PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

F1:Ενδιαφέρεστε να παρακολουθήσουμε από κοντά κάποιον αγώνα;
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Διεθνείς Αγώνες Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
crusader (Σπύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2806

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 05 Φεβ 2006, 13:49:06    Θέμα δημοσίευσης: F1:Ενδιαφέρεστε να παρακολουθήσουμε από κοντά κάποιον αγώνα; Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρωτάω από τώρα για να έχουμε χρόνο να το κανονίσουμε αν υπάρχει ενδιφέρον.

Ενδιαφέρεται κανείς να πάμε να παρακολουθήσουμε κάποιον αγώνα F1;

Εγώ και ο Πέτρος ψηνόμαστε να πάμε πάλι σε κάποιον αγώνα φέτος.
Δεν έχουμε αποφασίσει ακόμα σε ποιόν, ενώ εκτός από κάποια οργανωμένη εκδρομή κάνουμε και την σκέψη να πάμε μόνοι μας κάπου.
Το 2ο εγχείρημα σαφώς θα είναι ευκολότερο αν είμαστε περισσότεροι.

Εκτός από αυτούς που ενδιαφέρονται θα ήθελα να ακούσω και γνώμες από όλους για το πού και με ποιό τρόπο θα μπορούσαμε να πάμε (αεροπορικώς, οδικώς κτλ.)

ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΑΓΩΝΩΝ F1 2006


®
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Tiesto (Vassilis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Opel Astra GTC 1.8 Cosmo

Ένταξη: 02 Ιούν 2005
Δημοσιεύσεις: 758
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 05 Φεβ 2006, 14:42:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στην Imola ειναι ευκολο να πας ( κτελ μεχρι Πατρα, καραβι μεχρι ancona, τρενο μεχρι bologna που ειναι 30 χλμ απο την Imola οποτε πας με τρενο στην πιστα. Μπορεις να μεινεις και ancona που ειναι 1-1,5 ωρα απτην πιστα.

Hockenheim που εχω παει ειναι λιγο πιο δυσκολα επειδη θελεις μεταφορικο μεσο απο το Hotel μιας και σχετικα φθηνα βρισκεις λιγο μακρια. Οποτε μπορεις να νοικιασεις αυτοκινητο.

Tουρκια ειναι σχετικα ευκολο να πας οδικως και βγαινεις ευκολα στην πιστα απτην Κων/πολη. Εχει ομως ενα ΤΕΡΑΣΤΙΟ αρνητικο. Πανε ολοι οι ελληναρες και νομιζεις πως εισαι στο Καραισκακη και βλεπεις Ολυμπιακος-Παναθηναικος. Απαισια εμπειρια δυστυχως...

Βαρκελωνη απ οτι μου χουν πει ειναι ευκολο να πας αλλα βαρανε τα hotel δυστυχως. Η πιστα απτο κεντρο ειναι περιπου 30 λεπτα.

Δεν ξερεω γι αλλες πιστες αλλα αν θες τπτ πες μου.


"The world's best Dj! Dj Tiesto!" - Cream Amnesia Ibiza 10/08/2002

www.tiesto.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 12 Φεβ 2006, 16:45:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εμενα θα με ενδιεφερε κατι τετοιο.
Θα προτιμουσα να κανονιζαμε να παμε οδικως ωστε και να μειωθουν τα εξοδα και να οδηγησουμε και εκτος Ελλαδας και τελος οπως και να το κανουμε, αλλο χαβαλε εχει το ταξιδι οδικως!
Ισως η Ιμολα να ηταν μια καλη πειπτωση λοιπον!
Μπορει καποιος να ενημερωσει για το μεσο κοστος μιας τετοιας εξορμησης?


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Tiesto (Vassilis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Opel Astra GTC 1.8 Cosmo

Ένταξη: 02 Ιούν 2005
Δημοσιεύσεις: 758
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 12 Φεβ 2006, 17:00:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μπειτε στο www.gptickets.com να δειτε 1α απ ολα τιμες εισιτηριων και που θελετε να καθεστε. Γνωμη μου ειναι να καθισετε μετα απο μεγαλη ευθεια λιγο πριν την στροφη για ν ακουτε σκασιματα, να βλεπτε πυρωμενους δισκους, προσπερασεις κτλ.

Πιστευω πως ειναι πιο οικονομικο να πας με καραβι μεχρι ancona και ειτε να μεινεις εκει και να νοικιασεις αμαξι η να παιρνεις τρενο. Μπορειτε να μεινετε και Bologna που ειναι πολυ κοντα στην Imola και να νοικιασετε απο κει αμαξι η να παιρνετε τρενο.

Ενα μεσο κοστος... πιστευω στα 500 euro με τα παντα μεσα (με εισιτηριο 100 euro).


