PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

"Μέγαρα": Eμπειριες απο επισκέψεις στην πιστα!
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4 ... 75, 76, 77  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 08 Ιούν 2006, 15:12:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
το αλλο στο ειπα?
η ταβερνα ηταν κλειστη και γυρισαμε σπιτια μας...ξενερα.!)

είσαι @@άρας...
Είμασταν στην Λέσχη μέχρι της 12++
Έπρεπε να περάσεις μια βόλτα...

volvos έγραψε:
αν μπορεσω να ερθω το βραδυ(δυσκολο ομως Crying or Very sad ) θα το αναλυσουμε.
εχω και ενα βιντεο του λεφ απο μεσα...αλλα οδηγει σα κυρια εκει.
μετα λυσαξε... Laughing (πλακα κανω λευτερη-αλλωστε και παλι lada rider θα εισαι ειναι εκ γενετης το κακο σε μερικους απο εμας!)

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 08 Ιούν 2006, 15:23:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ευτυχως που γυρισα σπιτι νωρις γιατι ειχε σκασει μεγαλη πιπα και δεν μου ειχαν πει τιποτα Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 10 Ιούν 2006, 19:43:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γενικα νομιζω οτι υπερβαλετε και ο Παναγιωτης ειναι αυστηρος με τον εαυτο του.Ενα βασικο λαθος εκανε που εμπαινε με πολλα γκαζια στην 9 και μολις το διορθωσε κατεβασε για πλακα δυο δευτερολεπτα, απο το 19 στο 17.Χρονος αξιοπρεπεστατος (για να μην πω γαματος και καβαλησει και με πριζει Laughing )για δευτερη φορα στην πιστα.
Θα δεις παναγιωτη οτι την επομενη φορα που θα πας,θα κατεβασεις κι αλλο τον χρονο σου χωρις να κανεις αλλες μετατροπες στο ηδη πολυ καλα στημενο αυτοκινητο σου γιατι θα ξερεις ηδη τα πατηματα που χρειαζονται για το 17 και ετσι δουλευοντας πανω σε αυτα θα κατεβει αυτοματα ο χρονος.
Τελικα το σκουμπι δεν περασε! Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 04 Ιούλ 2006, 19:37:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ρε παιδια ποσο γυριζει ενα 206 μαμα 1.6 ΜΕ ΤΑ ΚΟΝΤΙΝΕΝΤΑΛ στα μεγαρα???
εγω ηξερα καπου στο 1.20 βια αν εισαι οδηγαρα 1.19.5
και διαβασα καπου ενα τυπα που ελεγε οτι το 05 γυριζε με 206 gti στο 1.18χαμηλα Shocked Shocked Shocked Shocked με μαμα 1.6 και τα κοντι πανω παρακαλωωωωωωωωωωωωω

και ερωτω τις πταιει?

εχω αυτο
http://library.techlink.gr/4t/article.asp?mag=1&issue=332&article=9546

οπου ο αμερικανος κανει 1.18.4 αλλα το αμαξι ηταν προετοιμασμενο απο τη λαιον............. δε φοραγε κοντινεταλ αλλα μπριτζεστοουν...... και εμεις δε ξερουμε τη πιστα σα τον αμερικανο.
αρα?
κατι δε κολαει!!

υ.γ . εφαγα δε τετοιο κολλημα που ουτε καν ειδα αυτο που ειχε γραψει πριν το 206!!!

-------------------------------------------------------------------------------------
1ος-05 με ibiza 2001 TOP GUN
βελτιωση 1ου σταδιου, εξατμιση απο μπρος μεχρι πισω
στοκ φρενα μπροστα
πισω αξονας GOLF 2 με στοκ τακακια
λαστιχα 205-40-17 BRIGSESTONE S-03

σταθερος χρονος μετρημενος με ρολοι χειρος χαμηλα 1,18
και best lap μετα απο πολυ κοπο 1,17,2...

206 1.6 GTI στοκ μορφη την ιδια μερα με ιδιες συνθηκες μετρησης με τον ιδιο οδηγο σταθερα χαμηλα 1,18

-------------------------------------------------------------------------------------

υ.γ.2. μηπως ειναι ολα αυτα οφ τοπικ και πρεπει να τα παμε αλλου?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 05 Ιούλ 2006, 14:05:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρε 'συ παναγιώτη, ξεκολλα με το τι κάνει ο καθε ενας και πόσο γυρίζει και τι φοράει το αμάξι του. Άδικος κόπος. Και εγώ αυτό έκανα στην αρχή αλλά είνια μέγιστο λάθος. Την πρώτη φορά που μπήκα μέγαρα έκανα 1.21 και τώρα όποτε ξαναμπώ είμαι ΣΙΓΟΥΡΟΣ ότι κάνω 1.20 χαμηλά. Γιατί έχω βελτιώσει την οδήγησή μου. Πρέπει να κάνεις τα πάντα για να βελτιώσεις την οδήγησή σου και μετα για να φτιάξεις το αμάξι. Όταν θα πηγαίνεις τέζα και θα κάνεις 1.17 και το αμάξι δεν θα σε καλύπτει. Γιατί το αμάξι σου κάνει 1.17 να μην σου πω 1.16.... Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 05 Ιούλ 2006, 14:14:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Νικο πλεον μετα απο τις οδηγιες τη τελευταια φορα εχω διορθωθει καπως Laughing ...

