PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

"Άλλες πίστες": Εμπειρίες από "off-the record" επισκέψεις
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 25 Μάϊ 2004, 22:47:25    Θέμα δημοσίευσης: "Άλλες πίστες": Εμπειρίες από "off-the record Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

FRAPEOLE έγραψε:
......Και κατι ψιλο ασχετο με της Σερρες,πριν κανα μηνα πηγαμε στο Αιγινιο ενα S3-265hp,RS4 Very happy Very happy , και το αγαπημενο μου S2000 το οποιο το εκανα βολτα[πριν της 9000 δεν αλλαξα] και εχυσ@..

Το RS4 στο τελος της ευθειας εγραφε 205χλμ. απο σταση Rolling eyes Twisted evil


Και ποσο γυρναγαν στο Αιγινιο τα δυο τερατακια Question


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
FRAPEOLE (ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ)
Μέλος
Μέλος


S2000/206 1,6 16V XS

Ένταξη: 19 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 118
Τόπος: Θεσ/νικη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 26 Μάϊ 2004, 00:55:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το χοντα γυρισε 1.57

RS4 1.54

S3 καλυτερα να μην σου πω γιατι ο ανθρωπος δεν ηταν και αυτο που λεμε κα*λοτιμωνος,[2.02] Το ιδιο ισχυει σε καλυτερο βαθμο και για το παλικαρι με το S2000.

O 50αρης με το RS4 δε κολωνει και ειπε την επομενη φορα θα γυρισει κατω απο 1.50[2 γυρους την εκανε την πιστα]

ιδωμεν..


ROTAX 125-και τα μυαλα.......................
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 27 Μάϊ 2004, 01:26:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπα...Κατω απο 1:50 πολυ δυσκολο το κοβω.Ο Γκαλφας μπορει να το κατεβασει ποιο κατω αλλα και στο 1:51 που το ειχε κανει το αμαξι φοραγε σλικ και κορωνοπηνιο και εγκεφαλους και αναρτηση νταμαρι και και και..Και 106 που βολευετε τελεια εκει μεσα Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 27 Μάϊ 2004, 09:25:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τη Δευτέρα θα πάει μεγάλη παρέα από Κοζάνη στο Αγίνιο. Αν πάρουμε και καμια θράκα μπορεί να πάω και γω, αφού για χρόνο δε μου καίγεται, εξατμιση φοράω τη μανίσια και δεν έβαλα τη σκούπα ενόψει καλοκαιριου...

με λίγα λόγια το αμαξι είναι οτ' μοτ΄


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 27 Μάϊ 2004, 14:06:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

glf έγραψε:
Τη Δευτέρα θα πάει μεγάλη παρέα από Κοζάνη στο Αγίνιο. Αν πάρουμε και καμια θράκα μπορεί να πάω και γω, αφού για χρόνο δε μου καίγεται, εξατμιση φοράω τη μανίσια και δεν έβαλα τη σκούπα ενόψει καλοκαιριου...

με λίγα λόγια το αμαξι είναι οτ' μοτ΄


Λες να παμε Question Ψησταρια και κοψιδια Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 27 Μάϊ 2004, 20:52:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

λες να τ'οργανώσουμε στα σοβαρά ?


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
FRAPEOLE (ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ)
Μέλος
Μέλος


S2000/206 1,6 16V XS

Ένταξη: 19 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 118
Τόπος: Θεσ/νικη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 27 Μάϊ 2004, 23:28:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σαφεστατα........


ROTAX 125-και τα μυαλα.......................
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 30 Μάϊ 2004, 19:41:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

glf έγραψε:
λες να τ'οργανώσουμε στα σοβαρά ?


Παμε αν εχει καλο καιρο ριξε τηλεφωνο.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 25 Απρ 2005, 01:18:51    Θέμα δημοσίευσης: 206 σε πίστα για καρτ Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν είχα τί να κάνω σήμερα και είπα να εμπλουτίσουμε την συλλογή μας με βιντεάκια για 206 Cool

Υλικά για την συνταγή:

Ένα 206 ψόφιο με 90 άλογα
Ένα μπλοκέ διαφορικό
Μία πίστα για καρτ
Πολλή τρέλα Crazy

Εκτέλεση:

Παίρνουμε το 206, το βάζουμε στην πίστα για 5 λεπτά και βγάζουμε γούστα Cool

Αποτέλεσμα? Να το! (~7,1 Mb)

Ζητώ συγνώμη για την χαμηλή ποιότητα του βίντεο αλλά έγινε λάθος στον "χειριστή" της κάμερας Evil

Σημασία έχει ότι το δοκιμαστικό βγήκε μια χαρά, έπονται περισσότερα! Surprised Very happy

Σχόλια, κράξιμο, ερωτήσεις...? Sad

Ζήση, πώς το είχες πει? "Η μαμά ανάρτηση μετράει?" Thumb right



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
-=N4X=- (ΑL-X)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Corsa OPC ύποπτο ΦΠΕ+cooler!

