PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Aγώνες στην Κρήτη-τελευταία νέα.
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
gonakinen (ΓΙΩΡΓΗΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

106RALLYE A6 , 205 E11

Ένταξη: 28 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 742
Τόπος: ΠΕΙΡΑΤΗΣ ΣΤΗΝ ΚΑΡΑΙΒΙΚΗ http://www.chaniacrete.gr/gr/

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 17 Ιαν 2006, 14:35:57    Θέμα δημοσίευσης: Aγώνες στην Κρήτη-τελευταία νέα. Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Με αυτή τη δημοσίευση θέλω να δώσω την δυνατότητα σε όλα τα μέλη του PSclub να ενημερώνονται για την έντονη αγωνιστική δραστηριότητα του νησιού μας.
Σκοπός μου, εκτός της προβολής της προσπάθειας που γινεται (με επιτυχία) από της τοπικές λέσχες , να δώσω την ώθηση σε οδηγούς (και θεατές) να μας δώσουν τη χαρά να βρεθούν κοντά μας σε καποια εκδήλωση στο μελλον..
Αξιζει να σημειωθεί οτι ολες οι τοπικές λέσχες παρέχουν εκπτωσεις-δωρεές σε πληρώματα εκτός Κρήτης σε εισητήρια-ξενοδοχεία κ.τ.λ.
Χαρά μας είναι να ''κοντράρουμε", να βλέπουμε σε δράση και να γνωρίζουμε οδηγούς απ'όλη την Ελλαδα...όπως στο 5ο Rally Χανίων οπου είδαμε από κοντά το θηριώδες 106 ΜΑΧΙ του Κατσινά.
Σύντομα θα μάθετε για τις προσεχείς εκδηλώσεις...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 17 Ιαν 2006, 14:43:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χαρά μας να ακούμε τα νέα σας και να γνωρίσουμε αγωνιζόμενους από το νησί σας. Wink Wink

(επίσης να έχεις υπόψιν σου ότι κάποια νέα για αγώνες της Κρήτης που προσμετρούν σε πανελλήνια πρωταθλήματα θα γράφονται και στα αντίστοιχα υπομνήματα για να υπάρχει μια σχετική συνέχεια στην ροή των πρωταθλημάτων Wink )


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
gonakinen (ΓΙΩΡΓΗΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

106RALLYE A6 , 205 E11

Ένταξη: 28 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 742
Τόπος: ΠΕΙΡΑΤΗΣ ΣΤΗΝ ΚΑΡΑΙΒΙΚΗ http://www.chaniacrete.gr/gr/

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 17 Ιαν 2006, 14:50:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σίγουρα στη Δημητσάνα δίνουμε καθε χρονο το πάρον.. και σε αλλους..
Προσωπικα πάντως θα σας βρω στο πρώτο g.p. εντός Αττικής, αρκει να μάθουμε πότε θα γίνει...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
raclin (GIANNIS)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


106 rallye

Ένταξη: 12 Ιαν 2006
Δημοσιεύσεις: 3

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 17 Ιαν 2006, 15:43:54    Θέμα δημοσίευσης: Re: Aγώνες στην Κρήτη-τελευταία νέα. Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

gonakinen έγραψε:
Με αυτή τη δημοσίευση θέλω να δώσω την δυνατότητα σε όλα τα μέλη του PSclub να ενημερώνονται για την έντονη αγωνιστική δραστηριότητα του νησιού μας.
Σκοπός μου, εκτός της προβολής της προσπάθειας που γινεται (με επιτυχία) από της τοπικές λέσχες , να δώσω την ώθηση σε οδηγούς (και θεατές) να μας δώσουν τη χαρά να βρεθούν κοντά μας σε καποια εκδήλωση στο μελλον..
Αξιζει να σημειωθεί οτι ολες οι τοπικές λέσχες παρέχουν εκπτωσεις-δωρεές σε πληρώματα εκτός Κρήτης σε εισητήρια-ξενοδοχεία κ.τ.λ.
Χαρά μας είναι να ''κοντράρουμε", να βλέπουμε σε δράση και να γνωρίζουμε οδηγούς απ'όλη την Ελλαδα...όπως στο 5ο Rally Χανίων οπου είδαμε από κοντά το θηριώδες 106 ΜΑΧΙ του Κατσινά.
Σύντομα θα μάθετε για τις προσεχείς εκδηλώσεις...


