PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Aγώνες στην Κρήτη-τελευταία νέα.
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 11 Φεβ 2006, 15:38:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

...και αν δεν κάνω λάθος πέφτει και το τριήμερο της Κ.Δευτέρας τότε...οπότε φύυυυυγααααααμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε..... Laughing Laughing
(Ηράκλειο-Χανιά σε χαλαρούς ρυθμούς είναι περίπου 1.30 λεπτά...οπότε δεν μας χαλάει καθόλου να μείνουμε σπίτι μου... Wink Wink Wink )
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
gonakinen (ΓΙΩΡΓΗΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

106RALLYE A6 , 205 E11

Ένταξη: 28 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 742
Τόπος: ΠΕΙΡΑΤΗΣ ΣΤΗΝ ΚΑΡΑΙΒΙΚΗ http://www.chaniacrete.gr/gr/

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 12 Φεβ 2006, 13:29:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Η ειδική είναι στενή και πολύ τεχνική αλλα πολύ ευχαριστη. εχει ενα πατημένο στην αρχή, αλλαγη δρόμου σε στενο κομματι , ανηφοριζει, με τελείωμα ενα απαιτητικο κατηφορικο και αρκετες φουρκέτες.. Είναι αυτο που λέμε Πεζωδιαδρομή . Πολυ καλη.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 12 Φεβ 2006, 16:49:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

gonakinen έγραψε:
Περιπου 70-80Ε το ένα αυτοκίνητο και 25Ε ανα ατομο.

Το θεμα ειναι Γιωργο για ποσα αυτοκινητα ισχυει η εκπτωση που αναφερεις.
Επισης μπορεις να μας κατατοπισεις για το κοστος συμμετοχης?


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
...... (ΕΦΗ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


......

Ένταξη: 28 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 299

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Φεβ 2006, 09:48:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στις 19/02 Shocked και γω δεν θα εχω κατεβει ακομα Κρητη! οικογενειακες(...) Wink υποθεσεις δε μου επιτρεπουν να κατεβω ακομα!
αρα καλα εκανε και αναβληθηκε...
Εμενα περιμενουν μαλλον...
Laughing Laughing Laughing Laughing


ΥΣ.Μανοο αν ειναι να κατεβει το κλαμμπ κατω να βγαλεις οδηγιες τι δεν πρεπει να κανουν μερικα βλασταρια μας...για να μην εχουμε (της αγαπης μαχαιρια) Laughing Laughing Laughing


Ηλιοπαρτυ...........................................................................................................................................Όποιος βιάζεται φτάνει γρηγορότερα.....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Φεβ 2006, 10:25:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

gonakinen έγραψε:
Η ειδική είναι στενή και πολύ τεχνική αλλα πολύ ευχαριστη. εχει ενα πατημένο στην αρχή, αλλαγη δρόμου σε στενο κομματι , ανηφοριζει, με τελείωμα ενα απαιτητικο κατηφορικο και αρκετες φουρκέτες.. Είναι αυτο που λέμε Πεζωδιαδρομή . Πολυ καλη.


τέτοια να μας λέτε να μας έχετε στην μπρίζα...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Φεβ 2006, 20:29:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

...... έγραψε:

......ΥΣ.Μανοο αν ειναι να κατεβει το κλαμμπ κατω να βγαλεις οδηγιες τι δεν πρεπει να κανουν μερικα βλασταρια μας...για να μην εχουμε (της αγαπης μαχαιρια) Laughing Laughing Laughing



Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
gonakinen (ΓΙΩΡΓΗΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

106RALLYE A6 , 205 E11

Ένταξη: 28 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 742
Τόπος: ΠΕΙΡΑΤΗΣ ΣΤΗΝ ΚΑΡΑΙΒΙΚΗ http://www.chaniacrete.gr/gr/

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Φεβ 2006, 23:19:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Oi εκπτώσεις ισχύουν ΜΟΝΟ για τα αγωνιστικα φυσικα(ΟΛΑ ΟΣΑ ΕΡΘΟΥΝ)... Αν ενδιαφέρεται καποιος μπορει να μιλήσουμε και στο 6977275456 για οποιαδήποτε πληροφορία σχετικά με τον αγώνα..
Σιγουρα έχουμε και 50% στο καράβι κ δωρεάν διαμονή.(υπολογίστε περιπου -150Ε τουλαχιστον...) Στο παραβολο αν ειναι δυνατον θα κοψουμε κατι.. Δε νομίζω οτι υπάρχουν πολλές λεσχες να δινουν παροχές ετσι, και μαλιστα για ένα σπριντάκι..


