PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

GTCC & PSClub - Challenge 2006
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 16 Μάρ 2006, 11:18:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ice gus έγραψε:
καλα καταλαβα.
δεν πιστευεις πετρο οτι αυτο για ατομα που θα τρεχουν μονο για την δοξα
και την καταταξη θα ειναι ενα προβλημα που θα το κανουν μεγαλο θεμα
πλισιαζοντας η ωρα του αγωνα?
μιας και ειναι μονο τα club δεν θα μπορουσε καθε club να κανει μια λιστα
με τα αυτοκινητα που θα συμετασχουν βαση ιππων ανα κιλο?
οπως ξερουμε εμεις τι εχει πανω κατω το καθε αυτοκινητο ετσι πιστευω
γινεται σε ολα τα club.


Παιδιά κακά τα ψέμματα, δύσκολο να ελέγξεις πόσα άλογα έχει το κάθε αυτοκίνητο.

Προσπαθούμε να φιάξουμε όσο το δυνατόν περισσότερο δίκαιο ένα τέτοιο θεσμό. Αν ο άλλος θέλει να πάρει τσιγκάκι δεν πρόκειται ποτέ να σου πει πόσα άλογα είναι.

Πρώτον ας δούμε πως θα κυλήσει ο πρώτος αγώνας, ενώ ήδη έχει πέσει μια ωραία ιδέα στο τραπέζι ώστε να γίνουν οι κατηγορίες πιο δίκαιες. Αλλωστε με την πράξη βελτιωνόμαστε! Wink



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 16 Μάρ 2006, 11:58:34    Θέμα δημοσίευσης: Re: Κλάσεις GTCC + απορίες Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

206xs έγραψε:
Καταρχήν όπως είπε και άλλο παιδί οι κλάσεις με τα κυβικά είναι λίγο άδικες για τους ατμοσφαιρικούς, κατά τη γνώμη μου τα τούρμπο θα έπρεπε να είναι δύο κατηγορίες πάνω. Επίσης μια διευκρίνηση τους γύρους τους κάνει κάθε αυτοκίνητο μόνο του στη πίστα ή με σημαντική προπορία (αλλά WRC) ? Σε περίπτωση ατυχήματος (έξοδος-τρακάρισμα) υπάρχει ασφαλιστική κάλυψη γιατί η ασφάλειες μας δεν καλύπτουν τέτοια συμβάντα.
Τα μή επίσημα μέλη μπορούν να συμετάσχουν?
Πρέπει κανείς να συμετάσχει σε όλους τους αγώνες (4 για το 2006) ή μπορεί και μεμονωμένα?
Περιμένω απαντήσεις γιατί ψήνομαι Razz Cool
CC στην πίστα χε χε χε


Τα αυτοκίνητα και οι οδηγοί είναι ασφαλισμένοι μόνο για αστική ευθύνη προς τρίτους. Τα οχήματά μας είναι αποκλειστική ευθύνη δική μας. Η μόνη περίπτωση ζημιάς είναι να ευθύνεσαι ο ίδιος.

Τα αυτοκίνητα τρέχουν ανά δύο με διαφορά μεταξύ τους μισού γύρου ενώ οι κριτές είναι εκεί για να προειδοποιούν για κινδύνους και για να αποτρέπουν την προσπέραση (δεν επιτρέπεται σε καμία περίπτωση η προσπέραση)

Μή επίσημα μέλη μέχρι στιγμής απ' όλα τα Club δεν επιτρέπεται να συμμετέχουν.
Αυτό είναι κατά την κρίση μου λογικό αφού αυτός ο θεσμός είναι από τα Club για τα Club.



