PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Ρυθμιζόμενη Ανάρτηση "Μέρος 1ο"
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Ivang (Βαγγέλης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 1.6 16V

Ένταξη: 15 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 230
Τόπος: Θεσ/νίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 21 Ιαν 2005, 16:14:06    Θέμα δημοσίευσης: Kit ανάρτησης ΚΟΝΙ (κίτρινα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ενδιαφέρομαι να βάλω το παρακάτω κιτ της ΚΟΝΙ.
Προοδευτικά ελατήρια + αμορτισέρ κίτρινα ρυθμιζόμενα εξωτερικά, 30-45mm μπροστά χαμήλωμα και 30mm πίσω, τιμή 590 ευρώ.
Αξίζει λόγω ομοιογένειας, θα γίνει το αυτοκίνητο πολύ σκληρό?

Question Question Question


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ultra-one (Χάρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 GTi 2004 Blue Recife :)

Ένταξη: 13 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1792
Τόπος: Αθήνα Κέντρο Σταθμός Λαρίσης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 21 Ιαν 2005, 16:45:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν τα έχω δοκιμάσει σε 206 αλλά είχα κίτρινα ΚΟΝΙ (ρυθμιζόμενα) στο 309 και το αμάξι ελάχιστα έχανε σε άνεση με τα αμορτισέρ ρυθμισμένα στο τελείως μαλακό, που και πάλι ήταν λίγο πιο σφικτό από τα μαμά αμορτισέρ. Από κει και πέρα μπορείς να κάνεις τα αμορτισέρ πέτρα ανάλογα με τις διαθέσεις σου! Twisted evil Twisted evil Twisted evil


Επιτέλους το 206 μου άρχισε να γίνεται αυτοκίνητο Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
CC-Gio (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


CC-PUG ('04)

Ένταξη: 31 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 600
Τόπος: Κέντρο-Εξάρχεια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 21 Ιαν 2005, 17:01:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οπως τα λεει ο Χαρης ειναι! Στο τελειως μαλακο εχεις την ανεση σου ακομα!.......μετα καθως ανεβαινεις γινεται και πιο κουτσουρο!

Καλη επιλογη την θεωρω!

Τι ελατηρια θα βαλεις? 590 μαζι με ελατηρια......κοπμλε??


Νομίζω πως 2 πράγματα είναι χειρότερα για μια απόφαση,η βιασύνη και η οργή...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
netblaster (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (16v) XS (2005)

Ένταξη: 14 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 1763
Τόπος: Αθήνα-Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 21 Ιαν 2005, 19:53:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγω αλλη αποψη σχετικα με τα KONI!!! Και εξηγουμαι...
Τα κιτρινα ΚΟΝΙ ειναι αρκετα σκληρα και τα περι ρυθμισης τα ακουω βερεσε!!! Τι να το κανεις αν ειναι να τα εχεις στην πιο μαλακη ρυθμιση??? Ασε που ρυθμιζονται μονο τα μπροστα εξωτερικα!!! Σκληραινεις μπροστα και πισω τι γινεται??? Οσο για τη λειτουργια τους, μετα τη δοκιμη των Bilstein, μου φαινονται καπως ξερα και εχουν και αρκετο κοπανημα!!!
Αυτη ειναι η δικη μου ταπεινη αποψη ετσι!!! Wink


Photobucket
Δεν έχει σημασία πόσο γρήγορο αυτοκίνητο έχεις, αλλά πόσο γρήγορα μπορείς να το πας!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 22 Ιαν 2005, 09:24:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν τα εχω δοκιμασει τα κιτρινα Koni.
Απλα θα σου δειξω κατι σχετικο με το Koni.
http://www.fk-automotive.de/images/gewindefahrwerksysteme.jpg
τα φτιαχνει η FK Automotive και ειναι αμορτισερ Koni κιτρινα με ρυθμιζομενα πιατελα και στενα διπλα ελατηρια FK.
Τα εχω βρει στην Ελλαδα 920ευρω.
Σχετικα μπορεις να διαβασεις εδω:
http://www.fk-automotive.de/en/artikelobergruppenanzeige.php?id=100&sid=2f7afa30574eedbcb55536c551372535


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
ultra-one (Χάρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 GTi 2004 Blue Recife :)

Ένταξη: 13 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1792
Τόπος: Αθήνα Κέντρο Σταθμός Λαρίσης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 23 Ιαν 2005, 02:22:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

netblaster έγραψε:
Εγω αλλη αποψη σχετικα με τα KONI!!! Και εξηγουμαι...
Τα κιτρινα ΚΟΝΙ ειναι αρκετα σκληρα και τα περι ρυθμισης τα ακουω βερεσε!!! Τι να το κανεις αν ειναι να τα εχεις στην πιο μαλακη ρυθμιση??? Ασε που ρυθμιζονται μονο τα μπροστα εξωτερικα!!! Σκληραινεις μπροστα και πισω τι γινεται??? Οσο για τη λειτουργια τους, μετα τη δοκιμη των Bilstein, μου φαινονται καπως ξερα και εχουν και αρκετο κοπανημα!!!
Αυτη ειναι η δικη μου ταπεινη αποψη ετσι!!! Wink


Θα διαφωνήσω!