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
gonakinen (ΓΙΩΡΓΗΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

106RALLYE A6 , 205 E11

Ένταξη: 28 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 742
Τόπος: ΠΕΙΡΑΤΗΣ ΣΤΗΝ ΚΑΡΑΙΒΙΚΗ http://www.chaniacrete.gr/gr/

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 14 Φεβ 2006, 18:45:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θα είμαι Αθήνα αυριο το βράδυ για την απονομή της ΕΛΠΑ Την Πεμπτη το βράδυ ίσως τα πούμε και στη λέσχη , αν προλαβω , γιατί φεύγει και το καράβι στις 9. Αλλιως θα τα πούμε στη Ριτσώνα που ερχεται...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 14 Φεβ 2006, 19:26:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ok Γεώργιε! Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 15 Φεβ 2006, 01:08:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πάμε Κρήτη;;; οέο;;;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
raclin (GIANNIS)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


106 rallye

Ένταξη: 12 Ιαν 2006
Δημοσιεύσεις: 3

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 15 Φεβ 2006, 09:27:15    Θέμα δημοσίευσης: Re: το πρώτο σπριντ εφτασε... Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

gonakinen έγραψε:
Την Κυριακή 5 Μαρτίου και ώρα 11΄00, η Αθλητική Λέσχη Αυτοκινητου Χανίων ( www.alahanion.gr ) διοργανώνει αγώνα Rally-sprint σε μια πολύ καλή, ολοκαίνουργια ειδική.
Ειναι το πρωτο sprint για το 2006 και εντασεται στο παγκρήτιο έπαθλο.H λέσχη δίνει σημαντικες παρόχες στα πληρώματα εκτός Κρητης.
Επισης, ο αγώνας δεξιοτεχνιας στην Ιεράπετρα(19/2) αναβλήθηκε.(τ'ακους Εφη..?)
Τελος, στο ολοκαίνουργιο site : www.crn.gr (cretan racing news) θα έχετε τη δυνατότητα να ενημερώνεστε για τα αγώνιστικα νέα στην Κρήτη..


γιωργο σε ποια διαδρομη θα γινει ξερεις?συμμετοχες δεν νομιζω να εχουν δοση ακομα,προσφερουν διαμονη κτλ σε οδηγους απο αλλους νομους η μερος εκτος κρητης?εχεις πμ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 15 Φεβ 2006, 22:49:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

λοιπον,αν το αυτοκινητο βγει ολοκληρο απο Καμαριζα και Ριτσωνα ετοιμαστειτε για Κουλουμα στην Κρητη!
Βαλτε λοιπον ολη τη θετικη ενεργεια σας ωστε να μη συμβει τιποτα κακο και να μπορεσουμε να παμε Κρητη!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
...... (ΕΦΗ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


......

Ένταξη: 28 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 299

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 16 Φεβ 2006, 09:35:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ηρεμαααα με το νησιιι..μας... Laughing Laughing Laughing εεεεεε...
Γνωρισαμε και τον Κρητικο (gonakinen) εψες...
Φαγητο δεν ειχε εκει που πηγαμε και πολυ μου την χαλασε το σκηνικο της απονομης...
πηραμε τα κυπελα...και φυγαμε...MONO...
σουπερ τα μικρα παιδακια με τα καρτακια τους...
ολα τα λεφτααααα....
Wink Wink Wink


Ηλιοπαρτυ...........................................................................................................................................Όποιος βιάζεται φτάνει γρηγορότερα.....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 16 Φεβ 2006, 09:44:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εσείς τον γνωρίσατε "μετά" ....

γιατί "πριν" εμείς (=Lef205,RoadRunner,pappaki,Photoman και εγώ) είχαμε προβεί μετα του φίλτατου κ gonakinen
στην δέουσα "μεσημεριανή καφεδοποσία μετά της προβλεπόμενης pugo-κουβέντας" στο Verde ... Wink Wink Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
...... (ΕΦΗ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


......

Ένταξη: 28 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 299

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 16 Φεβ 2006, 12:01:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΠΡΟΣΕΞΕ...
Στο verde εχω κοννε...
Laughing Laughing Laughing Laughing
μην κανεις μανθουκο καμια ατασταλια...γιατι εχω τα μεσα...να ενημερωθω αμεσα....
τρελο μερος...για λουκιν...γκουντ...περσονια...παντως...

