PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Aγώνες στην Κρήτη-τελευταία νέα.
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 16 Απρ 2012, 22:29:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ασχετο με το πληρωμα αλλα τυπικος βλακας ελληνας που εβαλε πυργο σε Η σασμαν...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
takis_206 (takis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


peugeot 206

Ένταξη: 05 Ιαν 2010
Δημοσιεύσεις: 848
Τόπος: chania

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 17 Απρ 2012, 00:13:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Η? καλή φάση μόλις ανέβασες το κόστος του αγωνιστικού 4-5 χιλιάρικα
το σαζμάν έχει σχέσεις και κοντό βήμα τίποτα άλλο


Πλησιάζει ο καιρός για διακοπές... ρεύματος, νερού, τηλεφώνου..!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 17 Απρ 2012, 00:39:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παντως εξακολουθει να ειναι Η το σασμαν.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
takis_206 (takis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


peugeot 206

Ένταξη: 05 Ιαν 2010
Δημοσιεύσεις: 848
Τόπος: chania

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 17 Απρ 2012, 00:54:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εννοείτε αυτό λευτερη όταν λες όμως σε ένα "ραλακια" ότι είναι βλάκας επειδή έβαλε πύργο στο rallye μάντεψε ποιος είναι ο βλάκας..


Πλησιάζει ο καιρός για διακοπές... ρεύματος, νερού, τηλεφώνου..!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
andreas_xania (Ανδρέας)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


106 XSi 1.6 8v

Ένταξη: 27 Αύγ 2008
Δημοσιεύσεις: 55

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 17 Απρ 2012, 03:46:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

takis_206 έγραψε:
http://www.youtube.com/watch?v=bXuw3X2Q-h0&context=C44cc342ADvjVQa1PpcFNDdtoIoGwmiDpqx5vUlYExoww2uu4BYmo=
το 1ο περασμα μας στο δευτερο κατεβασαμε 9!


για πρωτη επαφη με το αμαξι μια χαρα τα πηγατε Thumb Left

ps φαινομαι και εγω στην αλλαγη πορειας που ημουν ενδιαμεσος Cool
διασημος εγινα παλι Razz
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 17 Απρ 2012, 08:58:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

takis_206 έγραψε:
εννοείτε αυτό λευτερη όταν λες όμως σε ένα "ραλακια" ότι είναι βλάκας επειδή έβαλε πύργο στο rallye μάντεψε ποιος είναι ο βλάκας..

Να ξεκαθαρισω λιγο οτι δεν το λεω συγκεκριμενα για εσας Τακη.

Απο εκει και περα,μαντεψε ποσο βλακας ειναι καποιος οταν βαζει πυργο σε συμβατικο Η σασμαν.
Και πες μου σε τι ακριβως κερδισε... Rolling eyes
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
andreas_xania (Ανδρέας)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


106 XSi 1.6 8v

Ένταξη: 27 Αύγ 2008
Δημοσιεύσεις: 55

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 17 Απρ 2012, 13:44:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pughell έγραψε:
Να ξεκαθαρισω λιγο οτι δεν το λεω συγκεκριμενα για εσας Τακη.

Απο εκει και περα,μαντεψε ποσο βλακας ειναι καποιος οταν βαζει πυργο σε συμβατικο Η σασμαν.
Και πες μου σε τι ακριβως κερδισε... Rolling eyes


αν και προσωπικα δεν εχω βαλει και εχω προτιμησει να κοντυνω τις σχεσεις με αλλο τροπο γιατι δεν μου αρεσει να το βλεπω μεσα στ αμαξι για αισθητικους λογους πιστευω οτι βοηθαει λιγο γιατι εχεις το λεβιε κοντα στο χερι σου.. Confused
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 17 Απρ 2012, 13:57:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αν δε τροποποιησεις ολο το μοχλικο και το κανεις αλλα μανθος (σκετο πυργο) μονο κακο κανεις στις αλλαγες οσον αφορα σαφηνεια και ευχρηστια που ειναι το α και το ω σε ενα ραλλυ

αμα τα κανεις αυτα καταντα αχρηστος ο πυργος...

