PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

GTCC: 1ος Αγώνας Κυριακή 16 Απριλίου 2006
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Γιώργος-WRC (Giorgos)
Τμήμα Δημοσίων Σχέσεων


Peugeot 106 1.6 (16v)

Ένταξη: 14 Απρ 2005
Δημοσιεύσεις: 73
Τόπος: Αθήνα - Καλλιθεάρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Απρ 2006, 10:13:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

. Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Γιώργος-WRC (Giorgos)
Τμήμα Δημοσίων Σχέσεων


Peugeot 106 1.6 (16v)

Ένταξη: 14 Απρ 2005
Δημοσιεύσεις: 73
Τόπος: Αθήνα - Καλλιθεάρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Απρ 2006, 10:25:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γιώργος-WRC έγραψε:
. Laughing


Δεν βρίσκω λόγια να περιγραψω την χτεσινη μου εμπειρια.Περασα απιστευτα ομορφα,μοναδικα και πραγματικα δεν θα τις αλλαζα με τιποτα αυτες τις στιγμες.
Πανω απο ολα ενα τεραστιο τεραστιο ΜΠΡΑΒΟ στον Προεδραρα μας (αλλα και στους αλλους προεδρους) που εδωσε το 400% του εαυτου του για να γινει ενα ονειρο τρελη πραγματικότητα.

Μεγαλα μπραβο,συγχαριτηρια στους Γιάννα,Μάνθο,Αργύρη,road runner(νικο),Σταύρο,Αναστασία, Ζαχαρία,nickzotos παιδια σας ευχαριστω εκ μερους ολων.sorry αν ξεχασα κανεναν.
Συγχαρηκια σε ολους τους αγωνιζομενους που σκαρφαλωσαν πολυ ψηλα , και φυσικα στα "δικα μας" παιδια που αφησαν ολον το κοσμο πραγματικα αφωνο απο τις προσπαθειες τους.δεν αναφερω ονοματα γιατι ολοι τα πηγαν περιφημα.μπραβο μπραβο μπραβο!!!
και μεγαλο μπραβο στην Κρητη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

ευχαριστω επισης το psclub που εδωσε την δυνατοτητα να ζησουμε ολοι μαζι αυτες τις αξεχαστες εμπειριες.
Η διοργανωση ηταν 99% φοβερη, η ροη περιφημη , δεν περιμενα να τελειωσουν 111 συμμετοχες τοσο γρηγορα.
Παραπονο κανενα,μονο η πιστουλα να ηταν σε χαμηλοτερη θερμοκρασια θα το ηθελα.εκαιγε η ατιμη Evil

ps. Ζαχαριαααα ,, εκει κατω μακουγες που φωναζα και σε χαιρεταγα!!!!!???!!!!,εσυ Σταυρουκο??? σου κανα και σηματα μορς!!!
ps2. παρακαλω οτι υλικο υπαρχει να κατεβει,να κοπει cd,dvd,κασετα,λπ,βινυλιο οτι να 'ναι!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
RASTAVIPER (THOMAS)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


TOP FUELER - 106 1.6(16)V

Ένταξη: 23 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 904
Τόπος: JAMAICA

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Απρ 2006, 10:54:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπραβο παιδες!!! Very happy Very happy Παντα τετοια!!
Συγχαρητηρια στο Τασο, σε ολα τα παιδια που σκιστηκαν για να οργανωθουν ολα καλα και μπραβο για τις καλες θεσεις και για οσους αγωνιστηκαν γενικοτερα.
Κριμα για τον φιλο Sad Sad μας απο την Κρητη, που εκανε τετοιο ταξιδι και δεν μπορεσε να δειξει στον κοσμο τι μπορει να κανει, οπως στο F2F.Ομως σημασια εχει οτι εστω και τιμητικα μετα μπορεσε και μπηκε.
Επισης πραγματικα υπεροχος ηταν ο Γιαννης με το μαυρο το ραλλακι. Laughing Laughing Την ωρα που ετρεχε βρισκομουν στις κατω κερκιδες και πραγματικα χαιρομουν οταν ακουγα τοσο κολακευτικα σχολια για αυτον απο αλλα club.Μαλιστα επιβεβαιωθηκε αυτο που ελεγαν εκεινα τα παιδια για 1 λεπτο τπ γυρο, οπως φανηκε απο τα αποτελεσματα.Που να μαθει και την πιστα δηλαδη!! Surprised Surprised


