PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Πρόβλημα με τα ηλεκτρικά παράθυρα;
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
theflame 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 06 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 475
Τόπος: Αθήνα - Αμπελόκηποι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 08 Δεκ 2002, 09:10:14    Θέμα δημοσίευσης: Πρόβλημα με τα ηλεκτρικά παράθυρα; Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εχτές λοιπόν πάνω που ήθελα να ανεβάσω το παράθυρο του οδηγού, σηκώνω τέρμα το διακόπτη, ξέρετε για να λειτουργήσει η δεύτερη σκάλα και να ανέβει με την μία το παράθυρο χωρίς να κρατάω τον διακόπτη, και αυτό δεν υπάκουσε!!! Με το που άφηνα τον διακόπτη σταμάταγε το ανέβασμα!!! Λειτουργούσε "χειροκίνητα". Στο κλείσιμο κανένα πρόβλημα, κατέβαινε με την μία, στο ανέβασμα δεν υπάκουε!
Με τα πολλά δούλεψε αλλά με προβλημάτισε!!!
Σας έχει τύχει.
Άντε και πάω στο συνεργείο και δεν το κάνει, τι γίνετε; Περιμένουμε να τα παίξει τελείως; Shocked



206 reasons to live...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Svstouk (Στέφανος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) Color Line (2002)

Ένταξη: 09 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 869
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 08 Δεκ 2002, 09:14:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

Tι λες τώρα;;;;

Εμένα δεν έχει καν αυτή τη λειτουργία. Όσο κρατάω πατημένο το διακόπτη, για τόσο χρόνο ανεβαίνει ή κατεβαίνει το παραθύρι ( Shocked )αντίστοιχα!

Τι παίζει άραγε; Έχεις το 1.6 και υπάρχει διαφορά από το 1.4 μου; Έχει να κάνει με το επίπεδο εξοπλισμού; Τι να πω..........

Ρε σεις, κανένας άλλος με 1.4 Colorline να μας πει;; Question Question




Be ware! Lion within!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
theflame 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 06 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 475
Τόπος: Αθήνα - Αμπελόκηποι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 08 Δεκ 2002, 09:26:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν έχω το colorline, το XS (1.4) έχω και είναι στον εξοπλισμό του. Τα "μικρότερα" δεν έχουν αυτή τη λειτουργία (οικονομία; Shocked )
Ηρέμησε.... Wink



206 reasons to live...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 08 Δεκ 2002, 09:43:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Kαλημέρα Ελλάδα!

Παιδιά! Για να έχετε τις λειτουργίες των παραθύρων άμεσου ανεβάσματος ή κατεβάσματος θα πρέπει η μηχανή να είναι ανοικτή ΕΝΤΕΛΩΣ.

Flame μήπως όταν πρόσεξες το "πρόβλημα" είχες κλειστή την μηχανή του 206?

Wink Wink Wink Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
theflame 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 06 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 475
Τόπος: Αθήνα - Αμπελόκηποι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 08 Δεκ 2002, 10:04:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vini έγραψε:
Kαλημέρα Ελλάδα!

Παιδιά! Για να έχετε τις λειτουργίες των παραθύρων άμεσου ανεβάσματος ή κατεβάσματος θα πρέπει η μηχανή να είναι ανοικτή ΕΝΤΕΛΩΣ.

Flame μήπως όταν πρόσεξες το "πρόβλημα" είχες κλειστή την μηχανή του 206?

Wink Wink Wink Wink


Χμμμ μάλλον ήταν ανοιχτή...
Θα το τσεκάρω Νίκο....
thanx!!



206 reasons to live...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
ofitzis (Γιώργος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2003

Ένταξη: 25 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 117
Τόπος: Aθήνα-Μελίσσια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 08 Δεκ 2002, 10:56:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έτσι είναι,ούτε το δικό μου (Colorline) έχει αυτή τη λειτουργία.Tην έχουν τα ΧΤ,ΧS,Quiksilver με άλλα λόγια όλοι εκτός από μας Στέφανε.... Evil
Για μας αφήσανε μόνο τις ωραίες ταπετσαρίες οι παλιομονοφαγάδες... Laughing


I may be slow
but I am in front of you!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Alex 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (1999)

Ένταξη: 24 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1037
Τόπος: Αθήνα - Μαρούσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 08 Δεκ 2002, 15:40:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλα μην παραπονιεστε.. Εχετε αλλα ωραια πραγματακια...Οσο για το αναφερομενο προβλημα ισως ειναι οτι δεν ειναι ανοιχτη η μηχανη.. Ισχυει αυτο που ειπε ο Vini...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Slash (Ντάνης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (2001)

