PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Σκούπα...Ελληνικό Φαινόμενο;
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 14 Φεβ 2003, 19:17:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

racing-girl έγραψε:
Έχει δοκιμάσει κανείς τελικά τον ρυθμιστή πίεσης βενζίνης σε συνδιασμό με κάποια από τις προαναφερόμενες προτάσεις για την εισαγωγή? Δεν βρήκα αντίστοιχο topic.


ας μας πει ο sidobre - κατι ειχε αναφερει.
λεγε βρε Τασο!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
chatasos (Τάσος)
Developer - Administrator
Developer - Administrator
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 1.6 (17V!) GT (2009)

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 2612
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 14 Φεβ 2003, 19:26:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

racing-girl έγραψε:
Έχει δοκιμάσει κανείς τελικά τον ρυθμιστή πίεσης βενζίνης σε συνδιασμό με κάποια από τις προαναφερόμενες προτάσεις για την εισαγωγή? Δεν βρήκα αντίστοιχο topic.


Ξέρω τουλάχιστον 2 που το έχουν δοκιμάσει αλλά δεν μιλάνε Evil Evil


Ο φορουμάρχης επέστρεψε παντρεμένος & ανανεωμένος!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
racing-girl (Γεωργία)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 1.4 (8V) Color Line

Ένταξη: 08 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 30
Τόπος: Αθήνα Α.Πατήσια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 14 Φεβ 2003, 19:27:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τελικά Dimip το βαρελάκι δεν απέδωσε όπως στον 1600 κινητήρα? Μήπως με τον καιρό είδες καμμιά βελτίωση?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 14 Φεβ 2003, 19:57:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DimiP έγραψε:
racing-girl έγραψε:
Έχει δοκιμάσει κανείς τελικά τον ρυθμιστή πίεσης βενζίνης σε συνδιασμό με κάποια από τις προαναφερόμενες προτάσεις για την εισαγωγή? Δεν βρήκα αντίστοιχο topic.


ας μας πει ο sidobre - κατι ειχε αναφερει.
λεγε βρε Τασο!


Δεν έχω πει ακόμη γιατί δεν έχω κάνει τα απαραίτητα Τέστ!

Πάντως μέχρι στιγμής μόνο θετικά (και αρκετά μάλιστα) αποτελέσματα έχω δεί...

Οταν θα έχω μια πλήρη εικόνα σίγουρα θα πω... τα πάντα



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 14 Φεβ 2003, 20:02:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

racing-girl έγραψε:
Τελικά Dimip το βαρελάκι δεν απέδωσε όπως στον 1600 κινητήρα? Μήπως με τον καιρό είδες καμμιά βελτίωση?


ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ!
πιστευω οτι δεν απεδωσε οπως μου τα ελεγε ο vini στον 1600.
Φυσικα οπως ειπα "μου τα ελεγε" - δεν το ειχα δει μονος μου.
Οταν το αλλαξα δεν παρατηρησα αισθητη διαφορα αλλα απο την αλλη αυτο ειναι υποκειμενικο αναλογο του τι περιμενει κανεις να δει.
Αν εγω περιμενα π.χ. να το δω να σκιζει και φυσικα δεν το ειδα απογοητευτηκα....λογικο ειναι.
Πραγματικα αποτελεσματα μονο αν το δοκιμασεις με αλλο 206 ανευ βαρελιου.
Δες το ομως ως εξης: το βαρελακι περικλυει την φιλτροχοανη και την προστατευει απο τη ζεστη της μηχανης.
Παιρνει κρυο αερα απο μπροστα στη σιτα -με μικρη προς το παρον διατομη!!
Αρα χειροτερη αποδοση απο το μαμα φιλτρο δεν εχει. καλυτερη θα εχει σιγουρα!
Ισως αν δοκιμαζα αλλαγες στο ρυθμιστη πιεσης κατι για το οποιο φωναζει ο sidobre, τοτε το νεο μιγμα αερα/βενζινης πιθανα θα δειξει τη διαφορα.

Θα σου πω και το αλλο: οδηγησα ενα megane (οχι το καινουργιο) που η 2α του και η 3η του δεν πηγαιναν μια - και υποτιθεται πως ειναι και 90 αλογα - αρχισα ξαφνικα να πιστευω πως στο δικο μου οι μικρο-βελτιωσεις (βαρελακι-εξατμηση) πρεπει να το ζωντανεψαν. απλα οταν το οδηγεις συνεχεια και κανεις βημα-βημα μικρες επεμβασεις, δεν καταλανβαινεις και πολλα , ιδιαιτερα αν οι"βελτιωσεις" ειναι της ταξης του 0.5-2% !!!

