PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Rally Sprint Aγ. Κωνσταντίνου (Καμάριζα) - Κυριακή 19/2/2006
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 18 Φεβ 2006, 15:31:25    Θέμα δημοσίευσης: Rally Sprint Aγ. Κωνσταντίνου (Καμάριζα) - Κυριακή 19/2/2006 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?p=151947#151947

http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?p=153185#153185

Η "White Devils Racing Team" (τρομάρα μας) θα είμαστε εκεί... Wink

Όποιος θέλει να έρθει να παρακολουθήσει (ή και βοηθήσει) ας επικοινωνήσει μαζί μου στο γνωστό... 6975.757.082 Wink

Άυριο Κυριακή θα είμαστε εκεί από τις 07:30 το πρωί... Shocked Cool Wink Laughing

Για το πως θα έρθετε (όποιοι το αποφασίσετε) υπάρχει ο σχετικός χάρτης και είναι εξαιρετικά ευκολο να το βρείτε. Απλά να είστε εγκαίρως γιατί λογικά κατα τις 09:00 ~ 09:30 θα κλείσει ο δρόμος. Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την MEMsound στις Δευ 24 Νοέ 2008, 10:41:00, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Φεβ 2006, 11:48:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οι συνήθεις ύποπτοι είμασταν χθες στον Αγ.Κωσταντίνο...

Οι 2 αγωνιζόμενοι Lef205 - Roadrunner

και το "πλήρωμα" υποστύριξης... Very happy

Stevon, pappaki, Ghost_dog, MEMsound ...

και καταγραφής... ->Photoman ...

Βεβαια στην "πήγαμε στην πηγή", "γεμίσαμε την κούπα με νερό" αλλά μας
"έσπασε το χερούλι" και "νερό δεν ήπιαμε"..

Εξηγώ.

Το αυτοκίνητο πανέτοιμο (με ένα ελάχιστο σκάλωμα στο κούμπωμα της τρίτης, αλλά και αεπιδεβαίωση από τον μηχανικό ότι όλα "οκ".

Το ίδιο έτοιμοι και οδηγός/συνοδηγός με άριστες σημειώσεις!

Εκκίνηση με τέλειο συγχρονισμό οδηγού / συνοδηγού.
In car video που κόβει την ανάσα (τη ωραία που τα λέω... Laughing )

και γύρω στην μέση του 1ου σκέλους το κιβώτιο αρχίζει τα δικά του...

"έλα καλή μου 3η μπες"

Και εκείνη αρνείται, να κουμπώσει με την μία αλλά θέλει και δευτερη προσπάθεια. αυτό έγινε 2~3 φορές...

Σε μια κλειστή αριστερή με κουμπωμένη 4η στο κατέβασμα η 3η μπαίνει αλλά στο πατημα του γκαζιού ξαναβγαίνει...

Αποτέλεσμα μια άκρως εντυπωσιακή πιρουέτα από το 106 ευτυχώς χωρίς καμία επαφή πουθενά...

Ξανά 1η και πάμε με τσίτα τα νευρα από την "ανάρμοστη" (για να μην πω εκνευριστική) συμπεριφορά του κιβωτίου.

Αλλά 6~7 στροφές πιο κάτω (και έχοντας καλύψει σχεδόν τα 3/4 της διαδρομής) έρχεται και το τελιοτικό χτύπημα καθώς σπάει το μοχλικό του πυργολεβιέ και το χειρότερο μένει με νεκρά μέσα!

Οπότε εγκατάλειψη...

Αστοχία υλικού? αστοχία μηχανικού? θα δείξει...

Πάντως η δική μας χρονομέτρηση από το incar video έδειξε (υπολογίζοντας και ανάλογο χρονο για το υπόλοιπο τμήμα της ειδικής) ότι θα έκαναν απίστευτο χρόνο!!!!! Shocked Shocked Shocked

Σύντομα θα ανεβάσω φωτογραφίες κλπ κλπ

Τα υπόλοιπα γενικά του (μάλλον σχετικά προχειροδιοργανωνμένου) αγώνα στο σχετικό τόπικ...