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
206xs (Χρήστος)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Chevrolet Cruze 1.8 Auto (2009)

Ένταξη: 13 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 259
Τόπος: Αθήνα - Σεπόλια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 16 Μάρ 2006, 14:55:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τάσο αυτό για τα μη επίσημα μέλη κατανοητό αν και μου χρωστάτε κάτι λεφτάκια από αυτά που είχα δώσει στην αρχή δεν θυμάμαι για καταστατικό ή κάτι τέτοιο (θα τα συμψιφήσουμε με μιά συνδρομή Wink ) όσο για το αν ευθύνομαι εγώ, δηλαδή αν κάνω μια έξοδο πληρώνω από την τσέπη μου τα σπασμένα δηλαδή? Καλό θα ήταν να υπάρχει μια ασφαλιστική κάλυψη για αυτό δεδομένου ότι οι περισσότεροι είναι άποιροι σε πίστα. Για τις κατηγορίες του GTCC δεν είναι λίγο άδικο να τρέχει λχ Punto GT 1.4 τούρμπο μαζί με ραλύ ή 206 1.6 μαμά ή TT 1.8 τούρμπο μαζί με 206 2.0 ? Πιστεύω ότι δύο κατηγορίες πάνω για τα τούρμπο είναι πιο λογικό (δηλ 1.4 τούρμπο με 1.8-2.0 ατμόσφαιρα και 1.8 τούρμπο με 2.0+ ατμόσφαιρα). Για το εσωτερικό κιλά/ίππο δεν έχω πρόβλημα αν και η σκέψη που ακούστηκε να συνυπολογίζεται το βάρος του οδηγού δεν είναι κακή. Ο κανονισμός που βρίσκεται να τον κατεβάσω Question από εξοπλισμό ασφαλείας χρειάζεται τίποτα ? (πυροσβεστήρας, κράνος λχ)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 16 Μάρ 2006, 15:16:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οι χάραξεις των 2 πιστών (Αφίδνες και "κομμένα" Μέγαρα) είναι τέτοια που δεν επιτρέπουν μεγάλες διαφορές στον χρόνο λόγω διαφοράς στην ισχύ.

Ενδεικτικά δείτε "εδώ" τους χρόνους από το τελευταίο Alfa Trofeo που έγινε τον Φεβρουάριο στις Αφίδνες. Wink Wink

Ξεχάστε για λίγο τα άλογα και ασχοληθείται με την τεχνική οδήγησης.
Σε αυτές τις πίστες αυτή είναι που μετράει και όχι αν έχεις ή όχι 300ps.. Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την MEMsound στις Πεμ 16 Μάρ 2006, 18:47:43, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 16 Μάρ 2006, 18:43:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παράθεση:
δηλαδή αν κάνω μια έξοδο πληρώνω από την τσέπη μου τα σπασμένα δηλαδή?

Εννοείται... Τα σπασμένα του αυτοκινήτου σου. Όχι αν πέσεις σε άλλον ή κάνεις ζημιά στην πίστα... Αν μας τα πλήρωναν άλλοι όλοι θα ήμασταν συνέχεια στους αγώνες...

Παράθεση:
Καλό θα ήταν να υπάρχει μια ασφαλιστική κάλυψη για αυτό δεδομένου ότι οι περισσότεροι είναι άποιροι σε πίστα.

Γιαυτό απαγορεύεται η "καγκουρο-οδήγηση" -> Σβουρίδια και λοιπές Show-off καταστάσεις.. Οι νέοι καλό θα είναι να πάνε μια μέρα μόνοι τους στην πίστα να κάνουν καρτ και να την δουν Laughing Laughing Σύντομα θα ανοίξει Τοπικ για τις τεχνικές οδήγησης στις Αφίιδνες και στα Μέγαρα. Ακούτε Κ.Κ. ΜΕΜsound?? Laughing Επίσης οι νέοι οδηγοί δεν χρειάζετε να πιέσουν τόσο πολύ την πρώτη τους φορά. Δεν πάνε για να κερδίσουν από την πρώτη φορά. Δεν είμαστε όλοι Senna..

