PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

2o Touring: Που θα γίνει;
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  

Που θέλετε να γίνει το 2ο Touring;
Περτούλι, Λίμνη Πλαστήρα
81%
 81%  [ 31 ]
Καρπενήσι
18%
 18%  [ 7 ]
Σύνολο Ψήφων : 38

Συγγραφέας Μήνυμα
PoLiThS (Νικόλας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


306 Cabriolet 1.6 Full (2001)

Ένταξη: 15 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 841
Τόπος: Κατηχώρι Πορταριάς Βόλος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 17 Ιαν 2003, 02:35:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ειμαστε πειναλες κυριοι! Νικολααααααααααααα εγω αναλαμβανω ως ταβερνιαρης του club!!




Le Tavernier....

Η Κουλαρα Ποτε δεν πεθαίνει δεν την σκιάζει φοβέρα καμια.. μονο λίγο καιρο ξαποσταίνει και ξανα προς τα γκαζια τραβα τραβα τραβα και ξανα προς τα γκαζια τραβααααα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Ady (Αδριανός)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2001)

Ένταξη: 03 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 1468
Τόπος: Αθήνα - Ν. Ερυθραία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 17 Ιαν 2003, 08:47:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ λέω να το κάνουμε κάπως έτσι :

Το γύρο της λίμνης τον κάνουμε οπωσδήποτε.

Για το δεύτερο tour, βγάζουμε μία ή δύο υποψήφιες διαδρομές από εδώ, για να είμαστε έτοιμοι, και αποφασίζουμε εκεί ποιό και αν θα το κάνουμε, ανάλογα και με τις συνθήκες που θα συναντήσουμε.....

Και όλα αυτά βέβαια μεταξύ μάσας, ξυδιών και κιθάρας...... Smile
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 17 Ιαν 2003, 10:55:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγω τι να πω;;; Crying or Very sad Crying or Very sad
απο πιτα που δεν τρως....τι σε νοιαζει κι αν καει ;;;
δηλ. αφου δεν μπορω να ερθω.... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
alxdr74 (αλεξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


peugeot 307 1.4 XS

Ένταξη: 11 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 491
Τόπος: GREECE

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 17 Ιαν 2003, 12:15:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ady έγραψε:
Εγώ λέω να το κάνουμε κάπως έτσι :

Το γύρο της λίμνης τον κάνουμε οπωσδήποτε.

Για το δεύτερο tour, βγάζουμε μία ή δύο υποψήφιες διαδρομές από εδώ, για να είμαστε έτοιμοι, και αποφασίζουμε εκεί ποιό και αν θα το κάνουμε, ανάλογα και με τις συνθήκες που θα συναντήσουμε.....

Και όλα αυτά βέβαια μεταξύ μάσας, ξυδιών και κιθάρας...... Smile

Αυτο πιστευω ειναι και το καλυτερο...Μια περιπου μερα θα τη "φαμε" στο γυρο της λιμνης....και αλλη μια διαδρομη που παλι θα μας παρει μια μερα θα ειναι να παμε Περτουλι,Ελατη και Μετεωρα με στασεις για καφε και φαγητο...




Peugeot...The drive of your life
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
GIANNIS206 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 RC

Ένταξη: 07 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1168
Τόπος: Σέρρες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 17 Ιαν 2003, 14:40:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Νίκο καλή και η μάσα αλλά έχει πολύ ωραία μέρη εκεί και είναι κρίμα να μήν τα δούμε!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
seridim (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 1.4(8V) ΧΤ(2001)

Ένταξη: 31 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 290
Τόπος: ΦΛΩΡΙΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 17 Ιαν 2003, 21:13:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

alxdr74 έγραψε:
Ady έγραψε:
Εγώ λέω να το κάνουμε κάπως έτσι :

Το γύρο της λίμνης τον κάνουμε οπωσδήποτε.

Για το δεύτερο tour, βγάζουμε μία ή δύο υποψήφιες διαδρομές από εδώ, για να είμαστε έτοιμοι, και αποφασίζουμε εκεί ποιό και αν θα το κάνουμε, ανάλογα και με τις συνθήκες που θα συναντήσουμε.....

Και όλα αυτά βέβαια μεταξύ μάσας, ξυδιών και κιθάρας...... Smile

Αυτο πιστευω ειναι και το καλυτερο...Μια περιπου μερα θα τη "φαμε" στο γυρο της λιμνης....και αλλη μια διαδρομη που παλι θα μας παρει μια μερα θα ειναι να παμε Περτουλι,Ελατη και Μετεωρα με στασεις για καφε και φαγητο...