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
tsosmoulis (μητσάκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

106 rallye x 2

Ένταξη: 03 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 1747
Τόπος: ΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Φεβ 2006, 12:45:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

και το video θέλουμε!


τί κάνετε? ράλλυ???
στο ΔΝΤ αμέσως!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Φεβ 2006, 13:01:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν οι Λευτέρης/Νίκος θέλουν να το δημοσιοποιήσουν θα τους το ανεβάσω. Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Φεβ 2006, 13:13:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αν του εσκαγε και λαστιχο θα εβγαιναν ολες οι ευχες μου Yahoo! Yahoo! Yahoo! Multi color Multi color

την αλλη φορα λευτερ θα ειμαι εκει και θα βγεις πρωτος. ξερεις τι γουρλης ειμαιιιιιιιιιιιιι??????????????????
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
tsosmoulis (μητσάκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

106 rallye x 2

Ένταξη: 03 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 1747
Τόπος: ΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Φεβ 2006, 20:49:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ο λαος απαιτει βιντεο λεμε!!!!


τί κάνετε? ράλλυ???
στο ΔΝΤ αμέσως!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Φεβ 2006, 00:34:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγω δεν εχω να πω κατι παραπανω, με καλυψε ο Μανθος.(κανονικα αυτα δεν επρεπε να τα πουμε εγω και ο Νικος? Rolling eyes Silly )

Δεν εχω ξανακανει ποτε μου αγωνα αλλα συνοδηγος καλυτερος απο τον Νικο δε νομιζω να υπαρχει απλα! Thumb Left (οταν ανεβει το incar θα καταλαβετε γιατι)

Επισης θα ηθελα να ευχαριστησω τα παιδια που ηρθαν παρεα στον αγωνα και στις δοκιμες

