PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Quickshifts, shortshifts και πυργολεβιέδες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 31, 32, 33  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Μετάδοση Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
nikolas206gti (Nikos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 16V Gti (2005) Kitcar

Ένταξη: 10 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 1974
Τόπος: Πύργος-Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 19 Μάρ 2011, 19:23:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χρειάζεσαι αυτό πρώτα:

http://www.griffiths-engineering.co.uk/

Και ύστερα μία ενισχυμένη ντίζα επιλογέα για να μαλακώσει λίγο και να κουμπώνει πιο ωραία τις ταχύτητες.

Δίχως ντίζα θα είναι ζόρικο Laughing


Κυνηγώντας τα Saxoralla με Φ.Π.Ε. (Όχι Φλάτζα. Πρόγραμμα. Εκκεντροφόροι) - E-tuners !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 19 Μάρ 2011, 19:42:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Νικολα στο 206 ΔΕΝ υπαρχει το "κλασσικο" μοχλικο που εχουν ολα τα υπολοιπα 206,
αντι του μοχλικου υπαρχει ενα συστημα με συρματοσχοινα

ο λογος ειναι οτι στο 206 ΡΨ στον χωρο/μερος που τα αλλα 206 εχουν το μοχλικο, περναει το εργοστασιακο 4-1 χταποδι

αρα αυτα που κανουμε στα υπολοιπα 206 με ενισχυμενα μοχλικα/ντιζα, κουικσιφτ κλπ κλπ ΔΕΝ γινονται στο 206 rc

Ισως αν καποιος απευθυνθει σε μηχανουργειο με αρχ**ια και τρελη ορεξη να μπορει να του φτιαξει κατι.


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
silo (bill)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 2.0 (16V) RC (2004)

Ένταξη: 06 Ιούλ 2010
Δημοσιεύσεις: 504

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 19 Μάρ 2011, 19:45:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πως ειναι δυνατον ολα να ειναι περιπλοκα σε αυτο το αμαξι?


http://www.facebook.com/pages/Speed-is-addict/175531049154443?v=photos&ref=ts#!/pages/Speed-is-addict/175531049154443

οποιος γουσταρει τα αμαξια γινεται μελος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 19 Μάρ 2011, 20:40:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στο είπαμε, δε στο είπαμε;

Λάθος αμάξι πήρες!



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 20 Μάρ 2011, 23:50:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μιας και διαλυσαμε το μαμα πυργο
τι κανω?????????????

χαρακτηριστικα παιρνω το αμαξι απο συνεργειο πηγαινω καρεα ομορφα και ωραια πρωτη του βολτα
και τελικα βρισκομαι να στριβουμε ταπα στη τελευταια αριστερη με απειρα χλμ με ενα σβρ και με το που βγαινουμε ευθεια λιγο πριν αρχισει να τα δινει του εχω κολλησει πινακιδα και παω να βαλω 5η και μου μεινε ο λεβιες στο χερι.... Laughing πολυνεκρο πηγαμε να γινουμε
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Μάρ 2011, 00:44:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Kατευθείαν στο Γιάννη να σου φτιάξει αλουμινένιο!


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Μάρ 2011, 09:46:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

με μανθο λεγαμε για τολη επειδη εχει φτιαξει και μανθου και το ξερει το σεναριο...δυστυχως δεν εχω πολλα περιθωρια χρονου γιατι οδηγω και μου ξεκουμπωνει
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Μάρ 2011, 10:25:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μηδέ προ του τέλους μακάριζε.....

Tον Μανθο κοροιδευες.... και ετσι "κατάντησες" κακομοιρηηηη!!!
Αχ0α0χ0χα0χα0χ0α0χ0α0χαχα0
Laughing Laughing Laughing

Μιας και πιασαμε τα γνωμικα, θα σου προτεινα να ξηλωνες το Peugeot Sport αυτοκολλητο και να εβαζες ενα:


Μέγα τό τής θαλάσσης κράτος.
(Η κυριαρχία στη θάλασσα είναι μεγάλο πλεονέκτημα).


ή

Θάλασσα κλύζει πάντα τ'ανθρώπων κακά...
(Η θάλασσα ξεπλένει όλα τα κακά των ανθρώπων).



Αν θες μπορεις να τα βαλεις εστω, σαν υπογραφη στο φορουμ.....
Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Μάρ 2011, 13:59:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αντε και μολις βαλεις τον πυργολεβιέ, εγω θα σου κανω δώρο τα μπλέ φωτάκια.....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Μάρ 2011, 14:07:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
με μανθο λεγαμε για τολη επειδη εχει φτιαξει και μανθου και το ξερει το σεναριο...δυστυχως δεν εχω πολλα περιθωρια χρονου γιατι οδηγω και μου ξεκουμπωνει


Θες Τόλη? Τόλη! Κανένα πρόβλημα. Αφού έχει κι έτοιμο καλούπι, θα στον κάνει πιό γρήγορα, ενώ ο Γιάννης δεν ξέρω αν έχει ξαναφτιάξει πύργο για 206 κι αν δεν, θα χρειαστεί κάμποσες μερούλες για μελέτη Wink

Αρκεί να είναι αλουμινένιος (ή μεταλλικός τελοσπάντων).