Παράθεση:
Για τις κατηγορίες του GTCC δεν είναι λίγο άδικο να τρέχει λχ Punto GT 1.4 τούρμπο μαζί με ραλύ ή 206 1.6 μαμά ή TT 1.8 τούρμπο μαζί με 206 2.0 ? Πιστεύω ότι δύο κατηγορίες πάνω για τα τούρμπο είναι πιο λογικό (δηλ 1.4 τούρμπο με 1.8-2.0 ατμόσφαιρα και 1.8 τούρμπο με 2.0+ ατμόσφαιρα).

Με κάλυψε πλήρως ο Μάνθος

Παράθεση:
Για το εσωτερικό κιλά/ίππο δεν έχω πρόβλημα αν και η σκέψη που ακούστηκε να συνυπολογίζεται το βάρος του οδηγού δεν είναι κακή.

Αυτό για το βάρος δεν μπορώ να το καταλάβω;;; Ρε παιδιά, πάνω κάτω όλοι το ίδιο βάρος έχουμε... Κιλά ανα ίππο θα είναι η κατηγορία. Όχι Μπριζολομάχοι/Κατηγορία Φτερού που είναι και στα καρτ... Ήμαρτον πια με το βάρος...

Παράθεση:
Ο κανονισμός που βρίσκεται να τον κατεβάσω Question από εξοπλισμό ασφαλείας χρειάζεται τίποτα ? (πυροσβεστήρας, κράνος λχ)

Από εξοπλισμο χρειάζεται πυροσβεστήρας κράνος και ζώνη 3 σημείων το λιγότερο. Ο κανονισμός κάπου εδώ γύρω είναι. Μάλλον σε προηγούμενη σελίδα ..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 17 Μάρ 2006, 14:07:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το website του GTCC είναι πλέον διαθέσιμο!

www.gtcc.gr


Thumbs Up Thumbs Up



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 17 Μάρ 2006, 15:41:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:
Το website του GTCC είναι πλέον διαθέσιμο!

www.gtcc.gr


Thumbs Up Thumbs Up


πολύ ωραίο!! να είχε και μουσική θα ήταν τέλειο!!! Tease Tease Tease Tease Tease
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 17 Μάρ 2006, 17:57:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Όντως πολύ καλό Τάσο!!!! Πάρα πολύ καλό θα έλεγα!!!
Wink Wink Cool Cool


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 17 Μάρ 2006, 19:50:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Άριστα mr president.. Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
206xs (Χρήστος)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Chevrolet Cruze 1.8 Auto (2009)

Ένταξη: 13 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 259
Τόπος: Αθήνα - Σεπόλια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 18 Μάρ 2006, 19:47:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λοιπόν πότε θα συναντηθούμε από κοντά να τα πούμε ? Κρίμα που καταργήθηκε η συνάντηση της Κυριακής γιατί τη Πέμπτη συνήθως δεν τα καταφέρνω ... Θα προσπαθήσω να περάσω αυτή την Πέμπτη από την λέσχη πάντως.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 19 Μάρ 2006, 04:06:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

206xs έγραψε:
... Θα προσπαθήσω να περάσω αυτή την Πέμπτη από την λέσχη πάντως.


...είμαστε τελείως off-topic οπότε ας μην το συζητήσουμε άλλο εδώ. Απλά να πω ότι θα κανονίσουμε με πμ, αν δεν μπορεσείς να έρθεις από την Λέσχη την Πέμπτη.


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Μάρ 2006, 13:18:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για όποιον ενδιαφέρεται, υπάρχει και ετήσια άδεια (λισανς) (αντί της ημερίσιας άδειας) παιδιών με το ποσό των 80 ευρώ / έτος. Το οποίο σημαίνει ότι κάθε φορά που θα συμμετέχει σε κάποια παιδιά (GTCC, Alfa Trofeo, F2F, Tuners GP) θα γλυτώνει τα 20 ευρώ της ημερίσιας λισανς.