"Και εις Ριτσωνα με υγεια! " Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7131
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Φεβ 2006, 04:57:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κυριακή πρωί και στις 6:15 χτυπάει το ξυπνητήρι. Σηκώνομαι και μπαίνω μέσα στην φόρμα μου. Φορτώνω το αγωνιστικό και ξεκινώ για το Λαύριο. Στις 7:12 ραντευού με τον ΜΕΜ στα διόδια της Παλλήνης. Πάμε παρέα με τον Μάνθο στον Άγιο Κωνσταντίνο όπου βρίσκουμε τον Λευτέρη και το φορτηγάκι υποστήριξης (να 'σαι καλά Μάνο) να μας περιμένουν. Κατα τις 8:10 φεύγουμε για τεχνικό έλεγχο αφού έχουμε ψιλοετοιμάσει το 106.
Περνάμε επιτυχώς τον αν μη τι άλλο "εξοντωτικό" έλεγχο των εφόρων οι οποίοι γάζοσαν το αμάξι για να βρούν κάποια ατέλια....... Λευτέρη είδαν αν έχουμε ζώνες ή μόνο τα αυτοκόλλητα τους έννοιαζαν;;;;;;
Γυρνάμε στο "Service Park" και στήνουμε την φοβερή τέντα μας. Σκάνε μύτη και οι συνήθεις ύποπτοι... Με καλή παρέα και σε πολύ φιλικό στυλ πέρασε η ώρα. Παίρνω το ποδήλατο που είχε φέρει ο Photoman (Α ρε Δημήτρη, πάλι μας έσωσες) και πάω με τον ΜΕΜ για μια τελευταία αναγνωριστική βόλτα να δω την κατάσταση της διαδρομής κατα τις 9:45.
Γυρνώντας κατά τις 10:15 ετοιμαζόμαστε σιγά σιγά για την αναχώρηση. Ξαφνικά και από το πουθενά μου ανακοινώνει ο Λευτέρης ότι το πρωί το αμάξι πέταγε την 3η. Νόμιζα ότι ήταν πλάκα. Τελικά μετά από σύντομο τηλ με τον μηχανικό του μου λέει ότι δεν υπάρχει πρόβλημα. Απλά το πολύ πολύ να κρατάμε τον λεβιέ στην 3η με το χέρι. "Δε βαριέσαι" λέω. Να διασκεδάσουμε ήρθαμε. Χαλαρά θα πάμε. Έλα όμως που ενδόμοιχα και οι 2 θέλαμε κύπελλο...... Ο Stevon και ο Ghost Dog έκαναν καλή δουλειά καθαρίζοντας τα τζάμια μας και όλα έτοιμα. Ο Μάνθος έχει ήδη εγκαταστήσει το πολύπλοκο σύστημα των Ιn-Car πλάνων. Μπαίνουμε μέσα. Τακτοποιώ τις σημειώσεις και ρυθμίζουμε τις ζώνες. Ο Ghost dog σε ρόλο μηχανικού μου σφίγκει επαρκώς τις ζώνες. Όλα έτοιμα. Λίγο αγχωμένος παίρνω στα χέρια μου το Road Book. Πατάει μίζα ο Lef και φεύγουμε. Φεύγοντας βλέπουμε τον μηχανικό του Λευτέρη και μας λέει το αμάξι είναι εντάξει αφού το κοιτάει λίγο. Δεν έχει πρόβλημα. Στον Δρόμο πάμε σιγά σιγά και ζεσταίνουμε όσο γίνεται τα λάστιχα. Τελικά βλέποντας ότι θα είμαστε πολύ νωρίς στην αφετηρία λέω στον Λευτέρη να σταματήσει περίπου 2 χλμ πρίν για να έχουμε χρόνο να ζεστάνουμε λάστιχα. Σταματάμε και κάνουμε την τελική ρύθμιση στην ενδοσυνεννόηση. Όλα Ο.Κ. κανένα πρόβλημα με την 3η. Βγαίνουμε από το αμάξι να χαλαρώσουμε από το άγχος. Μιλάμε λίγο με κάποιους άλλους αγωνιζόμενους και έρχεται η ώρα μας. Πατάω το REC στην κάμερα, φοράμε μπαλακλάβες, κράνος, κουμπώνουμε τις ζώνες, Συνδέουμε ενδοσυνεννόηση και φεύγουμε. Ζεσταίνουμε λάστιχα και πάλι αλλά σε πιο γρήγορους ρυθμούς. Και επιτέλους είμαστε στην ειδική. Περιμένοντας την σειρά μας για 20 με 25 λεπτά χαλαρώνουμε. ξαφνικά μαθαίνουμε ότι κάποιος είχε έξοδο. ΔΕν μας ανησυχεί. Είμαστε καλά προετοιμασμένοι και με καλές σημειώσεις.
Εγώ: Τι σκέφτεσαι;
Lef: Τίποτα. Εσύ;
-Τίποτα. Είμαι πολύ χαλαρός. Θα κοιμηθώ σε λίγο.
- Μαλ*** μην κάνεις μαλ*****.....
(Ενδεικτικό του άγχους):
Εγώ: Θα το ξεκινήσεις με χειρόφρενο τελικά έτσι;
Lef: Όχι
- Πως θα ξεκινήσεις σε αυτή την ανηφόρα ρε;;;;;!!!!!!
-ΜΕ ΧΕΙΡΟΦΡΕΝΟ!!!!!!!!