Τουλάχιστον στον 309 δεν αυξήθηκε το κοπάνημα. Αντίθετα ο έλεγχος του αμαξώματος στις ψηλες ταχύτητες ήταν υποδειγματικός και η ανάρτηση πολύ άνετη σε ταχύτητες πέραν από τις ταχύτητες πόλης (>50-60χμ).
Πάντως εγώ για τα ΚΟΝΙ έχω να πω τα καλύτερα Cool


Επιτέλους το 206 μου άρχισε να γίνεται αυτοκίνητο Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 23 Ιαν 2005, 03:59:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Tα ειχα στο 205,πολυ καλη αναρτησ,αλλα και τρελο κοπανιμα βρε παιδι μου!Οταν ρυθμιζες στη μαλακη σκαλα τα μπροστα,αφου τα πισω δεν ρυθμιζονται,το μονο που καταφερνες ηταν να αλλαξεις προς το χειροτερο την οδικη συμπεριφορα του αυτοκινητου!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
freestyler (nickos)
Μέλος
Μέλος


peugeot 206 1.4 8v 5θ 00'

Ένταξη: 13 Ιαν 2004
Δημοσιεύσεις: 146
Τόπος: σιφνος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 23 Ιαν 2005, 04:12:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγω παντως τα φοραω εδω κ αρκετο καιρο κ εχω να πω τα καλυτερα!!!υποδειγματικη συμπεριφορα του αυτοκινητου!!!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Antonis78 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206 GT

Ένταξη: 05 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 23
Τόπος: Γαστουνη Ηλειας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 24 Ιαν 2005, 12:56:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδια εγω τα εβαλα το Σεμπτεμβρη.ΚΟΝΙ κιτρινα με ελατηρια Eibach 2,5 ποντους τα οποια τα συνιστουν με αυτα τα αμορτισερ για το μοντελο μου.
πληροφοριακα σας λεω οτι και τα πισω ρυθμιζοντε αλλα πρεπει να βγουν απο το αυτοκινητο.
εμενα παντως με 40αρι προφιλ κοπαναει καπως ακομα και στο τερμα μαλακο,βεβαια δεν εχουμε και δρομους.Ισως ομως να παιζουν διαφορες στα αμορτισερ του διλιτρου απο τα υπολοιπα δηλαδη να ειναι σκληροτερα


ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΩ ΠΑΛΑΤΙΑ ΚΑΙ ΕΥΡΩ,
ΕΣΥ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΠΛΟΥΤΗ ΕΓΩ ΕΧΩ PEUGEOT
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
Ivang (Βαγγέλης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 1.6 16V

Ένταξη: 15 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 230
Τόπος: Θεσ/νίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 24 Ιαν 2005, 16:42:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

CC-Gio έγραψε:
Οπως τα λεει ο Χαρης ειναι! Στο τελειως μαλακο εχεις την ανεση σου ακομα!.......μετα καθως ανεβαινεις γινεται και πιο κουτσουρο!

Καλη επιλογη την θεωρω!

Τι ελατηρια θα βαλεις? 590 μαζι με ελατηρια......κοπμλε??


Τα ελατήρια είναι της ΚΟΝΙ κομπλέ δηλ. είναι έτοιμο κιτ! Όντως τα μπροστά είναι ρυθμιζόμενα εξωτερικά από πάνω για τα πίσω δεν ξέρω ...



