PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

F1:Ενδιαφέρεστε να παρακολουθήσουμε από κοντά κάποιον αγώνα;
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Διεθνείς Αγώνες Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 15 Φεβ 2006, 16:32:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

crusader έγραψε:
ΑΘΗΝΑ - ΒΟΥΔΑΠΕΣΤΗ

Χάρτης
Αποστάσεις (Σε μίλια νομίζω)
Χρόνοι
Έγγραφα που χρειάζονται για την είσοδο σε κάθε χώρα
.............

Δεν νομίζω ότι χρειαζόμαστε βίζα... θα το ψάξω περισσότερο όμως αυτό..


θεός... Wink Wink Wink απιστευτο site!!! εκτυπώνω ήδη τις οδηγίες!!!
οι 16 ώρες που λέει βέβαια είναι λίγο αισιοδοξες νομίζω... βάσει όσων λέει μιλάμε για 2300 χιλιόμετρα.

για την βίζα μην ψάξεις στο ιντερνετ...εφαγα τον κόσμο και δεν βρήκα τιποτα. πάρε τηλ.αμα είναι. Very happy για Σκόπια κατά 99% δεν χρειάζεται, για Σερβία δεν ξέρω... Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 15 Φεβ 2006, 16:49:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ο δρόμος χαράχτηκε... μόλις βρούμε τους 2 συνοδοιπόρους μας κλείνουμε εισιτηρια και διαμονή... Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 17 Φεβ 2006, 20:03:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΣΥΝΟΔΟΙΠΟΡΟΙ ? ΟΕΟ? Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
crusader (Σπύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2806

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 17 Φεβ 2006, 20:16:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μας κρύβονται... "But I'll find youuu"!!! Laughing Laughing


®
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 17 Φεβ 2006, 20:17:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

crusader έγραψε:
Μας κρύβονται... "But I'll find youuu"!!! Laughing Laughing
Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
STELIOS 
Moderator


Little Bastard

Ένταξη: 18 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 2664

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 17 Φεβ 2006, 21:10:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Υπο αλλες συνθηκες θα ημουν μεσα εγω. Ομως εχω κανονισει (εισητιρια/διαμονη) εδω και αρκετο καιρο για Imola τον Απριλιο.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
crusader (Σπύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2806

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 18 Φεβ 2006, 15:30:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

STELIOS έγραψε:
Υπο αλλες συνθηκες θα ημουν μεσα εγω. Ομως εχω κανονισει (εισητιρια/διαμονη) εδω και αρκετο καιρο για Imola τον Απριλιο.

Ωραίος ρε... και δε λες κουβέντα ε??? Καλά Στελάραααα...


®
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
STELIOS 
Moderator


Little Bastard

Ένταξη: 18 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 2664

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 18 Φεβ 2006, 19:58:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Embarassed


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Tiesto (Vassilis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Opel Astra GTC 1.8 Cosmo

Ένταξη: 02 Ιούν 2005
Δημοσιεύσεις: 758
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 18 Φεβ 2006, 20:26:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν φτιαει ο Στελιος. Το χαμε κανονισει απο παλια λιγοι και καλοι και οχι μεγαλη παρεα. Εγω του το χα προτεινει βασικα και γι αυτο δεν ειπε τπτ Wink


"The world's best Dj! Dj Tiesto!" - Cream Amnesia Ibiza 10/08/2002

www.tiesto.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
206xs (Χρήστος)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Chevrolet Cruze 1.8 Auto (2009)

