PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

"Μέγαρα": Eμπειριες απο επισκέψεις στην πιστα!
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 74, 75, 76, 77  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Μάϊ 2019, 20:49:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αυτο το οπελ δεν εχει απλα ενα μπλοκε ενα καλο μοτερ και σλικ
Για να βγει αυτος ο χρονος...
Εχει πεσει ππαρα πολυ ψαξιμο σε τομεις που δε φαινονται...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
JDROGAS (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


PEUGEOT 207 RC-207 1.4-ALFA 75 TURBO

Ένταξη: 24 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 632
Τόπος: KAΛΑΜΑΤΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Μάϊ 2019, 21:59:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μα κι εγω αυτο εννοουσα ρε αγορινα.
Μην συγκρινουμε διαφορετικα πραγματα.
Μονο το βημα του να δεις και θα καταλαβεις.
Αυτο δεν σημαινει οτι ολοι πρεπει να κανουνε ταδε χρονο.....


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
geo106xs (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 106 s16 (2000)

Ένταξη: 26 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 1139

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 04 Ιούν 2019, 01:27:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Απ'οτι ειδα, 16 Ιουνιου εχει το httc, open track day.
Υπαρχει μεγαλη πιθανοτητα να παρευρεθω, θα ειναι κανεις αλλος απο 'δω;

Επειδη ερχομαι απο νησι, εχει κανεις να μου δωσει καποια συμβουλη;
Εχω μπακετ με βασεις και ζωνες, μπορω να παω χωρις πισω καθισματα κλπ;
Λαστιχα εχω ενα ζευγαρι r888r και μια τετραδα gt radial sx2, τακακια m1144 και γενικα εχω καποια εξτρα τα οποια θελω πολυ να δοκιμασω και σε περιβαλλον πιστας...

Οποιαδηπποτε συμβουλη-γνωμη ευπροσδεκτη!


....Αλλοτινές μου εποχές...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 04 Ιούν 2019, 23:01:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπα , κοιτα ποιος μας θυμήθηκε !
Όπως θες μπορείς να πας αρκεί να φοράς κράνος,


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
geo106xs (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 106 s16 (2000)

Ένταξη: 26 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 1139

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 05 Ιούν 2019, 00:06:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παει καιρος, αλλα επεστρεψα δυναμικος... Laughing
Εχουμε απομεινει λιγοι τυραννοσαυροι με 106-saxo εδω μεσα, μας "εσβησαν" απο τον χαρτι τα καινουρια τουρμπιδια.

Παιδια, οποιος ερθει θα χαρω πολυ να τα πουμε απο κοντα!


....Αλλοτινές μου εποχές...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
geo106xs (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 106 s16 (2000)

Ένταξη: 26 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 1139

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Ιούν 2019, 12:16:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τελικα την εκανα την εμφανιση μου στα Μεγαρα! Συναντησα μαλιστα τον Ακη (akis 1976) καθως και το team bratsos με το 205 τους!
Των παιδιων τα αυτοκινητα ηταν φοβερα! Δυστυχως λογω υψηλης θερμοκρασιας , δεν ειδα του Ακη το 207 full action το οποιο οπως μου ειπε ο αδερφος μου ο οποιος το ειδε στο 1ο session ηταν κτηνος!
Εκανα κι εγω τις γυροβολιες μου με καλυτερο χρονο 1:16:601 στο 2ο session στο οποιο σχεδον σε ολους τους γυρους κινηθηκα στο 1:16. Ελπιζω μες το φθινοπωρο να καταφερω να ξαναερθω και να κατεβασω το ρεκορ μου σε χαμηλο 1:15...


....Αλλοτινές μου εποχές...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
akis1976 (akis1976)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 RC

Ένταξη: 27 Απρ 2012
Δημοσιεύσεις: 456
Τόπος: Πειραιας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Ιούν 2019, 20:26:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

geo106xs έγραψε:
Τελικα την εκανα την εμφανιση μου στα Μεγαρα! Συναντησα μαλιστα τον Ακη (akis 1976) καθως και το team bratsos με το 205 τους!
Των παιδιων τα αυτοκινητα ηταν φοβερα! Δυστυχως λογω υψηλης θερμοκρασιας , δεν ειδα του Ακη το 207 full action το οποιο οπως μου ειπε ο αδερφος μου ο οποιος το ειδε στο 1ο session ηταν κτηνος!
Εκανα κι εγω τις γυροβολιες μου με καλυτερο χρονο 1:16:601 στο 2ο session στο οποιο σχεδον σε ολους τους γυρους κινηθηκα στο 1:16. Ελπιζω μες το φθινοπωρο να καταφερω να ξαναερθω και να κατεβασω το ρεκορ μου σε χαμηλο 1:15...