ViPeR RaCiNg 2 > featuring Rallye 106, 1.6, 8V, NOW IN 16V EDITION!
www.tfrc.gr "ΠΟΙΑ ΠΙΣΤΑ,ΠΑΡΑΛΙΑ!"
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Absolut_D (Alex)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206 1.4cc

Ένταξη: 12 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 8
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Απρ 2006, 11:28:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ενα μπραβο και απο εμενα παιδια και παντα τετοια...!
Πολυ καλη οργανωση και αρκετο θεαμα...αντε με το καλο να τα πουμε και στο 2ο event. Very happy

Y.Γ. : Ειχα την χαρα να ειμαι το ΜR2 απο το PSClub Wink


It is better to be alone in your own solitude than to feel alone in a group....

[img][/img]
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
COOL ALEXIS (Aleki)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

C3 Cowmooflage

Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 2776
Τόπος: Fathercare

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Απρ 2006, 11:32:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ένα ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΜΠΡΑΒΟ μπράβο σε όλους που βοήθησαν για να γίνει πραγματικότητα το όνειρο του GTCC και ειδικά στον Τάσο που υπερέβαλε εαυτόν για άλλη μια φορά Exclamation Exclamation Exclamation


Θέλω ένα και ένα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
pappaki (Δημήτρης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


106 Rallye 16v

Ένταξη: 27 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 291
Τόπος: Δυο τετράγωνα πάνω από τον παράγοντα...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Απρ 2006, 11:35:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Συγχαρητήρια και από εμένα,παρόλο που δεν κάθησα πολύ, όλα ήταν άψογα.Μπράβο στα παιδιά που τρέξανε για την οργάνωση αλλά και σε αυτούς που τρέξανε στον αγώνα.Πολλές ευχές και κουράγιο για τα επόμενα.... Very happy Very happy Very happy




www.gocar.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Απρ 2006, 11:44:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Eγώ να ζητήσω συγνώμη για την κακή χθεσινή μου εμφάνιση αλλά η κούραση και η μικρή εξοικίωση με το σημερινό στήσιμο του αυτοκινήτου (πολύ κοντό σασμάν) καθώς και ένα μικροπροβληματάκι σε φτωχό μίγμα που το τυραννάει εδώ και λίγο καιρό συνέβαλαν όλα στο να μην μπορώ ούτε να το εμπιστευτώ, ούτε εγώ ο ίδιος να συντονιστώ και να καταφέρω κάποιον αξιόλογο χρόνο. Το αυτοκίνητο είναι ικανό για πολύ παραπάνω, μένει να εναρμονιστώ και εγώ με αυτό και να αποδόσω... Χθες αυτό που μου έδειξε (για άλλη μια φορά) είναι ότι έχει την δυνατότητα για βάθρο, αρκεί να την αποκτήσω και εγώ.

Για την οργάνωση τώρα, θέλω να ευχαριστήσω ΘΕΡΜΑ όσους συνέβαλλαν στην πραγματοποίηση αυτού του ονείρου και έδωσαν τον καλύτερο εαυτό.
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ. ΧΩΡΙΣ ΕΣΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΟΤΑΝ ΠΟΤΕ ΤΟ GTCC!

Πάμε τώρα να οργανωθουμε καλύτερα για ένα ακόμα πιο επιτυχημένο 2ο αγώνα!!!!!!!!!!!!!!!



If everything seems under control, you're just not going fast enough...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Sidobre στις Δευ 17 Απρ 2006, 14:50:34, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
xrisa-xs (ΧΡΥΣΑ)
Moderator
Επίσημο Μέλος

206xs 1.4 (2002) & 207 GT 1.6 (2009)

Ένταξη: 25 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 1316
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Απρ 2006, 12:16:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τα συγχαρητήριά μου σε όλους όσους έτρεξαν και μέσα αλλά και έξω από τον αγωνιστικό χώρο για να στηθεί όλο αυτό το πανηγύρι!!!!!! Multi color Multi color Multi color

μερικά από τα highlights του event :

η πρωτιά του Ιντζόγλου! μπράβο και να συνεχίσεις έτσι! μπι μπιπ!