Εγώ: Που λες να βγήκε ο άλλος;
Lef: Μάλλον στο πατημένο...
-Δεν θα είχε καλές σημειώσεις. Χαλάρωσε. ΘΑ ΤΟΥΣ ΣΚΙΣΟΥΜΕ (θα πηγαίναμε χαλαρά) Μην σε νοιάζει. Πήγαινε στην αφετηρία με ζέσταμα στα λάστιχα και στα φρένα και μην σε νοιάζει τίποτα. Στην Αφετηρία μην κοιτάξεις το ρολόι.
Και ξεκινάμε. Δεξιά-αριστερά-δεξιά-αριστερά και φρένα. Και πάλι το ίδιο. Φτάνουμε στην εκκίνηση 11:38'.20''. Πολύς κόσμος παντού. Μας αρέσει αλλά και μας ανησυχεί για το που θα κάθονται μέσα στην ειδική. "Και 49 φεύγετε" μου λέει ο κριτής. Παίρνω το χαρτί, κλείνω πόρτα, σφίγκω την ζώνη σε σημείο να δυσκολεύομαι να αναπνεύσω.
"Και 49 φεύγουμε" λέω στον Λευτέρη.
-Ο.Κ. μου λέει και καταλαβαίνω το άγχος και την αγωνία του.
-Μην κοιτάξεις το ρολόι.
-Καλά
- 30''.......Μην κοιτάς το ρολόι
-Δεν το κοιτάω.
-Η πρώτη στροφή είναι πατημένη αριστερή και 20 έρχονται γρήγορα.....15''. Στα 10'' κούμπωσε ταχύτητα. Στο "πάμε" φεύγεις.
-Ο.Κ.
-10'. Κούμπωσες;
-Ναι
-Ανέβασε στροφές.... 5...4...3...2...1... π....
Και ο Λευτέρης έχει φύγει πρίν ολοκληρώσω..
Αριστερήπατημένηκαι20ερχονταιγρηγορασεδεξιαπατημενηκαι20ερχονταιγρηγορακαιτσιμπαμεινεδεξιαγιαμετριααριστερηπατημενηκαι10.
-ΠΙΟ ΑΡΓΑ!!
-Σορρυ!!
Πάμε πολύ καλά
Του λέω να προσέξει κάποιους αναγκέφαλους θεατές στην άκρη του δρομου. Νιώθω ότι πάμε γρήγορα. Αλλά του έχω απόλυτη εμπιστοσύνη. Στον δρόμο υπάρχουν πολλά χώματα που υποδηλώνουν πολλές μπούκες. Του ΦΩΝΑΖΩ "ΚΑΝΕ ΟΛΕΣΤΙΣ ΜΠΟΥΚΕς ΠΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ". Δεν προλαβαίνω να δω τιποτα στον δρόμο παρά κάποιους θεατές και μερικά φλας.
Πάμε καλά.
-Μέτρια αριστερή και 20
-ΓΑΜΩΩΩΩΩ!!!!!!
-Τι έγινε;
-Η ΤΡΙΤΗΗΗΗ!!
-Μέτρια δεξιά μην κλείνεσαι, στην εκκλησία.
-ΠΑΛΙ γα**το!!
-Να κρατάω τον λεβιέ;
-ΟΧΙ ΣΥΝΕΧΙΣΕ
Ούρλιαζε ο Λευτέρης. Ακούγεται και στο In-Car.
.......
......
....
-Πατημένη αριστερή μούρη μέσα και μέτρια δεξια ανηφορική ίσως μπούκα. ΚΑΝΕ ΤΗΝ ΜΠΟΥΚΑ. ΚΑΝΤΗΝ ΚΑΝΤΗΝ.
ΜΠΑΜ!!!
-ΑΟΥ
Κάπου εκεί χάσαμε την ποδιά του αυτοκινήτου. αλλά αν δεν την κάναμε θα ήμασταν στον τοίχο...
Από εκέι και πέρα άρχιζε ένα κομμάτι 400 μέτρων Μόνο γκάζι στο οποίο φοβήθηκα σε 1 στροφή........ Ήταν πολύ γρήγορη......
-Αριστερή καμπή ΤΕΖΑΑΑΑΑ. ΜΕ ΟΣΑΑΑΑΑ... Μπράβο αγόρι μου...
Περνάμε το πιο δύσκολο (πολύ πατημένο) σημείο της ειδικής. Και έρχεται το καλό...
Δεξιά καμπή πολύ μεγάλης διάρκειας 3πλή τέλος κλείνει και 50 μείνε αριστερά για μετρια δεξια σε φρέναπροσοχηφυλαγμενηαριστερήδιαρκειαςμπουκακαικοσμοςστηνεκκλησια...διαβαζω κάνοντας τον Luis Moya.. Είχαμε προβλέψει ότι θα γίνεται χαμός στο συγκεκριμένο σημείο. Και αφού μπαίνουμε θεαματικά και κάνουμε την μπούκα, βγαίνοντας, ο Λευτέρης πάει να πατήσει γκάζι, η 3η έχει βγεί, το αμάξι μαρσάρει, το μπλοκέ δεν έχει την δύναμη να μας τραβάξει και όλα αυτά μας οδηγούν σε ένα μεγαλοπρεπές τετακέ.
Ευτυχώς που στο σημείο που σβουρίξαμε ο κόσμος ήταν πιο πίσω...
Συνεχίζουμε λίγο απογοητευμένοι και εγώ λίγο φοβησμένος γιατί είχα δει ένα δέντρο να έρχεται κατα πάνω μου. Αυτό ποτέ δεν το είπα στον Λευτέρη.. Συνεχίζουμε πολύ γρήγορα και σε κάποιο σημείο σηκώνουμε το αμάξι σε 2 ρόδες.. Και ξαφνικά
-Πατημένη δεξιά και 30 σε δεξιά καμπή και μετρια αρι....
-ΟΧΙΙΙ
-ΤΙ;;;
-Ο ΛΕΒΙΕΣ.
-ΤΙ ΕΠΑΘΕ;
-ΕΣΠΑΣΕ..
-ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΑΧΥΤΗΤΑ;
-ΟΧΙ...
Η πλήρης απογοήτευση... τόσα σχέδια και όνειρα σταμάτησαν στα 6,9 χλμ ειδικής διαδρομής.
...
...
-!%#&%^^#$^@& μου!!! @%@^&*^%&*@#^%^*3 μου!!! @#$^*&!!
Έτσι μείναμε μερίπου 900 με 1000 μέτρα πρίν τον τερματισμό. Ο Λευτέρης έξω φρενών και εγώ να προσπαθώ να τον ηρεμήσω. Κάποιοι θεατές να μας βλέπουν και τρομακρατημένοι να μην μας μιλάνε καν.... Φανταστείτε πως θα ήμασταν..Κρίμα..

