PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

GTCC: 1ος Αγώνας Κυριακή 16 Απριλίου 2006
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 09 Μάρ 2006, 12:22:15    Θέμα δημοσίευσης: GTCC: 1ος Αγώνας Κυριακή 16 Απριλίου 2006 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

Έναρξη εγγραφών: 6 Απριλίου 2006

Λήξη εγγραφών: Τετάρτη 12 Απριλίου στα γραφεία της Λέσχης του PSCLUB, Π. Μελά 10, Νέα Φιλαδέλφεια.

Έλεγχος εξακρίβωσης: Στον χώρο της παιδιάς, πριν από την έναρξη της παιδιάς

Εναρξη Παιδιάς: 9:00 π.μ.

Δημοσίευση αποτελεσμάτων: 30 λεπτά μετά το τέλος της παιδιάς

Απονομή Επάθλων: μετά το τέλος της παιδιάς

Wink Το Kόστος Συμμετοχής θα ανακοινωθεί λίγο πριν την έναρξη εγγραφών ώστε να γίνει όσο ελάχιστο γίνεται! (εκτίμηση από 40 έως 60 ευρώ)



If everything seems under control, you're just not going fast enough...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Sidobre στις Τετ 17 Μάϊ 2006, 18:36:39, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Μάρ 2006, 03:20:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπορώ να δηλώσω απο τώρα; Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
tsosmoulis (μητσάκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

106 rallye x 2

Ένταξη: 03 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 1747
Τόπος: ΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Μάρ 2006, 14:29:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ετσι και το χω παρει το rallye ως τοτε θα ειμαι παρων...
Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil
Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Μάρ 2006, 15:17:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Rallye? Ti Rallye? 16αρι η 13αρι; Μαζί θα τρέχουμε;;; Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Μάρ 2006, 15:21:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Road_Runner έγραψε:
Rallye? Ti Rallye? 16αρι η 13αρι; Μαζί θα τρέχουμε;;; Wink


Αχχχχχχχ!! Μικρέ την γλύτωσες!! Εμείς πάντως ΔΕΝ θα τρέχουμε μαζί. 99% θα είμαι στην 1.600..... Whistling



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Μάρ 2006, 15:33:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μα γιατί όλοι με φοβούνται;;; ΤΟΣΟ ΓΡΗΓΟΡΟΣ ΕΙΜΑΙ ΠΙΑ;;;; Rolling eyes
ΚΟΤΕΣ Exclamation
Μόνος μου θα τρέχω;;; Πρόεδρε φοβάσαι;;; ή μήπως θα το τουρμπίσεις και θα ανέβεις κατηγορία;; Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Μάρ 2006, 15:37:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Road_Runner έγραψε:
Μα γιατί όλοι με φοβούνται;;; ΤΟΣΟ ΓΡΗΓΟΡΟΣ ΕΙΜΑΙ ΠΙΑ;;;; Rolling eyes
ΚΟΤΕΣ Exclamation
Μόνος μου θα τρέχω;;; Πρόεδρε φοβάσαι;;; ή μήπως θα το τουρμπίσεις και θα ανέβεις κατηγορία;; Laughing


Δεν σε φοβάμαι μικρέ. Ισα ίσα δεν θέλω να σε ντροπιάσω μπροστά σε τόσο κόσμο. Δεν είναι κρίμα ένα νέο ταλέντο να ταπεινώνεται από ένα Κωλοκωτρόνη.... Laughing Laughing

Συζήταγα το Σ/Κ με το Animal και μου εξέφρασε την επιθυμία να συμμετέχει στο GTCC γιατί τόσο καιρό νιώθει παραγγωνισμένο. Μπορώ να του χαλάσω χατήρι;;

Είδε κι όλας αυτό το άρθρο και συγκινήθηκε... θυμήθηκε τα παλιά και δήλωσε ότι είναι έτοιμο για νέες επιτυχίες!
http://motorsport.ert.gr/motorsport_details.asp?id=213588


Animal is back!



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Μάρ 2006, 16:16:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:
Δεν σε φοβάμαι μικρέ. Ισα ίσα δεν θέλω να σε ντροπιάσω μπροστά σε τόσο κόσμο. Δεν είναι κρίμα ένα νέο ταλέντο να ταπεινώνεται από ένα Κωλοκωτρόνη.... Laughing Laughing


Ποίος είναι ο Κωλοκωτρόνης;; Το Ραλλυ ή ο οδηγός του;;; Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Rotfl Rotfl Ha Ha Ha Ha Rotfl Ha Ha Tease Tease Tease

Παράθεση:

Συζήταγα το Σ/Κ με το Animal και μου εξέφρασε την επιθυμία να συμμετέχει στο GTCC γιατί τόσο καιρό νιώθει παραγγωνισμένο. Μπορώ να του χαλάσω χατήρι;;


Μην του χαλάσεις χατήρι.. Θα κλαιει και θα σου κάνει ναζάκια.. Δεν θα παίρνει μπρός κλπ

Υ.Γ. το άλλο Σ/Κ. να συζητήσετε και την κρίση των πετρελοειδών Laughing [/quote]
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Μάρ 2006, 16:20:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

κάποιος πειράζει τον Πρόεδρο.
Σταμάτα βρε Νίκο.
Θα στεναχωρηθεί που θα στεναχωρηθεί στην πίστα....

