PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Ιδέα: Σεμινάριο Συνοδηγών
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
BadSpud! (Spiros) - (Π.R.T.)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 106 Rallye 1600cc 16v (Τούμπανο)

Ένταξη: 23 Φεβ 2006
Δημοσιεύσεις: 393
Τόπος: 6' απο Παντού!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 25 Ιούν 2007, 16:01:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Road_Runner έγραψε:
Συντομα (μολις τελειωσει η εξεταστική στην σχολή) θα προκείψουν κάποιες δοκιμές σε χωματινη επιφάνεια, ενοψη ενος χωματινου ραλλυ που θα παρουμε μερος....
Είχα την σκέψη, να ανακοινωθεί το μέρος και όποιος θέλει να έρθει, και να κανει βολτα... Αλλά το σκέφτομαι....
Αν τελικά προκείψει θα ανακοινωθεί και όποις θέλει έρχεται...


Νίκο να έρθω και εγώ? Η άρχισε να τρίζει το δεξί βαγκετ του 206?

Χ0α0χ0αχ0α0χ0αχ0αχ00αχ00αχ

Ηρώ είναι τρελή εμπειρία να τρέξεις σαν συνοδηγός. Εγώ φέτος ξεκίνησα με τον Νίκο αλλά δεν περίμενα να είναι τόσο κ@@@υλα!!!!

Όποτε πάμε για γράψιμο – δοκιμές αν θέλεις έρχεσαι να δεις από κοντά τι παίζει…




Τελικά πολύ γρήγορο το κόκκινο (Ν προς Ε) για να καταλάβεις πόσο γρήγορο είναι…

Είναι λίγο πίσω μου (Ν προς Α)!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
BadSpud! (Spiros) - (Π.R.T.)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 106 Rallye 1600cc 16v (Τούμπανο)

Ένταξη: 23 Φεβ 2006
Δημοσιεύσεις: 393
Τόπος: 6' απο Παντού!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 25 Ιούν 2007, 16:08:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
εγω μια ξερω που εχει συμμετασχει πολλακις σε αγωνες του παγκοσμιου πρωταθληματος (δηλαδη το ακροπολις) φερνοντας παντα πρωτες θεσεις απο το τελος..ΤΖΕΙΝ ΣΑΜΠΑΝΙΚΟΥ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΣΟΥΠΕΡ ΕΡΠΕΤΟ ΟΔΗΓΑΡΑ ΣΤΑΘΑΚΗ ΒΟΔΑΚΗ....


Παναγιώτη εσύ δεν ξέρεις καθόλου οικογενειακή κατάσταση ???

Ρώτα τον λεφ να σου κάνει κάνα μάθημα Tease Tease Tease




Τελικά πολύ γρήγορο το κόκκινο (Ν προς Ε) για να καταλάβεις πόσο γρήγορο είναι…

Είναι λίγο πίσω μου (Ν προς Α)!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 25 Ιούν 2007, 16:13:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

BadSpud! έγραψε:
Road_Runner έγραψε:
Συντομα (μολις τελειωσει η εξεταστική στην σχολή) θα προκείψουν κάποιες δοκιμές σε χωματινη επιφάνεια, ενοψη ενος χωματινου ραλλυ που θα παρουμε μερος....
Είχα την σκέψη, να ανακοινωθεί το μέρος και όποιος θέλει να έρθει, και να κανει βολτα... Αλλά το σκέφτομαι....
Αν τελικά προκείψει θα ανακοινωθεί και όποις θέλει έρχεται...


Νίκο να έρθω και εγώ? Η άρχισε να τρίζει το δεξί βαγκετ του 206?

Χ0α0χ0αχ0α0χ0αχ0αχ00αχ00αχ

Ηρώ είναι τρελή εμπειρία να τρέξεις σαν συνοδηγός. Εγώ φέτος ξεκίνησα με τον Νίκο αλλά δεν περίμενα να είναι τόσο κ@@@υλα!!!!

Όποτε πάμε για γράψιμο – δοκιμές αν θέλεις έρχεσαι να δεις από κοντά τι παίζει…


Κανονισε Πυργο να εχεις μειωμενη αποδοση.... Ετοιμη την εχω την αντικαταστατρια.... Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
BadSpud! (Spiros) - (Π.R.T.)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 106 Rallye 1600cc 16v (Τούμπανο)

Ένταξη: 23 Φεβ 2006
Δημοσιεύσεις: 393
Τόπος: 6' απο Παντού!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 25 Ιούν 2007, 16:31:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παράθεση:
Κανονισε Πυργο να εχεις μειωμενη αποδοση.... Ετοιμη την εχω την αντικαταστατρια....


