PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Quickshifts, shortshifts και πυργολεβιέδες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, ... 31, 32, 33  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Μετάδοση Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 19 Μάϊ 2004, 20:52:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Kouzman έγραψε:
ναι φιλε το ξερω... ειναι λιγο περιεργο αλλα τα παντα ειναι θεμα συνηθειας...
μονο και μονο απο look το γουσταρω... ιδιως οταν βλεπω κατι ραλλους που φορανε... ειναι πραγματικα πολυ αγωνιστικη η αισθηση...

ααααχχχ, ας οψεται ο αεροσακος, αλλιως θα χτυπαγα και ενα sparco τριακτινο γουβωτο και ειναι κομπλε η καμπινα... Laughing Laughing Laughing


Εγω προτιμω το διακτινο,πραγματικα πολυ ταυλα!
Με βαθυ οφφσετ βεβαιως βεβαιως! Very happy


Messinian Houses
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kanelj (Γιαννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 1.6 8v rallye 109+ ?

Ένταξη: 27 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 2206
Τόπος: Γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 19 Μάϊ 2004, 23:59:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αυτο το shortshift που δειχνεις το εχει βαλει ο ξαδελφος σε saxo.
Υπαρχουν 2 προβληματα...
το 1 ειναι οτι το υλικο που ειναι κατασκευασμενο ειναι οτι χειροτερο για το κιβωτιο,αφου πιεζεται περισσοτερο.υπαρχει ομως και ενα αλλο το οποιο ειναι φτιαγμενο απο ενα αλλο μεταλλο (νομιζω απο αλουμινιο οτι ειναι)που ειναι ιδιο οπτικα αλλα ειναι πιο ελαφρυ και ξεκουραζει το κιβωτιο απο τα γκαπ-γκουπ.
το 2ο προβλημα (στο saxo τουλαχιστον) ειναι οτι δεν μπορεις να βγαλεις το cd απο το στερεοφωνικο αν εχεις καρφωμενη την 3η ταχυτητα Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


www.secret-rooms.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
nikq (Nikos)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


206 1.4 quiksilver (8/2001)

Ένταξη: 09 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 313
Τόπος: ΠΕΙΡΑΙΑΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 29 Ιούλ 2004, 16:44:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τελικά ρε παιδία το έχει βάλει κανείς? Αξίζει? Για πέστε..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Demis (Demis)
Μέλος
Μέλος


206cc

Ένταξη: 14 Σεπ 2003
Δημοσιεύσεις: 116
Τόπος: Peiraias

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 07 Σεπ 2004, 13:26:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

[quote="nikq"]Τελικά ρε παιδία το έχει βάλει κανείς? Αξίζει? Για πέστε..[/quote]


Οι κοντες σχεσεις απλα εναλλασονται πιο γρηγοραοταν για παραδειγμα κανεις ενα δευτερολεπτο να κουμπωσεις απο δευτερα τριτη με τιςκοντες τοκανεις 0,7..Τιποτα το ουσιαστικο αλλα σιγουρα δεν μπορει να πει κανεις πως δεν αξιζει μια τετοια μετατροπη...


Run bAbe Run......
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
-=N4X=- (ΑL-X)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Corsa OPC ύποπτο ΦΠΕ+cooler!

Ένταξη: 10 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 462
Τόπος: Λάρισα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 07 Σεπ 2004, 13:54:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγω παντως θα προτιμουσα να δωσω τα 220 ευρω αλλου κ να γλιτωσω κ απο το να κανω φαλακρο κανα γραναζι...



Powered by
CAR RACING TEAM
&
Autospeed
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
nikq (Nikos)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


206 1.4 quiksilver (8/2001)

Ένταξη: 09 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 313
Τόπος: ΠΕΙΡΑΙΑΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 08 Σεπ 2004, 09:46:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ παιδία πιστεύω πως αξίζει μια τέτοια «έξυπνη μετατροπή»στο αμαξάκι μας ,μιας που θα την ευχαριστιόμαστε συνεχώς …
Twisted evil Υπάρχουν εντυπώσεις?? το έχει δει κανείς σε κάποιο άλλο Peugeot ή να ξέρει την συμπεριφορά του εννοώντας οι ταχύτητες μπαίνουν ή ψάχνεις…
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
-=N4X=- (ΑL-X)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Corsa OPC ύποπτο ΦΠΕ+cooler!

Ένταξη: 10 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 462
Τόπος: Λάρισα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 08 Σεπ 2004, 15:14:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Eχω οδηγησει rover κ 106 με το κιτ της b&m κ ηταν απλα χαλια....δεν ψαχνεις βεβαια τις σχεσεις αλλα θελει πολυ δυναμη να κουμπωσουν κ κουρευεις κ αρκετα συχνα τα γραναζια....και τα 2 παιδια το εβγαλαν αυτο λεω μονο...



