PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Πίστα Μεγάρων: Ιδανικές γραμμές, tips, ασφάλεια.
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 03 Ιούν 2011, 19:48:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

χαχαχαχαχαχαχαααχαχα

ποστ ιουνιου


χαχαχαχαχαχαχαχα


αρε πο**τη* επρεπε να σε ηχογραφουσα οταν εκραζες μεγαρα εξω απο λεσχι πριν καναδυο χρονια
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kostas207rc (kostakis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 RC 1.6T

Ένταξη: 02 Ιούλ 2008
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα-Καρδίτσα...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 03 Ιούν 2011, 19:50:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ρε δεν αντιλέγω ότι είναι καλή φάση...αλλά θεωρώ ότι θέλει χρήμα λίγο η πολύ θέλει...και στην φάση που είμαι εγώ τώρα δεν είμαι για τέτοια έξοδα...



Sex,πούδρα,πτυσσόμενο κρεβάτι και χρησιμοποιημένες πετσέτες για λίγες μέρες μόνο 15e
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 03 Ιούν 2011, 19:56:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
χαχαχαχαχαχαχαααχαχα

ποστ ιουνιου


χαχαχαχαχαχαχαχα


αρε πο**τη* επρεπε να σε ηχογραφουσα οταν εκραζες μεγαρα εξω απο λεσχι πριν καναδυο χρονια


+APEIRO!!!!!!!!!!!

αρε φουστη Κωστη...

αργείς... (λαγκαρεις μαλλον χαχαχαχα) αλλα στο τελος τα πιανεις...
θα το κανονησουμε να (σε) πάμε...

να κουτουλας το κεφαλι σου μετα...

ιδιως τωρα που το αμαξακι σου θα μπορει να κινηθει αξιοπρεπώς (αναρτηση/μπλοκε) θα βρουμε και κανα λαστιχακι για τον χαβαλε... και εισαι κομπλε για ταπρωτα βηματα...

φυσικα και εχει ενα Χ κοστος...
το οποίο δε συγκρίνεται ομως επ ουδενί με μια εστω και μικρη "εβγα" στο οποιο βουνο (οπου αναγκάζεσαι για να μην την κάνεις να πηγαίνεις καμποσα "κλικ" κάτω)...
απλά το κοστος επισκεψης σε πιστα "το βλέπεις μπροστα σου πριν πας" (και το σκεφτεσαι) ενώ το κοστος της εβγας στο βουνο θεωρείς οτι δεν θα σου κάτσει και λανθασμενα το αγνοείς (οχι εσυ - γενικα μιλάω) - κι αν δεν το αγνοείς (και δε σου περισσευουν) αναγκαστικα πας φυλαγμενα (αλλος περισσότερο αλλος λιγοτερο)


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
kostas207rc (kostakis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 RC 1.6T

Ένταξη: 02 Ιούλ 2008
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα-Καρδίτσα...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 03 Ιούν 2011, 20:02:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καταρχάς το αμάξι είναι πανέτοιμο (μόνο φρένα λείπουνε,μικρή λεπτομέρεια) για να γράψει 1.10(όχι με μενα οδηγό φυσικά Laughing )
και μετά να ψάχνονται οι 206κηδες Laughing !!! οποτε το αξιοπρεπώς το προσπερνάω Κ.Mem....
Έλα να ανάψουν λίγο τα αίματα χαχαχαχα Cool



Sex,πούδρα,πτυσσόμενο κρεβάτι και χρησιμοποιημένες πετσέτες για λίγες μέρες μόνο 15e
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 03 Ιούν 2011, 20:03:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

για να γραψεις 1.10 πρεπει να κανεις 1 ολοκληρο γυρο χωρις να σηκωσει θερμοκρασιες και να σπασει

αρα πραγμα ατοπο εκτος αν αλλαξεις προγραμμα Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kostas207rc (kostakis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 RC 1.6T

Ένταξη: 02 Ιούλ 2008
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα-Καρδίτσα...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 03 Ιούν 2011, 20:05:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
για να γραψεις 1.10 πρεπει να κανεις 1 ολοκληρο γυρο χωρις να σηκωσει θερμοκρασιες και να σπασει

αρα πραγμα ατοπο εκτος αν αλλαξεις προγραμμα Laughing


Θα βάλω overload !!! Shocked Shocked Shocked



Sex,πούδρα,πτυσσόμενο κρεβάτι και χρησιμοποιημένες πετσέτες για λίγες μέρες μόνο 15e
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 03 Ιούν 2011, 20:07:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ποσο θες να γραψει?
1:10 ?
χαχαχαχαχαχαχαχα
ναι οκ...
τα δευτορεπτα...ΔΕΝ ειναι στραγαλια...

