PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Quickshifts, shortshifts και πυργολεβιέδες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Μετάδοση Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
iceage (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Τον τελευταίο καιρό με 309

Ένταξη: 05 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 1165
Τόπος: Serres mode

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Ιαν 2013, 23:11:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Lef205 έγραψε:
το εβαλε και ο nik-marin Πιο πανω.
http://www.kamracing.co.uk/car-tuning/peugeot/peugeot-106/transmission/gear-linkages/peugeot-106-tu-engine-sachell-engineering-gearlever-kit.html

το εχει δοκιμασει κανεις?
Οι Αγγλοι το εχουν για θεο.

Εάν πρόκειται για αγωνιστικό που φτιάχνεται από την αρχή δεν πολύ λέει.Φτιάχνεις ένα πύργο τύπου GAE με γαϊδούρια συρματόσχοινα και rod end και τελειώνει το παραμύθι. Αν πάει σε σβέλτο πολιτικό τότε δεν είμαι υπέρ. Γιατί πρέπει να τρυπήσεις το τούνελ για να πάει η τρύπα του λεβιέ πιο πίσω καθώς και τρύπημα στον καθρέφτη για να περάσει η ντίζα. Αλλά παρ'όλα αυτά είναι ένα πολύ ποιοτικό μοχλικό.


3rioStooges-Motorsport Team

Ιδρυτής Συμφωνικής Ορχήστρας Βορείων Προαστίων...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 02 Δεκ 2013, 21:11:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τι ειναι τουτο παλι?! Shocked
http://www.shop.cae-racing.de/index.php?k=12&lang=eng


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Octane (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pagani Zonda Cinque (το 6ο)

Ένταξη: 27 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 2486

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 02 Δεκ 2013, 21:52:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Lef205 έγραψε:
τι ειναι τουτο παλι?! Shocked
http://www.shop.cae-racing.de/index.php?k=12&lang=eng

Το φορανε πολλα td cars εδω και πρεπει να ειναι ο,τι πιο ανουσιο μπορεις να αγορασεις με 1.000 ευρω...
http://www.youtube.com/watch?v=ySgp_IvvnVY


etuned
MEMsound έγραψε:
αλα οκτανε...μια ...αμονταριστη Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 03 Δεκ 2013, 09:43:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Lef205 έγραψε:
τι ειναι τουτο παλι?! Shocked
http://www.shop.cae-racing.de/index.php?k=12&lang=eng


...full ρυθμιζομενος πυργολεβιες για peugeot με κιβωτια με συρματοσχοινα και οχι μοχλικα --- ομορφη κατασκευη...!!

ισως ενδιαφερει καποιος με 207 ....αλλα η τιμη ειναι τσουχτερη (αν και εχει πολυ δουλεια πάνω του -- βαση/μικρα μοχικα/γωνιες/ρουλεμαν/ντιζες κλπ κλπ ---και δεν εχει καμμια σχεση με το απλο πυργολεβιε που βαζαμε στα 106/205/206) Wink

πάντως κα σε μηχανουργειο εδω Αθήνα που ρωτησαμε για κατασκευη τετοιου πραγματος για 207 1,6T... γυρω στα 1000ε μας ειχε πει οτι θα πηγαινε πάνω κάτω... ( Confused Sad )


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Octane (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pagani Zonda Cinque (το 6ο)

Ένταξη: 27 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 2486

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 03 Δεκ 2013, 11:00:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναι βρε παιδι μου, οκ , το θεμα ειναι ποσο σου λειπει κατι τετοιο? Μια χαρα τι βγαζαμε ως τωρα με φτηνοτορες μετατροπες, klain. Laughing


etuned
MEMsound έγραψε:
αλα οκτανε...μια ...αμονταριστη Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 03 Δεκ 2013, 20:06:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καταρχας εγω νομιζα οτι επροκειτω για σειριακο λεβιε.αλλα δεν ειναι .
Θολωσε το ματι απο την κ@υλα και δεν διαβασα τιποτα Laughing
Το ερωτημα ειναι αν αυτα τα "μοχλοντιζακια" θα ρυθμιστουν ποτε σωστα για να δουλεψουν ολα ομοιομοφα Question


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 03 Δεκ 2013, 20:32:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αλλαζεις μοχλικο κ αντι για ντιζακια εχεις πλεον συρματοσχοινα οπως ΒΕ. Επιτρεπεται στο Ν2??
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 03 Δεκ 2013, 20:47:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αλλαζεις μοχλικο κ αντι για ντιζακια εχεις πλεον συρματοσχοινα οπως ΒΕ. Επιτρεπεται στο Ν2??
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
iceage (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Τον τελευταίο καιρό με 309

Ένταξη: 05 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 1165
Τόπος: Serres mode

