PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Τακάκια
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
sotiris13 (sotiris)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206 1.6 (16V) GTi

Ένταξη: 11 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 26

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Φεβ 2006, 12:55:00    Θέμα δημοσίευσης: Τακάκια Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλημέρα!!

Λοιπόν... πολύ σύντομα, θα αλλάξω τακάκια. το πολύ την αλλη βδομάδα.
μου το είχαν πει και στο σερβις οτι σε 5000 xiliometra θα χρειαστώ τακάκια.
εγω θα παώ να τα αλλαξω στα 4000 γιατι την τελευταία εβδομαδα εχω ακούσει 1-2 φορές ενα μικρό σφύριγμα στο φρενάρισμα, και στα πολλα χιλιόμετρα φρενάρει πολύ πιο αργά.

έχετε να προτείνετε άλλα τακάκια εκτός απο τα μαμα πεζω?
έχω 206 gti 1.6
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Φεβ 2006, 13:37:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για κανονικές συνθήκες (μικτές δηλαδή, Πόλη, Εθνική και στριφτερούς δρόμους) το "μαμά" τακάκι είναι μια χαρά. Μαλακό, ζεστένεται γρήγορα (δεν χρειάζεται δηλαδή ζέσταμα) και αποδίδει καλά.

Αν τώρα σώνει και καλά θες να αλλάξεις φτηνά είναι τα Bentix ενώ για χρήση πίστας και πιο "αγωνιάρικες" καταστάσεις Ferodo είναι μια χαρά.

Πάντως εγώ προτιμώ τα μαμά (δεν φθείρονται πρόωρα ούτε οι δίσκοι και κρατάνε και αρκετά χλμ.)



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
sotiris13 (sotiris)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206 1.6 (16V) GTi

Ένταξη: 11 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 26

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Φεβ 2006, 13:49:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

H αλήθεια είναι οτι δεν είχα πρόβλημα με τα φρένα κ τα τακάκια..
μια χαρά είναι τα μαμά.
βέβαια δεν έχω δοκιμάσει άλλα. πρώτη φορά θα τα αλλάξω.
θα τα αλλάξω μόνο με καλύτερα και η χρήση του αυτοκινήτου ειναι μικτή.
καθε μέρα τουλάχιστον 40-50 χιλίομετρα στην πόλη και πολλά ταξίδια.

ξέρεις τιμές και σε τι προσφέρουν παραπάνω τα όχι μαμα..αν προσφέρουν βέβαια εκτός απο αγωνιστική χρήση

επίσης έχω φίλους σε επισιμη λιον και σκευτόμουν μήπως προτίνουν απο εκεί τίποτα απο πεζώ σπορ αν εχει..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Φεβ 2006, 13:55:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

sotiris13 έγραψε:

επίσης έχω φίλους σε επισιμη λιον και σκευτόμουν μήπως προτίνουν απο εκεί τίποτα απο πεζώ σπορ αν εχει..


PS σε 266mm δεν υπάρχουν. Τιμές να σου πω δεν γνωρίζω απ'έξω. Το τμήμα συνεργασιών μας (aka MEMsound) ίσως να ξέρει για Ferodo.
Πάντως επιμένω... μαμά και.. φτηνά! Wink



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
sotiris13 (sotiris)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206 1.6 (16V) GTi

Ένταξη: 11 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 26

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Φεβ 2006, 13:58:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

οκ ευχαριστώ!! αν μάθω κάτι αξιόλογο πάνω στο θέμα θα ενημερώσω!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Φεβ 2006, 14:10:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:
sotiris13 έγραψε:

επίσης έχω φίλους σε επισιμη λιον και σκευτόμουν μήπως προτίνουν απο εκεί τίποτα απο πεζώ σπορ αν εχει..


PS σε 266mm δεν υπάρχουν. Τιμές να σου πω δεν γνωρίζω απ'έξω. Το τμήμα συνεργασιών μας (aka MEMsound) ίσως να ξέρει για Ferodo.
Πάντως επιμένω... μαμά και.. φτηνά! Wink


Με φώναξε κανείς.. Α μάλιστα...