η Αναστασία ως sportscaster! πολύ καλή! σε προσλαμβάνουμε και για τα επόμενα event!

οι "μαούνες" 307 και 407! και όμως στρίβουν! έκλεισαν στόματα με τις επιδόσεις τους! μπράβο καπετάνιοι!

οι κατακόκκινοι από τον ήλιο κριτές μας, Ζαχαρίας, Γιάννα κτλ...

τα κοπέλια από την Κρήτη! καλή τυχη την επόμενη φορά και να το γιορτάσουμε με ρακές!

το σόου του Χιωτάκη!

επίσης παρατήρησα ότι δεν είχαμε γυναικείες συμμετοχές ως club! λέω λοιπόν την επόμενη φορά να μπω με το τζίπ! μόνη μου θα τρέχω και θα πάρω και κύπελο η ψωνάρα!



Watch out!!! Red demoness on the loose!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
bob (γιαννης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


peugeot 106 1.3 rallye (8V) (2000)

Ένταξη: 26 Ιαν 2006
Δημοσιεύσεις: 267

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Απρ 2006, 12:33:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και μερικες φωτογραφιες....
με τη σειρα νομιζω εμφανιζονται...:

Στέλιος
Αργυρης
Γιάννης
Γιώργος
Νικος
Τασος
και ο αλλος Τασος της παρεας (asa1)


.."detail separates winners from just runners"...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
chatasos (Τάσος)
Developer - Administrator
Developer - Administrator
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 1.6 (17V!) GT (2009)

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 2612
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Απρ 2006, 12:49:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Προσωπικά μου άρεσαν:

1) Ο Ορέστης από το 106SportClub, ο οποίος έδειξε ότι μπορεί να προσφέρει και θέαμα εκτός από πολύ καλούς χρόνους.

2) Ο δικός μας ο Νίκος, ο οποίος οδήγησε 4 εκπληκτικούς γύρους (σαν ρομπότ πήγαινε).

3) Ένα διαολεμένο MR2 (Νο 81), του οποίου ο οδηγός ήταν ο μόνος με αγωνιστικές διαθέσεις.

4)Το Audi Sports Club που είχε αρκετά ένθερμη εξέδρα.

5) Το ότι υπήρχαν συμμετοχές από αυτοκίνητα "τέρατα" του μηχανοκίνητου αθλητισμού, τα οποία έκαναν πολύ καλούς χρόνους παρόλο που δεν φαίνονταν στην πίστα. S2000 και EVO έδωσαν ρέστα!

6) Το show του Χιωτάκη. Τέτοια show είναι απαραίτητα για να διασκεδάσουν τον κόσμο σε παρόμοιες διοργανώσεις, μιας και δεν έρχονται όλοι για να δουν τους χρόνους των αγωνιζόμενων.


Φυσικά πολλά συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά που έτρεξαν για το κέφι τους, αλλά και σε αυτούς/αυτές που συνέβαλαν τα μέγιστα στην διοργάνωση.

Συνολικά θεωρώ άκρως πετυχημένη αυτή την 1η προσπάθεια και εύχομαι ότι καλύτερο για την συνέχεια..


ΥΓ: Κάποιες μικροπαρατηρήσεις που παρατήρησα στην οργάνωση του αγώνα έχουν επισημανθεί στο πρόεδρο, οπότε δεν υπάρχει λόγος να τις αναφέρω και εδώ...