Αυτα !


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
racing-girl (Γεωργία)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 1.4 (8V) Color Line

Ένταξη: 08 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 30
Τόπος: Αθήνα Α.Πατήσια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 14 Φεβ 2003, 20:52:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λοιπόν Dimip έχω μια ιδέα!
Θα μου δώσεις βόλτα το λιονταράκι σου ώστε να σου πω αν υπάρχει διαφορά με το μαμίσιο (ίδιο κινητήρα έχουμε) και θα πάρεις κι εσύ το δικό μου για να καταλάβεις τις διαφορές και να τις εκτιμήσεις σωστά! Very happy
Αν βέβαια μου αρέσει πολύ μπορεί να μην στο δίνω και να με κυνηγάς και να μην με φτάνεις (δεν πάει μια το δικό μου), αλλά σου υπόσχομαι πως θα καταβάλλω μεγάλη δύναμη να αντισταθώ στον πειρασμό!!
Σύμφωνοι?? Very happy Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 14 Φεβ 2003, 21:39:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

racing-girl έγραψε:
Λοιπόν Dimip έχω μια ιδέα!
Θα μου δώσεις βόλτα το λιονταράκι σου ώστε να σου πω αν υπάρχει διαφορά με το μαμίσιο (ίδιο κινητήρα έχουμε) και θα πάρεις κι εσύ το δικό μου για να καταλάβεις τις διαφορές και να τις εκτιμήσεις σωστά! Very happy
Αν βέβαια μου αρέσει πολύ μπορεί να μην στο δίνω και να με κυνηγάς και να μην με φτάνεις (δεν πάει μια το δικό μου), αλλά σου υπόσχομαι πως θα καταβάλλω μεγάλη δύναμη να αντισταθώ στον πειρασμό!!
Σύμφωνοι?? Very happy Wink


Kαι μετα παρτε και μια βολτα του Ντανιελου,και μετα παμε ολοι μαζι να τα πεταξουμε Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
Lord Cypher 
Μέλος
Μέλος


206 QS

Ένταξη: 15 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 187
Τόπος: Το Στέκι του Πετράν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 14 Φεβ 2003, 23:33:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΈΛα βρε Νίκο... Όχι και έτσι... Άκου εκεί να το πετάξω Exclamation Exclamation Exclamation
Evil



Remember... No Obstacles... Only Challenges...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
danielos (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


106 Rallye

Ένταξη: 02 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 400

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 15 Φεβ 2003, 00:09:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΝΙΚΟΣ έγραψε:
racing-girl έγραψε:
Λοιπόν Dimip έχω μια ιδέα!
Θα μου δώσεις βόλτα το λιονταράκι σου ώστε να σου πω αν υπάρχει διαφορά με το μαμίσιο (ίδιο κινητήρα έχουμε) και θα πάρεις κι εσύ το δικό μου για να καταλάβεις τις διαφορές και να τις εκτιμήσεις σωστά! Very happy
Αν βέβαια μου αρέσει πολύ μπορεί να μην στο δίνω και να με κυνηγάς και να μην με φτάνεις (δεν πάει μια το δικό μου), αλλά σου υπόσχομαι πως θα καταβάλλω μεγάλη δύναμη να αντισταθώ στον πειρασμό!!
Σύμφωνοι?? Very happy Wink


Kαι μετα παρτε και μια βολτα του Ντανιελου,και μετα παμε ολοι μαζι να τα πεταξουμε Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

αστα αυτα νικολα!λες και το δικο σου δεν παει κομματια!!!ασε που στις στροφες δεν σε πιανει κανεις!ξερεις τι μου ερχεται στο μυαλο???
ΤΕΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!