ή εναλλακτικά βάλε πάλι έναν μαμά και κόψε το γυμναστήριο γιατί απ'τα πολλά μούσκουλα πάλι θα τον σπάσεις! Laughing


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
iceage (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Τον τελευταίο καιρό με 309

Ένταξη: 05 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 1165
Τόπος: Serres mode

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Μάρ 2011, 17:27:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
μιας και διαλυσαμε το μαμα πυργο
τι κανω?????????????

χαρακτηριστικα παιρνω το αμαξι απο συνεργειο πηγαινω καρεα ομορφα και ωραια πρωτη του βολτα
και τελικα βρισκομαι να στριβουμε ταπα στη τελευταια αριστερη με απειρα χλμ με ενα σβρ και με το που βγαινουμε ευθεια λιγο πριν αρχισει να τα δινει του εχω κολλησει πινακιδα και παω να βαλω 5η και μου μεινε ο λεβιες στο χερι.... Laughing πολυνεκρο πηγαμε να γινουμε


Να τον κάνεις όσο ψηλό θες.

Α Λ Λ Α μην τον κάνεις σε διαδρομές τόσο κοντό όσο του Μάνθου. Σαν να το βλέπω εικόνα στο πρώτο πάτημα από 2α σε 3η έχεις βάλει πρώτη χαλαρά και τα έχεις καρφώσει όλα. Να τις κάνεις minimum στο μισό της εργοστασιακής διαδρομής όχι πιο κοντές, θα έχεις πρόβλημα στις γρήγορες αλλαγές. Δεν θα τις βρίσκεις εύκολα.

Έβαλες και τα φρένα?


3rioStooges-Motorsport Team

Ιδρυτής Συμφωνικής Ορχήστρας Βορείων Προαστίων...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Μάρ 2011, 22:11:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

κατσε μη το πουλησω...
γιωργο η σκεψη ειναι να μπει ο εργοστασιακος λεβιες και φουσκα για να μη φαινεται απο πανω.

μανθος ειναι 11 ποντους υψος
δικο μου λεει θα ειναι 6 μαλλον και θα καθεται κανονικα κατω απο φουσκα

λογικα το κοντιμα θα ειναι απο αυτους τους ποντους?
βασικα δε με ενδιαφερει να κοντυνει κατι ιδιαιτερα απλα να μπαινουν οι ταχυτητες θελω....μανθο τι ακριβως μου ειπες θα κανω για εξηγα στα παιδια
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Μάρ 2011, 23:16:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
κατσε μη το πουλησω...
γιωργο η σκεψη ειναι να μπει ο εργοστασιακος λεβιες και φουσκα για να μη φαινεται απο πανω.

μανθος ειναι 11 ποντους υψος
δικο μου λεει θα ειναι 6 μαλλον και θα καθεται κανονικα κατω απο φουσκα

λογικα το κοντιμα θα ειναι απο αυτους τους ποντους?
βασικα δε με ενδιαφερει να κοντυνει κατι ιδιαιτερα απλα να μπαινουν οι ταχυτητες θελω....μανθο τι ακριβως μου ειπες θα κανω για εξηγα στα παιδια


Ότι πύργο και να βάλεις (ακόμα και στον δικό μας που είναι πάνω από 11) χωράει η φούσκα μιά χαρά, οπότε δεν είναι θέμα.

Το κόντυμα που παίρνεις απ'τον πύργο, οφείλεται ουσιαστικά στη μετατόπιση της μπίλιας προς τα πάνω. Έτσι αυξάνεις το μήκος του μοχλού από τη μπίλια και κάτω, άρα αυξάνεις την ακτίνα, άρα σε δεδομένη διαδρομή (μοίρες μετακίνησης της γωνίας πχ από νεκρά σε 1η) έχεις διαγράψει μεγαλύτερο τόξο οπότε τελικά έχεις κοντύνει τη διαδρομή, είτε αριστερά-δεξιά, είτε μπρος-πίσω. Συνεπώς, όσο πιό ψηλός ο πύργος, τόσο πιό κοντές διαδρομές.

Η μείωση στη διαδρομή όμως που παίρνεις από τον πύργο είναι αμελητέα. Κανονικά αν θες να μειώσεις διαδρομές, τροποποιείς τις θέσεις στα μπιλάκια των παλάτζων του σασμάν και του μοχλικού που πιάνει στον καθρεύτη.