το αμαξι με σωστα ημισλικ λογικες θερμοκρασιες ατμοσφαιρας και 2 καλυτερα λαστιχα απο τα τελειωμενα χανκοοκ μου ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ 1.16+
ακομα και με εμενα στο τιμονι.
αλλιως θα παω να το πεταξω Laughing Laughing

το θεμα νικο ειναι οτι δε μπορω να καταλαβω πως γινεται μεσα σε ενα χρονο να αλλαζει τοσο πολυ η μορφη της πιστας που να πεφτει 1.5δευτερο ο γυρος ετσι απλα.

επισης 1.21 εκανες με τη πιστα λουτσα...αρα σε στεγνο εισαι 1.18 χαλαροτατα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 05 Ιούλ 2006, 15:54:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λοιπόν: το 1μιση δευτερόλεπτο στην πίστα μπορεί να αλλάξει για πλάκα. Έν ακερμπ να φτιαχτεί, λίγο να ανοίξει μια στροφή, πολύ μπορεί να αλλάξουν οι χρόνοι..
Επίσης 1.21 έκανα την πρώτη φορά που μπήκα μέγαρα, με το αμάξι να έχει κάνει λιγότερα από 300 χλμ στα χέρια μου... Τότε στο τρακντει που ήταν χάλια η πίστα έκανα 1.22 μισο περίπου...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 24 Αύγ 2006, 07:56:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

για πεστε????????????
ποτε θα λιωσω τα primacy μου 6ετιας με 4χιλιοστα πελμα??????
εχουν και τασια ξαρα πανω παρακαλωωωωω.

στο 106κλαμπ διαβασα για το σαββατο(δε μπορω) και για 2 σεπτεμβρη που θα ειναι καλη περιπτωση για το gtcc οσοι θελουν.
το θεμα ειναι οτι το training day για το gtcc δε πρεπει να γινει με τη πιστα στη μορφη που θα εχει στον αγωνα??????????
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 24 Αύγ 2006, 10:12:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

2 Σεπτέμβρη ΔΕΝ θα πας Μεγαρα καθώς θα ανέβεις την Κυριακή Λαμία για να υποστηρίξεις την προσπάθεια του αγαπητού φίλου σου Beep-Beep!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 24 Αύγ 2006, 10:15:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

den απεχεις??????????
Τελικά πότε θα πάμε?

Tο θέμα της αποχής συνεχίστε το εδώ παρακαλώ:
http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?p=169971#169971

Εκ της MOD Team
MEMsound
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 24 Αύγ 2006, 12:05:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:


....τελικα ποτε θα παμε?


όντως,πότε θα πάμε??
Δεν πρέπει να κάνουμε μια προπονησούλα ενόψει GTCC??
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Tomakos (Γεράσιμος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.6 16V

Ένταξη: 05 Ιούλ 2005
Δημοσιεύσεις: 510

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 24 Αύγ 2006, 14:29:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τελικά το gtcc πότε είναι??οεο???
Στο site του έχει δύο ημερομηνίες...Η μία λεέι ότι είναι 10/09 και η άλλη 23-24/09!!
Ποιά από τις δύο ισχύει? Rolling eyes



The italian job.......!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 24 Αύγ 2006, 14:35:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

23 και 24 Σεπτεμβρίου.. Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Tomakos (Γεράσιμος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.6 16V

Ένταξη: 05 Ιούλ 2005
Δημοσιεύσεις: 510

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 24 Αύγ 2006, 14:38:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

vinman έγραψε:
23 και 24 Σεπτεμβρίου.. Wink


Ευχαριστώ πολύ κύριε Μάνο.... Wink



The italian job.......!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 24 Αύγ 2006, 16:02:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Tomakos έγραψε:
vinman έγραψε:
23 και 24 Σεπτεμβρίου.. Wink


Ευχαριστώ πολύ κύριε Μάνο.... Wink


Πάντα στη διάθεση σας κύριε Γεράσιμε.. Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 29 Αύγ 2006, 10:45:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΣΑΒΒΑΤΟ εχει το 106 κλαμπ μεγαρα συναντηση...
ψηνεται κανεις?>?????????
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
COOL ALEXIS (Aleki)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

C3 Cowmooflage

Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 2776
Τόπος: Fathercare

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 29 Αύγ 2006, 10:52:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το ΣΚ έχει ο Νικολάκης ραντεβού με τα χώματα της Φθοιώτιδας οπότε δεν παίζει Exclamation


Θέλω ένα και ένα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 29 Αύγ 2006, 10:56:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

χαιρω πολυ το ειπαμε πιο πανω...
εγω δεν μπορω να φυγω απο αθηνα.
πρεπει κυριακη να ειμαι εδω το πρωι Mad Mad Evil Evil Mad Evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 29 Αύγ 2006, 11:21:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

και τι έγινε που έχει το 106sportclub συνάντηση στα Μέγαρα?
εσύ τι έχεις να κάνει Κυριακή πρωί ρε???

Εμείς (Αλέξης/Λευτέρης/Μάνθος/Σταυρος/Σπύρος και δεν ξέρω αν θα έρθει κανείς ακόμα) θα είμαστε Λαμία από Σάββατο απόγευμα για τον Νίκο. Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 29 Αύγ 2006, 13:18:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
Εμείς (Αλέξης/Λευτέρης/Μάνθος/Σταυρος/Σπύρος και δεν ξέρω αν θα έρθει κανείς ακόμα) θα είμαστε Λαμία από Σάββατο απόγευμα για τον Νίκο. Wink


Love Love Love Love Love Thank you boys!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4 ... 75, 76, 77  Επόμενη
Σελίδα 3 από 77

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1633s (PHP: 67% - SQL: 33%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on