ο ραλλος αγριεμενος οσο ποτε!!!!!!!!!!
142 αλογα στον τροχο ειναι............
.....ΠΡΟΚΛΗΣΗ.....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 15 Φεβ 2003, 01:37:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

racing-girl έγραψε:
Λοιπόν Dimip έχω μια ιδέα!
Θα μου δώσεις βόλτα το λιονταράκι σου ώστε να σου πω αν υπάρχει διαφορά με το μαμίσιο (ίδιο κινητήρα έχουμε) και θα πάρεις κι εσύ το δικό μου για να καταλάβεις τις διαφορές και να τις εκτιμήσεις σωστά! Very happy
Αν βέβαια μου αρέσει πολύ μπορεί να μην στο δίνω και να με κυνηγάς και να μην με φτάνεις (δεν πάει μια το δικό μου), αλλά σου υπόσχομαι πως θα καταβάλλω μεγάλη δύναμη να αντισταθώ στον πειρασμό!!
Σύμφωνοι?? Very happy Wink


και μονο που μου κανει τετοια προταση γυναικα μπορω να αρνηθω;;;; Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

εδω αλλαξα αυτοκινητα με τον Αλεξ !!! δεν θα αλλαξω με σενα ;;;
τρελλος ειμαι ;;; Laughing Laughing

αληθεια τον Αλεξ τον ξερεις;;;

που'σαι ρε Αλεξ ;;; σε εφαγαν οι εξετασεις


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Alex 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (1999)

Ένταξη: 24 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1037
Τόπος: Αθήνα - Μαρούσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 15 Φεβ 2003, 03:08:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εδω ειμαι αλλα δεν γραφω πολυ γιατι γινεται χαμος απο post.. Μονο να τα διαβαζω θελω καμια ωρα Very happy

Που λες τελικα την πηρα την υποτροφια Γιουυυυυυυυυπι ... Αυτο ειναι που με παρηγορει που εχασα την κοπη της πιτας καθως ειμαι κατα ~600Ε πλουσιοτερος απο πριν μια βδομαδα Laughing

Τωρα αρχιζω project "πανελληνιες" οπου αν και εχω τελειωσει το σχολειο εδω και 5 χρονια θα κατσω να διαβασω μπας και περασω σε κανα ΤΕΙ,ΑΕΙ να παρω καμια εξτρα αναβολη μεχρι το 2008 Cool

Οσο για τα φιλτρα και τις δοκιμες, αμα θες racing girl να οδηγησεις και το δικο μου που εχει λιγο x-treme χαρακτηρα απο αποψη εισαγωγης no problem Smile

Μπορει να τα οδηγησεις και ταυτοχρονα με του Dimip και να συγκρινεις και πιο τραβαει καλυτερα... Βεβαια πρωτα πρεπει καπου να βρεθουμε μαζι αφου πρωτα βρουμε και ενα "πεδιο" δοκιμων οπου θα γινει αυτο και να ειναι και συμβιβαστικο ως προς το σημειο συναντησης καθως ο Dimip μενει προς Πειραια πλευρα και εγω απο Μαρουσι πλευρα... Μπορει και στο track day.. Who knows.. Smile

Παντως εχω την αισθηση οτι εμενα με "ληστευουν" απο επιδοσεις τα μπεκ μου γιατι υποψιαζομαι (σχεδον ειμαι σιγουρος) οτι ειναι βουλωμενα.. Επισης δεν εχω αλλαξει και φιλτρο βενζινης που μπορει να διακοπτει την παροχη καυσιμου μειωνοντας επιδοσεις (ακουω καπως βραχνιασμενο το σφυριγμα της τρομπας οταν γυρναω το κλειδι)

Τεσπα ειδωμεν...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 15 Φεβ 2003, 03:29:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Alex έγραψε:
Εδω ειμαι αλλα δεν γραφω πολυ γιατι γινεται χαμος απο post.. Μονο να τα διαβαζω θελω καμια ωρα Very happy

Που λες τελικα την πηρα την υποτροφια Γιουυυυυυυυυπι ... Αυτο ειναι που με παρηγορει που εχασα την κοπη της πιτας καθως ειμαι κατα ~600Ε πλουσιοτερος απο πριν μια βδομαδα Laughing

Τωρα αρχιζω project "πανελληνιες" οπου αν και εχω τελειωσει το σχολειο εδω και 5 χρονια θα κατσω να διαβασω μπας και περασω σε κανα ΤΕΙ,ΑΕΙ να παρω καμια εξτρα αναβολη μεχρι το 2008 Cool

Οσο για τα φιλτρα και τις δοκιμες, αμα θες racing girl να οδηγησεις και το δικο μου που εχει λιγο x-treme χαρακτηρα απο αποψη εισαγωγης no problem Smile