Συμφωνώ και εγώ με τον alxdr74 για το tour Περτουλι-Ελατη- Μετεωρα αν και έχω πάει στα Μετέωρα.


Βελτιώνοντας το........"ΑΒΕΛΤΙΩΤΟ"

ANOTHER MEMBER OF K.R.T
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Lord Cypher 
Μέλος
Μέλος


206 QS

Ένταξη: 15 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 187
Τόπος: Το Στέκι του Πετράν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 18 Ιαν 2003, 00:11:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λοιπόν ,επειδή ξαφνικά βαρέθηκα να διαβάζω και τις 13(!!!!) σελίδες please στείλτε μου ενα πμ που να λέει ημερομηνίες. Και αν καταλήξουμε Μετέωρα εμένα με χάσατε.... Μποντριέ, σκοινάκια, καρφάκια κλπ και φύυυυγαμεεεεεε!!!!
Και αν θέλετε κανονίζω και κανα rafting!!!
Afroman



Remember... No Obstacles... Only Challenges...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
christhehealer (Celebrity)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Jazzmobile

Ένταξη: 19 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 3066
Τόπος: Αθήνα - Γκύζη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 18 Ιαν 2003, 00:47:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Lord Cypher έγραψε:
Λοιπόν ,επειδή ξαφνικά βαρέθηκα να διαβάζω και τις 13(!!!!) σελίδες please στείλτε μου ενα πμ που να λέει ημερομηνίες. Και αν καταλήξουμε Μετέωρα εμένα με χάσατε.... Μποντριέ, σκοινάκια, καρφάκια κλπ και φύυυυγαμεεεεεε!!!!
Και αν θέλετε κανονίζω και κανα rafting!!!
Afroman


Αν και ξέρουν όλοι ότι τρέχω τους "τεμπέληδες" (ρώτα τον Dimip, τι τραβάει από μένα), επειδή είσαι νέοπας θα κάνω μια παραχώρηση με την συμβουλή να μην ξαναεπαναληφθεί.

Θα πάρεις mail για να δηλώσεις επισημα συμετοχή, από τον χρήστη "206 club Administators"


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
206xs (Χρήστος)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Chevrolet Cruze 1.8 Auto (2009)

Ένταξη: 13 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 259
Τόπος: Αθήνα - Σεπόλια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Ιαν 2003, 23:01:38    Θέμα δημοσίευσης: Απο το φόρουμ λείπω συχνά απο τα τούρινγκ ποτέ !!! Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Η επιστροφή του άσωτου,

Όσοι με υποστήκατε στο Πήλιο και νομίζατε οτι θα τη σκαπουλάρατε στη Λίμνη Πλαστήρα πλανάσθε οικτρά! Είναι ένα μέρος που ψάχνω δύο χρόνια τώρα παρέα να πάω και όταν βρίσκω κάτι συμβαίνει και δεν πάω. Όχι αυτή τη φορά! Θα έρθω όπως και να έχει. Για τη Δευτέρα δυσκολεύομαι λίγο αλλά θα δούμε στη χειρότερη φεύγω Κυριακή βράδυ. 22-23/02 είπαμε έτσι ? (Τσάμπα διάβαζα 13 σελίδες ?)
Παρεπιπτόντως μοίρασα αρκετές καρτούλες την περίοδο των Χριστουγένων αλλά δεν είδα αν έπιασαν τόπο. Μπορούμε να φέρουμε και άσχετους ?? (Έγινε στο Πήλιο και κολήσαν αρκετά καλά, να επαναληφθεί το πείραμα ?). Το λέω για να μην κάνω πάλι ο φτωχός και μόνος καουμπόι 367χλμ*2 μόνος με την Ντόλυ μου (206xs).
Περιμένω μαιλ με λεπτομέρειες αν και θα ξανατσεκάρω το φόρουμ. Πότε πρέπει να πω άτομα για το ξενοδοχείο? Που θα βρώ καλές αλυσίδες 175/65R14 κατά προτίμηση όχι με 160 ευρώ όπως του christhehealer ? Για να μην τη πατήσω όπως στο βουνό.
Σας υπόσχομαι οτι αυτή τη φορά θα φουσκώνω καθημερινά τα λάστιχα μου και θα προσπαθήσω να είμαι λιγότερο αργός για να μην αλληλοψαχνόμαστε πάλι. Cool Politi νοσταλγώ ακόμα τα ζουμερά κρέατα που μας τράταρες μετά γλυκού και κράσου Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
christhehealer (Celebrity)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Jazzmobile