επισης να πουμε οτι και στην κρητη υπαρχουν πολλη καλα αγωνιστικα,και στα χανια και ρεθυμνο και ηρακλειο,στο νομο λασηθιου κατι παει να γινει τωρα τελευταια που αναλαβανε καποια νεα παιδια την λεσχη,εχουν κανει καποιες οργανωσεις αρκετα καλες για πρωταρηδες,και απο οτι μαθαινω θα ερθουν και καινουργια πληρωματα με την νεα χρονια,καλη επιτυχια να εχουν..

συγχαρητηρια παντως στο γιωργο ,παρολο που δεν το ξερω,γιατι εστω προσπαθει να δειξει το νησι μας,αν θελεις καποια βοηθεια εδω ειμαι
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
gonakinen (ΓΙΩΡΓΗΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

106RALLYE A6 , 205 E11

Ένταξη: 28 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 742
Τόπος: ΠΕΙΡΑΤΗΣ ΣΤΗΝ ΚΑΡΑΙΒΙΚΗ http://www.chaniacrete.gr/gr/

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 19 Ιαν 2006, 14:18:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εχεις δικιο..το καλο είναι οτι τα τελευταία χρόνια ανεβαίνει το επιπεδο σε ολους τους τομείς. Ελπιζω να σε δω σε καποια διοργάνωση...

Στο Λασίθι έχουμε και τον πρώτο αγώνα δεξιοτεχνίας από τον ΑΟΛ...
Εντάσσεται στο κύπελο Κρήτης και θα διεξαχθεί στην πόλη της Ιεράπετρας την Κυριακή 19-02-2006 και ώρα 11.00.
Το υπερβολικά γλιστερό οδοστρωμα και η τρέλα των τοπικών οδηγών σε συνδυασμό με τις συμμετοχές όλων τών οδηγών που κυνηγούν το πρωταθλημα, υποσχονται ενα ομορφο θέαμα...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
...... (ΕΦΗ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


......

Ένταξη: 28 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 299

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 23 Ιαν 2006, 12:02:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΕΕΕΕ ΟΧΙ...να τρεξω και σε αγωνες...
Laughing Laughing Laughing
εκτος κι αν ο αξιοτιμος κυριος Γκαλφας ξανακατεβει κρητη το καλοκαιρι και μου κανει κανα δυο μαθηματα παλι πως να κανω την καλη συνοδηγο...
Τρεμε Παφ....
ισιαδι να ειναι μονο γιατι με τους γκρεμους εχω ενα προβληματακι...
Οταν κατεβω..θα σας στειλω πμ να βρεθουμε(τον φεβρουαριο δηλαδης αδεια ενα μηνα... Wink Wink Wink )...
Μενω Μαλια... Cool Cool Cool


Ηλιοπαρτυ...........................................................................................................................................Όποιος βιάζεται φτάνει γρηγορότερα.....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
gonakinen (ΓΙΩΡΓΗΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

106RALLYE A6 , 205 E11

Ένταξη: 28 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 742
Τόπος: ΠΕΙΡΑΤΗΣ ΣΤΗΝ ΚΑΡΑΙΒΙΚΗ http://www.chaniacrete.gr/gr/

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 26 Ιαν 2006, 13:57:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στα Μάλια έχει αρκετή ισιάδα.. αλλα έχει και θάλασσα..


