυνατότερα αυτοκίνητα κανανε σχεδόν ίδιους χρόνους με μικρότερες κατηγορίες? (παιδιά ειλικρινά και χωρίς παρεξήγηση όλα αυτά που σας λέω! να εξηγούμαστε! Τα χρονόμετρα είναι η καλύτερη απόδειξη!!!)
5. Ένα απο τα παιδιά που συμμετείχαν και ήταν από το κλάμπ μας, φόρεσε τελευταία μέρα απο 18άρια, 15αρια ''παππούτσια'' λάστιχα με 60αρι προφίλ.. 8έλετε και άλλα?

Πάντως δεν μπορώ να πώ και γω με την σειρά μου ότι τα peugeot ζωγραφίσανε πάνω στην πίστα! λέτε να κατεβώ με το 309 την άλλη φορά? Wink

Με πάρα πολύ καλή πίστη!
Πάνος - Legend


http://www.clubaudi.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Απρ 2006, 21:56:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πολύ καλή οργάνωση. Οι 111 συμμετοχές από τον πρώτο κιόλας αγώνα λένε πολλά.. Ένα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ και ένα τεράστιο ΣΥΓΧΑΡΙΤΗΡΙΑ σε όλους που προσπάθησαν και έτρεξαν και κόπιασαν για αυτή την διοργάνωση. Πολλά παιδιά έδωσαν τον καλύτερο ευατό τους έλιωσαν στον ήλιο και προσέφεραν τα μέγιστα....
Τα λόγια είναι περιτά για τον τασο ο οποίος αν είχαμε και άλλον αγώνα σε λίγο καιρό θα έβλεπε το παιδί του στην βάπτισή του... Για να μην πω στον γάμο του... Laughing Laughing Laughing
Στα του αγώνα, οι καθυστερήσεις μιδαμηνές, τα λάθη λίγα και στον επόμενο αγώνα δίνουμε υπόσχεση για πολύ καλύτερη διοργάνωση.
Να δώσω συγχαριτήρια στον Γιάννη με το Μαύρο Rallye που πήγε απροσδόκητα καλά και έκανε πολύ καλύτερους χρόνους από την τετάρτη που είχε ξαναμπεί. Συγχαρητήρια στον Γιώργο, Στέλιο, Τάσο και Τάσο, Αργύρη, Νίκο, Μάνο, Μιχάλη, Νάσσο και αν ξέχασα κανένα συγνώμη. Επίσης συγχαριτήρια στον Ζαχαρία, τον Σταύρο την Γιάννα και τον Γιάννη τον μαστροBOB που μας βοήθησαν από την θέση του κριτή.
Προσωπικά είμαι ευχαριστημένος από την πρώτη θέση στον παρθενικό μου αγώνα στην παρθενική διοργάνωση του GTCC. Δεν είμαι ευχαριστημένος όμως από τον χρονο μου γιατί μπορούσα να κάνω 1ξερό ή και κάτω. Αλλά γλύστραγε υπερβολικά και το στήσιμο δεν ήταν το καλύτερο. Και πάνω που είχα αρχίσει να το διασκεδάζω, τελείωσαν οι γύροι.... Την επόμενη φορά θα είναι όλα καλύτερα. Και η διοργάνωση και οι επιδόσεις...
Αυτά.
Άντε και καλή Αμφίκλεια..... (που είπε και μια ψυχή...)Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Touristas (Αργύρης)
Τεχνικός Σύμβουλος


Peugeot Geopolis RS 300

Ένταξη: 15 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 3273
Τόπος: Νικαια-Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 18 Απρ 2006, 07:14:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Να πω και εγώ ένα ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ σε όλους όσους έτρεξαν για να γίνει πραγματικότητα αυτή η γιορτή να το πω έτσι.
Για πρώτη φόρα νομίζω ότι ήταν όλα πάρα πολύ καλά και όποια μικροπροβλήματα ήταν λογικό να υπάρχουν αλλά με των καιρό θα γίνουμε καλύτεροι.
Στα του αγώνα τώρα νομίζω ότι πήγαμε πάρα πολύ καλά σαν κλαμπ έχοντας και μια πρώτη θέση, μπράβο ρε Νίκο άντε και σε ανώτερα. Thumbs Up Επίσης να συγχαρώ και τους Νάσο, Μιχάλη , Νίκο , Στέλιο , Γιώργο, Μάνο, Τάσο, ……κάποιων ξεχνάω….. Scratch
Επίσης τα παιδιά από την Κρήτη που ήρθαν μόνο και μόνο για των αγώνα , κρίμα για το Γονάκη που δεν μπόρεσε να τρέξει κανονικά.
Όσο για τους κριτές μας , φάγατε πολύ ήλιο ρε παιδία …… Cool