Νικολάκη πιστεύω ήρθε η ώρα να σου το πω. είχα μια πρόταση από τον βωβό με είχε πάρει τις προάλλες στο κινητό και με παρακάλεσε να τρέξουμε του το έχω αφήσει ανοικτό ακόμα και δεν ήξερα πώς να σου το πω!




Τελικά πολύ γρήγορο το κόκκινο (Ν προς Ε) για να καταλάβεις πόσο γρήγορο είναι…

Είναι λίγο πίσω μου (Ν προς Α)!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 25 Ιούν 2007, 17:03:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν πειραζει Σπυρακο μου. Αναμενόμενο ήταν.. Γιαυτο και εγω προνοησα και ειχα μιλησει στον ΕΛ-ΕΜ.. Γιατι νομιζεις οτι ο Βωβος ξεμεινε απο συνοδηγό??
Ηθελε ο Λωρης να νιώσει μια μεγάλη οδηγική εμπειρία.....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
gonakinen (ΓΙΩΡΓΗΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

106RALLYE A6 , 205 E11

Ένταξη: 28 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 742
Τόπος: ΠΕΙΡΑΤΗΣ ΣΤΗΝ ΚΑΡΑΙΒΙΚΗ http://www.chaniacrete.gr/gr/

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 25 Ιούν 2007, 19:23:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Mια καλή μελέτη στην παρακάτω ενότητα του RALLY.GR είναι καλή για οποιονδήποτε υποψήφιο συνοδηγό.

http://www.rally.gr/default.asp?menu_code=codriving

Μια πολύ καλή δουλειά δια χειρός ΕΛ-ΕΜ.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
micra_iro (Ηρω)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 403
Τόπος: αλλού γι' αλλού

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 25 Ιούν 2007, 21:32:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

θα το προσπαθησω κι αμα δεν τα καταφερω δεν χαθηκε κι ο κοσμος, παμε τωρα μια προβα, σανιδα για τριτη(3) και μπουκα αριστερη που κλεινει και δεξια που ανοιγει για 70 ,σανιδα δεξια για 140 και μπουκα αριστερη,μεινε μεσα εχει πετρες και πουλα για δεξια, για αρχη καλα ειναι ?


welcome to micra zone
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 25 Ιούν 2007, 21:46:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αψογα!!
Χωρις πλάκα πολύ καλα, με κάποιες μικρες διορθώσεις, λογω καποιων παραλείψεων.... Αλλά για αρχή, χωρις να σ εχει πει κανεις τιποτα, μια χαρα....

Να πως θα τα ήθελα εγώ για παραδειγμα...
Παράθεση:
σανιδα για τριτη(3) (τι τριτη? δεξια-αριστερα-όπου θέλω?) και μπουκα (1η-2η-3η-4η-5η-6η?) αριστερη που κλεινει και δεξια (1η-2η-3η-4η-5η-6η?) που ανοιγει για 70 ,σανιδα δεξια για 140 και μπουκα (1η-2η-3η-4η-5η-6η?) αριστερη,μεινε μεσα εχει πετρες και πουλα (τι να πουλήσω? συνήθως λες πουλα 4αριστερη για 2η δεξια πχ) για δεξια, για αρχη καλα ειναι ?



Βεβαια καθε οδηγος έχει διαφορετικό τρόπο γραψίματος
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
micra_iro (Ηρω)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 403
Τόπος: αλλού γι' αλλού

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 25 Ιούν 2007, 22:00:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Road_Runner έγραψε:
Αψογα!!
Χωρις πλάκα πολύ καλα, με κάποιες μικρες διορθώσεις, λογω καποιων παραλείψεων.... Αλλά για αρχή, χωρις να σ εχει πει κανεις τιποτα, μια χαρα....

Να πως θα τα ήθελα εγώ για παραδειγμα...
Παράθεση:
σανιδα για τριτη(3) (τι τριτη? δεξια-αριστερα-όπου θέλω?) και μπουκα (1η-2η-3η-4η-5η-6η?) αριστερη που κλεινει και δεξια (1η-2η-3η-4η-5η-6η?) που ανοιγει για 70 ,σανιδα δεξια για 140 και μπουκα (1η-2η-3η-4η-5η-6η?) αριστερη,μεινε μεσα εχει πετρες και πουλα (τι να πουλήσω? συνήθως λες πουλα 4αριστερη για 2η δεξια πχ) για δεξια, για αρχη καλα ειναι ?