κ.Πρόεδρε δεν υπάρχει "ίσως"... Cool Wink Razz

Λοιπόν:
-> τα μαμά για 266mm έχουν 54ε (και κάτι ψηλά)

-> τα αντίστοιχα "απλά" Ferodo (DS 2000 αν δεν κάνω λάθος) για τα επίσημα μέλη του PSClub = με -25% έχουν: 35,75ε (κωδ 1370)

-> ενώ τα "ημι-αγωνιστικά" DS 2500: 123,62ε (κωδ 1399)
!! προσοχή σφυρίζουν ολίγον και δεν φρενάρουν κρύα.... αλλά δεν ζεσταίνονται (δοκιμασμένο...) ποοοοτεεεεέ)


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
ultra-one (Χάρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 GTi 2004 Blue Recife :)

Ένταξη: 13 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1792
Τόπος: Αθήνα Κέντρο Σταθμός Λαρίσης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Φεβ 2006, 16:59:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
-> ενώ τα "ημι-αγωνιστικά" DS 2500: 123,62ε (κωδ 1399)
!! προσοχή σφυρίζουν ολίγον και δεν φρενάρουν κρύα.... αλλά δεν ζεσταίνονται (δοκιμασμένο...) ποοοοτεεεεέ)

Μάνθο μήπως έχεις προσέξει αν το πεντάλ είναι και λιγότερο "σπογγώδες" με αυτά? Confused


Επιτέλους το 206 μου άρχισε να γίνεται αυτοκίνητο Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Φεβ 2006, 17:45:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν τα έχω δοκιμάσει σε 206. Μόνο σε 106 και όχι με εμένα οδηγό αλλά το συμπέρασμα τουο δηγού είναι ότι φρενάρει καταπληκτικά παντού (και ας κάνουν λίγη φασαρία)

Η σπογγώδη αίσθηση θα βελτιωθεί (κάπως και όχι τελείως) μόνο με σωληνάκια υψιλής πίεσης νομίζω.


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την MEMsound στις Πεμ 23 Φεβ 2006, 18:13:13, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
ultra-one (Χάρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 GTi 2004 Blue Recife :)

Ένταξη: 13 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1792
Τόπος: Αθήνα Κέντρο Σταθμός Λαρίσης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Φεβ 2006, 18:08:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
Η σπογγώδη αίσθηση θα βελτιωθεί (κάπως και όχι τελείως) μόνο με σωληνάκια υψιλής πίεσης νομίζω.

Σίγουρα με τα σωληνάκια κάνει τη μεγαλύτερη διαφορά (είχα βάλει στο 309) αλλά και τα πιο σκληρά τακάκια που δεν συμπιέζονται σαν ελατήριο στην πίεση βοηθάνε και αυτά (Την είχα πάθει με το Mazda βάζοντας μαλακά Ferodo κάποτε... ) Wink


Επιτέλους το 206 μου άρχισε να γίνεται αυτοκίνητο Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Φεβ 2006, 18:42:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ultra-one έγραψε:
....και τα πιο σκληρά τακάκια που δεν συμπιέζονται σαν ελατήριο στην πίεση βοηθάνε και αυτά (Την είχα πάθει με το Mazda βάζοντας μαλακά Ferodo κάποτε... ) Wink


Shocked Shocked Shocked

Χάρη, η σπογγώδες αίσθηση στο πεντάλ δημιουργείται από δύο λόγους:
1. Από την διαστολή των σωληνώσεων λόγω υψηλών θερμοκρασιών (γι'αυτό και μπαίνουν τα σωληνάκια υψηλής πίεσης)

2. Οταν το τακάκι θερμαίνεται απελευθερώνει αέρια. Αυτά τα αέρια δημιουργούν ένα "φιλμ" ανάμεσα στο τακάκι και στον δίσκο με αποτέλεμα αυτή την αίσθηση.....