Για το πλοίο μου τώρα …..συγνώμη γιοτ ήθελα να πω Tease …..πήγε ανέλπιστα καλά και νομίζω με μια πιο καλή ανάρτηση και ημισλίκ θα βελτιωθεί αρκετά
Rotfl
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
chatasos (Τάσος)
Developer - Administrator
Developer - Administrator
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 1.6 (17V!) GT (2009)

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 2612
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 18 Απρ 2006, 07:28:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

legenD έγραψε:
chatasos έγραψε:

4)Το Audi Sports Club που είχε αρκετά ένθερμη εξέδρα.
quote]


Μια διορ8ωσούλα είμασταν to AUDI SPORTS CLUB kai οχι το κλαμπ που είπες! το κλαμπ που είπες το μόνο που είχε ήταν το logo στα συμμετέχοντα κλαμπ και μόνο, διορ8ώστε με αν έχω άδικο Wink Αλλά πιστεύω ότι 8α σε συγχωρήσουμε Wink Απλά φίλε είμαστε πολύ χαρούμενοι και πολύ δεμένοι σαν παρέα!!! για αυτο χαιρόμαστε και επικροτήσαμε το 8εσμο με όλες τις δια8έσιμες δυνάμεις την συγκεκριμένη χρονική στιγμή!


Το διόρθωσα Rolling eyes Cool
Πάντως χάρηκα πολύ που πραγματικά το διασκεδάσατε. Να μην πω ότι ζήλεψα κιόλας....
Μόνο και μόνο ότι στηρίξατε τις συμμετοχές σας με τόσο πάθος έχει μεγάλη σημασία Wink


Ο φορουμάρχης επέστρεψε παντρεμένος & ανανεωμένος!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
STELIOS 
Moderator


Little Bastard

Ένταξη: 18 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 2664

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 18 Απρ 2006, 09:59:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Επισης θα ηθελα να συμπληρωσω πως κατα τη διαρκεια του 1ου GTCC το 206 μου περασε το "φραγμα" των 100.000 χλμ. Ιστορικη στιγμη... Laughing
Μαλιστα εβγαλε και την πρωτη του βλαβη λιγο πριν τα κλεισει (1 χαλασμενο beck) αλλα ευτηχος ηταν ετοιμο on time for the event.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
ultra-one (Χάρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 GTi 2004 Blue Recife :)

Ένταξη: 13 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1792
Τόπος: Αθήνα Κέντρο Σταθμός Λαρίσης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 18 Απρ 2006, 10:03:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

legenD έγραψε:

Υ.Γ.
και κάτι άλλο που είπε καποιος φίλος (ultra one) σχετικα με τα audi A3 ότι και καλα δεν στρίβουν καλα....
1. Φίλε μου επειδή ήμουν οδηγός σε 1 (ασημένιο sportback) απο αυτά να σου πώ ότι δεν είχα οδηγήσει ποτέ μου, ούτε καν κάρτ σε πίστα, το έκανα μόλις χ8ες. Από μόνο του αυτό λέει πολλά!

Αυτό που έχω πει είναι πως μου φαινόταν το στρίψιμο κάποιων αυτοκινήτων σαν θεατής!
Σίγουρα το 5θυρο Α3 είναι μεγάλο αλλά επίσης μεγάλα είναι και η Alfa 156 και το Peugeot 407!
H εντύπωση που πήρα ήταν ότι το Α3 σε τόσο κλειστή πίστα είναι αρκετά υποστροφικό και το ESP του επεμβαίνει εύκολα.
Σίγουρα σε μια πιο ανοικτή πίστα (π.χ Σέρρες) και με περισσότερα χιλιόμετρα θα βολευόταν καλύτερα. Cool


Επιτέλους το 206 μου άρχισε να γίνεται αυτοκίνητο Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
gonakinen (ΓΙΩΡΓΗΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

106RALLYE A6 , 205 E11

Ένταξη: 28 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 742
Τόπος: ΠΕΙΡΑΤΗΣ ΣΤΗΝ ΚΑΡΑΙΒΙΚΗ http://www.chaniacrete.gr/gr/

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 18 Απρ 2006, 13:57:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

STELIOS έγραψε:
...Μαλιστα εβγαλε και την πρωτη του βλαβη λιγο πριν τα κλεισει (1 χαλασμενο beck) αλλα ευτηχος ηταν ετοιμο on time for the event.