δε παν να βαλεις και 2-3 προγραμματα ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ
χαχαχαχαχα


αλλα θεωρω το 13 ειναι εφικτό... Wink Wink (με εστω καλα τακακια και σεμι στο δικο σου αμαξι οπως ειναι τωρα)


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
kostas207rc (kostakis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 RC 1.6T

Ένταξη: 02 Ιούλ 2008
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα-Καρδίτσα...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 03 Ιούν 2011, 20:11:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μάνθο 1.13 εφόσον εξοικιωθώ με την όλη φάση
μην ξεχνάς ότι την διαδρομή την έχω δει μόνο από youtube Exclamation



Sex,πούδρα,πτυσσόμενο κρεβάτι και χρησιμοποιημένες πετσέτες για λίγες μέρες μόνο 15e
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikolas206gti (Nikos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 16V Gti (2005) Kitcar

Ένταξη: 10 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 1974
Τόπος: Πύργος-Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 03 Ιούν 2011, 20:13:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kostas207rc έγραψε:
volvos έγραψε:
για να γραψεις 1.10 πρεπει να κανεις 1 ολοκληρο γυρο χωρις να σηκωσει θερμοκρασιες και να σπασει

αρα πραγμα ατοπο εκτος αν αλλαξεις προγραμμα Laughing


Θα βάλω overload !!! Shocked Shocked Shocked


Και εσυ overload ???? Πως δεν εχουμε γνωριστει ??? Laughing Laughing Laughing Laughing


Κυνηγώντας τα Saxoralla με Φ.Π.Ε. (Όχι Φλάτζα. Πρόγραμμα. Εκκεντροφόροι) - E-tuners !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 03 Ιούν 2011, 20:16:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

οχι απο εσενα ρε παπαρα με 0 εμπιειρια εκει μεσα...
το πιο πιθανο αν πάς να κάνεις τετοια προσπαθεια ειναι να βρεθεις με αγκαλια υπαρχιε παρακείμενο δεξια αριστερα...

εννοω με καποιον που ξερει την πίστα αλλα ΚΑΙ να οδηγει ( = να ξερει πως συμπεριφερεται) ενα 207 με αυτην την ροπη/ισχυ...

εσυ στην αρχη καλό θα ειναι να μην πιεσεις πουθενα και να δεις τον χωρο, τις γραμμες κλπ κλπ ΑΡΓΑ...
το αν στην αρχη θα γυρνας στο 1:20 ειναι παντελώς αδιαφορο... Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
kostas207rc (kostakis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 RC 1.6T

Ένταξη: 02 Ιούλ 2008
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα-Καρδίτσα...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 03 Ιούν 2011, 20:19:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Συμφωνώ πότε είπαμε θα μου κάνεις δώρα εκείνα τα λάστιχακια???
semi τα είπαμε????χαχαχαχα Laughing



Sex,πούδρα,πτυσσόμενο κρεβάτι και χρησιμοποιημένες πετσέτες για λίγες μέρες μόνο 15e
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 03 Ιούν 2011, 20:27:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

13 xaxaxaxaxaxaxa εχετε καιρο να πατε μεγαρα και εχετε ξεχασει πως ειναι....
χαχαχαχαχαχαχαχ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 04 Ιούν 2011, 00:25:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μην υποτιμας τα 207

(παρα το γεγονός οτι σε μαμα μορφη ιδιως τα 150αρια ειναι σπαζαρχιδικα οταν θες να πας γρηγορα - οχι απλα σβελτα... - και εχοντας δει στριφτερο 207 με στριφτερο οδηγό... και αφηνοντας στην ακρη τον παργοντα κοστος...) θεωρω οτι ενα 207 με
μια σωστη αναρτηση
+ μπλοκε
+ ζαντολαστιχα της προκοπης (οχι πολιτικα εννοειται)
+ ενα αξιολογο φρενο
(=οτι δηλαδη εχουμε κανει στα δικα μας 206 πχ)
και με ενα μοτερ επιπεδου σωστου ΡΨ ΦΠΕ+κουλερ (για να μην βραζει στο 2ο γυρο...) δεν ειναι καθολου "αμελητεα ποσοτητα"... Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 04 Ιούν 2011, 09:20:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εντάξει ρε Μάνθο, χαίρω πολύ... Το αντίστοιχο σε 206, τότε, είναι του Τάσου ας πούμε. (Ok, εκτός του ελαφρώματος)

Σκοπός είναι να μπείς "όπως είσαι". Μόνο με semi, εννοείται, καθώς φυσικά και κουμπί απενεργοποίησης του esp.