Ο φορουμάρχης επέστρεψε παντρεμένος & ανανεωμένος!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την chatasos στις Τρι 18 Απρ 2006, 07:29:22, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
asa1 (Τασος)
Μέλος
Μέλος


106 gra 306 gti6 306 1.6 16v 309 1.6 16v

Ένταξη: 13 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 152
Τόπος: περιστερι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Απρ 2006, 13:16:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ενα μπραβο σε ολους για την συμετοχη αλλα και την αψογη οργανωση τον παιδιων ελπιζω και οι αλλοι αγωνες του θεσμου να ειναι αναλογοι.
Στο αγωνιστικο μερος τωρα δυστηχως ειχα ενα πολυ καλο σεταπ απο στησιμο και μοτερ χωρις να εχω προσφυση ενδεικτικα εκανα τον ιδιο χρονο που ειχα κανει με το 205 1,4 και αυτο γιατι ηρθα με πολιτικα λαστιχα οποτε κατι καλυτερο απο 1,02 ηταν δυσκολο παρολα αυτα το ευχαρηστιθηκα ελπιζω και ολοι το ιδιο.
Οσο αφορα τον καφρο Χιωτακη ρωτηστε την τρομπα τπυ τιμονιου μου να σας πει (πολυ ανωμαλο παιδι) ουτε που με ρωτησε το "καθικι" απλα εδειξε οτι δεν ξεχναει το αθλημα με τα πισωκινιτα 106 Laughing Laughing


01000hp racing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Απρ 2006, 13:25:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

asa1 μια χαρά ήταν τα πολιτικά λάστιχα .... για τον Χιωτάκη... Laughing Laughing

Γιατί με semi-slick πως θα έκανε 360?!?! Question Tease Laughing Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
asa1 (Τασος)
Μέλος
Μέλος


106 gra 306 gti6 306 1.6 16v 309 1.6 16v

Ένταξη: 13 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 152
Τόπος: περιστερι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Απρ 2006, 13:28:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
asa1 μια χαρά ήταν τα πολιτικά λάστιχα .... για τον Χιωτάκη... Laughing Laughing

Γιατί με semi-slick πως θα έκανε 360?!?! Question Tease Laughing Laughing Laughing

Aφου δεν μου το εφερε με τις ζαντες παλι καλα να λεω Laughing


01000hp racing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Απρ 2006, 13:36:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πάντως αυτός ο Χιωτάκης είναι απίστευτος...
Έπρεπε να τον δεις όταν ήρθε στα χρονόμετρα που είχε ξενερώσει άπίστευτα που δεν είχε δηλώσει συμμετοχή και αυτός.
Σα παιδί που του κοιτάει παιχνίδι σε βιτρίνα μαγαζιού και η μαμά του λέει "όχι δεν θα το πάρουμε!" Laughing Laughing Laughing
...ε και όταν του δώσαμε το "οκ" το εκμεταλλευτηκε δεόντως...

highlight: περνώτας μαλιοκούβαρα μπροστά από τα χρονόμετρα πριν το 360 έκανε νόημα στον αλιτάρχη (που πήγε να του βγάλει σημαία τερματισμού) να κάνει στην άκρη!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing

χαχαχαχαχαχα απίστευτος... Laughing Laughing Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Ronin (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 Grand Tourisme 2.0 16v

Ένταξη: 08 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 1252
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Απρ 2006, 14:32:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν και δεν εκατσα πολύ,έχω να πώ τα καλύτερα για την οργάνωση του event και γενικά το ολο κλίμα που επικρατούσε.

Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά που έτρεξαν για να διοργανωθεί ολο αυτό το σκηνικό και μακάρι να συνεχιστεί η προσέλευση αγωνιζομένων (111 συμμετοχές δεν είναι και λίγες) και στους επόμενους αγώνες.


p.s. Σε ποιόν ανήκει το μπλέ 1.6 8v rallye που είχε παρκάρει επάνω στον προφυλακτήρα μου εχτές μπροστά απο την είσοδο της πίστας?
Γεράσιμε,έμοιαζε με το δικό σου.Ελπίζω να μην είναι γιατί έχει να πέσει καρπαζιά σύννεφο!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Απρ 2006, 14:37:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Aποτελέσματα:
http://www.gtcc.gr/portal/index.php?page=6



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
kanelj (Γιαννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 1.6 8v rallye 109+ ?

Ένταξη: 27 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 2206
Τόπος: Γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Απρ 2006, 14:39:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ronin έγραψε:

p.s. Σε ποιόν ανήκει το μπλέ 1.6 8v rallye που είχε παρκάρει επάνω στον προφυλακτήρα μου εχτές μπροστά απο την είσοδο της πίστας?
Γεράσιμε,έμοιαζε με το δικό σου.Ελπίζω να μην είναι γιατί έχει να πέσει καρπαζιά σύννεφο!


Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Θα τον πηρε για πλατφορμα τον προφυλακτηρα σου και θα ηθελε να ανεβει!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


www.secret-rooms.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
pygolabida (Γιάννα)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Fiat 500άκι C 1.4 100hp 16V Lounge

Ένταξη: 05 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 824
Τόπος: London

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Απρ 2006, 15:11:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Rolling eyes Εγώ έχω απλά να πώ ότι είμαι περήφανη που συμμετείχα σε ένα θεσμό-υπόδειγμα για τα δεδομένα από άποψη και οργανωσης, και συμμετοχής, και παρακολούθησης...Χαρά μου θα είναι να συμμετέχω & στο επόμενο όχι μόνο σαν κριτής αλλά & ως διαγωνιζόμενη αν είναι εφικτό Razz
Συγχαρητήρια στον τροπαιούχο μας Νίκο αλλά και σε όλα τα παιδιά που τρέξανε η συμμετείχαν εκτός αγώνων στη διοργάνωση.
Last but not least να μεγάλο Μ Π Ρ Α Β Ο στον πρόεδρό μας που μας έκανε την τιμή να μοιραστεί το όνειρό του μαζί μας μέσω της οργάνωσης μίας φιλόδοξης αλλά και δύσκολης προσπάθειας που στο τέλος της ημέρας στέφθηκε με απόλυτη επιτυχία και είναι άξια θαυμασμού.... Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
STELIOS 
Moderator


Little Bastard

Ένταξη: 18 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 2664

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Απρ 2006, 15:21:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ενα μεγαλο μπραβο στο προεδρο που με πολλη δουλεια και κοπο εκανε το GTCC πραγματικοτητα και μαλιστα με τετεια προσελευση διαγωνιζομενων και θεατων (πολυ συμαντικο!!!). Φησικα η ολη οργανωση ηταν τελεια και ευχομαι να συνεχιστει με αυτην την επιτυχια ο θεσμος. Επεισης συγχαρητηρια σε ολους που αγωνηστικαν και με το τροπο αυτο εφεραν τα χρωματα του PSClub με αξιοπρεπεια.
Προσωπικα θελω να ευχαριστησω τον Αργυρη (Touristas) που με ξυπνησε το πρωι της Κυριακης και προλαβα να ερθω εγκαιρα, γιατι με το ξενυχτι της προϊγουμενης δεν σηκονωμουν ουτε με σφαιρες....
Απο αγωνηστικης πλευρας τωρα, εγω εμεινα ικανοποιημενος αν και πιστευω μπορουσα να ειχα παει και λιγο καλητερα. Παντως για μενα ειναι παρηγορο πως η τριαδα που βρεθηκε μπροστα μου στη τελικη καταταξη περιλαμβανει αρκετα γρηγορες συμετοχες (το 206 του Roadrunner, ενα Starletακι κι'ενα 106 Rally). Το Starlet γενικα δεν το προσεξα, τον Νικο ηξερα πως δεν θα μπορουσα να τον συναγωνιστω (βαρος - αναρτηση -λαστιχα) αλλα ουτε και περιμενα πως τελικα θα ειμαι 0.4" πισω απ'το Ραλλακι (με ημισλικ) στο συνολικο χρονο. Παντως ειναι ευχαριστο που τσιμπησα τους 11 βαθμους της 4ης θεσης....και παμε για συνεχεια!!!
Στη τελικη, αυτο που εχει σημασια ειναι οτι περασαμε καλα. Καναμε το hobby μας, το παθος μας, το χαβαλε μας και ολα αυτα μεσα σ'ενα ομορφο και ασφαλες περιβαλον. Παντα τετοια!!!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
orestis (orestis)
Μέλος
Μέλος


106 rallye , saxo GROUP A

Ένταξη: 06 Ιούλ 2004
Δημοσιεύσεις: 137
Τόπος: αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Απρ 2006, 17:14:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος




Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενη
Σελίδα 8 από 10

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,151s (PHP: 73% - SQL: 27%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on