Φέυγοντας, και πηγαίνοντας στο Service για να πάρω εργαλεία να φτιάξουμε την βλάβη και να φύγουμε, είδα ένα 106, 2 νούμερα πριν από εμάς να έχει τουμπάρει και στην συνέχεια ένα FIAT 127 να φεύγει από τον δρόμο με 100-110 χλμ και να σκάει σε ένα δέντρο. Απλά τρομακτικό. Ο οδηγός είναι τυχερός που γλύτωσε μόνο με μια θλάση στο πόδι.

Με ένα υπολογισμό που έκανα αργότερα πρόκυψαν τα εξής: μέχρι το σημείο που εγκαταλείψαμε είχαμε κάνει 4:38 με το τετακε. Αν η τρίτη δεν είχε πρόβλημα--> Οχι τετακε--> -10'' το λιγότερο θα ήμασταν στο 1:28. Αν αφαιρέσουμε το λιγότερο 1'' για κάθε ταχύτητα που μας πέταγε--> τουλάχιστον 4:23. Από το σημείο που μείναμε μέχρι τον τερματισμό ο Μάνθος στις Δοκιμές το έχει κάνει 1:30''--> με το αγωνιστικό το πολύ 40''. Άρα σύνολο 5:03 στην χειρότερη περίπτωση την στιγμή που ο κ. Ριζικάρης με τα τόσα χρόνια πείρας του έκανε 5 λεπτά. Θα παλεύαμε σίγουρα για την 4-5 το πολύ 6 θέση... Απλά ΚΡΙΜΑ.. Ήταν ο μόνος λόγος που στενοχωρήθηκά. Όχι γιατί μείναμε αλλά γιατι στον πρώτο μας αγώνα πηγαίναμε τόσο καλά.

Πέραν των αγωνιστικών θα ήθελα να ευχαριστήσω κάποια άτομα.