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 03 Δεκ 2013, 21:59:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Lef205 έγραψε:
Καταρχας εγω νομιζα οτι επροκειτω για σειριακο λεβιε.αλλα δεν ειναι .
Θολωσε το ματι απο την κ@υλα και δεν διαβασα τιποτα Laughing
Το ερωτημα ειναι αν αυτα τα "μοχλοντιζακια" θα ρυθμιστουν ποτε σωστα για να δουλεψουν ολα ομοιομοφα Question

Δεν έχουν το παραμικρό πρόβλημα. Το θέμα είναι ότι για τα δικά μας σασμάν ΜΑ θέλει λίγη μετατροπή στα εργοστασικά μοχλικά και τρύπημα στον καθρεύτη του αυτοκινήτου για να περάσουν οι ντίζες. Παλαιότερα υπήρχε και βίντεο στο youtube με σασμάν και λεβιέ στον πάγκο που έδειχνε την λειτουργεία του και την μετατροπή στα μοχλικά. Φτιάξε ντουβάρι βάσεις πρώτα και μετά πες μου αν παίζει ο λεβιές.


3rioStooges-Motorsport Team

Ιδρυτής Συμφωνικής Ορχήστρας Βορείων Προαστίων...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 03 Δεκ 2013, 23:03:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
Αλλαζεις μοχλικο κ αντι για ντιζακια εχεις πλεον συρματοσχοινα οπως ΒΕ. Επιτρεπεται στο Ν2??

Οχι δεν επιτρεπεται, συζητηση κανουμε Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 03 Δεκ 2013, 23:47:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

A ok to doses to 207?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 04 Δεκ 2013, 18:48:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Lef205 έγραψε:
Καταρχας εγω νομιζα οτι επροκειτω για σειριακο λεβιε.αλλα δεν ειναι .
Θολωσε το ματι απο την κ@υλα και δεν διαβασα τιποτα Laughing

Λευτέρη, ακόμα και σειριακός λεβιές να ήταν (ο λεγόμενος "μύλος" δηλαδή), εάν το σασμάν δεν έχει την κατάλληλη υποδομή να δεχτεί καρφωτές αλλαγές (βλ.ασυγχρόνιστο dog), θα χρειαζόταν πάτημα συμπλέκτη σε ΚΑΘΕ αλλαγή που κατά τη γνώμη μου θα ήταν μιά τρύπα στο νερό.


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 04 Δεκ 2013, 20:36:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

(αναφερομαι σε τοποθετηση σε 207 και σε λοιπα που εχουν εργοστασιακα συρματοσχοινα και οχι μοχλικα) το βασικο πλεονεκτημα ολης αυτης της κατασκευής ειναι οτι φερνειος τον λεβιε πιο ψηλα και κοντα στο τιμόνι ΧΩΡΙΣ "τα μεινοκτήματα" που ειχαν οι πυργολεβιεδες που βαζαμε εμείς στα 106/206 (βλέπεις νεκρές διαδρομές - μεγαλες διαδρομές - καπως ασαφής επιλογη ταχυτητας κλπ κλπ)

θεωρω οτι ετσι οπως ειναι θα ειναι "σαν μαμα" βελτιωμενο "σε όλα" και απ οτι βλέπω και ρυθμίσιμο -- λιγο πιο μπροστα ή πίσω ή δεξια ή αριστρερα ολο μαζι το "Η" --ωστε να ερθει εκει ακριβως που θελει ο οδηγός.

προφανώς και δεν ειναι το Α και Ω για την βελτίωση ενός αυτοκινητου... νομίζω ομως οτι με τετοια πραγματα (οπως και το καθισμα και το τιμόνι) φερνεις την θεση οδηγησης στα μετρα σου καινιωθεις πιοομορφα μεσα στο αυτοκινητό σου. Wink Wink Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 04 Δεκ 2013, 21:40:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

RoadRunner122 έγραψε:
Lef205 έγραψε:
Καταρχας εγω νομιζα οτι επροκειτω για σειριακο λεβιε.αλλα δεν ειναι .
Θολωσε το ματι απο την κ@υλα και δεν διαβασα τιποτα Laughing

Λευτέρη, ακόμα και σειριακός λεβιές να ήταν (ο λεγόμενος "μύλος" δηλαδή), εάν το σασμάν δεν έχει την κατάλληλη υποδομή να δεχτεί καρφωτές αλλαγές (βλ.ασυγχρόνιστο dog), θα χρειαζόταν πάτημα συμπλέκτη σε ΚΑΘΕ αλλαγή που κατά τη γνώμη μου θα ήταν μιά τρύπα στο νερό.

Εννοειται οτι ο λεβιες δεν κανει το σασμαν σειριακο, αλλα ειχα ακουσει για σειριακους λεβιεδες που ομως δεν εχω βρει στο νετ.
Εχεις υποψην σου κανενα site?