"The world's best Dj! Dj Tiesto!" - Cream Amnesia Ibiza 10/08/2002

www.tiesto.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 12 Φεβ 2006, 17:03:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

φέτος θα πάμε ουγγαρία...έχει τελειώσει... Wink Wink Wink Wink
θα πάρουμε το 3μερο εισιτήριο GOLD που κοστίζει 365 ευρω. θα παμε οδικώς με ένα αυτοκίνητο μάρκας peugeot. θα είμαστε 2-4 άτομα που θα μοιραστούμε οδήγηση και βενζίνες...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Tiesto (Vassilis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Opel Astra GTC 1.8 Cosmo

Ένταξη: 02 Ιούν 2005
Δημοσιεύσεις: 758
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 12 Φεβ 2006, 17:29:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θα ειστε με ταξιδιωτικο? Αν ναι, θα σε συμβουλευα να πατε μονοι σας. Με το ταξιδιωτικο θα χασετε αρκετα μιας και θα πρεπει να περιμενετε τους Ελληναρες που θ αργησουν να ξυπνησουν με αποτελεσμα καθε μερα να χανετε και μερικα. Οταν ειχα παει τουρκια ειχα κατι φιλους που ειχαν ερθει με ταξιδιωτικο. Εχασαν την παρασκευη ολη, το σαββατο τα 2 practice και την κυριακη την αρχη του αγωνα.

Ξανασκεφτειτε το αν ειναι να πατε ετσι επειδη ειναι βλακεια να χασεις μερες.


"The world's best Dj! Dj Tiesto!" - Cream Amnesia Ibiza 10/08/2002

www.tiesto.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
xrisa-xs (ΧΡΥΣΑ)
Moderator
Επίσημο Μέλος

206xs 1.4 (2002) & 207 GT 1.6 (2009)

Ένταξη: 25 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 1316
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Φεβ 2006, 10:33:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

περσυ τρεις φίλες μου πήγαν Βουδαπέστη
πέρασαν τέλεια! βέβαια δεν μπορώ να υπολογίζω τελικό κόστος μια και μέναν σε γνωστό τους και είχαν και gold εισιτήριο πίσω από την ομάδα της Ferrari (και αυτό από γνωστό)...

είναι και καταπληκτική πόλη για τουρισμό, θα πηγαινα ευχαρίστως!



Watch out!!! Red demoness on the loose!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
pygolabida (Γιάννα)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Fiat 500άκι C 1.4 100hp 16V Lounge

Ένταξη: 05 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 824
Τόπος: London

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Φεβ 2006, 16:10:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν υπάρχουν λεφτά καλά θα είναι.... Very happy Very happy


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
crusader (Σπύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2806

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Φεβ 2006, 17:09:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Baphomet έγραψε:
φέτος θα πάμε ουγγαρία...έχει τελειώσει... Wink Wink Wink Wink
θα πάρουμε το 3μερο εισιτήριο GOLD που κοστίζει 365 ευρω. θα παμε οδικώς με ένα αυτοκίνητο μάρκας peugeot. θα είμαστε 2-4 άτομα που θα μοιραστούμε οδήγηση και βενζίνες...

Έτσι έχουμε πει αλλά μας λείπουν άλλα 2 άτομα τουλάχιστον για να μοιραστούν τα έξοδα. Με 2 μόνο βγαίνουμε; Πρέπει να το ψάξω λίγο...


®
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Φεβ 2006, 17:12:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

θα τους βρούμε ρε γκρινιάρη... μη σκας... Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Φεβ 2006, 22:26:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

pygolabida έγραψε:
Αν υπάρχουν λεφτά καλά θα είναι.... Very happy Very happy


Ετσι.Απο εκει ξεκινανε ολα.Εγω θα θελα να παω Monza και Monaco.Το δευτερο ειναι πολυ δυσκολο γιατι πρεπει να πεσει τρελο πακετο.


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
crusader (Σπύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2806

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 14 Φεβ 2006, 10:20:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λευτέρη, εσύ ψήνεσαι για Ουγγαρία;