Powered by
CAR RACING TEAM
&
Autospeed
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
netblaster (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (16v) XS (2005)

Ένταξη: 14 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 1763
Τόπος: Αθήνα-Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 09 Σεπ 2004, 11:10:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν εχω οδηγησει αυτοκινητο με quick shift, αλλα απο φιλους που ειχαν μου εχουν πει οτι ναι μεν βοηθαει λιγο στις κοντρες (εννοουμε στις κοντρες τωρα, οχι με 100ps)!!! Σε καθημερινη χρηση ομως ριχνεις σταυροκαντηλα, ειδικα σε μποτιλιαρισμα...


Photobucket
Δεν έχει σημασία πόσο γρήγορο αυτοκίνητο έχεις, αλλά πόσο γρήγορα μπορείς να το πας!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
bebis206vts (Νικος)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


206XS 1.6 16ν 120hp mod

Ένταξη: 25 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 61
Τόπος: ΝΑΞΟΣ!!!!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Σεπ 2004, 15:29:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γιωργο θα σου απαντησω την επομενη εβδομαδα για το quick shift γιατι αυτη τη στιγμη τοποθετητε πανω στο πεζο μου. Θα σου πω λοιπον εντυπωσεις και θα σου στειλω και καμια φωτο..
Υπομονη...


206 πυραυλος!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
nikq (Nikos)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


206 1.4 quiksilver (8/2001)

Ένταξη: 09 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 313
Τόπος: ΠΕΙΡΑΙΑΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Σεπ 2004, 08:34:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

To quick shift δεν έχω σκοπό να το βάλλω για «κόντρες»αλλά για να φτιάξει λιγάκι το κιβώτιο ταχυτήτων να γίνει λιγάκι ποιο κοντό… περιμένω τις εντυπώσεις σου Νίκο (επάνω στο σαμάν του 1.4 θα το βάλεις ?ή το έχεις αλλάξει με άλλο?)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
netblaster (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (16v) XS (2005)

Ένταξη: 14 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 1763
Τόπος: Αθήνα-Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Σεπ 2004, 23:44:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nikq έγραψε:
To quick shift δεν έχω σκοπό να το βάλλω για «κόντρες»αλλά για να φτιάξει λιγάκι το κιβώτιο ταχυτήτων να γίνει λιγάκι ποιο κοντό… περιμένω τις εντυπώσεις σου Νίκο (επάνω στο σαμάν του 1.4 θα το βάλεις ?ή το έχεις αλλάξει με άλλο?)


Πιστευω να εννοεις πιο κοντες τις διαδρομες του επιλογεα!!! Confused Γιατι αν εννοεις να κανεις τις σχεσεις του σασμαν πιο κοντες, το quick shift δεν παιζει κανενα ρολο!!! Wink


Photobucket
Δεν έχει σημασία πόσο γρήγορο αυτοκίνητο έχεις, αλλά πόσο γρήγορα μπορείς να το πας!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
nikq (Nikos)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


206 1.4 quiksilver (8/2001)

Ένταξη: 09 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 313
Τόπος: ΠΕΙΡΑΙΑΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Σεπ 2004, 10:48:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναι Γιώργο για την διαδρομή του επιλογέα εννοούσα .κουραστικά να τον κουνάω σαν να ανακατεύω την κουτάλα με τα ζουμιά μέσα στην κατσαρόλα …. Για να κουμπώσει μια σχέση …. Αντε να δουμε
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
bebis206vts (Νικος)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


206XS 1.6 16ν 120hp mod

Ένταξη: 25 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 61
Τόπος: ΝΑΞΟΣ!!!!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 25 Σεπ 2004, 19:57:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φιλε πολυ καλο το quick shift τελικα!! Εμενα με "εξυπηρετει" αρκετα καλα! Ηταν μια κινηση που επρεπε να κανω αφου εχω κανει παρα πολλες βελτιωσεις στο αμαξι μου. Το σασμαν μου ειναι απο το 1300 rally το οποιο εχει κοντιτερες σχεσεις. Το κοστος του ειναι γυρω στα 400 ευρω με την τοποθετηση φυσικα, και περιλαμβανει παρα πολλα εξαρτηματα που φτανουν ακομη και μεσα στο σασμαν. Αν θελεις την γνωμη μου για σενα, νομιζω πως ειναι ακομα νωρις για quick shift..
Φιλικα παντα...


206 πυραυλος!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Recifees (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 BlueBird 1.600.000 κεκ

Ένταξη: 07 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 491

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 31 Οκτ 2004, 21:57:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://www.griff-eng.co.uk/pug.htm


Με την ρόδα στον αέρα ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Recifees (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 BlueBird 1.600.000 κεκ

Ένταξη: 07 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 491

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 31 Οκτ 2004, 22:02:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://www.griff-eng.co.uk/pug.htm


To έχει δεί κανείς αυτό έχει ακούσει τπτ?

Μόνο μια αναφορά του στο 206gti.net σε ένα 2.0 και ο τύπος έλεγε σχετικά καλά λογάκια


Με την ρόδα στον αέρα ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Demis (Demis)
Μέλος
Μέλος


206cc

Ένταξη: 14 Σεπ 2003
Δημοσιεύσεις: 116
Τόπος: Peiraias

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 27 Νοέ 2004, 01:59:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Re bebi μήπως σου πηγε παρα πολλα...?Σε 2 μαγαζια που εχω ρωτήσει στο ενα ειχε 200 & στο αλλο 210euro...