Τακάκια που συμπιέζονται δεν νομίζω να έχει ακούσει κανείς!



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Φεβ 2006, 18:50:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν βαλουμε σωλινακια υψηλης πιεσης και κατι σε semi-racing τακακια θα φρεναρουν ναι ή οχι?
Επισης δεν πρεπει να προσεξουμε και λιγο τα υγρα?


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Φεβ 2006, 20:14:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μανθοοοο, με μπερδεψες!

εχω φρενα απο rallye (δαγκανες/δισκοι/μαμα τακακια) και σωληνακια υψηλης.
με τα μαμα μπορω να πω οτι ειμαι ευχαριστημενος μεχρι τωρα.
προτεινεις κατι αλλο για πιο αμεσο (γρηγορο) φρεναρισμα ;


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Φεβ 2006, 20:24:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

για καλύτερη ή μάλλον πιο άμεση ΑΙΣΘΗΣΗ κυρίως και όχι αποτέλεσμα (μειώση απόστασης ακινητοποίησης) (τουλάχιστον σε καθημερινή χρήση) τα σωληνάκια υψιλής βελτιώνουν.

Σε χρήση πίστας εκεί που όλα ανάβουν δίσκοι/τακάκια/υγρά... τα σωληνάκια κάνουν αρκετή διαφορά.

Αλλά για καλύτερο φρενάρισμα = μειώση της απόστασης ακινητοποίησης (πέραν της χρήσης διαφορετικής πάστας τακακιού*) πας σε μεγαλύτερη διάσταση δίσκων πχ 266mm (= + δαγκάνες + τακάκια)

(*ανάλογα την χρήση πιο μαλακό ή πιο σκληρό κλπ κλπ)


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
ultra-one (Χάρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 GTi 2004 Blue Recife :)

Ένταξη: 13 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1792
Τόπος: Αθήνα Κέντρο Σταθμός Λαρίσης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 24 Φεβ 2006, 15:43:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:
ultra-one έγραψε:
....και τα πιο σκληρά τακάκια που δεν συμπιέζονται σαν ελατήριο στην πίεση βοηθάνε και αυτά (Την είχα πάθει με το Mazda βάζοντας μαλακά Ferodo κάποτε... ) Wink



Τακάκια που συμπιέζονται δεν νομίζω να έχει ακούσει κανείς!

Τάσο τα συγκεκριμένα Ferodo που αναφέρομαι όταν τα είχα βγάλει από το αυτοκίνητο (μετά από καμιά ....500αριά χιλιόμετρα χρήσης Puke right) η υφή τους έδινε την εντύπωση ότι ήταν κατασκευασμένα από καουτσούκ!
Αυτό ήταν γύρω στο 89-90 όταν άρχισαν να καταργούνται τα τακάκια με αμίαντο και πιθανόν οι κατασκευαστές φρένων να δοκίμασαν διάφορες μαλ***ες σαν εναλλακτική λύση στον αμίαντο......


Sidobre έγραψε:
Χάρη, η σπογγώδες αίσθηση στο πεντάλ δημιουργείται από δύο λόγους:
1. Από την διαστολή των σωληνώσεων λόγω υψηλών θερμοκρασιών (γι'αυτό και μπαίνουν τα σωληνάκια υψηλής πίεσης)

2. Οταν το τακάκι θερμαίνεται απελευθερώνει αέρια. Αυτά τα αέρια δημιουργούν ένα "φιλμ" ανάμεσα στο τακάκι και στον δίσκο με αποτέλεμα αυτή την αίσθηση.....