Ένταξη: 25 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 541
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 08 Δεκ 2002, 18:29:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Όταν είναι σβηστή η μηχανή λειτουργεί το αυτόματο μόνο στο κατέβασμα του παραθύρου. Αντίθετα ανεβαίνει χειροκίνητα σε οποιαδήποτε σκάλα (με σβηστή μηχανή). Όταν είναι αναμμένη η μηχανή εγώ του λέω απλά κατέβα και ανέβα, και το κάνει μόνο του! Laughing



I live my life a 1/4 mile at a time...for those 10 seconds or less...I'm free
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Svstouk (Στέφανος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) Color Line (2002)

Ένταξη: 09 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 869
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 08 Δεκ 2002, 18:54:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ofitzis έγραψε:
Έτσι είναι,ούτε το δικό μου (Colorline) έχει αυτή τη λειτουργία.Tην έχουν τα ΧΤ,ΧS,Quiksilver με άλλα λόγια όλοι εκτός από μας Στέφανε.... Evil
Για μας αφήσανε μόνο τις ωραίες ταπετσαρίες οι παλιομονοφαγάδες... Laughing



Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad


ΟΥΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙ




Be ware! Lion within!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 09 Δεκ 2002, 02:07:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εχω το 1.4 xt και δεν εχω τετοιου ειδους ανεβασμα παραθυρων (με τη μια).
μηπως το εχουν τα 1.4 xt premium ;;


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Tomcat (Στελιος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1400 QS (V8) 55,927 kW+

Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 1188
Τόπος: Αθήνα-Καλλιθέα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 09 Δεκ 2002, 02:42:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρε απατεώνα όλα τα ποστ δυο-δυο τα στέλνεις?????????????
Μου θέλεις και Χτ τρομάρα σου!!!

Πάντως ΙVAN σου βάλε το GTi αφού έχεις και πίσω δισκόφρενα όλοι θα ψαρώνουν, μόνο όσοι ξέρουν για την διαφορά στους καθρέπτες θα το ψιλιαστούν.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Slash (Ντάνης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (2001)

Ένταξη: 25 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 541
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 09 Δεκ 2002, 04:02:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DimiP έγραψε:
εχω το 1.4 xt και δεν εχω τετοιου ειδους ανεβασμα παραθυρων (με τη μια).
μηπως το εχουν τα 1.4 xt premium ;;


Δεν θέλω να σε χαλάσω, αλλά ναι, το έχουνε. Sorry 'bout that...



I live my life a 1/4 mile at a time...for those 10 seconds or less...I'm free
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Slash (Ντάνης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (2001)

Ένταξη: 25 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 541
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 09 Δεκ 2002, 04:06:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Tomcat έγραψε:
Ρε απατεώνα όλα τα ποστ δυο-δυο τα στέλνεις?????????????
Μου θέλεις και Χτ τρομάρα σου!!!

Πάντως ΙVAN σου βάλε το GTi αφού έχεις και πίσω δισκόφρενα όλοι θα ψαρώνουν, μόνο όσοι ξέρουν για την διαφορά στους καθρέπτες θα το ψιλιαστούν.


Αδερφέ ούτε εσένα θέλω να σε χαλάσω, αλλά μάλλον είσαι εκτός topic. Εδώ μιλάμε για ηλεκτρικά παράθυρα. Αυτό με τον IVAN είναι σε άλλο topic,και συγκεκριμένα στο "Νέος αλλά ωραίος...". Τα 'χουμε τσούξει λιγάκι βραδιάτικα; Rolling eyes



I live my life a 1/4 mile at a time...for those 10 seconds or less...I'm free
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 09 Δεκ 2002, 05:48:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Slash έγραψε:
Tomcat έγραψε:
Ρε απατεώνα όλα τα ποστ δυο-δυο τα στέλνεις?????????????
Μου θέλεις και Χτ τρομάρα σου!!!

Πάντως ΙVAN σου βάλε το GTi αφού έχεις και πίσω δισκόφρενα όλοι θα ψαρώνουν, μόνο όσοι ξέρουν για την διαφορά στους καθρέπτες θα το ψιλιαστούν.