...Eγώ φίλε Στέλιο έχω χάσει το μέτρημα Confused
Ειδικά στο προχθέσινο αγώνα η 'ζημιά' που μου στέρησε τη χαρά του τερματισμού ήταν ασήμαντη και κατι που δε με είχε ενοχλήσει ποτέ.. Ποιος φούστης μου έκανε βουντου δεν ξερω.. Οταν τον βρω θα τον κάνω 10 γύρους στο καρτόδρομο με 165/65/14 στον πίσω αξονα και χωρίς καθισμα συνοδηγου... Twisted evil

Στα του αγώνα τώρα...
Συγχαρητήρια στον προέδρο , το Μανθο, το Stevon,to bob, το Ζαχαρία, τη Γιάννα και σε ολους που ξεχνώ και ψηθήκαν κυριολεκτικά και μεταφορικά...
Σε όλους που έτρεξαν Ασχετα με το αποτέλεσμα , είναι μάγκες εντός πίστας κι όχι μόνο στα λόγια.
Θα επανέλθω με λεπτομέρειες γιατί εχουμε πολλά να πουμε αφού ειχαμε πολλές και καλές συμμετοχές εντός και εκτός πίστας..

Τέλος να ευχαριστήσω το Λευτέρη και το Παπί που πάντα έίναι διπλα μου και για το ταχύτατο pit stop...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
SUBA-NOS (Dimitrios)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 18 Απρ 2006
Δημοσιεύσεις: 2

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 18 Απρ 2006, 14:07:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Με την σειρά μου και εγώ θέλω σαν μέλος και admin του Subamaniacs.gr να σας δώσω συγχαρητήρια για την όλη σας παρουσία και συμμετοχή σας στην οργάνωση αυτού του event αλλά και για την έντονη αγωνιστική σας παρουσία με πολύ καλά αποτελέσματα.

Aν και μικρότερο club (subamaniacs.gr) θα στηρίξουμε οποιαδήποτε προσπάθεια σας σε παρόμοιες εκδηλώσεις.

Πραγματικά μπράβο στην όλη σας προσπάθεια Thumb Left


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 18 Απρ 2006, 15:52:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Να σε καλά Δημήτρη. Wink

Και μεις από μέρους μας να σας ευχαριστήσουμε για την παρουσία σας με τα "τερατάκια" σας και να σας ζητήσουμε συγνώμη που χρειάστηκε να επαναλάβετε (κάποιοι από εσάς) την προσπάθειά σας 2~3 φορές με αποτέλεσμα να πιέσετε* τα αυτοκίνητά σας περισσότερο ίσως από όσο είχατε προβλέψει.

Idea Την επόμενη φορά η ροή (= σειρά και χρόνος εισόδου των αυτοκινήτων) θα είναι πιο μελετημένη ώστε να έχουμε λιγότερες επαναλήψεις.

*βασικά εγώ λυπήθηκα τα λάστιχα του ασημί subaru με τις χρυσές ζάντες που που στο τέλος φαινόταν ότι γλύστραγε συνέχεια... αν και μεταξύ μας ο οδηγός τους δεν φάνηκε να "πτοήται"... Ωραίος. Wink Cool Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
legenD (Πάνος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


A3 Sportback/206 1.4 tiptronic

Ένταξη: 23 Φεβ 2006
Δημοσιεύσεις: 8

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 18 Απρ 2006, 18:58:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ultra-one έγραψε:
legenD έγραψε:

Υ.Γ.
και κάτι άλλο που είπε καποιος φίλος (ultra one) σχετικα με τα audi A3 ότι και καλα δεν στρίβουν καλα....
1. Φίλε μου επειδή ήμουν οδηγός σε 1 (ασημένιο sportback) απο αυτά να σου πώ ότι δεν είχα οδηγήσει ποτέ μου, ούτε καν κάρτ σε πίστα, το έκανα μόλις χ8ες. Από μόνο του αυτό λέει πολλά!

Αυτό που έχω πει είναι πως μου φαινόταν το στρίψιμο κάποιων αυτοκινήτων σαν θεατής!
Σίγουρα το 5θυρο Α3 είναι μεγάλο αλλά επίσης μεγάλα είναι και η Alfa 156 και το Peugeot 407!
H εντύπωση που πήρα ήταν ότι το Α3 σε τόσο κλειστή πίστα είναι αρκετά υποστροφικό και το ESP του επεμβαίνει εύκολα.
Σίγουρα σε μια πιο ανοικτή πίστα (π.χ Σέρρες) και με περισσότερα χιλιόμετρα θα βολευόταν καλύτερα. Cool


εντάξει όλα 8α τα βρούμε! κάτσε να στηθούμε λίγο πιο καλα και 8α δεις! το GTCC δεν έχει τελιώσει ακόμα! Wink Smile


http://www.clubaudi.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
doctor_pin 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 23 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 7

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 18 Απρ 2006, 20:13:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπραβο και απο εμενα για την οργανωση παιδια!