Αν είναι όπως τα λες τότε το πεντάλ έπρεπε να είναι πέτρα με τα φρένα και τα υγρά κρύα!!!!!!!!
Μάλλον ΚΑΙ κάτι άλλο πρέπει να φταίει! Cool


Επιτέλους το 206 μου άρχισε να γίνεται αυτοκίνητο Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 24 Φεβ 2006, 15:54:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ultra-one έγραψε:


Sidobre έγραψε:
Χάρη, η σπογγώδες αίσθηση στο πεντάλ δημιουργείται από δύο λόγους:
1. Από την διαστολή των σωληνώσεων λόγω υψηλών θερμοκρασιών (γι'αυτό και μπαίνουν τα σωληνάκια υψηλής πίεσης)

2. Οταν το τακάκι θερμαίνεται απελευθερώνει αέρια. Αυτά τα αέρια δημιουργούν ένα "φιλμ" ανάμεσα στο τακάκι και στον δίσκο με αποτέλεμα αυτή την αίσθηση.....

Αν είναι όπως τα λες τότε το πεντάλ έπρεπε να είναι πέτρα με τα φρένα και τα υγρά κρύα!!!!!!!!
Μάλλον ΚΑΙ κάτι άλλο πρέπει να φταίει! Cool


Ναι κοιτάξεις να κάνεις εξαέρωση στο κύκλωμα φρένων Wink

Ή να φοράς παπούτσια με μικρότερη σόλα.... Shocked



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
ultra-one (Χάρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 GTi 2004 Blue Recife :)

Ένταξη: 13 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1792
Τόπος: Αθήνα Κέντρο Σταθμός Λαρίσης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 24 Φεβ 2006, 16:25:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:
Ναι κοιτάξεις να κάνεις εξαέρωση στο κύκλωμα φρένων Wink
Ή να φοράς παπούτσια με μικρότερη σόλα.... Shocked

.....Ή να πάρω ένα αυτοκίνητο της προκοπής να ησυχάσω!!!!!! Silly

Αχ πόσο μου λείπει το 309GTi μου!!! Crying or Very sad


Επιτέλους το 206 μου άρχισε να γίνεται αυτοκίνητο Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 24 Φεβ 2006, 20:51:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
για καλύτερη ή μάλλον πιο άμεση ΑΙΣΘΗΣΗ κυρίως και όχι αποτέλεσμα (μειώση απόστασης ακινητοποίησης) (τουλάχιστον σε καθημερινή χρήση) τα σωληνάκια υψιλής βελτιώνουν.

Σε χρήση πίστας εκεί που όλα ανάβουν δίσκοι/τακάκια/υγρά... τα σωληνάκια κάνουν αρκετή διαφορά.

Αλλά για καλύτερο φρενάρισμα = μειώση της απόστασης ακινητοποίησης (πέραν της χρήσης διαφορετικής πάστας τακακιού*) πας σε μεγαλύτερη διάσταση δίσκων πχ 266mm (= + δαγκάνες + τακάκια)

(*ανάλογα την χρήση πιο μαλακό ή πιο σκληρό κλπ κλπ)


oποτε μαμα και παλια μαμα τακακι! Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 24 Φεβ 2006, 21:24:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δηλαδη ταα 283 ποσο εχουν τα τακακια και οι δισκοι??? Shocked
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
bob (γιαννης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


peugeot 106 1.3 rallye (8V) (2000)

Ένταξη: 26 Ιαν 2006
Δημοσιεύσεις: 267

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 24 Φεβ 2006, 21:27:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
δηλαδη ταα 283 ποσο εχουν τα τακακια και οι δισκοι??? Shocked


αν δεν κανω λαθος γυρω στα 450 ολο το σετ


.."detail separates winners from just runners"...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
netblaster (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (16v) XS (2005)

Ένταξη: 14 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 1763
Τόπος: Αθήνα-Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 25 Φεβ 2006, 11:58:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

bob έγραψε:
volvos έγραψε:
δηλαδη ταα 283 ποσο εχουν τα τακακια και οι δισκοι??? Shocked


αν δεν κανω λαθος γυρω στα 450 ολο το σετ


Μαζι με τις δαγκανες ετσι??? Confused


Photobucket
Δεν έχει σημασία πόσο γρήγορο αυτοκίνητο έχεις, αλλά πόσο γρήγορα μπορείς να το πας!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3  Επόμενη
Σελίδα 1 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2715s (PHP: 60% - SQL: 40%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on