Ένταξη: 13 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 259
Τόπος: Αθήνα - Σεπόλια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Φεβ 2006, 18:50:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδιά καλησπέρα, είναι καλή φάση η F1 από κοντά και αξίζει για μία φορά ειδικά. Εγώ έχω πάει τρεις φορές σε Monza '99 Hungaroring '03 Monaco '04 Ουγγαρία το καλό της πίστας είναι ότι είναι μικρή και βλέπεις πολύ μεγάλο κομμάτι από τις κερκίδες θα προσπαθήσω να βρώ να σας πώ που καθόμασταν. Καλή φάση είναι το κάμπινγκ ειδικά στη Μόντσα αλλά και στην Ουγγαρία αφού και χαβαλές γίνεται και φτηνότερα έρχεται. Στην Ουγγαρία ένα πρόβλημα είναι ο δυνατός ήλιος και η έλλειψη δέντρων στη πίστα οπότε πολλά νερά και καπέλο. Η Βουδαπέστη έχει και όμορφες κοπέλες και ωραία μπαράκια για εξορμήσεις. Αν είστε με αυτοκίνητο όπως λέτε δεν έχετε ιδιαίτερο πρόβλημα στις μετακινήσεις αλλά να λάβετε υπόψη ότι παίζει στην εθνική οδό σκηνικό Αθήνα 2004 με μία ή δύο λωρίδες ανα κατεύθυνση κλειστές για προσκεκλημένους FIA και την εταιρία ταξί που έχει σύμβαση την συγκεκριμένη χρονιά για τον αγώνα. Μπείτε στο www.f1racing.net έχει πολλές μαρτυρίες από άτομα που έχουν πάει σε κάθε αγώνα. Μην κάτσετε στην ευθεία είναι πανάκριβα και δεν βλέπεις τίποτα, το καλύτερο είναι να είσαι σε στροφή γενικά μιλόντας ανεξαρτήτως πίστας. Εμείς αν θυμάμαι καλά στην Ουγγαρία είχαμε κάτσει στην τελευταία στροφή πριν την ευθεία τερματισμού και βλέπαμε κάμποσες στροφές την ευθεία και τα πιτ. Όταν είχα πάει εγώ επειδή δεν είχε πολύ κόσμο είχε ειδική προσφορά για τους κατόχους εισητήριου τριημέρου για ανοιχτά πιτ την Πέμπτη! Το πρόλαβα με την ψυχή στο στόμα κατευθείαν απο το αεροδρόμιο φανταστική εμπειρία. Για εισητήρια καλό είναι να δείτε και απευθείας το site της πίστας www.hungaroring.hu Στη Μόντσα αλλά φαντάζομαι κάτι αντίστοιχο θα παίζει και στην Ουγγαρία υπήρχε ειδικό πακέτο εισητηρίων + camping. Είχα γνωρίσει κάτι παιδιά που είχαν έρθει με Corolla 1.6 μέσω Βουλγαρίας από Σέρρες και νομίζω αν θυμάμαι καλά κάναν γύρω στις 8-9 ώρες. Αν δεν μένετε στο κάμπινγκ να προετοιμαστείτε για ατέλειωτο μποτιλιάρισμα πριν και μετά τα main events. Εκτός από F1 είχε θυμάμαι ενιαίο Clio Cup και F3000. Λοιπόν από ότι είδα στη σελίδα της πίστας εγώ είχα κάτσει στην Silver 3 και την συστήνω ανεπιφύλακτα. Επίσης είδα έχει μια προσφορά μέσω της σελίδας της redbullracing www.rebulracing.com για 99 ευρώ το τριήμερο δεν λέει που μάλλον στη Bronze. Από όσο θυμάμαι όλες οι gold απάτη εκτός από gold 4 που και πάλι κατ'εμέ χειρότερη από silver 3 bronze καλύτερη από silver 2 ενδιαφέρουσα και η silver 1. Εγώ θα πρότεινα S3, S1,B,G4 με αυτή τη σειρά. Καλό είναι να αγοράσετε από πριν φαγητά - νερά γιατί είναι ακριβά στις πίστες αν και στην Ουγγαρία είναι σχετικά ανεκτά (για τιμές Αθήνας όχι Βουδαπέστης). Επίσης αν μένετε στη πόλη και πέρνετε ταξί για να πάτε (από όσο ξέρω δεν υπάρχει λεωφορείο) να προτιμήσετε την εταιρία που έχει δικαίωμα εισόδου στις ειδικές λωρίδες κυκλοφορίας και να ξέρετε ότι υπάρχει φιξ χρέωση για την πίστα. Αν θέλετε κανονίζουμε να φέρω μια μέρα στη λέσχη πρόγραμμα και φωτογραφίες. Αυτά ελπίζω να βοήθησα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Φεβ 2006, 18:59:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ενδιαφέρουσε οι πληροφορίες σου!! Επιβεβαιώνω όσα λες, έτσι ήταν και στην Τουρκία που πήγαμε πέρυσι. Μποτιλιάρισμα, ακριβά πραγματα εντός πιστας, ηλιος κτλ.

ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΠΑΡΕΑ... Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
206xs (Χρήστος)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Chevrolet Cruze 1.8 Auto (2009)

Ένταξη: 13 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 259
Τόπος: Αθήνα - Σεπόλια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Φεβ 2006, 18:23:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κοίταξε να δεις αν και ακόμα είναι νωρίς για Ουγγαρία, το πολύ πολύ πάμε οι δυό μας με το cc Αύγουστος είναι να είμαστε και καμπριολάτοι! χε χε
Αν και εγώ στη παρούσα φάση προτιμώ να χώσω λεφτά να πάω να δώ κάτι άλλο όπως λχ DTM LeMans Α1 παρά φόρμουλα ξανά (3 γκραν πρί είναι αρκετά πιστεύω). Αν και θα έχει ενδιαφέρον πάλι να ακούσει κανείς πως θα είναι με τους 8κύλινδρους αλλά νομίζω ότι σε ήχο τουλάχιστο θα χάνει αρκετά σε σχέση με τους 10κύλινδρους... Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
crusader (Σπύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2806

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 30 Ιούλ 2007, 09:01:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

STELIOS έγραψε:

August 24 Europe (Valencia)


αυτή θα είναι και γα** τις εκδρομές... για ψηθείτε!!! Wink


®
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 30 Ιούλ 2007, 09:19:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για κάνε ένα πρόχειρο ταμείο να δεις πόσοι θα ψηθούνε... Rolling eyes



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
COOL ALEXIS (Aleki)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

C3 Cowmooflage

Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 2776
Τόπος: Fathercare

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 30 Ιούλ 2007, 11:38:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ θα ακολουθήσω την κλασσική οδό...

206 Ancona και μετά από κάμποσα χιλιόμετρα και πολλές στάσεις Valencia Wink

ΥΓ Πιο εύκολα δεν γίνεται!


Θέλω ένα και ένα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 30 Ιούλ 2007, 12:54:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ταμείο να βλέπω... Rolling eyes



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
STELIOS 
Moderator


Little Bastard

Ένταξη: 18 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 2664

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 30 Ιούλ 2007, 14:34:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

COOL ALEXIS έγραψε:
Εγώ θα ακολουθήσω την κλασσική οδό...

206 Ancona και μετά από κάμποσα χιλιόμετρα και πολλές στάσεις Valencia Wink

ΥΓ Πιο εύκολα δεν γίνεται!


Μετα απο κααααααααμποσα χλμ...

Παντως εγω που "πεταχτηκα" στην Imola περσι για το 3ημερο του αγωνα χαλασα περιπου ενα χιλιαρικο (πλοια, βενζινες, εισητηρια, φαγητα, διαμονες, ολα...)


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 30 Ιούλ 2007, 17:54:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γίνε λίγο σαφής:

"πετάχτηκε" εσύ μόνος σου? Αν όχι, με πόσα άτομα ήσασταν μαζί?

Αναλάβατε όλα τα έξοδα δια του Χ αριθμού ατόμων που ήσασταν μαζί ή τα επωμίστηκες εσύ?

Πόσο καιρό πριν είχες κλείσει τα εισητήρια?

Και τέλος, γράψε επιμέρους, με όσο περισσότερη ακρίβεια, τα έξοδα, έτσι ώστε και για να γίνει σύγκριση και γενικότερη αλλά και φέτος με τις ισχύουσες τιμές.