Μπορει να τα οδηγησεις και ταυτοχρονα με του Dimip και να συγκρινεις και πιο τραβαει καλυτερα... Βεβαια πρωτα πρεπει καπου να βρεθουμε μαζι αφου πρωτα βρουμε και ενα "πεδιο" δοκιμων οπου θα γινει αυτο και να ειναι και συμβιβαστικο ως προς το σημειο συναντησης καθως ο Dimip μενει προς Πειραια πλευρα και εγω απο Μαρουσι πλευρα... Μπορει και στο track day.. Who knows.. Smile

Παντως εχω την αισθηση οτι εμενα με "ληστευουν" απο επιδοσεις τα μπεκ μου γιατι υποψιαζομαι (σχεδον ειμαι σιγουρος) οτι ειναι βουλωμενα.. Επισης δεν εχω αλλαξει και φιλτρο βενζινης που μπορει να διακοπτει την παροχη καυσιμου μειωνοντας επιδοσεις (ακουω καπως βραχνιασμενο το σφυριγμα της τρομπας οταν γυρναω το κλειδι)

Τεσπα ειδωμεν...


και που θα τα τοποθετησεις καλε μου φιλε τα 600 ;;;;;
καμια βελτιωσουλα ;;;

παιδια ο Αλεξ εχει λεφτααααα!!!!!! Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised

αντε να δουμε ποτε θα τις κανουμε αυτες τις δοκιμες !!!
Στα Μεγαρα εκτος απροοπτου θα ειμαι - για χαβαλε βεβαια!!!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Alex 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (1999)

Ένταξη: 24 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1037
Τόπος: Αθήνα - Μαρούσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 15 Φεβ 2003, 03:37:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Βασικα απ'τα 600 τα 300 θα παρω στο χερι (εν καιρω) τα αλλα 300 ειναι αυτα που κανονικα θα εδινα απ'τη τσεπη μου για διδακτρα εξαμηνου αλλα τελικα δεν θα τα δωσω Wink

Βασικα θελω να ξεχρεωσω τα δανεια γιατι ειμαι μεσα γυρω στα 3600Ε ...

Παντως για Μεγαρα και μενα μεσα με βλεπω .. τωρα χαβαλε η otherwise θα δειξει...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 15 Φεβ 2003, 03:42:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Alex έγραψε:
Βασικα απ'τα 600 τα 300 θα παρω στο χερι (εν καιρω) τα αλλα 300 ειναι αυτα που κανονικα θα εδινα απ'τη τσεπη μου για διδακτρα εξαμηνου αλλα τελικα δεν θα τα δωσω Wink

Βασικα θελω να ξεχρεωσω τα δανεια γιατι ειμαι μεσα γυρω στα 3600Ε ...

Παντως για Μεγαρα και μενα μεσα με βλεπω .. τωρα χαβαλε η otherwise θα δειξει...


3600 ε;;
δηλ. υπαρχουν και χειροτερα...
κιεγω που στενωχωριεμαι για 1000Ε !!
Crying or Very sad Laughing Crying or Very sad Laughing Laughing Crying or Very sad Crying or Very sad Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Alex 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (1999)

Ένταξη: 24 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1037
Τόπος: Αθήνα - Μαρούσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 15 Φεβ 2003, 03:48:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

1000? Laughing Laughing Laughing Laughing

MONO????

Πως κανεις ετσι μωρε Cool

Εντωμεταξυ τα 3000 τα χω παρει απο ενα ανοικτο δανειο τον Νοεμβρη του 2000 για να φτιαξω το αμαξι απο τρακαρισμα... Τα ανοικτα εχουν αποπληρωμη με μινιμουμ δοση ξερω γω καμια 50αρια Ε/μηνα... Και 2.5 χρονια μετα ακομα εκει ειναι το βασικο κεφαλαιο .... Μεχρι να πεθανω εκει καρφωμενο 3000Ε θα ναι ... Laughing Laughing Laughing

Αχ αυτα τα δανεια Rolling eyes Τουλαχιστον εχω ξοφλησει το αμαξι και αυτο ειναι που με εκαιγε βασικα πολυ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 15 Φεβ 2003, 03:54:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Alex έγραψε:
1000? Laughing Laughing Laughing Laughing

MONO????