Ένταξη: 19 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 3066
Τόπος: Αθήνα - Γκύζη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 24 Ιαν 2003, 00:17:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πολύ νερό της φωτιάς απόψε. Cool Cool Cool

Ουγκ!!!!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Ady (Αδριανός)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2001)

Ένταξη: 03 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 1468
Τόπος: Αθήνα - Ν. Ερυθραία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 24 Ιαν 2003, 08:28:28    Θέμα δημοσίευσης: Re: Απο το φόρουμ λείπω συχνά απο τα τούρινγκ ποτέ !!! Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

206xs έγραψε:
Η επιστροφή του άσωτου,

Βρε βρε καλώστον !

206xs έγραψε:

Είναι ένα μέρος που ψάχνω δύο χρόνια τώρα παρέα να πάω και όταν βρίσκω κάτι συμβαίνει και δεν πάω. Όχι αυτή τη φορά!

Μην το γρουσουζεύεις !!!

206xs έγραψε:
Πότε πρέπει να πω άτομα για το ξενοδοχείο?

Σ' έπιασα αδιάβαστο......Δεν είναι ξενοδοχείο......Για πάρε και τις 13 σελίδες από την αρχή, για τιμωρία !

206xs έγραψε:
Που θα βρώ καλές αλυσίδες 175/65R14 κατά προτίμηση όχι με 160 ευρώ όπως του christhehealer ?

Ποιός είναι ο ορισμός της καλής αλυσίδας για σένα ?

206xs έγραψε:
Σας υπόσχομαι οτι αυτή τη φορά θα φουσκώνω καθημερινά τα λάστιχα μου και θα προσπαθήσω να είμαι λιγότερο αργός για να μην αλληλοψαχνόμαστε πάλι.

Onfire Onfire Onfire Onfire Onfire Onfire

206xs έγραψε:
Politi νοσταλγώ ακόμα τα ζουμερά κρέατα που μας τράταρες μετά γλυκού και κράσου Laughing

Εμείς να δεις !!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
chatasos (Τάσος)
Developer - Administrator
Developer - Administrator
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 1.6 (17V!) GT (2009)

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 2612
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 24 Ιαν 2003, 11:17:21    Θέμα δημοσίευσης: Re: Απο το φόρουμ λείπω συχνά απο τα τούρινγκ ποτέ !!! Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

206xs έγραψε:
Μπορούμε να φέρουμε και άσχετους ?? (Έγινε στο Πήλιο και κολήσαν αρκετά καλά, να επαναληφθεί το πείραμα ?). Το λέω για να μην κάνω πάλι ο φτωχός και μόνος καουμπόι 367χλμ*2 μόνος με την Ντόλυ μου (206xs).

Εννοείται ότι μπορείτε να φέρετε την οικογενειά σας, τους φίλους σας, τα κατικοίδιά σας, τις φυτά σας, και ότι άλλο νομίζετε ότι θα σας "χρειαστεί", αρκεί να μπορείτε να τα χωρέσετε στο 206 σας Roll eyes

206xs έγραψε:
Περιμένω μαιλ με λεπτομέρειες αν και θα ξανατσεκάρω το φόρουμ. Πότε πρέπει να πω άτομα για το ξενοδοχείο?

Πλήρης ενημέρωση θα υπάρξει την εβδομάδα μετά την κοπή της πίτας οπότε αναμείνατε στο "ακουστικό σας"....


Ο φορουμάρχης επέστρεψε παντρεμένος & ανανεωμένος!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
206xs (Χρήστος)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Chevrolet Cruze 1.8 Auto (2009)

Ένταξη: 13 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 259
Τόπος: Αθήνα - Σεπόλια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 24 Ιαν 2003, 16:20:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ady έγραψε:
Σ' έπιασα αδιάβαστο......Δεν είναι ξενοδοχείο......Για πάρε και τις 13 σελίδες από την αρχή, για τιμωρία !


Ady έχεις δίκιο δεν έχω συνηδειτοποιήσει ακόμη οτι θα κλείσουμε ένα ολόκληρο χωριό απο δωματιάκια!!

Ady έγραψε:
Ποιός είναι ο ορισμός της καλής αλυσίδας για σένα ?