μαλλον αυτο εννοει κωλαρας

και πιστεψε ολα τα κορυφαια πληρωματα ελλαδα με σαξοραλλα και χρονους γενικης μετα τη πρωτη καυλα τους ξηλωσαν τους πυργους. τυχαιο?δε νομιζω
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 17 Απρ 2012, 14:14:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για να μην ειμαστε off topic,το συνεχιζω εδω
http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?p=486985#486985
και ας μεταφερει καποιος mod τα σχετικα post.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
gonakinen (ΓΙΩΡΓΗΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

106RALLYE A6 , 205 E11

Ένταξη: 28 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 742
Τόπος: ΠΕΙΡΑΤΗΣ ΣΤΗΝ ΚΑΡΑΙΒΙΚΗ http://www.chaniacrete.gr/gr/

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 08 Αύγ 2012, 20:44:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στην τελική ευθεία βρίσκονται οι προετοιμασίες για την 7η ανάβαση Ομαλού που θα διεξαχθεί στις 1 και 2 Σεπτεμβρίου.

Η Αθλητική Λέσχη Αυτοκινήτου Χανίων ύστερα από έγκριση της ΕΘΕΠΑ-ΟΜΑΕ διοργανώνει τον 4ο γύρο του Πανελληνίου πρωταθλήματος αναβάσεων 2012 στη γνωστή και θεαματική διαδρομή των 3,9 χλμ προς το χωριό Ομαλός. Η εκκίνηση του αγώνα βρίσκεται στο χωριό Φουρνές το οποίο απέχει μόλις 15χλμ Νότια του λιμένα Σούδας και 10χλμ από το κέντρο της πόλης των Χανίων.

Όπως κάθε χρόνο έτσι και φέτος η
ΑΛΑ Χανίων δίνει το καλύτερο της εαυτό για να ευχαριστήσει οδηγούς και θεατές στην ενδιαφέρουσα Ανάβαση Ομαλού, εξασφαλίζοντας στις συμμετοχές ΕΚΤΟΣ ΚΡΗΤΗΣ τις παρακάτω παροχές:

Δωρεάν μεταφορά του του αγωνιστικού αυτοκινήτου προς και από Κρήτη.
Σε περίπτωση που το αυτοκίνητο μεταφέρεται σε φορτηγό θα αφαιρείται το κόστος του εισητηρίου του αυτοκινήτου από το παράβολο συμμετοχής.
40% έκπτωση με τα πλοία της ΑΝΕΚ LINES από και προς Κρήτη, στα αυτοκίνητα, τα φορτηγά Service ή τα αυτοκίνητα συνοδείας, στους μηχανικούς και ΟΛΟΥΣ τους συνοδούς των συμμετεχόντων.
Μια διανυκτέρευση το Σάββατο σε δίκλινο δωμάτιο πολυτελούς ξενοδοχείου, προσφορά της Λέσχης. Δωρέαν διανυκτέρευση φυσικά θα έχουν και οι κρητικές συμμετοχές ΕΚΤΟΣ ΧΑΝΙΩΝ.


Παράλληλα, για όποιους επιθυμούν να συνδυάσουν τον αγώνα με διακοπές στον όμορφο νομό των Χανίων η ΑΛΑΧ έχει εξασφαλίσει προνομιακές τιμές σε επιλεγμένα ξενοδοχεία που θα ανακοινωθούν σε επόμενο Δελτίο Τύπου.

Σχετικά με τα ακτοπλοιικά εισητήρια, ισχύει η έκπτωση 40% για όποια θέση επιθυμεί ο κάθε συμμετέχων. (κατάστρωμα,αριθμημένη θέση, κρεβάτι ή καμπίνα). Ωστωσο, παρακαλούνται οι συμμετέχοντες για οποιαδήποτε πληροφορία ή κράτηση, σχετικά με τα εισητήρια, να απευθύνονται ΜΟΝΟΝ στο τηλέφωνο 6947 442964 (κ.Ελένη) κι όχι στα γραφεία της ΑΝΕΚ LINES.

Τα τηλέφωνα της ΑΛΑ Χανίων στα οποία μπορείτε να καλείτε για περισσότερες διευκρινήσεις είναι:
2821074896 και 2821088705.