Πως κανεις ετσι μωρε Cool

Εντωμεταξυ τα 3000 τα χω παρει απο ενα ανοικτο δανειο τον Νοεμβρη του 2000 για να φτιαξω το αμαξι απο τρακαρισμα... Τα ανοικτα εχουν αποπληρωμη με μινιμουμ δοση ξερω γω καμια 50αρια Ε/μηνα... Και 2.5 χρονια μετα ακομα εκει ειναι το βασικο κεφαλαιο .... Μεχρι να πεθανω εκει καρφωμενο 3000Ε θα ναι ... Laughing Laughing Laughing

Αχ αυτα τα δανεια Rolling eyes Τουλαχιστον εχω ξοφλησει το αμαξι και αυτο ειναι που με εκαιγε βασικα πολυ...


ετσι ειναι τα δανεια! δε βλεπεις τι βγαζουν στην τηλεοραση καθημερινα;;
ο αλλος παιρνει 10 εκ. και μετα 10 χρονια χρωσταει 20 !!!

αντε καλο κουραγιο!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Alex 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (1999)

Ένταξη: 24 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1037
Τόπος: Αθήνα - Μαρούσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 15 Φεβ 2003, 04:01:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Thanks..

Και για να επιστρεψω στο topic, καποτε μου ειχε πει ενας φιλος οτι ισως να μην χρειαζεται το δικο μου ρυθμιστη πιεσης (και μενα Magnetti εχει).. ισως να γινεται με ηλεκτρονικη ρυθμιση που δινει εντολη για μεγαλυτερη πιεση.. Γνωριζει κανεις κατι τετοιο?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 15 Φεβ 2003, 10:42:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Lord Cypher έγραψε:
ΈΛα βρε Νίκο... Όχι και έτσι... Άκου εκεί να το πετάξω Exclamation Exclamation Exclamation
Evil


Οχι μονο εσυ.Και τον εαυτο μου βαζω μεσα Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 15 Φεβ 2003, 10:48:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

danielos έγραψε:
ΝΙΚΟΣ έγραψε:
racing-girl έγραψε:
Λοιπόν Dimip έχω μια ιδέα!
Θα μου δώσεις βόλτα το λιονταράκι σου ώστε να σου πω αν υπάρχει διαφορά με το μαμίσιο (ίδιο κινητήρα έχουμε) και θα πάρεις κι εσύ το δικό μου για να καταλάβεις τις διαφορές και να τις εκτιμήσεις σωστά! Very happy
Αν βέβαια μου αρέσει πολύ μπορεί να μην στο δίνω και να με κυνηγάς και να μην με φτάνεις (δεν πάει μια το δικό μου), αλλά σου υπόσχομαι πως θα καταβάλλω μεγάλη δύναμη να αντισταθώ στον πειρασμό!!
Σύμφωνοι?? Very happy Wink


Kαι μετα παρτε και μια βολτα του Ντανιελου,και μετα παμε ολοι μαζι να τα πεταξουμε Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

αστα αυτα νικολα!λες και το δικο σου δεν παει κομματια!!!ασε που στις στροφες δεν σε πιανει κανεις!ξερεις τι μου ερχεται στο μυαλο???
ΤΕΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!


Ντανι Boy εχω μια ιδεα. Idea Idea Idea Idea Idea Idea

Οταν τρεξω Πορταρια αναβαση,θα μου δωσεις το μοτερ σου,και με το που τελειωνω στο ξαναδινω πισω.Τακ-τακ.Βγαζουμε μοτερ-βαζουμε μοτερ.Σωστος Question Question Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Φανταζεσε μετα Question Question Μεχρι τοτε θα εχω βαλει και την PROFLEX Rolling eyes Rolling eyes Οποτε και με το δικο σου το μοτερ.....δεν θελει και παραπανω δηλαδη...και με το κορονοποινιο 13/59...μετα πυροβολο.
Δηλαδη..........................Τεεεεεεεεεεεεζζζζζζααααααααααααααααααααα Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil

Και με το που τελειωνει ο αγωνας παμε και για κουτσουμουρες στην παραλια και ουζακια. Wink Κερναω εγω Laughing Very happy

Ουχ Embarassed Embarassed Μην μας ακουσει ο PoLiThS Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Φεβ 2003, 03:03:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΝΙΚΟΣ έγραψε:
Φανταζεσε μετα Question Question Μεχρι τοτε θα εχω βαλει και την PROFLEX Rolling eyes Rolling eyes Οποτε και με το δικο σου το μοτερ.....δεν θελει και παραπανω δηλαδη...και με το κορονοποινιο 13/59...μετα πυροβολο.


Ο νηστικός καρβέλια ονειρεύεται!
(Εσύ το είπες) Laughing


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3
Σελίδα 3 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2069s (PHP: 86% - SQL: 14%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on