Χάρηκα που σε γνώρισα γιωργο,τον φθινόπωρο αν έρθεις θα τα πούμε σίγουρα,οταν γυρίσεις στο νησι βαλε στο πρόγραμμα να αλλάξεις λάδια,γιατί με αυτες της θερμοκρασίες θα εχουν κακοποιηθεί σεξουαλικά Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
geo106xs (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 106 s16 (2000)

Ένταξη: 26 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 1139

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 18 Ιούν 2019, 15:17:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κι εγω χαρηκα Ακη!
Τωρα θα γκαραζωθει το λιονταρι για να επισκευασθει η εξατμιση που ραϊσε και θα αλλαχθουν και τα λαδια του, τα οποια ειχα φροντισει να ειναι φρεσκα γιατι φοβηθηκα μη παρω το μοτερ στο χερι! Laughing

Εντοπισα και τα βασικα μου λαθη απο κατι incar που τραβηξα, και τα οποια αφορουσαν τις κ3 και κ4 (νομιζω γι'αυτες με ρωταγες και ειχα σκαλωσει).
Πιστευω το 1:15 θα ερθει πολυ ευκολα ...


....Αλλοτινές μου εποχές...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
G.Bratsos (Γιώργος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 205 1.3 Rallye, 205 1.9 GTi

Ένταξη: 10 Απρ 2015
Δημοσιεύσεις: 47
Τόπος: Τρίπολη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 20 Ιούν 2019, 08:13:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χάρηκα κι εγώ που σε γνώρισα Γιώργο (το έγραψα στο νήμα των 205). Όποτε ξαναβρεθείς ηπειρωτική Ελλάδα ρίξε σύρμα!

Ο χρόνος θα έρθει το πήγες πολύ ωραία!

Εμείς ήμασταν στην πίστα για να δοκιμάσουμε κάποιες αλλαγές που κάναμε στη τροφοδοσία καυσίμου αλλά και να τελειώσουμε τα σχεδόν τελειωμένα ελαστικά μας.

Με το αυτοκίνητο και αυτά τα τεχνικά χαρακτηριστικά έχω καταφέρει 1:11'5 το καλύτερο και σε ρυθμό κινούμαι στο 1:11'5 - 1:12. Πιστεύω μπορώ να ρίξω μισό δευτερόλεπτο.

Πήραμε το feedback και ετοιμαζόμαστε για Δημητσάνα να δούμε ποιος θα ανέβει από την ομάδα εγώ ή η Κατερίνα :D

Διαβάστε περισσότερα εδώ: https://rallydiaries.eu/7o-httc-open-track-day-2019

Μέγαρα πάλι από Σεπτέμβρη...


RallyDiaries - Peugeot 205 GTi rallycar, by Bratsos Team
Website: https://rallydiaries.eu
FB: https://fb.com/rallydiaries
Instagram: https://instagram.com/rally_diaries
YouTube: https://youtube.com/rallydiaries
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
geo106xs (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 106 s16 (2000)

Ένταξη: 26 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 1139

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 22 Ιούν 2019, 20:53:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Βρεεεε ο χρονος θα ερθει, το αυτοκινητο ειναι πολυ δυναμικο! Το θεμα ειναι μην ειμαι κουλαδι και παλευω τσαμπα Laughing Laughing Laughing
Τον Σεπτεμβρη θα κανω την επανοδο μου! Με την πρωτη ευκαιρια, θα ειδοποιησω παραυτα! Cool


....Αλλοτινές μου εποχές...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
geo106xs (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 106 s16 (2000)

Ένταξη: 26 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 1139

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 02 Νοέ 2019, 19:20:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σαββατο 9 Νοεμβριου εχει open track day... θα ερθει καποιο αλλο παιδακι να παιξουμε με τα αυτοκινητακια μας; Laughing Cool


....Αλλοτινές μου εποχές...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
akis1976 (akis1976)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 RC

Ένταξη: 27 Απρ 2012
Δημοσιεύσεις: 456
Τόπος: Πειραιας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 03 Νοέ 2019, 12:16:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

geo106xs έγραψε:
Σαββατο 9 Νοεμβριου εχει open track day... θα ερθει καποιο αλλο παιδακι να παιξουμε με τα αυτοκινητακια μας; Laughing Cool