Ένταξη: 10 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 462
Τόπος: Λάρισα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 25 Απρ 2005, 13:51:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pote 8a pame mia mera mazi?
Ego to exo balei mesa...esi to exeis balei mesa opote na pame kamia mera together na mal****.

Sorry gia ta english alla sas grafo apo tin Malta opou eimai gia diakopes!!!
Exei k kati alles glosses alla den nomizo na sas arese na sas egrafa kati tetoio ---> 据嘎的非故入夜古俄卡苏!!!!!!



Powered by
CAR RACING TEAM
&
Autospeed
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 25 Απρ 2005, 13:56:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

να τα βαλετε να χρονομετρησετε να δουμε ποσα απιδια πιανει ο σακος... (του μπλοκε εννοω) Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 25 Απρ 2005, 16:16:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν και σήμερα έχω τρελή δουλεία βρήκα λίγο καιρό και είδα το βιντεάκι σου.

Μια χαρά σε βρήσκω τρελοκομείο...

Ομορφιές....

Να σου επισημάνω κάτι που πρόσεξα και που αν το βελτιώσεις θα κερδίσεις μερικά δεκατα.

Στο αριστερό εσωτερικό πέταλο στην έξοδο αργείς πολύ στην επαναφορά.
Βέβαια έτσι όπως το πάς λογικό είναι αφού αν δεν κόψεις τόσο το τιμόνι θα βγεις στα χώματα δεξιά..... αλλά μεταξύ χωμάτων και "η μουρη να κοιτάει αριστερά στην έξοδο" υπάρχει και η ευθεία....!

Ίσως αν έμπενες λίγο πιο αργά να είχες καλύτερο turn in και με την βοήθεια του μπλοκέ να μην άνοιγε η τροχιά σου.

Έτσι θα προλάβαινες να επαναφέρεις το τιμόνι (το οποίο δεν θα είχες κόψει τόσο πολύ) και θα έβγαινες κοιτώντας ευθεία και όχι αριστερα.

Εκτός και αν αυτό το τράβηγμα προς το εσωτερικό στην έξοδο στο κάνει το μπλοκέ το οποίο δεν έχεις μάθει ακόμα (απόλυτα λογικό) και στρίβεις σαν να έστριβες με κανονικό ελεύθερο διαφορικό.

Βασικά η πίστα είναι μονότονη αφού δεν έχει παρά μόνο 1 αριστερό και 2 δεξιά κλειστα πέταλο και τις 2 διαδοχικές δεξιές στο πάνω μέρος τις οποιές στρίβεις σαν μία όπως είδα.

Να φανταστώ ότι ήσουν 1-2 συνέχεια...

Γενικά μια χαρά το βλέπω το 206 σου εκεί μέσα......

Κοίτα να λείπεις από τα Μέγαρα.... Twisted evil Twisted evil

Υ.Γ. Ο κάμεραμαν έχει πάρκισσον ή όσο εσύ γύρναγες γινόταν σεισμός (διαρκείας)....???


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 25 Απρ 2005, 18:02:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Baphomet έγραψε:
να τα βαλετε να χρονομετρησετε να δουμε ποσα απιδια πιανει ο σακος... (του μπλοκε εννοω) Wink


Πιάνει πολλά... αλλά μέχρι να το μάθω να το λειτουργώ όσο πιο καλά μπορώ, ο σάκος θα είναι τρύπιος και θα χάνει απίδια Sad

MEMsound έγραψε:
Αν και σήμερα έχω τρελή δουλεία βρήκα λίγο καιρό και είδα το βιντεάκι σου.


Ευχαριστώ για τον χρόνο που μου διέθεσες λοιπόν! Cool

MEMsound έγραψε:
Μια χαρά σε βρήσκω τρελοκομείο...

Ομορφιές....

Να σου επισημάνω κάτι που πρόσεξα και που αν το βελτιώσεις θα κερδίσεις μερικά δεκατα.