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
kostas207rc (kostakis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 RC 1.6T

Ένταξη: 02 Ιούλ 2008
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα-Καρδίτσα...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 04 Ιούν 2011, 09:57:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sinanai έγραψε:
Εντάξει ρε Μάνθο, χαίρω πολύ... Το αντίστοιχο σε 206, τότε, είναι του Τάσου ας πούμε. (Ok, εκτός του ελαφρώματος)

Σκοπός είναι να μπείς "όπως είσαι". Μόνο με semi, εννοείται, καθώς φυσικά και κουμπί απενεργοποίησης του esp.

Γτ αν μπεις και είσαι βελτιωμένος ποια η διαφορα?
Βελτιωμενο δεν το οδηγάω και κάθε μέρα ταξίδια/βόλτα/δουλειά?



Sex,πούδρα,πτυσσόμενο κρεβάτι και χρησιμοποιημένες πετσέτες για λίγες μέρες μόνο 15e
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 04 Ιούν 2011, 09:59:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν εννοώ συνονόματε να πας να ξηλώσεις ό,τι έχεις, για να μπεις. Εννοώ ότι το θεωρώ λάθος να περιμένεις να βάλεις ό,τι έχεις βάλει - όχι εσύ, συγκεκριμένα, αλλά γενικά, κάποιος που το έχει κάνει τούμπανο σε όλους τους τομέις - για να μπεις. Wink


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 04 Ιούν 2011, 09:59:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sinanai έγραψε:
Εντάξει ρε Μάνθο, χαίρω πολύ... Το αντίστοιχο σε 206, τότε, είναι του Τάσου ας πούμε. (Ok, εκτός του ελαφρώματος)

Σκοπός είναι να μπείς "όπως είσαι". Μόνο με semi, εννοείται, καθώς φυσικά και κουμπί απενεργοποίησης του esp.
τι χαιρω πολυ ρε
τοση ωρα για το αμαξι του Κωστη (ή σαν του Κωστη) δε μιλάμε ή καταλαβα λάθος? Confused Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την MEMsound στις Σαβ 04 Ιούν 2011, 10:04:06, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
kostas207rc (kostakis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 RC 1.6T

Ένταξη: 02 Ιούλ 2008
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα-Καρδίτσα...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 04 Ιούν 2011, 10:03:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sinanai έγραψε:
Δεν εννοώ συνονόματε να πας να ξηλώσεις ό,τι έχεις, για να μπεις. Εννοώ ότι το θεωρώ λάθος να περιμένεις να βάλεις ό,τι έχεις βάλει - όχι εσύ, συγκεκριμένα, αλλά γενικά, κάποιος που το έχει κάνει τούμπανο σε όλους τους τομέις - για να μπεις. Wink

κωστή τα πράγματα είναι πολύ διαφορετικά με τα 206
Στα 207 με ένα σχετικά καλό κόστος τσιμπάς άλογα από παντού...
δεν μιλάω για αναρτήσεις και τέτοια γτ αυτα΄στοιχίζουν το ίδιο και στα 2 αμάξια.Για να φτάσεις πχ σε ένα 1.6αρι 206 να πάρεις 35-40 άλογα
πρέπει να δώσεις ένα σκαμό λεφτά...
Δεν πιστεύω κανείς πάντως να βελτιώνει αμάξι και ιδιαίτερα 207 για
να μπάινει πίστα.... Wink



Sex,πούδρα,πτυσσόμενο κρεβάτι και χρησιμοποιημένες πετσέτες για λίγες μέρες μόνο 15e
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 04 Ιούν 2011, 10:22:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

και 300αλογα να το φτασεις σε μια πιστα σα τα μεγαρα ειναι αχρηστα με τη σπινιαριστρα σαας Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 04 Ιούν 2011, 10:23:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sinanai έγραψε:
Δεν εννοώ συνονόματε να πας να ξηλώσεις ό,τι έχεις, για να μπεις. Εννοώ ότι το θεωρώ λάθος να περιμένεις να βάλεις ό,τι έχεις βάλει - όχι εσύ, συγκεκριμένα, αλλά γενικά, κάποιος που το έχει κάνει τούμπανο σε όλους τους τομέις - για να μπεις. Wink


ΠΡΟΦΑΝΩΣ και ειναι λάθος το παραπάνω και το χω πει πολλες φορες
πηγαιντε οπως ειστε ΜΑΜΑ - απλα με 1 2ο σετ (για να μην χαλατε αυτα που κυκλοφορειτε στο δρομο) λαστιχα (οχι απαραιτητα σεμι) για να δειτε τον χωρο...

αλλα δεν συζηταμε αυτο στην προκειμενη περιπτωση Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Επόμενη
Σελίδα 12 από 13

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,3794s (PHP: 85% - SQL: 15%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on