®
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 14 Φεβ 2006, 17:51:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Η Ουγγαρία συνορεύει στα νότια της με Κροατία, Σερβία και Ρουμανία. Ο πιο σύντομος και ασφαλής δρόμος λογικά θα είναι να περάσουμε από την Βόρεια Ελλάδα στην Βουλγαρία, απο εκεί Σερβία και τέλος Ουγγαρία. Χιλιομετρικά ίσως η λύση Σκόπια-Σερβία-Ουγγαρία να βολεύει καλύτερα. Το ψάχνουμε... Η απόσταση Αθήνα-Βουδαπέστη θα είναι όπως το κόβω κοντά στα 2000km. Οπότε δεν θα φάμε και τόοοσο πολύ στον δρόμο. Το κόστος της βενζίνης σε αυτές τις χώρες δε το γνωρίζω, πάντως με τα Ελληνικά δεδομένα ένα τέτοιο ταξίδι θα κοστίσει περί τα 500 ευρω βενζίνη (πηγαινε-ελα και εγχωριες μετακινήσεις). Αν είμαστε 4 δηλαδή είναι 125 ευρω το άτομο. Οι διανυκτερεύσεις θα είναι σίγουρα 3-4 άρα βαζουμε άλλα 150 ευρω το άτομο περίπου. Φαγητό και λοιπά έξοδα περίπου 150-200 ευρω. Αν πάρουμε GOLD εισιτηρια για την πίστα 350 ευρω. Το σύνολο κοντά στα 900 ευρω/άτομο για περίπου μια βδομάδα (4 μερες εκεί και 2 στον δρόμο περιπου). Φυσικά αν πάρουμε SILVER εισιτήρια πάμε 100 ευρώ λιγότερα με την μία (φτηνότερα από silver δεν αξίζει). Φυσικά όλα αυτά είναι μια γρήγορη εκτίμηση...αλλά εκεί να υπολογίζεται χοντρικά...6-7μερο road trip για F1 στην Ουγγαρία με κόστος κάτω από 1000 ευρώ ανά άτομο.

Τι χρειαζόμαστε/πρέπει να φροντίσουμε?
1.Αυτοκίνητο σε άψογη κατάσταση, με σερβις, ρεζέρβα κτλ.
2.Να μάθουμε τι παίζει με την ασφάλεια αυτοκινήτου εκτός Ελλάδας και δη σε χώρες εκτός των 15. καθως και με την αδεια οδήγησης (διπλωμα).
3.Το αυτοκίνητο να έχει τις νέου τύπου διεθνείς πινακίδες.
4.Συναλλαγματικές ισοτιμίες, αν μπορούμε να χρησιμοποιούμε ευρώ.
5.Να μάθουμε τιμές βενζίνης των χωρών που θα επισκευθούμε
6.Να εφοδιαστούμε με τους κατάλληλους χάρτες
7.Να κλείσουμε δωμάτια για Ουγγαρία άμεσα...

οτι άλλο έχετε υποψιν πείτε το (κυριως εσύ Σπύρο)...

επίσης απαραίτητο προσόν για το εγχείρημα είναι η υπομονή και επιμονή, η διάθεση για περιπέτεια και να σας αρέσει η rock μουσική γιατί ο dj baph θα κάνει πρόγραμμα καθ'όλη την διάρκεια του ταξιδιου. Wink Wink

ΕΝΔΕΙΚΤΙΚΑ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΟΤΙ ΤΟ SKYLINES ΓΙΑ 4 ΜΕΡΕΣ ΣΤΗΝ ΟΥΓΓΑΡΙΑ ΔΙΝΕΙ ΤΙΜΕΣ ΑΠΟ 850 ΕΩΣ 1100 ΕΥΡΩ ΤΟ ΑΤΟΜΟ. ΜΕ ΕΙΣΙΤΗΡΙΟ GENERAL ADMISSION (ΦΤΗΝΟ) ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΙΣΤΑ...ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΥΠΟΛΟΓΙΣΕΙ ΤΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΕΞΟΔΑ ΤΟΥ ΚΑΘΕΝΟΣ. ΑΝ ΟΙ ΥΠΟΛΟΓΙΣΜΟΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΟΝΤΩΣ 1000 ΕΥΡΩ ΚΟΜΠΛΕ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΩΣ ΠΙΟ ΣΥΜΦΕΡΟΝ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΤΕΛΕΙΟ...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Baphomet στις Τρι 14 Φεβ 2006, 18:07:28, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
xrisa-xs (ΧΡΥΣΑ)
Moderator
Επίσημο Μέλος

206xs 1.4 (2002) & 207 GT 1.6 (2009)

Ένταξη: 25 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 1316
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 14 Φεβ 2006, 18:02:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

όσο για την ασφάλεια του αυτοκινήτου ξέρω ότι πρέπει να έχεις μια "πράσινη κάρτα" που σημαίνει ότι είσαι ασφαλισμένος.
οι περισσότερες εταιρείες τις δίνουν δωρεάν και άμεσα, αλλά καλό είναι πρώτα να το τσεκάρεις αυτό με τη δική σου ασφαλιστική

πχ. την πράσινη κάρτα για Βουλγαρία την πήρα από Εγνατία Ασφαλιστική σε δύο λεπτά και δωρεάν και ισχύει για ένα εξάμηνο.


για κάποιες άλλες πληροφορίες, 'οπως συνάλλαγμα κτλ, μπορώ να ρωτήσω τις φίλες μου που πήγαν περσυ.



Watch out!!! Red demoness on the loose!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 14 Φεβ 2006, 18:26:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πληροφοριών συνέχεια...

