PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Ρυθμιζόμενη Ανάρτηση "Μέρος 1ο"
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
fpug 
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος




Ένταξη: 05 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 392

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 09 Δεκ 2002, 15:32:44    Θέμα δημοσίευσης: Ρυθμιζόμενη Ανάρτηση "Μέρος 1ο" Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγω εβαλα το σαββατοκυριακο τα fk. Ρυθμιζομενα υψος και σκληροτητα.
Το αμαξι εχει πλεον πολλυ καλο στησιμο.
Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Svstouk (Στέφανος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) Color Line (2002)

Ένταξη: 09 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 869
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 09 Δεκ 2002, 15:39:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

fpug έγραψε:
Εγω εβαλα το σαββατοκυριακο τα fk. Ρυθμιζομενα υψος και σκληροτητα.
Το αμαξι εχει πλεον πολλυ καλο στησιμο.
Twisted evil


Με γεια σου!




Be ware! Lion within!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
fpug 
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος




Ένταξη: 05 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 392

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 09 Δεκ 2002, 15:45:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ευχαριστω φιλε βεβαια πονεσε η τσεπουλα αλλα χαλαλι τοσο καιρο τα μαζευα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
konstantinos 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XΤ (1999)

Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 918
Τόπος: Μελίσσια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 09 Δεκ 2002, 15:56:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

fpug έγραψε:
Εγω εβαλα το σαββατοκυριακο τα fk. Ρυθμιζομενα υψος και σκληροτητα.
Το αμαξι εχει πλεον πολλυ καλο στησιμο.
Twisted evil


Επειδή δεν τυχαίνει να τα γνωρίζω (λόγω άγνοιας αντικειμένου περισσότερο) θα μπορούσες να μας δώσεις περισσότερες λεπτομέρειες, πχ εταιρία, αντιπρόσωπος, τιμή, χαραχτηριστικά...

Με γειά σου φίλε μου. Εύχομαι να κινήσαι με γοργούς ρυθμούς και με μόνιμο χαμόγελο. :D :D


Τελικά... θα πάει κανείς απο τον Μπάκα???!!!???
http://www.bakas.gr/

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
christhehealer (Celebrity)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Jazzmobile

Ένταξη: 19 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 3066
Τόπος: Αθήνα - Γκύζη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 09 Δεκ 2002, 16:00:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

fpug καλοφόρετα.

fk Question Question Question Question Question Question

μερικές περισσότερες πληροφορίες Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
fpug 
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος




Ένταξη: 05 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 392

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 09 Δεκ 2002, 16:12:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

konstantinos έγραψε:
fpug έγραψε:
Εγω εβαλα το σαββατοκυριακο τα fk. Ρυθμιζομενα υψος και σκληροτητα.
Το αμαξι εχει πλεον πολλυ καλο στησιμο.
Twisted evil


Επειδή δεν τυχαίνει να τα γνωρίζω (λόγω άγνοιας αντικειμένου περισσότερο) θα μπορούσες να μας δώσεις περισσότερες λεπτομέρειες, πχ εταιρία, αντιπρόσωπος, τιμή, χαραχτηριστικά...

Με γειά σου φίλε μου. Εύχομαι να κινήσαι με γοργούς ρυθμούς και με μόνιμο χαμόγελο. :D :D


Ειναι Γερμανικα
Τα αγορασα απο μαγαζι στα νοτια προαστεια.
900 euro
Ο αντιπροσωπος ειναι καπου προς το Μαρουσι αν δεν κανω λαθος.
site: http://www.fk-automotive.de/en/index.html

Ελπιζω να σε βοηθησα.

THANX Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
fpug 
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος




Ένταξη: 05 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 392

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 09 Δεκ 2002, 16:19:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φυσικα μιλαμε για τα coilover suspension systems
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 09 Δεκ 2002, 22:43:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

fpug έγραψε:
konstantinos έγραψε:
fpug έγραψε:
Εγω εβαλα το σαββατοκυριακο τα fk. Ρυθμιζομενα υψος και σκληροτητα.
Το αμαξι εχει πλεον πολλυ καλο στησιμο.
Twisted evil


Επειδή δεν τυχαίνει να τα γνωρίζω (λόγω άγνοιας αντικειμένου περισσότερο) θα μπορούσες να μας δώσεις περισσότερες λεπτομέρειες, πχ εταιρία, αντιπρόσωπος, τιμή, χαραχτηριστικά...