Αντε και στον επομενο! Razz
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
gonakinen (ΓΙΩΡΓΗΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

106RALLYE A6 , 205 E11

Ένταξη: 28 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 742
Τόπος: ΠΕΙΡΑΤΗΣ ΣΤΗΝ ΚΑΡΑΙΒΙΚΗ http://www.chaniacrete.gr/gr/

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 18 Απρ 2006, 23:16:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Επιστροφή στο θέμα και αναφορά στις συμμετοχές που ξεχώρισαν(κατά προσωπικη αποψη...)
Κατ'αρχήν όλα τα παιδιά του psclub.gr και ακόμα περισσότερο όσοι ξεκόλλησαν απ΄τους υπολόγιστες και βρέθηκαν στις πίστες. Μακάρι τον Ιούνη να ήμαστε ακομη πιο πολλοί.
Arrow Εντυπωσιακός ο Ιντζογλου που πήρε και την κατηγορία του και εδειξε 1 κλικ καλύτερος απο τους υπόλοιπους της κατηγορίας του κι ας μην του έκατσε η οδήγηση που ήθελε...
Επίσης ο Κρόντηρας που έγραψε στην κλάση έως 1600. και στην ίδια κλάση οι Γιώργος και Γιάννης με τα 106 που φλέρταραν με το λεπτο!
Και ο πρόεδρος πολύ καλός αλλα πολύ ταλαιπωρημένος άπο το τρέξιμο εκτός πίστας... Μπράβο και στον "παραλίγο βάθρο" Στέλιο στην έως 1400. Και στον αντιπρόεδρο Μιχάλη. Και ειδική μνεία στους καραβίσιους: υποπλοιαρχο Αργυρη (307) και πλοίαρχο Μάνο (407).
Ξέρω ότι είναι κι άλλοι. Παιδιά συγνώμη δεν σας ξέρω ακόμα όλους..

Απο τα άλλα clubs ξεχώρισα τους:
Arrow Στην μικρή κατηγορία τη Βουτεράκου Αννα(2η) με τις αψογες γραμμές και τον Φλώρο με το starlet που μόνο ...φλώρος δεν ήταν καθως δεν δίσταζε να σηκώνεται στους 2 ...
Arrow Στην Ε ο πολύ καλός Μέντζος, το παιδί με το τουρμπίσιο starlet και ο Φασσας
Arrow Στη Δ ο "αθόρυβος" σε οδήγηση Τσουκλείδης και νικητής.
Arrow Στη Γ ο νικητής Μπάμπης με το τερατάκι type-R,ο Καράγιάννης(3ος) με το Vectra και ο Θεοδώρου με το δίλιτρο 306(5ος)
Arrow Στη Β ο Νίκας μ'άρεσε ποιο πολυ απο κάθε άλλη φορά κι ας πήγαινε ισια...
Arrow Στην Α ο Μητσοτάκης (2ος) . Κυρίως ο τρόπος με τον οποιο 'διάβασε' την πίστα στο κι εκτελεσε στον αγώνα .

Μακάρι αυτός ο θεσμός να αποτελέσει φυτώριο νέων οδηγών...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
bob (γιαννης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


peugeot 106 1.3 rallye (8V) (2000)

Ένταξη: 26 Ιαν 2006
Δημοσιεύσεις: 267

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 19 Απρ 2006, 04:48:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

legenD έγραψε:

Υ.Γ.
και κάτι άλλο που είπε καποιος φίλος (ultra one) σχετικα με τα audi A3 ότι και καλα δεν στρίβουν καλα....
1. Φίλε μου επειδή ήμουν οδηγός σε 1 (ασημένιο sportback) απο αυτά να σου πώ ότι δεν είχα οδηγήσει ποτέ μου, ούτε καν κάρτ σε πίστα, το έκανα μόλις χ8ες. Από μόνο του αυτό λέει πολλά!
2. Το αυτοκίνητο το μόνο που είχε διαφορετικό από το εργοστάσιο ήταν 1 φίλτρο και 1 sprint booster το οποίο ξέρετε ότι δεν κάνει ουσιαστικά σχεδόν τίποτα!
3. Το αυτοκίνητο που μπήκε στην πίστα το ήθελα και την δευτέρα να πάω στην δουλειά μου. Αν γινόταν ζημιά η Audi, δεν 8α λυπόταν καθόλου επειδή διαφήμιζα το trademark της σε κάποια πίστα της Ελλάδας και δεν 8α μου έκανε κα8όλου εκπτωση.
4. Να πούμε ότι η πιστα ευνοούσε κατάφωρα τα μικρά αυτοκίνητα? Και ότι δεν ήταν τυχαίο ότι αρκετά δυνατότερα αυτοκίνητα κανανε σχεδόν ίδιους χρόνους με μικρότερες κατηγορίες? (παιδιά ειλικρινά και χωρίς παρεξήγηση όλα αυτά που σας λέω! να εξηγούμαστε! Τα χρονόμετρα είναι η καλύτερη απόδειξη!!!)
5. Ένα απο τα παιδιά που συμμετείχαν και ήταν από το κλάμπ μας, φόρεσε τελευταία μέρα απο 18άρια, 15αρια ''παππούτσια'' λάστιχα με 60αρι προφίλ.. 8έλετε και άλλα?

Πάντως δεν μπορώ να πώ και γω με την σειρά μου ότι τα peugeot ζωγραφίσανε πάνω στην πίστα! λέτε να κατεβώ με το 309 την άλλη φορά? Wink

Με πάρα πολύ καλή πίστη!
Πάνος - Legend


1)Οντως δυσκολο το να μην εχεις επαφη με πιστα!δεν εχει καμια σχεση με το δρομο!εγω ακομα προετοιμαζομαι ψυχολογικα να βαλω το δικο μου μετα απο οσα εχω δει Laughing
2)οπως λες και μονος σου παρακατω .."ότι αρκετά δυνατότερα αυτοκίνητα κανανε σχεδόν ίδιους χρόνους με μικρότερες κατηγορίες.." αρα μην δικαολογεισαι για τη δυναμη μιας και οι αφιδνες ειναι καθαρα τεχνικη πιστα και οχι πιστα για δυνατα αυτοκινητα! Wink
3)Απο τις πιο σωστες εξηγησεις νομιζω!! Smile
4)Αυτο πιστευω ηταν ηδη γνωστο, δε νομιζω να βρεθηκε κανενας προ εκπληξεως Very happy φανταζομαι ολοι (αν δεν μπηκαν τοτε ...) με πολυ δυνατα αυτοκινητα θα μπηκαν στην πιστα με ηδη την κρυαδα της προσεχης "ηττας" απο πολυ πιο αδυναμες μινιατουρες Laughing
5)Λες μηπως ενα a3 μαυρο νομιζω με εργοστασιακες ζαντες?
αν ναι τοτε οντως φαινοταν οτι ηταν πολυ δυνατο για τα λαστιχα του..
αλλα απο την αλλη σκεψου οτι η διασταση που φοραγε ηταν (αν δεν κανω λαθος) πολυ κοντα στην εργοστασιακη!Σχεδον ολα τα μικρα φορουσαν εργοστασιακες διαστασεις ελαστικων.δεν ειδα κανενα 206 με 17αρια! Shocked
φιλε μου παντα φιλικα Very happy

Παντως νομιζω πως φανηκε αρκετα καλα στην πιστα η συμπεριφορα πολλων σχεδον εργοστασιακων αυτοκινητων!!Πχ το ποσο συγχωρουσαν τα περισσοτερα μεγαλα-δυνατα αυτοκινητα και το ποσο ουδετερα-υποστροφικα ηταν τα περισσοτερα πουντο
επισης μου φανηκε πολυ καλο το 306 που ετρεχε!!!

υγ ξεχασα να γραψω πως δεν ειχα φωτος απο ολα τα παιδια μιας και στη διαρκεια εμεινα απο μπαταρια..
Confused


.."detail separates winners from just runners"...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 19 Απρ 2006, 05:44:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Arrow http://www.ert.gr/motorsports/motorsport_details.asp?id=223724

Arrow http://news.pathfinder.gr/automoto/car/308208.html
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
gianic (Γιάννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


mx-5 1.8

Ένταξη: 02 Ιούλ 2004
Δημοσιεύσεις: 835
Τόπος: Αγ.Παρασκευη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 19 Απρ 2006, 08:09:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μπραβο ! Thumbs Up Thumbs Up Thumbs Up Thumbs Up Thumbs Up

μερικες ερωτησεις :

- Απο φθορες ειχατε τιποτα ;
- Κινδυνεψατε να συγκρουστειτε με αλλον ;




bye bye cc , welcome miata
Fuck army...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενη
Σελίδα 9 από 10

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2479s (PHP: 82% - SQL: 18%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on