Σίγουρα θα παίξω και πίσω με αντιστρεπτική & ράβδους στρέψης!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DIMCHRI (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


406 coupe 2.2 2005

Ένταξη: 31 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1684
Τόπος: Νικαια city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 24 Ιαν 2005, 17:24:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

netblaster έγραψε:
Εγω αλλη αποψη σχετικα με τα KONI!!! Και εξηγουμαι...
Τα κιτρινα ΚΟΝΙ ειναι αρκετα σκληρα και τα περι ρυθμισης τα ακουω βερεσε!!! Τι να το κανεις αν ειναι να τα εχεις στην πιο μαλακη ρυθμιση??? Ασε που ρυθμιζονται μονο τα μπροστα εξωτερικα!!! Σκληραινεις μπροστα και πισω τι γινεται??? Οσο για τη λειτουργια τους, μετα τη δοκιμη των Bilstein, μου φαινονται καπως ξερα και εχουν και αρκετο κοπανημα!!!
Αυτη ειναι η δικη μου ταπεινη αποψη ετσι!!! Wink


σχετικά με αυτό και τα πίσω ρυθμίζονται εξωτερικά. απλα πρέπει να λερωθεις λιγάκι.

Α!! και να λύσεις και την κατω άκρη του.

Αλλά και εγώ που έχω βάλει ta osrav πάλι για τις πίσω πρέπει να ξαπλώσεις κάτω για να τα ρυθμίσεις.

Πάντως γενικά δεν πρέπει να φοβάσαι τις ρυθμιζόμενες αναρτήσεις.

Λίγο πολύ βρίσκεις την ρύθμιση που σου αρέσει ! Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
freestyler (nickos)
Μέλος
Μέλος


peugeot 206 1.4 8v 5θ 00'

Ένταξη: 13 Ιαν 2004
Δημοσιεύσεις: 146
Τόπος: σιφνος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 24 Ιαν 2005, 19:45:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Α! εγω να πω οτι φοραω τα κονι που ειναι για διλιτρα... με ελατηρια sparco 3cm. ομως λογω που το δικο μου δεν ειναι διλιτρο:cry: δεν κατεβηκε 3cm... γυρω στα 2 μαλλον... οντως κ τα πισω ρυθμιζονται στριβοντας το μεσα κινουμενο μερος κ πατωντας ενα κουμπακι που βρισκεις οταν ανασηκωσεις το πλαστικο περιβλημα...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
netblaster (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (16v) XS (2005)

Ένταξη: 14 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 1763
Τόπος: Αθήνα-Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 24 Ιαν 2005, 21:17:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DIMCHRI έγραψε:
σχετικά με αυτό και τα πίσω ρυθμίζονται εξωτερικά. απλα πρέπει να λερωθεις λιγάκι.
Πάντως γενικά δεν πρέπει να φοβάσαι τις ρυθμιζόμενες αναρτήσεις.


Σχετικα με το πρωτο σχολιο...να συμπληρωσω οτι πρεπει να πιανουν και τα χερια σου λιγο (εως πολυ), γιατι αλλιως... Τρεχα πληρωνε καθε φορα!!!
Αν ειναι οπως τα λεει ο freestyler τοτε κατι γινεται!!!

Κοιτα, τις ρυθμιζομενες στιλ ΚW Variant 2, 3 δεν τις "φοβαμαι"!!! Τα ρυθμιζομενα ομως οπως τα ΚΟΝΙ δεν ειναι πληρως ρυθμιζομενα με αποτελεσμα να ρυθμιζεις μονο το bound ή τo rebound του αμορτισερ, πραγμα που δεν ειναι οτι καλυτερο απο τη στιγμη που μεταβαλεις μονο ενα απο τα δυο μεγεθη και το αλλο μενει σταθερο!!! Χαλαει την ομοιογενεια του αμορτισερ...


Photobucket
Δεν έχει σημασία πόσο γρήγορο αυτοκίνητο έχεις, αλλά πόσο γρήγορα μπορείς να το πας!!!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την netblaster στις Τρι 25 Ιαν 2005, 14:39:26, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Antonis78 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206 GT

Ένταξη: 05 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 23
Τόπος: Γαστουνη Ηλειας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 25 Ιαν 2005, 11:09:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ivang έγραψε:
CC-Gio έγραψε:
Οπως τα λεει ο Χαρης ειναι! Στο τελειως μαλακο εχεις την ανεση σου ακομα!.......μετα καθως ανεβαινεις γινεται και πιο κουτσουρο!

Καλη επιλογη την θεωρω!

Τι ελατηρια θα βαλεις? 590 μαζι με ελατηρια......κοπμλε??


Τα ελατήρια είναι της ΚΟΝΙ κομπλέ δηλ. είναι έτοιμο κιτ! Όντως τα μπροστά είναι ρυθμιζόμενα εξωτερικά από πάνω για τα πίσω δεν ξέρω ...



Σίγουρα θα παίξω και πίσω με αντιστρεπτική & ράβδους στρέψης!

Οταν τα ειχα βαλει δεν υπηρχε κιτ με ελατηριο της ΚΟΝΙ για 206 οχι τουλαχιστον για το διλιτρο.


ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΩ ΠΑΛΑΤΙΑ ΚΑΙ ΕΥΡΩ,
ΕΣΥ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΠΛΟΥΤΗ ΕΓΩ ΕΧΩ PEUGEOT
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 25 Ιαν 2005, 15:22:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

netblaster, λογικα θα πρπει να ρυθμιζεται το bound.
Αυτο δεν ειναι απαραιτητα κακο για την ομοιογενεια.
Πχ εγω φοραω τα sachs performance, και στο bound ειναι πολυ μαλ**α, ενω το rebound ειναι σφικτο, πολυ καλο σε επιπεδο bilstein θα ελεγα.

Οποτε αν τα κονι ειναι ετσι στη μαλακη ρυθμιση του bound θα ειναι πολυ καλα για μεσα στην πολη, ενω οταν θα ηθελα κατι πιο σκληρο στην πιστα πχ, θα εβαζα το σκληρο boynd, οπου παλι θα δουλευε σωστα με το rebound, που ηδη θα ηταν πολυ καλο.


Messinian Houses
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
jimos (dimitris)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206 1,4 105hp

Ένταξη: 19 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 46
Τόπος: ΚΟΖΑΝΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 24 Μάρ 2005, 20:57:06    Θέμα δημοσίευσης: Ανάρτηση ΚW SPORT Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μαγκες αλαξα την αναρτηση με kw sport και!!!!!!!! ηρθε η λητροση


viva la sourdia!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 24 Μάρ 2005, 21:37:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρε Μητσε.....στο γενικες συζητησεις μου ανοιγεις θεμα για την καινουργια σου αναρτηση Question Υπαρχει τοπικ γιαυτα Wink

Παραυτα......καλοριζικι Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Ιούλ 2005, 16:51:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

επισης,
δεδομενης της αναλυτικης παρουσίασης απο τον κ.sidobre της αναρτησης peugeot sport μηπως θα μπορουσε ο κ. ronin και οποιος αλλος εχει βαλει την kw variant 1 να κανει μια παρομοια παρουσίαση ;
Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ronin (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 Grand Tourisme 2.0 16v

Ένταξη: 08 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 1252
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 07 Ιούλ 2005, 09:19:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DimiP έγραψε:
επισης,
δεδομενης της αναλυτικης παρουσίασης απο τον κ.sidobre της αναρτησης peugeot sport μηπως θα μπορουσε ο κ. ronin και οποιος αλλος εχει βαλει την kw variant 1 να κανει μια παρομοια παρουσίαση ;
Wink


Μητσάρα,το να κάτσω να γράψω κατεβατά ίσως να μην παρουσιάζει την εικόνα επακριβώς.
Όταν με το καλό βρεθούμε,μπορείς να το δείς στην πράξη.

Πάντος εγώ είμαι υπέρ ευχαριστημένος.
Και απο τη συμπεριφορά σε οριακές καταστάσεις (όσο μπορώ να το πάω τουλάχιστον),και απο το επίπεδο άνεσης.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 07 Ιούλ 2005, 16:07:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ronin έγραψε:
DimiP έγραψε:
επισης,
δεδομενης της αναλυτικης παρουσίασης απο τον κ.sidobre της αναρτησης peugeot sport μηπως θα μπορουσε ο κ. ronin και οποιος αλλος εχει βαλει την kw variant 1 να κανει μια παρομοια παρουσίαση ;
Wink


Μητσάρα,το να κάτσω να γράψω κατεβατά ίσως να μην παρουσιάζει την εικόνα επακριβώς.
Όταν με το καλό βρεθούμε,μπορείς να το δείς στην πράξη.

Πάντος εγώ είμαι υπέρ ευχαριστημένος.
Και απο τη συμπεριφορά σε οριακές καταστάσεις (όσο μπορώ να το πάω τουλάχιστον),και απο το επίπεδο άνεσης.


και η kw και η ps sport ειναι στα ιδια λεφτα και μαλλον στα ιδια περιπου επιπεδα.
οποτε για καποιον που δεν μπορει να τις δοκιμασει στην πραξη ίσως ηταν χρησιμη μια αναφορα.
βεβαια παιζει πολυ ρολο (αν θα γραψεις) το να μην βαλεις το υποκειμενικο στοιχειο αλλα να εισαι οσο πιο αντικειμενικος γινεται.

τελος παντων, θα εισαι στο στεκι σημερα ;


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενη
Σελίδα 9 από 10

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2624s (PHP: 87% - SQL: 13%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on