Δεν χρειάζεται και εδώ....

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
xsi (kostas)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


PEUGEOT 106 1.6 XSI (1996)

Ένταξη: 17 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 1
Τόπος: MENIDI

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 17 Μάρ 2006, 19:40:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

giasas..hereto katarhin ton proedro k to simvoulio to exeretikou club k olous tous idioktites peugeot..otan ida to thema gia to gtcc k gia to esoteriko protathlima me (peugeot) prepei na po pos hamogelasa me polly perifania.. kirioi mpravo k sinharitiria..etsi apla!!! me kapoious apo sas eiha tin timi ton perasmeno iounio na vrethoume k na agonistoume se diorganosi time trial alou club sto kartodromo..k prepei na po pos zilepsa pou evlepa polla aftokinita allis antiprosopoias na simetehoun k peugeot mono 3..to rally 1.3 pou eiha tote ego k alla dio 205 pou ta ihan pai ston agona polly pio kalla apo mena! keros itan na dixoume ti pragmatika simeni na eisai peugeakias!!! na ste kalla...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 17 Μάρ 2006, 20:53:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κώστα καταρχήν καλώς ήρθες!!!

Εννοείται ότι σε περιμένουμε στο πρώτο gtcc να συμμετάσχεις και εσύ!

(υ.γ. θα σε παρακαλέσω μόνο να γράφεις με ελληνικά και όχι με greeklish)


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Μάρ 2006, 11:51:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

xsi έγραψε:
giasas..hereto katarhin ton proedro k to simvoulio to exeretikou club k olous tous idioktites peugeot..otan ida to thema gia to gtcc k gia to esoteriko protathlima me (peugeot) prepei na po pos hamogelasa me polly perifania.. kirioi mpravo k sinharitiria..etsi apla!!! me kapoious apo sas eiha tin timi ton perasmeno iounio na vrethoume k na agonistoume se diorganosi time trial alou club sto kartodromo..k prepei na po pos zilepsa pou evlepa polla aftokinita allis antiprosopoias na simetehoun k peugeot mono 3..to rally 1.3 pou eiha tote ego k alla dio 205 pou ta ihan pai ston agona polly pio kalla apo mena! keros itan na dixoume ti pragmatika simeni na eisai peugeakias!!! na ste kalla...


Κώστα μου σε θυμάμαι που τα είπαμε τότε και στο είχα πει από τότε ότι θα το κάνουμε ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΝΑΜΕ!!!!

Λοιπόν, κοίτα μια Πέμπτη βράδυ να έρθεις να τα πούμε και απο κοντά στην Λέσχη μας (Παύλου Μελά 10 & Σοφούλη, Ν. Φιλαδέλφεια) αφού είμαστε και κοντά! ΠΑΜΕ ΔΥΝΑΤΑ!



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
p206Mike (Μιχάλης)
Αντιπρόεδρος
Επίσημο Μέλος

207 RC Lemans & 107 Trendy

Ένταξη: 29 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Μάρ 2006, 10:27:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ζάντες βρέθηκαν και καπαρώθηκαν...Yahoo!

Slikia, πάνω και φύγαμε.... Twisted evil


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Μάρ 2006, 10:54:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

things are getting serious..... Twisted evil

(κ.Αντιπρόεδρε το νου σας να είναι DOT τα λάστιχα που θα βάλετε. Wink )


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
p206Mike (Μιχάλης)
Αντιπρόεδρος
Επίσημο Μέλος

207 RC Lemans & 107 Trendy

Ένταξη: 29 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Μάρ 2006, 11:02:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φυσικά και θα έχω μια συνεργασία μαζί σας, αν το θέλετε κύριε Μάνθο, πριν αγοράσω... Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Ronin (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 Grand Tourisme 2.0 16v

Ένταξη: 08 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 1252
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Μάρ 2006, 11:15:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

p206Mike έγραψε:
Ζάντες βρέθηκαν και καπαρώθηκαν...Yahoo!

Slikia, πάνω και φύγαμε.... Twisted evil


Αυτά είναι...

Μπορείτε να αρχίσετε να ψάχνετε για το δεύτερο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Μάρ 2006, 11:15:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing ....................
και αναρωτιόμουν πότε θα πέσει το σχετικό τηλεφώνημα... Laughing

Πάνο!!
Μη μου πεις ότι και εσύ... Rolling eyes


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Ronin (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 Grand Tourisme 2.0 16v

Ένταξη: 08 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 1252
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Μάρ 2006, 18:14:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μάνθο δεν έχω ιδέα.
Είχα μια τηλεφωνική επαφή με τον Αντιπρόεδρο και με προβλημάτισε...
Θα δούμε...
Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Μάρ 2006, 18:33:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το ταπεινό 1.600άρι μου πάντως δέχεται οποιαδήποτε δίλιτρη πρόκληση.... Laughing



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Μάρ 2006, 19:05:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δυστυχώς δεν θα έχω την χαρά να σε προκαλέσω...
Next year. Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενη
Σελίδα 1 από 10

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2467s (PHP: 76% - SQL: 24%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on