Run bAbe Run......
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 29 Ιαν 2006, 15:24:37    Θέμα δημοσίευσης: quick και short shifts Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και τωρα τι θα λεγατε για λιγη... εκθεση?

ΘΕΜΑ:<Ποια η αποψη σας για τα quick sift στη σημερινη κοινωνια?
Αναπτυξτε τις αποψεις σας σε μια παραγραφο αναφεροντας τα θετικα και τα αρνητικα τους...>
Υ.Γ (Υπαρχει περιπτωση να χασουμε σε "σαφηνεια-αισθηση"?)


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Ghost Dog στις Πεμ 06 Απρ 2006, 12:05:36, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kanelj (Γιαννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 1.6 8v rallye 109+ ?

Ένταξη: 27 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 2206
Τόπος: Γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 29 Ιαν 2006, 22:52:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Συμφωνα με την γνωμη ειδικων αλλα και με την θεωρια της φυσικης,τα quickshift στην σημερινη κοινωνια παιζουν εναν σημαντικο ρολο!
Βεβαια οπως πολλα πραγματα σε αυτον τον κοσμο,εχουν και τα αρνητικα και τα θετικα τους σημεια,ετσι και εδω εχουμε ενα εξισου πολυπλευρο προβλημα!
Το θετικο στην κατασκευη quickshift ειναι οτι εχει μικρο κοστος και οπως ειναι λογικο,οτι κουμπωνουν πιο γρηγορα οι ταχυτητες του αυτοκινητου,αφου θα μικρυνει η διαδρομη του λεβιε!Αυτο πραγματι ειναι πολυ σημαντικο για καποιον που θελει να κουμπωνει γρηγορα τις ταχυτητες του!
Στην περιπτωση ομως που με την εννοια του quickshift εννοουμε ολοκληρο πυργο-λεβιε ( δηλαδη αυτο -->http://www.minisport.com.au/mini/KAD/NEWQUICKSHIFT.JPG,
γιατι στην ουσια αυτο εννοουμε οταν λεμε quickshift,τον απλο κοντο λεβιε τον λεμε shortshift)
εχουμε ακομα πιο γρηγορες αλλαγες,αφου Α)ο λεβιες ειναι πιο κοντα στο τιμονι,αρα και στο χερι μας και Β) επειδη παλι μικραινει κατα πολυ η διαδρομη των ταχυτητων!
Υπαρχει ομως στην τελευταια περιπτωση,2 μεγαλα αρνητικα!
Το πρωτο ειναι η εμφανιση του ( Puke right Puke left ) και δευτερο και σημαντικοτερο οτι καταπονειται το σασμαν σε μεγαλο βαθμο αφου θα ειναι σαν να ασκειται μεγαλυτερη δυναμη στο κιβωτιο!

Ελπιζω να βοηθησα!! Cool


www.secret-rooms.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 30 Ιαν 2006, 00:21:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Aρη ετοιμαζεται κατι μεσω του κλαμπ απο πυργολεβιεδες,περιμενε λιγο . . .

Το θεμα της εμφανισης λυνεται με το βαψιμο του πυργολεβιε ή το νικελωμα του.Επισης η βαση του μπορει να καλυπτει με μια χειροποιητη φουσκα.

Οσο για το σασμαν δεν ειμαι σιγουρος αν καταπονειται τοσο αν ειναι σωστος ο λεβιες.

Μια τιμη για εναν καλο κυμαινεται γυρω στα 200 ευρω τοποθετημενος.

Και για να μην ξεχνιωμαστε . . . Υποπτο το αισθημα σου υποπτο! Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
kanelj (Γιαννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 1.6 8v rallye 109+ ?

Ένταξη: 27 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 2206
Τόπος: Γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 30 Ιαν 2006, 00:40:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Lef205 έγραψε:
Aτο βαψιμο του πυργολεβιε ή το νικελωμα του.Επισης η βαση του μπορει να καλυπτει με μια χειροποιητη φουσκα.

Οσο για το σασμαν δεν ειμαι σιγουρος αν καταπονειται τοσο αν ειναι σωστος ο λεβιες.



Φουσκα?!?!Σαν πολυ μεγαλη δεν θα ειναι?!σαν σακουλα σκουπιδιων θα ειναι!!!! Laughing


Ειναι λογικο νομιζω να καταπονειται,αφου θα ειναι πιο ψηλα το χερι σου,και ας βαλεις και μικρη δυναμη,το κιβωτιο το νιωθει αρκετα!
Δεν μπορω να το εξηγησω τωρα....ειναι θεμα θεωριας τροχαλιων-τραμπαλας κτλ Shocked Shocked Shocked Cool Cool Cool


www.secret-rooms.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Μετάδοση Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, ... 31, 32, 33  Επόμενη
Σελίδα 2 από 33

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2208s (PHP: 82% - SQL: 18%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on