Βεβαια καθε οδηγος έχει διαφορετικό τρόπο γραψίματος


Για να λεμε κι αληθειες εχω παει σε αρκετες αναβασεις αλλα αυτα τα εχω ακουσει απο κουβεντες του μηχανικου του Χεκιμιαν (seicento) με ενα παιδι απο το κλαμπ που ειναι συγγενεις κι ετσι ειναι οτι μου εχει μεινει στο μυαλο απο την Ριτσωνα (02/12/2006)


welcome to micra zone
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
tsosmoulis (μητσάκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

106 rallye x 2

Ένταξη: 03 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 1747
Τόπος: ΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 26 Ιούν 2007, 18:09:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

όντως κενά bucket υπάρχουν πολλά Laughing Laughing Laughing Laughing


τί κάνετε? ράλλυ???
στο ΔΝΤ αμέσως!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 27 Ιούν 2007, 19:52:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Νίκο εσένα ποιές σε είχαν ράψει?



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 27 Ιούν 2007, 22:04:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ποτε? Ποιες με ειχαν ραψει?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 28 Ιούν 2007, 00:33:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εκείνες που σε ανάγκασαν να πουλήσεις την φόρμα και κάτι άλλο για να πάρεις μια ραπτομηχανή να αρχίσεις το κέντημα Razz



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 28 Ιούν 2007, 10:41:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Α, γιαυτες λες? Αστα, μεγάλη ιστορία.....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
tsosmoulis (μητσάκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

106 rallye x 2

Ένταξη: 03 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 1747
Τόπος: ΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 02 Ιούλ 2007, 20:53:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΑΚΡΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ
έχουμε και τις αδυναμίες μας....

Love Love


τί κάνετε? ράλλυ???
στο ΔΝΤ αμέσως!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
BadSpud! (Spiros) - (Π.R.T.)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 106 Rallye 1600cc 16v (Τούμπανο)

Ένταξη: 23 Φεβ 2006
Δημοσιεύσεις: 393
Τόπος: 6' απο Παντού!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 03 Ιούλ 2007, 17:31:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

tsosmoulis έγραψε:
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΑΚΡΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ
έχουμε και τις αδυναμίες μας....

Love Love


Πρώην καψούρα την εχω ξεπεράσει πλέον.... Wink
προσπάθησε και εσυ θα τα καταφέρεις !




Τελικά πολύ γρήγορο το κόκκινο (Ν προς Ε) για να καταλάβεις πόσο γρήγορο είναι…

Είναι λίγο πίσω μου (Ν προς Α)!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 03 Ιούλ 2007, 17:47:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πλεον ο Σπυρος προσανατολιζεται σε αλλες, πιο compact εκδόσεις...... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
BadSpud! (Spiros) - (Π.R.T.)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 106 Rallye 1600cc 16v (Τούμπανο)

Ένταξη: 23 Φεβ 2006
Δημοσιεύσεις: 393
Τόπος: 6' απο Παντού!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 03 Ιούλ 2007, 17:50:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Road_Runner έγραψε:
Πλεον ο Σπυρος προσανατολιζεται σε αλλες, πιο compact εκδόσεις...... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Thumbs Up Thumbs Up Thumbs Up Thumbs Up Thumbs Up Thumbs Up Thumbs Up Thumbs Up




Τελικά πολύ γρήγορο το κόκκινο (Ν προς Ε) για να καταλάβεις πόσο γρήγορο είναι…

Είναι λίγο πίσω μου (Ν προς Α)!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 03 Ιούλ 2007, 21:04:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

BadSpud! έγραψε:
tsosmoulis έγραψε:
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΑΚΡΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ
έχουμε και τις αδυναμίες μας....

Love Love


Πρώην καψούρα την εχω ξεπεράσει πλέον.... Wink
προσπάθησε και εσυ θα τα καταφέρεις !

Εισαστε off topic
Το ποντικι ειναι οδηγος οχι συνοδηγος

Εκ της mod team
Lef205



Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
tsosmoulis (μητσάκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

106 rallye x 2

Ένταξη: 03 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 1747
Τόπος: ΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 10 Ιούλ 2007, 17:03:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

BadSpud! έγραψε:
Road_Runner έγραψε:
Πλεον ο Σπυρος προσανατολιζεται σε αλλες, πιο compact εκδόσεις...... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Thumbs Up Thumbs Up Thumbs Up Thumbs Up Thumbs Up Thumbs Up Thumbs Up Thumbs Up


και πολύ καλά κάνει..αν και το είδα MAXI το εργαλείο χαχαχαχαχαχα
Thumbs Up Thumbs Up Thumbs Up Thumbs Up


τί κάνετε? ράλλυ???
στο ΔΝΤ αμέσως!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
Σελίδα 2 από 4

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1701s (PHP: 83% - SQL: 17%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on