Αν κάποιος π.χ. θα συμμετέχει μόνο στα 4 GTCC δεν θα γλυτώσει τπτ, αλλά αν θέλει να συμμετέχει και στα επόμενα 2 F2F ή σε κάποιο Alfa Trofeo ή Tuners GP, τότε θα γλυτώνει αρκετά χρήματα.



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Μάρ 2006, 19:11:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

παρατήρηση: Η ετήσια λισάνς κάνει 100 ευρά. Εκτός αν ισχύει κάτι άλλο για λισανς μονο για παιδιες
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Μάρ 2006, 19:25:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Road_Runner έγραψε:
παρατήρηση: Η ετήσια λισάνς κάνει 100 ευρά. Εκτός αν ισχύει κάτι άλλο για λισανς μονο για παιδιες


H Eτήσια λισάνς κάνει 150 ευρώ. 100 κάνει για την πρώτη και μόνο χρονιά.

Για παιδιές/δεξιοτεχνίες κάνει 80 ευρώ και δεν χρειάζεται γιατρούς.



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 05 Απρ 2006, 15:26:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ολα είναι έτοιμα για την πρώτη εκδήλωση του GTCC, την Κυριακή 16 Απριλίου 2006 στον Kartodromo στις Αφίδνες. Οι διαγωνιζόμενοι θα πρέπει να βρίσκονται εκεί από τις 8:00 π.μ. για τον Ελεγχο Εξακρίβωσης αφού πρώτα περάσουν από την γραμματεία για να παραλάβουν τους αριθμούς συμμετοχής τους. Πρίν την έναρξη θα γίνει η ενημέρωση των οδηγών από τους διοργανωτές και τον Αλυτάρχη.

Το GTCC θα ξεκινήσει στις 9:00 π.μ. με την πρώτη κατηγορία (Κατηγορία Η) που θα πραγματοποιήσει 2 γύρους αναγνώρισης, ενώ αμέσως μετά θα ξεκινήσει η παιδιά με τους οδηγούς να πραγματοποιούν ένα γύρο Warm Up και περνώντας από την γραμμή χρονομέτρησης ξεκινούν (on the fly) τους 4 χρονομετρημένους γύρους όπου αρθροίζονται και οι 4 για την γενική κατάταξη.

Το παράβολο συμμετοχής για τον πρώτο GTCC ορίζεται στα 40 ευρώ σύν 20 ευρώ για την αγωνιστική άδεια ημέρας (εφόσον δεν υπάρχει ετήσια). Η είσοδος για τους θεατές είναι ΔΩΡΕΑΝ!

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να υποβάλουν την Αίτηση Συμμετοχής (μαζί με φωτοτυπία της άδειας κυκλοφορίας και του διπλώματος οδήγησης) από την Πέμπτη 6 Απριλίου 2006 έως το αργότερο την Τετάρτη 12 Απριλίου στις 22:00. Οι τρόποι υποβολής αναφέρονται αναλυτικά στην Αίτηση Συμμετοχής όπου μπορείτε να την κατεβάστε πατώντας εδώ (αρχείο Acrobat).

Για οποιαδήποτε πληροφορία σχετικά με τον θεσμό, αλλά και για τις δηλώσεις συμμετοχής, μήν διστάσετε να καλέσετε στο 6975 757 085 ή να μας αποστείλλετε e-mail στο info@psclub.gr.

Ευχαριστούμε όλα τα Club και τον κόσμο που υποστηρίζει ενεργά τον θεσμό, την Λέσχη ΑΛΑ για την πολύτιμη βοήθειά της για την διοργάνωση της εκδήλωσης και βέβαια τους Χορηγούς του θεσμού που συνέβαλαν ώστε να γίνει αυτή η ιδέα πραγματικότητα.

Σας περιμένουμε όλους εκεί!