Με γειά σου φίλε μου. Εύχομαι να κινήσαι με γοργούς ρυθμούς και με μόνιμο χαμόγελο. :D :D


Ειναι Γερμανικα
Τα αγορασα απο μαγαζι στα νοτια προαστεια.
900 euro
Ο αντιπροσωπος ειναι καπου προς το Μαρουσι αν δεν κανω λαθος.
site: http://www.fk-automotive.de/en/index.html

Ελπιζω να σε βοηθησα.

THANX Wink


Ericlub....Μαρούσι...o κύριος Ερικ (όχι Ερρίκος)... ο γνωστός της παράγκας που μου ζήτησε 450.000δρχ για να μου προγραμματίσει τον εγκέφαλο..όχι στην Ελλάδα αλλά στην Γερμανία...και θα έμενα χωρίς εγκέφαλο για 4 ημέρες....χωρίς εγγύηση ότι θα γυρίσει πίσω ο εγκέφαλος... Shocked Shocked ήταν και στην Autoexelixis και πούλαγε φούμαρα και μεταξωτές κορδέλες...

900euro για τα FK ? ? ?....χμμμ....άστο να πάει άστο, μην μιλήσω καλύτερα....γιατί θα γίνω κακός....

Ας κάνουμε και λίγη διαφήμιση:
http://www.ericlub.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
fpug 
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος




Ένταξη: 05 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 392

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 10 Δεκ 2002, 10:39:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vini έγραψε:
fpug έγραψε:
konstantinos έγραψε:
fpug έγραψε:
Εγω εβαλα το σαββατοκυριακο τα fk. Ρυθμιζομενα υψος και σκληροτητα.
Το αμαξι εχει πλεον πολλυ καλο στησιμο.
Twisted evil


Επειδή δεν τυχαίνει να τα γνωρίζω (λόγω άγνοιας αντικειμένου περισσότερο) θα μπορούσες να μας δώσεις περισσότερες λεπτομέρειες, πχ εταιρία, αντιπρόσωπος, τιμή, χαραχτηριστικά...

Με γειά σου φίλε μου. Εύχομαι να κινήσαι με γοργούς ρυθμούς και με μόνιμο χαμόγελο. :D :D


Ειναι Γερμανικα
Τα αγορασα απο μαγαζι στα νοτια προαστεια.
900 euro
Ο αντιπροσωπος ειναι καπου προς το Μαρουσι αν δεν κανω λαθος.
site: http://www.fk-automotive.de/en/index.html

Ελπιζω να σε βοηθησα.

THANX Wink


Ericlub....Μαρούσι...o κύριος Ερικ (όχι Ερρίκος)... ο γνωστός της παράγκας που μου ζήτησε 450.000δρχ για να μου προγραμματίσει τον εγκέφαλο..όχι στην Ελλάδα αλλά στην Γερμανία...και θα έμενα χωρίς εγκέφαλο για 4 ημέρες....χωρίς εγγύηση ότι θα γυρίσει πίσω ο εγκέφαλος... Shocked Shocked ήταν και στην Autoexelixis και πούλαγε φούμαρα και μεταξωτές κορδέλες...

900euro για τα FK ? ? ?....χμμμ....άστο να πάει άστο, μην μιλήσω καλύτερα....γιατί θα γίνω κακός....