Πρώτα απ' όλα τον ΟΔΗΓΟ μου τον Λευτέρη για αυτή την πάρα πολύ γρήγορη βόλτα. Ο Λευτέρης οδήγαγε καταπληκτικά και το σημαντικότερο: χωρίς να κινδυνέψουμε ούτε στιγμή. Γρήγορος και μεθοδικός. Λευτέρη σε ευχαριστώ πάρα πολύ που άφησες στα χέρια μου την περιουσία σου και την ζωή σου. Σε ευχαριστώ για την εμπιστοσύνη σου. Σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια. Σε ευχαριστώ για την αξέχαστη εμπειρία, τις φωνές, τα νεύρα και τα γέλια. Σε ευχαριστώ για όλα. Έχουμε πολλά ακόμα μπροστά μας και θα έρθει η καλή στιγμή που θα μας πάει;;; Σιγά σιγά...

Δεύτερων όλα τα παιδιά που ήταν εκεί και μας ΤΙΜΗΣΑΝ με όλη την σημασία με την παρουσία τους. Αναφέρομαι στον Στάυρο(Stevon) Αρη(Ghost Dog) Μάνθο(MEMshound) Δημήτρη(Photoman) και Δημήτρη(papaki). Ήταν όλοι τους εκεί και απέδειξαν έμπρακτα την υποστήριξή τους. Παιδιά ευχαριστούμε. Χωρίς την βοήθειά σας και ειδικά την ψυχολογική υποστήριξη όλα θα ήταν πιο δύσκολα. Αν και περίμενα λίγη περισσότερη συμετοχή από το κλαμπ δυστυχώς δεν είδα κάτι...

Ένα ιδιαίτερο Ευχαριστώ στον ΜΕΜ ο οποίος έγινε χίλια κομμάτια πάνω στο ποδήλατο και αν δεν μας βοηθούσε ακόμα εκεί θα ήμασταν.

Τέλος θέλω να ευχαριστήσω τον πατέρα μου ο οπόιος είναι πάντα εκεί σε κάθε τρέλα μου, και με υποστηρίζει. Ευχαριστώ.

Μετά από αυτόν τον αγώνα κατάλαβα πόσο σημαντικός είναι ο ρόλος του συνοδηγού. Ο οδηγός έχει τον τελευταίο λόγο αλλά το πρόσταγμα το έχει ο συνοδηγός. Όπως είπε κάποιος φίλος "Το δίδυμο είναι σαν μια εταιρία που ο συνοδηγός έχει το 50,1% ενώ ο οδηγός το 49,9% των μετοχών".

Ελπίζω να σας κούρασα.
Απλά ευχαριστούμε.
Αυτά.-


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Road_Runner στις Τρι 21 Φεβ 2006, 05:19:22, 4 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7131
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Φεβ 2006, 05:02:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το βίντεο θα έλεγα να μην το ανεβάσεις στο νετ Μάνθο. Γράψτο σε σιντί και σε ενμένα και στον Λευτέρη, Μαζί με τις Φωτό του Δημήτρη και θα το δώσουμε εμείς σε όσους ενδιαφέρονται. Πιστεύω να συμφωνείς Λευτέρη. Καταλαβαίνεις τους λόγους... Μητσάκο θα σου το στείλω εγώ. Don't Worry.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
tsosmoulis (μητσάκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

106 rallye x 2

Ένταξη: 03 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 1747
Τόπος: ΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Φεβ 2006, 05:08:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πολυ ωραια παιδια,συγχαρητηρια για το εγχειρημα.
στοιχηματιζω οτι ζησατε το ονειρο πολλων απο εδω μεσα(οπως και δικο μου).και παλι συγχαρητηρια!!


τί κάνετε? ράλλυ???
στο ΔΝΤ αμέσως!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7131
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Φεβ 2006, 05:29:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ευχαριστούμε. Να'σαι καλά. Εύχομαι σιγά σιγά να πραγματοποιήσεις και εσύ το όνειρό σου. Μόνο έτσι θα καταλάβεις τι γίνεται. Εγώ είμαι στην οργάνωση αγώνων απότο 2000 και έχω παρακολουθήσει άπειρους (λέμε τώρα) πρώτη φορά καταλαβα τι αισθάνεται το πλήρωμα. και είανι υπέροχο. απλά φανταστικό. Όταν κατέβεις επιτέλους από τα ξένα να κανονίσουμε να κάνουμε μαζί ένα σπριντάκι αν θες..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Φεβ 2006, 11:25:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Lef205 έγραψε:
Εγω δεν εχω να πω κατι παραπανω, με καλυψε ο Μανθος.(κανονικα αυτα δεν επρεπε να τα πουμε εγω και ο Νικος? Rolling eyes Silly ):