(εσεις δεν τους ειδατε να παιρνουν τα κυπελα...μμμμμμμ)
(οπως και τον πρωταθλητη αγωνων...αξιοτιμο κυριο Γκαλφα...χωρις τον συζυγο μου...) Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad


Ηλιοπαρτυ...........................................................................................................................................Όποιος βιάζεται φτάνει γρηγορότερα.....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 16 Φεβ 2006, 12:37:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν και ξεφευγουμε λίγο από το θέμα...

Δεν το σκέφτηκα ότι θα ήταν ο glf εκεί, αλλιώς θα ερχόμουν.
Next time, εξάλλου θα επαναληφθεί... Very happy


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 16 Φεβ 2006, 12:56:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγώ φταίω που κατέβηκα καταδρομικά και έφυγα πάλι... και δεν ενημέρωσα. αλλά έκανα και το φωτορεπορτερ στην... απονομή μου για το R40 ...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
gonakinen (ΓΙΩΡΓΗΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

106RALLYE A6 , 205 E11

Ένταξη: 28 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 742
Τόπος: ΠΕΙΡΑΤΗΣ ΣΤΗΝ ΚΑΡΑΙΒΙΚΗ http://www.chaniacrete.gr/gr/

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 17 Φεβ 2006, 14:21:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Xαχα...
την πατήσατε όσοι βιαστήκατε να φύγετε... καθώς μετά το πέρας της απονομής ενας μπουφές μας περιμενε στην έξοδο, αν και καποιος κατι είπε για μπριτζόλες... αλλά θα χάναμε και το αεροπλάνο οπότε την επόμενη φορά ... θα τιμήσουμε τη μαγειρική .. Καφεδιά Μανθο θα πιουμε κι άλλη καπου στη Χαλκίδα.Η ΡΙτσώνα έρχεται...

.... και για να μη βγούμε τελείως OFF TOPIC, απαντώ στο raclin πως οι παροχες ισχύουν μόνο για ΕΚΤΟΣ Κρήτης..

και στο φίλο Γκάλφα , που βρέθηκε για άλλη μια φορά στην απονομή της ΕΛΠΑ να τον δουμε και του χρόνου..




Έχει επεξεργασθεί από τον/την gonakinen στις Παρ 05 Οκτ 2007, 14:27:32, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 17 Φεβ 2006, 17:16:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

gonakinen έγραψε:

και στο φίλο Γκάλφα , που βρέθηκε για άλλη μια φορά στην απονομή της ΕΛΠΑ να τον δουμε και του χρόνου..


και γω χάρηκα που τα είπαμε, ήταν ευχάριστη έκπληξη που σε βρήκα κάτω !


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
gonakinen (ΓΙΩΡΓΗΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

106RALLYE A6 , 205 E11

Ένταξη: 28 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 742
Τόπος: ΠΕΙΡΑΤΗΣ ΣΤΗΝ ΚΑΡΑΙΒΙΚΗ http://www.chaniacrete.gr/gr/

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Φεβ 2006, 01:53:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Την Παρασκευή το βράδυ,η Α.Λ.Α.Χανίων σε μια όμορφη εκδήλωση τίμησε τους διακριθέντες οδηγούς στα κρητικά έπαθλα rally sprint και δεξιοτεχνίας. Πρώτοι για το 2005 ήταν...
Rally sprint
Επαθλο οδήγών,
κλάση έως 1400. Ιωαννίδης Γ. (Citroen AX 1.4 Gti)
1401 έως 1600. Δαμιανάκης Γ. (Peugeot 106 Rallye)
1601 έως 2000. Χαραλαμπίδης Ον. (VW Golf MKII kit car)
2000 και άνω. Αναπολιωτάκης Γ. (VW Golf MKIV kit car)
Επαθλο συνοδηγών,
κλάση έως 1400. Σεβαστάκης Γ.
1401 έως 1600. Σταματάκης Γ.
1601 έως 2000. Μαραυγάκη Αικ.
2001 και άνω. Χαλκιαδάκης Αλ.
Δεξιοτεχνία
κλάση Α. Γονάκης Γ. (Peugeot 106 Rallye)
κλάση Β. Ορφανουδάκης Κ. (VW Golf II Gti 2.0)
κλάση Γ. Καραμπακάκης Ν. (Rover 200)
κλάση Δ. Νυστικάκης Ν. (Innocenti prot.)


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Επόμενη
Σελίδα 2 από 13

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1438s (PHP: 79% - SQL: 21%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on