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 04 Δεκ 2013, 21:49:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μιλάς για ΜΑ ή γενικά?


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nido (Νίκος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 2.0 RC (2005)

Ένταξη: 10 Δεκ 2004
Δημοσιεύσεις: 662

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 14 Νοέ 2014, 13:42:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Είχα στείλει ένα μεηλ στη Griffiths ( http://www.griffiths-engineering.co.uk ) να τους ρωτήσω αν βγάζουν για το RC, και παρακάτω τι μου απάντησαν....


sales@griffiths-engineering.co.uk wrote:
> Nick,
> Thank you for your enquiry
> unfortunately we won't be releasing any new quickshifts
> We have developed a quickshift for the RC, however we will not be taking it
> any further as our work is simply copied by so called experts
>
> to view a direct copy of our work visit link below
>
> http://www.compbrake.com/product/106/peugeot-106citroen-saxo-quickshift-gtivtrvts-cmb8076/
>
> our Ref 206 GTi will only fit the rod operated 138 bhp
> Regards
> griff-eng


Curse Of The Traveller
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
nido (Νίκος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 2.0 RC (2005)

Ένταξη: 10 Δεκ 2004
Δημοσιεύσεις: 662

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 06 Φεβ 2015, 16:20:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αυτό εδώ σε ποια 206 ΔΕΝ μπαίνει?
Αν θυμάμαι καλά δεν κονταίνει και πάαααρα πολύ τις διαδρομές, σωστά?




Curse Of The Traveller
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 06 Φεβ 2015, 16:36:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Νίκο, λογικά κάνει μόνο για τα μοντέλα με ντίζες-μπαράκια, όχι για αυτές με εύκαμπτες ντίζες.
Αλλά, από που κι ως που να σου κοντύνει τις διαδρομές; Το μόνο πλεονέκτημα που θα έχεις στην ουσία με αυτό, θα είναι αυξημένη αντοχή στην άρθρωση η οποία συνήθως φθείρεται και παίρνει κενά/αποκτά τζόγο Wink

Η μεταβολή των διαδρομών επιτυγχάνεται με ανάλογες τροποποιήσεις στα παλάτζα του μοχλικού. Ακόμα και 1cm ψηλότερα να είναι τοποθετημένη η μπίλια στον εικονιζόμενο σε σχέση με τον εργοστασιακό, η διαφορά είναι μη αντιληπτή.


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 06 Φεβ 2015, 17:47:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Νίκο δεν μπαινει αυτο σε σενα -- βασικά σε οποιοδηποτε 206RC μιας και τα RC εχουν συρματοσχοινα και οχι μοχλικα οπως τα υποιπα 206.

Εσυ χρειζεσαι αντιστοιχα με αυτο που δινουν για τα 207 και τα mini cooper Wink Wink οπως ποσταρε και ο Λευτερης πιο πάνω http://www.shop.cae-racing.de/index.php?k=12&lang=eng
(εχει και τα 106 εκει αλλα για πλήρη μετατροπη τους απο μοχλικα σε συμρατοσχοινα)

Φτιάχνει και ο Αλέπης (αν δεν κάνω λάθος) κατι αντιστοιχο για 207 με χαμηλωτερο κοστος (που ομως δεν το γνωριζω επακριβως απο δικια μου ερωτηση οποτε ας μην σου μεταφερω λάθος πληροφορια αρα τηλεφωνησε του)


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
nido (Νίκος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 2.0 RC (2005)

Ένταξη: 10 Δεκ 2004
Δημοσιεύσεις: 662

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 06 Φεβ 2015, 18:07:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις guys.

Αν πάρουμε το δικό μου, που μεταδίδει με συρματόσχοινα την κίνηση, το κέντρο της μπίλιας όπου κάνει pivot ο μοχλός είναι ελάχιστα πιο χαμηλά από το άνοιγμα που έχει η λαμαρίνα του πατώματος.



Η βάση που έβαλα πιο πάνω φαίνεται να ανεβάζει το σημείο pivot περίπου 2.5 με 3 πόντους (με το μάτι, οπότε κρατάω μια πισινή) οι οποίοι όταν αφαιρούνται από την απόσταση από το επάνω μέρος του λεβιέ για να υπολογίσουμε την αλλαγή στο ratio θα κάνουν αρκετά μεγάλη διαφορά.

(ίσως όχι τόση όση φαίνεται παρακάτω, αλλά κοντά...)


Γιατί όμως δε μπαίνει αυτό στα "συρματοσχοινοντιζάτα" μοντέλα? Τι το εμποδίζει?


Curse Of The Traveller
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Μετάδοση Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33  Επόμενη
Σελίδα 29 από 33

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2782s (PHP: 84% - SQL: 16%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on