δεν μπορούσα να κρατηθώ!
έπρεπε κάτι να γράψω! Laughing Laughing Laughing

Όσο για την περιγραφή του Νίκου.
Απλά θα πω: ΤΕΛΕΙΑ!!!! (σαν να το ζω είναι)
Νίκο έχεις σκεφτεί ποτέ να γίνεις συγγραφέας? Laughing

Για το incar όπως έγραψα πιο πάνω:

MEMsound έγραψε:
Αν οι Λευτέρης/Νίκος θέλουν να το δημοσιοποιήσουν θα τους το ανεβάσω. Wink


... είναι καθαρά δικό σας θέμα να το ανεβάσουμε εδώ.
Εγώ πάντως νομίζω πως δεν πρέπει για ευνόητους λόγους.
Μπορούμε να ανεβάσουμε ένα μικρό τμήμα του αν θέλετε "mix-ρισμένο".
Θα το συνενοηθούμε από κοντά αυτό.
Μόλις βρεθώ με τον Photoman (λογικά σήμερα το μεσημέρι) θα ανεβάσω μερικές "χαρακτηριστικές" Rolling eyes Cool Laughing φωτογραφίες.


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Φεβ 2006, 12:09:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Road_Runner έγραψε:


Ελπίζω να σας κούρασα.
Απλά ευχαριστούμε.
Αυτά.-



Μπαγασάκο γα** τις περιγραφές!

Συγχαρητήρια παιδιά, νομίζω ιδιαίτερα μετά από τέτοιες περιγραφές να καταλάβει όλος ο κόσμος πόσο μαγευτικός είναι ο κόσμος του μηχανοκίνητου αθλητισμού.

Από την μεριά μου ζητώ συγνώμη που δεν κατάφερα να έρθω, αλλά δυστυχώς έχουν έρθει τα πράγματα έτσι που πραγματικά δεν μπορώ να κάνω αλλιώς. Εύχομαι με τον καιρό να αλλάξουν τα πράγματα ή τουλάχιστον να μπούν σε κάποιο δρόμο γιατί νιώθω πολύ άσχημα.



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Φεβ 2006, 13:04:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τάσο νομίζω ότι λόγω "της υπογραφής σου" είσαι ο μόνος απόλυτα δικαιολογημένος "απών" . . . (και πολλά κάνεις ήδη...)


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7131
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Φεβ 2006, 13:16:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:
Από την μεριά μου ζητώ συγνώμη που δεν κατάφερα να έρθω, αλλά δυστυχώς έχουν έρθει τα πράγματα έτσι που πραγματικά δεν μπορώ να κάνω αλλιώς. Εύχομαι με τον καιρό να αλλάξουν τα πράγματα ή τουλάχιστον να μπούν σε κάποιο δρόμο γιατί νιώθω πολύ άσχημα.


Τάσο ξέρεις ότι δεν χρειάζεται να πείς τίποτα. Είσαι απόλυτα δικαιολογημένος. Όλοι γνωρίζουμε γιατί. Και μου το είπες και προσωπικά. Απλά αναφέρομαι σε άτομα που θα μπορούσαν να έρθουν. Δεν χρειάζεται να απολογείσαι.

MEMsound έγραψε:
Όσο για την περιγραφή του Νίκου.
Απλά θα πω: ΤΕΛΕΙΑ!!!! (σαν να το ζω είναι)
Νίκο έχεις σκεφτεί ποτέ να γίνεις συγγραφέας?


Έβαλα τα δυνατά μου. Δες την ώρα που το πόσταρα, μόνο εγώ και ο μητσάκος ήμασταν μέσα.. Θα το στείλω και σε κανένα περιοδικό......... Rolling eyes

MEMsound έγραψε:
Εγώ πάντως νομίζω πως δεν πρέπει για ευνόητους λόγους.
Μπορούμε να ανεβάσουμε ένα μικρό τμήμα του αν θέλετε "mix-ρισμένο".