Να μην τραυματίζει τα λάστιχα ιδιαίτερα και κυρίως να είναι απλή στην τοποθέτηση καθότι άσχετος με αλυσίδες αν μπορεί να είναι και φτηνή γιατί χιόνι δεν πατάω συχνά καλύτερα. Razz
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Ady (Αδριανός)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2001)

Ένταξη: 03 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 1468
Τόπος: Αθήνα - Ν. Ερυθραία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 24 Ιαν 2003, 19:12:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

206xs έγραψε:
Να μην τραυματίζει τα λάστιχα ιδιαίτερα και κυρίως να είναι απλή στην τοποθέτηση καθότι άσχετος με αλυσίδες αν μπορεί να είναι και φτηνή γιατί χιόνι δεν πατάω συχνά καλύτερα. Razz


Τον τραυματισμό των ελαστικών δύσκολα θα το αποφύγεις ότι αλυσίδα και να πάρεις.......

Οσο για την τοποθέτηση, είναι εύκολη πιστεύω...

Αρκεί να μην περιμένεις να μάθεις τη διαδικασία (αν είσαι πρωτάρης) τη στιγμή που θα συναντήσεις το χιόνι μπροστά σου....

Θα ταλαιπωρηθείς.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
alxdr74 (αλεξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


peugeot 307 1.4 XS

Ένταξη: 11 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 491
Τόπος: GREECE

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 27 Ιαν 2003, 10:00:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

206xs έγραψε:
Ady έγραψε:
Σ' έπιασα αδιάβαστο......Δεν είναι ξενοδοχείο......Για πάρε και τις 13 σελίδες από την αρχή, για τιμωρία !


Ady έχεις δίκιο δεν έχω συνηδειτοποιήσει ακόμη οτι θα κλείσουμε ένα ολόκληρο χωριό απο δωματιάκια!!
Razz

Σχεδον ολο το χωριο...!




Peugeot...The drive of your life
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
kamil (Ρένα)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


VW Polo 1.4 75ps

Ένταξη: 30 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 6
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 27 Ιαν 2003, 23:32:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλησπέρα.
δέχεστε μελη μη κατόχους 206 στις εκδηλώσεις σας?
αν ναι ποιος ειναι ο κατάλληλος να δώσει περισσότερες πληροφορίες για την εκδρομή στη λίμνη Πλαστύρα?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 27 Ιαν 2003, 23:37:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τασοοοοοοοοοοο Laughing Για ριξε ενα Explain Smile


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
christhehealer (Celebrity)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Jazzmobile

Ένταξη: 19 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 3066
Τόπος: Αθήνα - Γκύζη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 28 Ιαν 2003, 00:04:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kamil έγραψε:
καλησπέρα.
δέχεστε μελη μη κατόχους 206 στις εκδηλώσεις σας?
αν ναι ποιος ειναι ο κατάλληλος να δώσει περισσότερες πληροφορίες για την εκδρομή στη λίμνη Πλαστύρα?


Δεχόμαστε μέλη του club. Wink

Και εσύ απ' ότι φαντάζομαι είσαι μέλος. Laughing Laughing Laughing

Τέλος πάντων, θα λάβεις e-mail με ακριβείς πληροφορίες για το πως και τι, την επόμενη εβδομάδα, μετά την κοπή της πίτας.

Αυτό βέβαια ισχύει για όλα τα μέλη.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 28 Ιαν 2003, 03:04:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kamil έγραψε:
καλησπέρα.
δέχεστε μελη μη κατόχους 206 στις εκδηλώσεις σας?
αν ναι ποιος ειναι ο κατάλληλος να δώσει περισσότερες πληροφορίες για την εκδρομή στη λίμνη Πλαστύρα?


Κανένα τωρινό ή υποψήφιο μέλος του 206Club δεν είναι υποχρεωμένο να κατέχει Peugeot 206!


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
BTS (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Λουλακί Κατερπίλαρ

Ένταξη: 30 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1148

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 28 Ιαν 2003, 08:02:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kamil έγραψε:
καλησπέρα.
δέχεστε μελη μη κατόχους 206 στις εκδηλώσεις σας?
αν ναι ποιος ειναι ο κατάλληλος να δώσει περισσότερες πληροφορίες για την εκδρομή στη λίμνη Πλαστύρα?


Kαλώς την!


www.euphemus.eu
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  Επόμενη
Σελίδα 13 από 15

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1811s (PHP: 78% - SQL: 22%) - SQL queries: 15 - GZIP enabled - Debug on