Ας κάνουμε και λίγη διαφήμιση:
http://www.ericlub.gr



Κοιταξε δεκτη η καθε αποψη και σεβαστη αλλα 900 ευρο για τα FK?
Ναι τοσα
για βαλε Coilover αλλης μαρκας και πες μου μετα την τιμη.
Το οτι στην γερμανια πολλες πορσε και vw φορανε τα FK? Α ξεχασα αυτοι δεν ανηκουν στους ειδημονες του Ελληνικου χωρου (για να μην παρεξηγουμαι δεν εννοω εσενα).
Το κακο στην Ελλαδα ειναι οτι ολοι ειναι 'κολλημενοι' σε τρεις - τεσσερις μαρκες που τους πουλανε και ολα τα αλλα απο μακρυα.
Τελος παντων το αμαξι παει φοβερα και δεν εχει καμια σχεση ουτε με bilstein ουτε με αλλα 'φοβερα και τρομερα' αμορτισερ που κυκλοφορουν στην αγορα και 'υποσχονται' πολλα.

Οσο για τον κυριο που ανεφερες ουτε τον ξερω ουτε με απασχολει το τι κανει εγω απο αλλου τα αγορασα.

Φιλικα Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
konstantinos 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XΤ (1999)

Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 918
Τόπος: Μελίσσια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 10 Δεκ 2002, 10:57:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

fpug έγραψε:
Τελος παντων το αμαξι παει φοβερα και δεν εχει καμια σχεση ουτε με bilstein ουτε με αλλα 'φοβερα και τρομερα' αμορτισερ που κυκλοφορουν στην αγορα και 'υποσχονται' πολλα.


Καλημέρα φίλε μου. Αυτό μας ικανοποιεί όλους μας. Αλλη μία λύση λοιπόν στον ορίζοντα για τα λιονταράκια μας. Ακριβή μεν, αλλά και εδώ ισχύει το ότι πληρώνεις παίρνεις.

Περιμένουμε πάντα νέες πληροφορίες - εμπειρίες απο την συμβίωση σου. Μέχρι να σε μάθουν και να τα μάθεις stay tuned Wink Wink


Τελικά... θα πάει κανείς απο τον Μπάκα???!!!???
http://www.bakas.gr/

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
pduke (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 GT 2.0 16V

Ένταξη: 17 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1311
Τόπος: Scholarington(Duke of..)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 10 Δεκ 2002, 11:55:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγώ ξέρετε τι λέω....?
Δεν κρατεί που δεν κρατεί ,δεν το ρίχνω καμια πάντα....
Που κρατεί δηλαδή αλλά παίζει το άτιμο.
Αμα το κάνω αγωνιστίκλα θα παίξω ξανά?
Και αν δεν παίξω τι νόημα έχει ?

Fpug μου σου εύχομαι να τα χαρείς όσο μπορείς αλλά πολλά τα 900 βρε αγόρι μου και αφού είναι γερμανικά....κομένες οι παπ***ές...θα έπερνες 3 4τράδες decarbon δηλαδή και θα έπαιζες κιόλας...

Τέλως πάντων περί ορέξεως .....παϊδάκι πολίτης.... και τσιπουράκι....πολύ τσιπουράκι.....τόσο πολύ που μετά να πλένεσαι και να ασπρίζεις ολόκληρος...


GT όπως Μέγας Τουρίστας

Don't forget about the boogie ... and those marvellous bastards !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 10 Δεκ 2002, 21:50:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

έγραψε:

.
.
.qoutes...quotes
.qoutes...quotes
.qoutes...quotes
.
Κοιταξε δεκτη η καθε αποψη και σεβαστη αλλα 900 ευρο για τα FK?
Ναι τοσα
για βαλε Coilover αλλης μαρκας και πες μου μετα την τιμη.
Το οτι στην γερμανια πολλες πορσε και vw φορανε τα FK? Α ξεχασα αυτοι δεν ανηκουν στους ειδημονες του Ελληνικου χωρου (για να μην παρεξηγουμαι δεν εννοω εσενα).
Το κακο στην Ελλαδα ειναι οτι ολοι ειναι 'κολλημενοι' σε τρεις - τεσσερις μαρκες που τους πουλανε και ολα τα αλλα απο μακρυα.Τελος παντων το αμαξι παει φοβερα και δεν εχει καμια σχεση ουτε με bilstein ουτε με αλλα 'φοβερα και τρομερα' αμορτισερ που κυκλοφορουν στην αγορα και 'υποσχονται' πολλα.