Μέινετε συντονισμένοι για τα επόμενα δελτία τύπου… www.alahanion.gr


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Atmovat (Γιάννης)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 Rallye 1.6T

Ένταξη: 30 Δεκ 2009
Δημοσιεύσεις: 135
Τόπος: Στοκχόλμη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 03 Νοέ 2012, 22:28:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στις 25 Νοέμβρη έχει Rally στα Χανιά,τρέχει κάποιος από εδώ;
Εγώ είμαι φοιτητής στα χανιά, και κατά πάσα πιθανότητα θα πάω ως θεατής,οπότε αν θέλει και κάποιος άλλος να πάμε μαζί να το παρακολουθήσουμε. Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
gonakinen (ΓΙΩΡΓΗΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

106RALLYE A6 , 205 E11

Ένταξη: 28 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 742
Τόπος: ΠΕΙΡΑΤΗΣ ΣΤΗΝ ΚΑΡΑΙΒΙΚΗ http://www.chaniacrete.gr/gr/

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Νοέ 2012, 02:09:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Atmovat έγραψε:
Στις 25 Νοέμβρη έχει Rally στα Χανιά,τρέχει κάποιος από εδώ;
Εγώ είμαι φοιτητής στα χανιά, και κατά πάσα πιθανότητα θα πάω ως θεατής,οπότε αν θέλει και κάποιος άλλος να πάμε μαζί να το παρακολουθήσουμε. Cool


ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ, ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΕΔΩ: www.alahanion.gr ΚΑΙ 'ΠΑΡΕΑ' ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΣ ΕΔΩ: https://www.facebook.com/events/406260669446515/?ref=ts&fref=ts

ΑΠΟ ΕΔΩ ΜΕΣΑ, ΤΡΕΧΩ ΜΟΝΟ ΕΓΩ, ΣΥΝΟΔΗΓΟΣ ΣΤΟ...106 ΜΟΥ. ΟΤΙ ΑΛΛΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ ΘΕΛΕΙΣ ΕΔΩ ΗΜΑΣΤΕ!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Atmovat (Γιάννης)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 Rallye 1.6T

Ένταξη: 30 Δεκ 2009
Δημοσιεύσεις: 135
Τόπος: Στοκχόλμη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Νοέ 2012, 08:44:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ωραία θα έχουμε πλήρωμα να υποστηρίζουμε Very happy
Με άσπρο 16v αν κατάλαβα καλά;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
gonakinen (ΓΙΩΡΓΗΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

106RALLYE A6 , 205 E11

Ένταξη: 28 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 742
Τόπος: ΠΕΙΡΑΤΗΣ ΣΤΗΝ ΚΑΡΑΙΒΙΚΗ http://www.chaniacrete.gr/gr/

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Νοέ 2012, 10:13:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Atmovat έγραψε:
Ωραία θα έχουμε πλήρωμα να υποστηρίζουμε Very happy
Με άσπρο 16v αν κατάλαβα καλά;


Oxi, με άσπρο 106 rallye , αλλά 1300 8ν ...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Atmovat (Γιάννης)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 Rallye 1.6T

Ένταξη: 30 Δεκ 2009
Δημοσιεύσεις: 135
Τόπος: Στοκχόλμη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 25 Νοέ 2012, 21:57:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπέρα από τον νότο,ολοκληρώθηκε σήμερα το Sprint της Α.Λ.Α.Χ
Οι συμμετοχές ήταν γύρω στις 15 με αρκετά 106.
Δεν γνωρίζω τί έγινε με το "δικό" μας 13αρι με συνοδηγό τον Γιώργο αλλά νομίζω πως τερμάτησαν (περισσότερα θα μας πει ο ίδιος).

Γενικά υπήρξαν κάποια απρόοπτα (αγροτικά μπήκαν ανάποδα στην ειδική κλπ) αλλά όλα έληξαν καλώς.

Φωτο και video αύριο βράδυ κατά πάσα πιθανότητα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Atmovat (Γιάννης)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 Rallye 1.6T

Ένταξη: 30 Δεκ 2009
Δημοσιεύσεις: 135
Τόπος: Στοκχόλμη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 26 Νοέ 2012, 16:31:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.516577531694293.119603.100000261533650&type=3

Οι φωτό του αγώνα,τα βίντεο ανεβαίνουν σε λίγο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Atmovat (Γιάννης)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 Rallye 1.6T

Ένταξη: 30 Δεκ 2009
Δημοσιεύσεις: 135
Τόπος: Στοκχόλμη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 26 Νοέ 2012, 17:42:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ιδού και 3 πολύ μικρά videaκια...
https://www.facebook.com/media/set/?set=vb.100000261533650&type=2
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
Σελίδα 13 από 13

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,0971s (PHP: 69% - SQL: 31%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on