Θα ερχόμουνα αλλα οταν ειδα οτι ζητάνε 120 άλλαξα πλευρό!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
geo106xs (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 106 s16 (2000)

Ένταξη: 26 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 1139

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 03 Νοέ 2019, 13:10:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ποσααα; Shocked Ααασε καλυτερα! Εχω και τη μεταφορα του αυτοκινητου, θα μου βγει ο κουκος αηδονι! Απο ανοιξη παλι σε καποιο td του httc... να δοκιμασω και τα rc5+


....Αλλοτινές μου εποχές...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Nik_psa (Νικόλας)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


ZX 16v-ΑΧ GTi-XANTIA TURBO ACTIVA-PONY

Ένταξη: 09 Οκτ 2009
Δημοσιεύσεις: 344
Τόπος: Άνω Μοχανάσιανα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 03 Νοέ 2019, 13:53:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Kι εγώ το είδα.. Προσωπικά λέω να μπω 1-2 φορές την μέρα που θα πάω άρα μόνο σε td..


www.drakonakis.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 08 Νοέ 2019, 09:04:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

απο ότι φαίνεται πάει το σύστημα με κάρτες...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
geo106xs (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 106 s16 (2000)

Ένταξη: 26 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 1139

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 08 Νοέ 2019, 09:34:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγω π.χ που ερχομαι απο επαρχια, το επιπλεον κοστος ειναι σχεδον ενα εισιτηριο για μενα ή ας πουμε τα καυσιμα μου, σε συγκριση με 4 σεσσιον στο httc (με τις καρτες). Δε σωζομαι απο 50 και 60 ευρω αλλα γιατι τοσο ακριβα; Confused


....Αλλοτινές μου εποχές...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 08 Νοέ 2019, 09:52:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

exei na plirosei enfia kai teli gia elikoptero. apo genari tha ksanaftininei
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
G.Bratsos (Γιώργος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 205 1.3 Rallye, 205 1.9 GTi

Ένταξη: 10 Απρ 2015
Δημοσιεύσεις: 47
Τόπος: Τρίπολη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 08 Νοέ 2019, 23:01:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τραγικό αυτό με τα 120 καθώς σκεφτόμασταν και εμείς να φέρουμε το 205 για την τελευταία του της χρονιάς... Sad


RallyDiaries - Peugeot 205 GTi rallycar, by Bratsos Team
Website: https://rallydiaries.eu
FB: https://fb.com/rallydiaries
Instagram: https://instagram.com/rally_diaries
YouTube: https://youtube.com/rallydiaries
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
m_power_lunatic (john)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


PEUGEOT 106 1.3 RALLYE..the REAL Rallye!

Ένταξη: 10 Νοέ 2009
Δημοσιεύσεις: 307
Τόπος: ATHENS

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 09 Νοέ 2019, 11:15:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έχει συμμετοχές σήμερα;Είναι κανείς εκεί?Με 120 ευρώ είναι τραγικό.


INSANE IN THE ///MIDBRAIN...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
'Andy'-lag (ΑΝΔΡΕΑΣ)
Moderator
Επίσημο Μέλος

207 RALLYE

Ένταξη: 06 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 1643
Τόπος: Μαζί με τοn ΜΕΜsound στην Endo land...........

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 09 Νοέ 2019, 19:10:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μιας και δεν κρατήθηκα πια, τους έστειλα ένα μήνυμα όταν ανακοίνωσαν το τελαυταίο track day, έτσι για να τους κράξω λίγο με το γάντι...

Η απάντηση τους κατά λέξη, όταν τους είπα οτι παλαιότερα διοργανώνονταν track days με το μισό ακριβώς κόστος, ήταν η εξής:

''To παράβολο συμμετοχής εξαρτάται από τον διοργανωτή της εκδήλωσης. Σε αυτή την περίπτωση το track day διοργανώνεται από το Αυτοκινητοδρόμιο Μεγάρων. Εμείς κρίνουμε πως το παράβολο για μια ολόκληρη μέρα οδήγησης, χωρίς περιορισμό χρόνου, είναι το ενδεδειγμένο."

Τι να του πεις μετά...?


I'd rather lose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me.
Your car is your story, So don't let anyone else write the book.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 74, 75, 76, 77  Επόμενη
Σελίδα 75 από 77

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2842s (PHP: 69% - SQL: 31%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on