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
raclin (GIANNIS)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


106 rallye

Ένταξη: 12 Ιαν 2006
Δημοσιεύσεις: 3

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 26 Ιαν 2006, 14:17:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

...... έγραψε:
ΕΕΕΕ ΟΧΙ...να τρεξω και σε αγωνες...
Laughing Laughing Laughing
εκτος κι αν ο αξιοτιμος κυριος Γκαλφας ξανακατεβει κρητη το καλοκαιρι και μου κανει κανα δυο μαθηματα παλι πως να κανω την καλη συνοδηγο...
Τρεμε Παφ....
ισιαδι να ειναι μονο γιατι με τους γκρεμους εχω ενα προβληματακι...
Οταν κατεβω..θα σας στειλω πμ να βρεθουμε(τον φεβρουαριο δηλαδης αδεια ενα μηνα... Wink Wink Wink )...
Μενω Μαλια... Cool Cool Cool


να δοκιμασης την διαδρομη μεχρι το κράσι ειναι αρκετα καλη
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
gonakinen (ΓΙΩΡΓΗΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

106RALLYE A6 , 205 E11

Ένταξη: 28 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 742
Τόπος: ΠΕΙΡΑΤΗΣ ΣΤΗΝ ΚΑΡΑΙΒΙΚΗ http://www.chaniacrete.gr/gr/

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 26 Ιαν 2006, 14:26:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

..και πολυ πατημένη.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
...... (ΕΦΗ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


......

Ένταξη: 28 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 299

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 26 Ιαν 2006, 14:28:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τα Χριστουγεννα την εκανα....πρωτη φορα χειμωνα... Laughing
Καλοκαιρι την εχω κανει πολλες φορες για να παω την γιαγια μου στην Παναγια...κερα...(καπως ετσι νομιζω λεγεται)...
Οροπεδιο τα ειδα ολα...χιονια παντου...επαθα πλακα...
αλλα οσο αξιζει η θαλασσα στις αρχαιοτητες για μενα δεν ειναι τιποτα αλλο...εκει θελω να γερασω...(μην ακουσω κουβεντες απο κανεναν σας...)
(κλεισμενα 20 ακομα...).. Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Ηλιοπαρτυ...........................................................................................................................................Όποιος βιάζεται φτάνει γρηγορότερα.....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
gonakinen (ΓΙΩΡΓΗΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

106RALLYE A6 , 205 E11

Ένταξη: 28 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 742
Τόπος: ΠΕΙΡΑΤΗΣ ΣΤΗΝ ΚΑΡΑΙΒΙΚΗ http://www.chaniacrete.gr/gr/

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 01 Φεβ 2006, 22:55:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Την Τετάρτη 15\2 και ώρα 18.00 , στο υπουργείο Μεταφορών θα γινει η απονομη των πρωταθλημάτων αυτοκινήτου 2005,
Παραλληλα, στις 19 η Α.Λ.Α.Χανίων βραβεύει τους διακριθέντες οδηγους στα παγκρήτια κυπελλα δεξιοτεχνίας και rally sprint.
...εν αναμονη του πρώτου αγώνα δεξιoτεχνιας(19/2) και του πρώτου αγωνα GP tuning (εκ των 6 συνολικα του κυπ.Κρήτης) στις 12/3.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
gonakinen (ΓΙΩΡΓΗΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

106RALLYE A6 , 205 E11

Ένταξη: 28 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 742
Τόπος: ΠΕΙΡΑΤΗΣ ΣΤΗΝ ΚΑΡΑΙΒΙΚΗ http://www.chaniacrete.gr/gr/