Αδερφέ ούτε εσένα θέλω να σε χαλάσω, αλλά μάλλον είσαι εκτός topic. Εδώ μιλάμε για ηλεκτρικά παράθυρα. Αυτό με τον IVAN είναι σε άλλο topic,και συγκεκριμένα στο "Νέος αλλά ωραίος...". Τα 'χουμε τσούξει λιγάκι βραδιάτικα; Rolling eyes


Εμ, οταν τα λεω εγω για τον τοmcat δεν ακουτε.... απαραδεκτος ο tomcat. τα βαζει με ανυπερασπιστα Xt και τη λεει σε κατοχους 1.4 !!! Laughing Laughing Laughing και μεθαει κιολας!!!

sorry για το 2πλο post.κολησε ο κομπιουτοραςςς Confused Confused Confused


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 09 Δεκ 2002, 05:49:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Slash έγραψε:
DimiP έγραψε:
εχω το 1.4 xt και δεν εχω τετοιου ειδους ανεβασμα παραθυρων (με τη μια).
μηπως το εχουν τα 1.4 xt premium ;;


Δεν θέλω να σε χαλάσω, αλλά ναι, το έχουνε. Sorry 'bout that...


δεν το επιασα. ποιο απο τα 2 εχει; το xt η to xt premium ;;;;


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
teoman (Τεό)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


C230 Sport Coupe Kompressor

Ένταξη: 19 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 2143
Τόπος: Jurassic Park

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 09 Δεκ 2002, 12:08:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DimiP έγραψε:
Slash έγραψε:
DimiP έγραψε:
εχω το 1.4 xt και δεν εχω τετοιου ειδους ανεβασμα παραθυρων (με τη μια).
μηπως το εχουν τα 1.4 xt premium ;;


Δεν θέλω να σε χαλάσω, αλλά ναι, το έχουνε. Sorry 'bout that...


δεν το επιασα. ποιο απο τα 2 εχει; το xt η to xt premium ;;;;


Το xt 1.1 πάντως το έχει...


Ότι αξίζει πονάει... Και είναι δύσκολο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
alxdr74 (αλεξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


peugeot 307 1.4 XS

Ένταξη: 11 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 491
Τόπος: GREECE

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 09 Δεκ 2002, 13:04:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

teoman έγραψε:
DimiP έγραψε:
Slash έγραψε:
DimiP έγραψε:
εχω το 1.4 xt και δεν εχω τετοιου ειδους ανεβασμα παραθυρων (με τη μια).
μηπως το εχουν τα 1.4 xt premium ;;


Δεν θέλω να σε χαλάσω, αλλά ναι, το έχουνε. Sorry 'bout that...


δεν το επιασα. ποιο απο τα 2 εχει; το xt η to xt premium ;;;;


Το xt 1.1 πάντως το έχει...


To 1.4xt που εχω εχει αυτο το συστημα...ισως στα παλιοτερα να μην υπηρχε και να "μπηκε" αργοτερα....




Peugeot...The drive of your life
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Alex 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (1999)

Ένταξη: 24 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1037
Τόπος: Αθήνα - Μαρούσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 09 Δεκ 2002, 13:15:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Dimip δεν υπαρχει περιπτωση να μην το χεις.. σπρωξε μια γρηγορα προς τα κατω με αναμενη μηχανη και θα δεις οτι κατεβενει μονο του... το ιδιο γινεται και οταν το τραβας προς τα πανω μια γρηγορη με δυναμη (ωστε να φτασει στο τερμα ο διακοπτης που λειτουργει το αυτοματο)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
teoman (Τεό)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


C230 Sport Coupe Kompressor

Ένταξη: 19 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 2143
Τόπος: Jurassic Park

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 09 Δεκ 2002, 15:52:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Alex έγραψε:
Dimip δεν υπαρχει περιπτωση να μην το χεις.. σπρωξε μια γρηγορα προς τα κατω με αναμενη μηχανη και θα δεις οτι κατεβενει μονο του... το ιδιο γινεται και οταν το τραβας προς τα πανω μια γρηγορη με δυναμη (ωστε να φτασει στο τερμα ο διακοπτης που λειτουργει το αυτοματο)


Μην του λες τέτοια και του μείνει το διακοπτάκι στο χέρι και μετά ποιος τον ακούει... :D :D :D


Ότι αξίζει πονάει... Και είναι δύσκολο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Αλεξ@νδρος (Αλέξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4(8V) XS 4/2004

Ένταξη: 20 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 936
Τόπος: Παλαιό Ηράκλειο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 09 Δεκ 2002, 18:12:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Νομιζω οτι πρεπει να προστεθηκε στα πιο καινουργια.Ουτε εγω το εχω αλλα και να το ειχα θα σας το χαριζα γιατι μου την σπαει Evil


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1869s (PHP: 83% - SQL: 17%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on