Στο αριστερό εσωτερικό πέταλο στην έξοδο αργείς πολύ στην επαναφορά.
Βέβαια έτσι όπως το πάς λογικό είναι αφού αν δεν κόψεις τόσο το τιμόνι θα βγεις στα χώματα δεξιά..... αλλά μεταξύ χωμάτων και "η μουρη να κοιτάει αριστερά στην έξοδο" υπάρχει και η ευθεία....!

Ίσως αν έμπενες λίγο πιο αργά να είχες καλύτερο turn in και με την βοήθεια του μπλοκέ να μην άνοιγε η τροχιά σου.


Προηγείται η κατηφόρα και είναι λίγο ζόρικο να μπεις πιο αργά. Αποκτάς ταχύτητα θες δεν θες, αν πλακωθείς στα φρένα, δεν κερδίζεις τίποτα.

MEMsound έγραψε:
Έτσι θα προλάβαινες να επαναφέρεις το τιμόνι (το οποίο δεν θα είχες κόψει τόσο πολύ) και θα έβγαινες κοιτώντας ευθεία και όχι αριστερα.

Εκτός και αν αυτό το τράβηγμα προς το εσωτερικό στην έξοδο στο κάνει το μπλοκέ το οποίο δεν έχεις μάθει ακόμα (απόλυτα λογικό) και στρίβεις σαν να έστριβες με κανονικό ελεύθερο διαφορικό.


Εεε... δεν είπα ότι το έμαθα ακόμα! Sad Γι αυτό και τρώει σφαλιάρα η μούρη Razz Βασικά σε κάθε στροφή, το τιμόνι ήταν γυρισμένο τέρμα Confused Δεν τα ακούς τα κακόμοιρα τα Continental!? Embarassed

MEMsound έγραψε:
Βασικά η πίστα είναι μονότονη αφού δεν έχει παρά μόνο 1 αριστερό και 2 δεξιά κλειστα πέταλο και τις 2 διαδοχικές δεξιές στο πάνω μέρος τις οποιές στρίβεις σαν μία όπως είδα.


Γι αυτό και λέω "206 σε πίστα για καρτ"! Δεν μπορούμε να τα έχουμε όλα! Η πίστα αυτή παρόλα αυτά, επεκτείνεται, όπως είναι στο τέλος του βίντεο που πλησιάζει ο κάμεραμαν τα παιδιά, προς τα πίσω τους Wink Αλλά τον σκοπό μου τον πέτυχα: Για 5 λεπτά, έβγαλα γούστα! Twisted evil

MEMsound έγραψε:
Να φανταστώ ότι ήσουν 1-2 συνέχεια...


Μην το φαντάζεσαι πλέον, θεώρησε το δεδομένο Crying or Very sad

MEMsound έγραψε:
Γενικά μια χαρά το βλέπω το 206 σου εκεί μέσα......

Κοίτα να λείπεις από τα Μέγαρα.... Twisted evil Twisted evil


Αν δεν συμπίπτει η ημερομηνία με κάτι άλλο, θα προσπαθήσω να κατέβω! Wink

MEMsound έγραψε:
Υ.Γ. Ο κάμεραμαν έχει πάρκισσον ή όσο εσύ γύρναγες γινόταν σεισμός (διαρκείας)....???


Ο κάμεραμαν, έχει εκτός από πάρκισσον, και AIDS! Razz Προσπάθησε πάντως το παληκάρι, αλλά δεν τα κατάφερε Laughing Σημασία έχει πάντως ότι πάνω κάτω, φαίνεται το αμάξι στα περισσότερα πλάνα! Laughing Θα ακολουθήσει και κανονική λήψη με τρίποδα, κάμερα με dvd, έτσι για να βγάλουμε κι άλλα γούστα Cool



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 25 Απρ 2005, 21:22:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οκ my friend.

Θα σε δουμε και live λοιπόν.

Σας φαντάζομαι εσένα και τον Kanelj να χειροφρενιάζεται σε όλη την πίστα των Μεγάρων...

Κατάσταση "άντε γειά"...