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Μάρ 2011, 00:54:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

οπως τα λες ειναι Γιαννη με την διαφορα οτι στο 206 απο κάτω υπαρχει μια θερμοαρπίδα οπότε δεν υπαρχει περιθωριο να πας προς τα κατω αν δεν ανεβει η μπιλια πιο πάνω (= πιο ψηλός πύργος)
ο δικος μου ειναι "ειδικη" περιπτωση γιατι ετσι το ηθελα... και για τα δικα μου γουστα ειναι ολα τα λεφτα (διαδρομή λεβιε απο 3η σε 4η μολις 6cm - μαζι με το grifthis quicksift που ομως στα ΒΕ μπορεις να το εκμεταλλευτείς μονο κατα το ημιση - χωρις να εχω πειραξει ουτε στο ελαχιστο τα ντιζακια εμπρος) και ο λεβιες σε υψος διπλα στο τιμόνι

για τον Παναγιώτη (εχει ηδη το quickshift ρυθμισμενο στο τερμα) θα φτιαξουμε πολυ πιο χαμηλό
οπως μου ζητησε να ειναι η κορυφη του μαμα λεβιε (θα διατηρυθει το μαμα μεταλλικο λεβιεδακι της εκδοσης Gti) μολις 2-3cm πιο πάνω απο το μαμα υψος

Παναγιώτη θελω να μου μετρησεις με ενα υποδεκαμετρο ποση ειναι η αποσταση τωρα απο 3η σε 4η (αν δεν κάνω λάθος γυρω στα 16cm)
(βαζεις 3η και μετρας την αποσταση του λεβιε απο το ταμπλό, βαζεις 4η και ξαναμετρας το ιδιο, αφαιρείς και μου λες πόσο ειναι) και μετα θα συζητησουμε ποσο θες να το μειωσουμε αυτο - αν θες.

αυριο θα κοιταξω να παει ενα μαμα λεβιε και το μαμα λεβιεδακι στον Τολη κλπ κλπ το κομματι του πυργου το εχει ετοιμο προς φινιρισμα.

(κοιτα τι καθομαι και γραφω βραδυατικα κι εχω την Μαρια διπλα να μου λεει αν λυνουμε και διαφορικες εξισωσεις εδω μεσα... χαχαχαχα Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing )


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Μάρ 2011, 01:37:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και το 106 έχει ασπίδα καταλύτη ρε! Τι το πέρασες??? Laughing

Κανονικά, ο οριζόντιος μοχλός (που περνάει πάνω απ'τον καταλύτη) δεν πρέπει να αλλάξει ύψος. Πρέπει να παραμείνει στο ίδιο επίπεδο κι όσο μεγαλώσει το μήκος του κάθετου μοχλού θα οφείλεται στην προέκταση της μπίλιας προς τα ΠΑΝΩ (μέσω πύργου).


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pugobios (Costantin)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 2 με ralloμοτερ!!!

Ένταξη: 25 Μάϊ 2006
Δημοσιεύσεις: 1146
Τόπος: κατω απο τη ραμπα...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Μάρ 2011, 14:53:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εμενα που ειναι 3 εκατοστα η διαδρομη ειναι καλα? Laughing


Spritmonitor.de
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 30 Μάρ 2011, 20:36:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ποιο το νοημα του πυργου χωρις τετραφτερο.....


σημερα εκανα και καποια αναγνωριστικα ανοιγματα στο ο.χ
δεν εχω δει καποια διαφορα στο ντροπ των σαλ σε καθε αλλαγη
αλλα οσο και να το βιαζεις νιωθεις οτι θελει και αλλο...εξου και ο τετραφτερος.....

το κακο ειναι οτι πλεον εχασε το gti χαρακτηρα του το αμαξι Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 30 Μάρ 2011, 20:51:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
το κακο ειναι οτι πλεον εχασε το gti χαρακτηρα του το αμαξι Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Αυτο περιμενε για να τον χασει.......! Laughing Laughing Laughing

@ Volvos:
ξανα-edited
Laughing Laughing Laughing


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Ghost Dog στις Τετ 30 Μάρ 2011, 23:41:05, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 30 Μάρ 2011, 22:32:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

τι λες ρε παλουκαρι...
οταν πριν ξεκουμπωνε απ την βαση του δεν επεφταν περισσότερο οι στροφες???????

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Σεπ 2011, 22:03:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τα ενισχυμενα ντιζακια(μοχλικα καλυτερα) αυτα ειναι?


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Μετάδοση Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 31, 32, 33  Επόμενη
Σελίδα 26 από 33

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1767s (PHP: 69% - SQL: 31%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on