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
STELIOS 
Moderator


Little Bastard

Ένταξη: 18 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 2664

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 30 Ιούλ 2007, 18:38:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Mε την κοπελα μου πηγαμε.
Η κοπελα μου πληρωσε το δικο της εισητηριο για τη πιστα, το δικο της εισητηριο για το πλοιο, και αν θυμαμαι καλα μοιραστικαμε και το ξενοδοχειο.
Εγω πληρωσα το εισητηριο για το αμαξι, ολες τις βενζινες και ολα τα διοδια.
Φαγητα και διαφορα εξοδα πηγανε περιπου μισα μισα.
(Φυσικα η κοπελα μου σηκωσε και ενα καταστημα ρουχα και εγω πηρα 2 παντελονια και 2 μλουζες.)

Απο τιμες:
Εισητηριο πιστας (3-day General Admision) 100 το ατομο ευρω.
Εισητηρια πλοιου (με καμπινα) δεν θυμαμαι, αλλα αν μπεις στο site της Minan Lines θα δεις.
Ξεοδοχειο 150 ευρω για το 3-ημερο (δια 2 ατομα).
Βενζινες 2-3 γεματα τεποζιτα (υποψη ομως η βενζινη στην Ιταλια ειναι ΠΑΝΑΚΡΙΒΗ - 1.3 ευρω το λιτρο περσι η 95αρα)
Τα διοδια ειναι πολλα για να τα αριθμησω τωρα, γιατι εκτως απ'τα Ελληνικα ειχαμε και στην Ιταλια καθος μεναμε στο Ριμηνι και πηγαιναμε καθε μερα στη πιστα και πισω.

Αλλες λεπτομεριες δεν θυμαμαι τωρα.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 30 Ιούλ 2007, 19:02:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πολύ ωραία.

Για 7-9 Σεπτεμβρίου (κατηγορία κίνησης διακοπών : Μεσαία) στην Μόνζα, έχουμε:

451 km Ανκόνα-Μόνζα
451 km Μόνζα-Ανκόνα


100 πίστα + 150 ξενοδοχείο + 3x70 βενζίνη (50lt x 1.4eur) + 30 διόδια (περίπου) + 290 2κλινη καμπίνα μετ' επιστροφής + 128 αυτοκίνητο μετ' επιστροφής = 908 ευρώ για 2 άτομα

Ήτοι 454 ευρώ το άτομο. Στα 3 ή και 4 άτομα ανά αμάξι, τα λεφτά είναι ακόμα λιγότερα μιας και έχει 208 η 4κλινη καμπίνα μετ' επιστροφής, όπως επίσης και οι βενζίνες μειώνονται ανά άτομο.

Με 200 την πίστα (50 ανά άτομο) και 250 το ξενοδοχείο, πάμε στα 1026 ευρώ για 4 άτομα.

Ήτοι 256,5 ευρώ το άτομο...


Αν πας με Alitalia και κλείσεις τα εισητήρια από τώρα, πας και Μιλάνο που είναι σχεδόν δίπλα στην Μόνζα, με αναχώρηση 06/09 και επιστροφή 10/09, πληρώνεις 227 ευρώ το άτομο Very happy Νοικιάζεις και ένα αμαξάκι αν δεν σε καλύπτει η συγκοινωνία... και είσαι υπέρ του δέοντος κομπλέ Smile Για 2 άτομα δηλαδή, συμφέρει η τιμή. Για τα 4 τώρα δεν ξέρω... αλλά όπως και να'χει, γλιτώνεις πάρα μα πάρα πολύ χρόνο σίγουρα Cool




Επίσης, καλό θα ήταν να μεταφερθούν τα του κόστος κάπου αλλού, μήπως και ψήνεται και κάποιος άλλος για να πάμε όλοι μαζί Wink (λέω 'γώ τώρα...) Razz



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Διεθνείς Αγώνες Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενη
Σελίδα 2 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1484s (PHP: 80% - SQL: 20%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on