Απολύτως σωστός. Καλύτερα να μου το δώσετε, mix-ρω τα σημεία που πρέπει και το ανεβάζεις.. Ή να το κάνουμε μαζί.. Να μην βγεί όλο το βίντεο στον αέρα..[/quote]
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
bob (γιαννης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


peugeot 106 1.3 rallye (8V) (2000)

Ένταξη: 26 Ιαν 2006
Δημοσιεύσεις: 267

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Φεβ 2006, 13:41:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΟΝτως πολυ ωραια η περιγραφη!! Smile
Ατυχια για το λευτερη της οποιας το μεγεθος μεγαλωσε το οτι ηταν πρωτη εμφανιση!!!ΚΡατειστε οσο μπορειτε τα καλα σημεια του αγωνα και προσπαθειστε να μαθετε απο τα ατυχα!

καλη συνεχεια στουςς επομενους αγωνες σας με το ιδιο παθος και ορεξη!! Very happy

συγνωμη που παρεμβαινω αλλα νομιζω εχει απολυτο δικιο ο μανθος για τα βιντεο!δε χρειαζονται ολα "στον αερα" Smile

καλη συνεχεια!!


.."detail separates winners from just runners"...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Φεβ 2006, 17:01:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

σε ενα ραλλι ο οδηγος δεν κανει απολυτως τιποτα (ναι ναι οτι διαβαζετε) αν ο συνοδηγος ειναι σωστος και ο οδηγος ακολουθει σωστα τις υποδειξεις του τοτε ολα πανε πολυ καλα.Εγω το μονο που θυμαμαι ειναι σκονη πετρες μπουκες και θορυβο . . . α και τη φωνη του Νικου να φωναζει να σανιδωσω! Laughing

Οσο για το incar λετε να μην το ανεβασουμε μαλλον γιατι απο τις βρισιες εχω κατεβασει ολα τα καντηλια της Μητροπολης ε? Rolling eyes Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Φεβ 2006, 17:35:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγώ άκουσα ότι γκρεμίστηκε η Μητρόπολη! Shocked Shocked Shocked Shocked
Έχεις καμία σχέση εσύ με αυτό??? Laughing Laughing Laughing Laughing


(αχ τι απονήρευτο παιδί που είσαι... θα σου εξηγήσω από κοντά)


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
tsosmoulis (μητσάκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

106 rallye x 2

Ένταξη: 03 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 1747
Τόπος: ΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Φεβ 2006, 19:54:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Lef205 έγραψε:
σε ενα ραλλι ο οδηγος δεν κανει απολυτως τιποτα (ναι ναι οτι διαβαζετε) αν ο συνοδηγος ειναι σωστος και ο οδηγος ακολουθει σωστα τις υποδειξεις του τοτε ολα πανε πολυ καλα.Εγω το μονο που θυμαμαι ειναι σκονη πετρες μπουκες και θορυβο . . . α και τη φωνη του Νικου να φωναζει να σανιδωσω! Laughing

Οσο για το incar λετε να μην το ανεβασουμε μαλλον γιατι απο τις βρισιες εχω κατεβασει ολα τα καντηλια της Μητροπολης ε? Rolling eyes Laughing


ο λαος θελει incar video!!!! Cool


τί κάνετε? ράλλυ???
στο ΔΝΤ αμέσως!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Φεβ 2006, 23:13:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ρε τι ευνόητους λόγους, εμείς κι εμείς είμαστε, βάλτο να το δούμε Smile

χεχεε ναι πολύ καλή περιγραφή. αλλά και τι πράμα αυτο, και σαζμαν και λεβιές ?

άντε και στο επόμενο τερματισμός και χαλαρώστε για τους χρόνους, έχετε όλο τον καιρό μπροστά σας.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2295s (PHP: 74% - SQL: 26%) - SQL queries: 14 - GZIP enabled - Debug on