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 09 Φεβ 2006, 01:53:08    Θέμα δημοσίευσης: το πρώτο σπριντ εφτασε... Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Την Κυριακή 5 Μαρτίου και ώρα 11΄00, η Αθλητική Λέσχη Αυτοκινητου Χανίων ( www.alahanion.gr ) διοργανώνει αγώνα Rally-sprint σε μια πολύ καλή, ολοκαίνουργια ειδική.
Ειναι το πρωτο sprint για το 2006 και εντασεται στο παγκρήτιο έπαθλο.H λέσχη δίνει σημαντικες παρόχες στα πληρώματα εκτός Κρητης.
Επισης, ο αγώνας δεξιοτεχνιας στην Ιεράπετρα(19/2) αναβλήθηκε.
Τελος, στο ολοκαίνουργιο site : www.crn.gr (cretan racing news) θα έχετε τη δυνατότητα να ενημερώνεστε για τα αγώνιστικα νέα στην Κρήτη..




Έχει επεξεργασθεί από τον/την gonakinen στις Παρ 05 Οκτ 2007, 14:25:01, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 09 Φεβ 2006, 11:35:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γιωργο μπορεις να μας κατατοπησεις οσο αναφορα το κοστος συμμετοχης και τα προνομια?


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
gonakinen (ΓΙΩΡΓΗΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

106RALLYE A6 , 205 E11

Ένταξη: 28 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 742
Τόπος: ΠΕΙΡΑΤΗΣ ΣΤΗΝ ΚΑΡΑΙΒΙΚΗ http://www.chaniacrete.gr/gr/

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 10 Φεβ 2006, 21:17:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λοιπον ... η συμμετοχη κοστιζει όσο εχει οριστει για φέτο από την Ε.Θ.Ε.Α. στα σπριντ, με τη διαφορά οτι η λέσχη μας, παρέχει μια μικρή έκπτωση στους εκτός Κρήτης.Επίσης δωρεάν διαμονή και έκπτωση 50% στα εισητήρια της ΑΝΕΚ. Υπολογιστε και την υποστηριξη, τη βοήθεια και την φιλόξενη αντιμετώπιση των παιδιών της Λεσχης και φυσικά των οδηγών..


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 10 Φεβ 2006, 21:21:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γιώργο μιας και θα ξέρεις στο περίπου τιμές εισητηρίων για πες πόσο κοστίζει το "πήγαινε-έλα" για 4 άτομα + 2 αυτοκίνητα στην κρήτη συμπεριλαμβανοντας και το -50% Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
gonakinen (ΓΙΩΡΓΗΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

106RALLYE A6 , 205 E11

Ένταξη: 28 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 742
Τόπος: ΠΕΙΡΑΤΗΣ ΣΤΗΝ ΚΑΡΑΙΒΙΚΗ http://www.chaniacrete.gr/gr/

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 10 Φεβ 2006, 21:34:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Περιπου 70-80Ε το ένα αυτοκίνητο και 25Ε ανα ατομο.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 10 Φεβ 2006, 21:37:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
Γιώργο μιας και θα ξέρεις στο περίπου τιμές εισητηρίων για πες πόσο κοστίζει το "πήγαινε-έλα" για 4 άτομα + 2 αυτοκίνητα στην κρήτη συμπεριλαμβανοντας και το -50% Wink


Εισαι μεσα στο μυαλο μου!Παμε Κρητη λεει?οεο?


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 11 Φεβ 2006, 09:59:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ είμαι μέσα για Κρήτη πάντως....και έχουμε και διαμονή τσαμπέ (αν και Ηράκλειο)στο σπίτι μου... Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 11 Φεβ 2006, 11:31:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ωχ ωχ ωχ ... την βλέπω την δουλεια.... Laughing Laughing Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Stevon ("Κουμπάρος" John Φυστίκη...)
Τμήμα Δημοσίων Σχέσεων
Επίσημο Μέλος

VF7 + VF3 = P.S.A.

Ένταξη: 22 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2584

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 11 Φεβ 2006, 12:29:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Άνετα............



Δέν προλάβαμε να το "τουρμπίσουμε" και μας άφησε ο 3ος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Επόμενη
Σελίδα 1 από 13

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,3558s (PHP: 88% - SQL: 12%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on