τα ξενοδοχεία στην περιοχή είναι πολύ καλά...για 2-3 αστέρων που κοιτάμε εμείς το κόστος του δικλινου τις μέρες του αγώνα είναι από 80ευρω ώς 130ευρω. Αν είμαστε 4 άτομα υπάρχουν και appartments με κόστος κάτι λιγότερο από 200 ευρω. Άρα για διαμονή υπολογίζουμε 40-50 ευρω το άτομο ανα ημέρα (με πρωινό εννοείται).

ΕΠΙΣΗΣ...

Η ΠΙΣΤΑ ΓΥΡΩ ΓΥΡΩ ΕΧΕΙ 3-4 CAMPINGS... Twisted evil Twisted evil Twisted evil
Το κοστος στο camping πάει 50 ευρω το άτομο για 4 μερες με αυτοκινητο και μια σκηνη (4ατομων)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 14 Φεβ 2006, 18:43:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

κανοντας μια εικονική order από το Official site του αγώνα για 4 εισιτήρια SILVER 1 και 4 νύχτες στο Camping Aqua το σύνολο με φόρους κτλ βγαίνει 1186 ευρω. Δηλαδή 296 ευρώ ο καθένας για εισιτηρια αγώνα και διαμονή σε camping.

+150 βενζίνες και διόδια
+300 φαγητό και λοιπά έξοδα

750 ευρω το άτομο... Very happy

άρα μιλάμε τελικά για κόστος από 750 έως 1000 ευρώ ανάλογα:
-το εισιτήριο του αγώνα
-το μέρος διαμονής
-πόσο τρώτε και πόσα δωράκια θα αγοράσετε

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

εγώ είμαι ΜΕΣΑ ΜΕ ΤΑ ΜΠΟΥΝΙΑ!!

υγ. Το camping που λέω είναι μέσα στο πάρκο με τις νεροτσουλήθρες και υπάρχει και πίστα καρτ...ελπίζω να μην πειραζει. Laughing Laughing Laughing Laughing

http://www.hungaroinfo.com/formel1/index_en.htm
http://www.hungarokart.hu/hungarokart.old/allap/nagy_en.htm
http://www.aquarena.hu/

αν σκέφτεστε και την μεταφορά με τρένο το εισιτήριο κοστίζει 80 ευρω για Βουδαπέστη.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
crusader (Σπύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2806

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 14 Φεβ 2006, 21:13:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΤΙ ΛΕΣ ΤΩΡΑ? Onfire
ΤΙ ΛΕΣ ΤΩΡΑ? Onfire
ΤΙ ΛΕΣ ΤΩΡΑ? Onfire

ΤΟ ΠΕΙΡΑΤΙΚΟ ΠΑΕΙ ΟΥΓΓΑΡΙΑ!!! Twisted evil Twisted evil Twisted evil


®
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
crusader (Σπύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2806

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 14 Φεβ 2006, 21:47:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μερικές ακόμα χρήσιμες πληροφορίες :

Πληροφορίες πρόσβασης στην πίστα με συγκοινωνία

Χάρτης οδικών αρτηριών για πρόσβαση στην πίστα από Βουδαπέστη (Απόσταση 22Khm)

TAXI 1
TAXI 2
TAXI 3

Budapest Tourism Office

Budapest Sun Online

..............................................

Κάτσε να το ξανασκεφτώ λίγο....

Και τουρισμό 1 βδομάδα
και F1 circuit
και camping
και νεροτσουλήθρες
και kart?????
Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy

ΤΙ ΛΕΣ ΤΩΡΑ? Onfire
ΤΙ ΛΕΣ ΤΩΡΑ? Onfire
ΤΙ ΛΕΣ ΤΩΡΑ? Onfire


®


Έχει επεξεργασθεί από τον/την crusader στις Τετ 15 Φεβ 2006, 14:30:47, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 15 Φεβ 2006, 01:21:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σπύρο, έμαθα οτι ο συντομότερος και καλύτερος δρόμος είναι μέσω Σκοπίων και Σερβίας. Πρέπει να μάθουμε αν χρειαζόμαστε βίζα γι'αυτές τις 2 χώρες.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
crusader (Σπύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2806

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 15 Φεβ 2006, 16:15:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΑΘΗΝΑ - ΒΟΥΔΑΠΕΣΤΗ

Χάρτης
Αποστάσεις (Σε μίλια νομίζω)
Χρόνοι
Έγγραφα που χρειάζονται για την είσοδο σε κάθε χώρα
.............

Δεν νομίζω ότι χρειαζόμαστε βίζα... θα το ψάξω περισσότερο όμως αυτό..


®
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Διεθνείς Αγώνες Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3  Επόμενη
Σελίδα 1 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2774s (PHP: 91% - SQL: 9%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on