Εν αναμονή της επόμενης πιστοεπίσκεψης λοιπόν αν προηγούνται αλλά PSCluboevents.... Wink Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 25 Απρ 2005, 22:24:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στα 5 λεπτά που κράτησε το πάρτυ, 6 φορές τράβηξα χειρόφρενο και φαινεται στο τελευταίο λεπτό του βίντεο Wink

Τα χειρόφρενα τα έχω κόψει από τον Οκτώβριο, αν εξαιρέσουμε την ανάβαση του πετάλου μετά drift και χειροφρένου που ήσουν στο κάθισμα του συνοδηγού στο Καρπενήσι Razz

Οπότε, για μόνιμο χειρόφρενο, δεν παίζει. Άντε κανα 2-3 φορές, έτσι για εφφέ Laughing


Γενικά, ήθελα απλά να δείξω ότι ο κουβάς μου με τα 90 άλογα, λειτουργεί άψογα το μπλοκέ (όσο μπορεί φυσικά), κάτι που είχε αμφισβητηθεί από ένα Ούρδικο πολυμορφικό μπλε βαν που το ξεφτυλλίζει ένα κόκκινο 106 Laughing

Σε κανα 2 ωρίτσες θα υπάρξουν άλλα 2 βίντεο (από ΝΟΚΙΑ 6630 που έχουνε γίνει απο .3gp σε .avi) με καλύτερα πλάνα και λήψη μη-πάρκισσον Cool



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
kanelj (Γιαννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 1.6 8v rallye 109+ ?

Ένταξη: 27 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 2206
Τόπος: Γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 26 Απρ 2005, 06:49:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
Οκ my friend.

Θα σε δουμε και live λοιπόν.

Σας φαντάζομαι εσένα και τον Kanelj να χειροφρενιάζεται σε όλη την πίστα των Μεγάρων...

Κατάσταση "άντε γειά"...

Εν αναμονή της επόμενης πιστοεπίσκεψης λοιπόν αν προηγούνται αλλά PSCluboevents.... Wink Wink


ρε γιατι βγαζεις βρωμες?
εγω το χειροφρενο μονο για να ξεκιναω σε ανηφορες το εχω....


www.secret-rooms.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 26 Απρ 2005, 06:56:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και τα 2 μή πάρκισσον βίντεο που σας υποσχέθηκα Twisted evil

1 και 2

Twisted evil



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
ultra-one (Χάρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 GTi 2004 Blue Recife :)

Ένταξη: 13 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1792
Τόπος: Αθήνα Κέντρο Σταθμός Λαρίσης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 26 Απρ 2005, 13:34:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πολύ έντονη η υποστροφή όμως! Shocked

Το μπλοκέ φταίει? Question


Επιτέλους το 206 μου άρχισε να γίνεται αυτοκίνητο Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
nido (Νίκος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 2.0 RC (2005)

Ένταξη: 10 Δεκ 2004
Δημοσιεύσεις: 662

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 26 Απρ 2005, 14:38:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το COOPER-S με τον Πανουργιά (ή τον Τσάδαρη?) το είδατε στα Μέγαρα το περασμένο ΣΚ στα Αριστεία των 4Τ? Εκεί κι αν χρειαζόταν μπλοκέ... Έδιωχνε ουρά στα φρένα στην στροφή μπροστά από την εξέδρα (Κ2?), ανάποδο, γκάζι, και δώστου να καπνίζει ο εμπρός εσωτερικός τροχός!! Του Steve έχω την εντύπωση ότι τις έχει κόψει αυτές τις κακές συνήθειες!
Wink


Έχει επεξεργασθεί από τον/την nido στις Τρι 26 Απρ 2005, 15:05:06, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 26 Απρ 2005, 15:04:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ultra-one έγραψε:
Πολύ έντονη η υποστροφή όμως! Shocked

Το μπλοκέ φταίει? Question


Όχι δεν φταίει το μπλοκέ αλλά το ότι ο Steve Μπαίνει χωρίς γκάζι.

Για να μην συμβεί αυτό και να λειτουργήσει το μπλοκέ πρέπει να έχει φρενάρει λίγο περισσότερο για να μπει με γκάζι ώστε να δουλέψει το μπλοκέ.

Έτσι θα έχει ελεγχόμενη έξοδο με ισχύ και όχι υποστροφή.

Άρα θα μπορεί να επιταχύνει πιο νωρίς και δεν θα χρειάζεται να υπερδιορθώνει στην έξοδο.

Θέλει εξάσκηση ακόμα ο Σταύρος με το μπλοκέ.

nido έγραψε:
....και δώστου να καπνίζει ο εμπρός εσωτερικός τροχός!! Του Steve έχω την εντύπωση ότι τις έχει κόψει αυτές τις κακές συνήθειες!


Ναι δεν έχει χαζοσπιναρίσματα (απόλυτα λογικό αφού αυτό κανει το μπλοκέ) αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι το εκμεταλλευται στο 100%...


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,3225s (PHP: 91% - SQL: 9%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on