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Πάνος 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Pug 206 1,6 (16v) GTi - RC

Ένταξη: 12 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 2485
Τόπος: Καλαμάτα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 27 Μάρ 2008, 22:06:36    Θέμα δημοσίευσης: Re: Κλάσεις GTCC + απορίες Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:
Μή επίσημα μέλη μέχρι στιγμής απ' όλα τα Club δεν επιτρέπεται να συμμετέχουν.
Αυτό είναι κατά την κρίση μου λογικό αφού αυτός ο θεσμός είναι από τα Club για τα Club.



Με αφορμη τη προταση ενοις φιλου και μελους της λεσχης να συμμετεχουμε στο 2ο gtcc ηθελα να ρωτησω το εξης ευελπιστωντας να ειναι στη σωστη ενοτητα.
Χρειαζεται να ειναι και αυτος ενεργο μελος για να συμμετεχει με το 206 του στον αγωνα δηλωνοντας συμμετοχη με το psclub?
Η παραπανω τοποθετηση του Sidobre συνεχιζει να ισχυει?



Εγω δεν είμαι λογιστής , είμαι μπλοκακι .
Είμαι μπλοκάκι με καρμπόν,σε νομοσχέδια φασόν και σφραγιδάκι.

http://www.panoslahanas.blogspot.gr/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 28 Μάρ 2008, 15:16:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για να συμμετέχει κάποιος στο GTCC χρειάζεται να απαραίτητα να δηλώσει κάποιο Club (αφού και τις συμμετοχές τις συγκεντρώνουν οι υπεύθυνοι από κάθε club). Για το τί κάνουν τα υπόλοιπα Club δεν γνωρίζω (αν είναι επίσημα ή όχι.)

Οσο αφορά εμάς (PSClub), δεν ζητούμε πλέον απαραίτητα να είναι επίσημο μέλος (θεωρούμε πλέον ότι με τα προνόμοια που έχει ένα επίσημο μέλος, όσοι δεν είναι, αυτοί χάνουν) αλλά έχουμε όμως ως απαραίτητο κριτήριο για όποιον συμμετέχει στο GTCC με το όνομά μας, να τον γνωρίζουμε από κοντά. Αυτό επειδή υπάρχει ήδη ένα πολύ υψηλό επίπεδο (κυρίως ήθους) και οφείλουμε ως προς το Club μας να κάνουμε ένα έλεγχο για το ποιοί είναι αυτοί που μας εκπροσωπούν.



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Πάνος 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Pug 206 1,6 (16v) GTi - RC

Ένταξη: 12 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 2485
Τόπος: Καλαμάτα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 28 Μάρ 2008, 19:28:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ευχαριστω πολυ. Wink



Εγω δεν είμαι λογιστής , είμαι μπλοκακι .
Είμαι μπλοκάκι με καρμπόν,σε νομοσχέδια φασόν και σφραγιδάκι.

http://www.panoslahanas.blogspot.gr/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
gonakinen (ΓΙΩΡΓΗΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

106RALLYE A6 , 205 E11

Ένταξη: 28 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 742
Τόπος: ΠΕΙΡΑΤΗΣ ΣΤΗΝ ΚΑΡΑΙΒΙΚΗ http://www.chaniacrete.gr/gr/

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 29 Μάρ 2008, 04:56:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πάνος έγραψε:
Ευχαριστω πολυ. Wink


Καλούς αγώνες Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Πάνος 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Pug 206 1,6 (16v) GTi - RC

Ένταξη: 12 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 2485
Τόπος: Καλαμάτα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 29 Μάρ 2008, 09:04:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

gonakinen έγραψε:
Πάνος έγραψε:
Ευχαριστω πολυ. Wink


Καλούς αγώνες Wink



Να σαι καλα. Wink



Εγω δεν είμαι λογιστής , είμαι μπλοκακι .
Είμαι μπλοκάκι με καρμπόν,σε νομοσχέδια φασόν και σφραγιδάκι.

http://www.panoslahanas.blogspot.gr/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3
Σελίδα 3 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2431s (PHP: 85% - SQL: 15%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on