Οσο για τον κυριο που ανεφερες ουτε τον ξερω ουτε με απασχολει το τι κανει εγω απο αλλου τα αγορασα.

Φιλικα Wink


γιαυτο ο vini βρηκε sachs (που δεν ανηκουν στις πασιγνωστες μαρκες) κιεγω τα δοκιμαζω προσεχως. ελπιζω να μεινω ευχαριστημενος.
οσο για τα 900 ...οπως ειπε και ο pduke...περι ορεξεως....


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 12 Δεκ 2002, 09:02:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

fpug έγραψε:

Κοιταξε δεκτη η καθε αποψη και σεβαστη αλλα 900 ευρο για τα FK?
Ναι τοσα
για βαλε Coilover αλλης μαρκας και πες μου μετα την τιμη.
Το οτι στην γερμανια πολλες πορσε και vw φορανε τα FK? Α ξεχασα αυτοι δεν ανηκουν στους ειδημονες του Ελληνικου χωρου (για να μην παρεξηγουμαι δεν εννοω εσενα).
Το κακο στην Ελλαδα ειναι οτι ολοι ειναι 'κολλημενοι' σε τρεις - τεσσερις μαρκες που τους πουλανε και ολα τα αλλα απο μακρυα.
Τελος παντων το αμαξι παει φοβερα και δεν εχει καμια σχεση ουτε με bilstein ουτε με αλλα 'φοβερα και τρομερα' αμορτισερ που κυκλοφορουν στην αγορα και 'υποσχονται' πολλα.

Οσο για τον κυριο που ανεφερες ουτε τον ξερω ουτε με απασχολει το τι κανει εγω απο αλλου τα αγορασα.

Φιλικα Wink


Προς Θεού!! Εγώ δεν είπα κάτι αρνητικό για τα FK...το αντίθετο μάλιστα... Απλά εγώ, ως πελάτης περιμένω καλύτερη τιμή για μία μάρκα που ήρθε τώρα στην Ελλάδα....
Θεωρώ ότι είναι παλαβό τα FK να είναι ποιο ακριβά από τα ρυθμιζομενα ΚΟΝΙ...(για μένα μιλάω, μη με παρεξηγείς)

Καλλορίζικη η καινούρια σου ανάρτηση καλοτάξιδι και ζητώ συγνώμη αν σε πίκρανα με το πικρόχολο σχόλιο μου....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
fpug 
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος




Ένταξη: 05 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 392

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 12 Δεκ 2002, 12:44:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vini έγραψε:
fpug έγραψε:

Κοιταξε δεκτη η καθε αποψη και σεβαστη αλλα 900 ευρο για τα FK?
Ναι τοσα
για βαλε Coilover αλλης μαρκας και πες μου μετα την τιμη.
Το οτι στην γερμανια πολλες πορσε και vw φορανε τα FK? Α ξεχασα αυτοι δεν ανηκουν στους ειδημονες του Ελληνικου χωρου (για να μην παρεξηγουμαι δεν εννοω εσενα).
Το κακο στην Ελλαδα ειναι οτι ολοι ειναι 'κολλημενοι' σε τρεις - τεσσερις μαρκες που τους πουλανε και ολα τα αλλα απο μακρυα.
Τελος παντων το αμαξι παει φοβερα και δεν εχει καμια σχεση ουτε με bilstein ουτε με αλλα 'φοβερα και τρομερα' αμορτισερ που κυκλοφορουν στην αγορα και 'υποσχονται' πολλα.

Οσο για τον κυριο που ανεφερες ουτε τον ξερω ουτε με απασχολει το τι κανει εγω απο αλλου τα αγορασα.


Φιλικα Wink


Προς Θεού!! Εγώ δεν είπα κάτι αρνητικό για τα FK...το αντίθετο μάλιστα... Απλά εγώ, ως πελάτης περιμένω καλύτερη τιμή για μία μάρκα που ήρθε τώρα στην Ελλάδα....
Θεωρώ ότι είναι παλαβό τα FK να είναι ποιο ακριβά από τα ρυθμιζομενα ΚΟΝΙ...(για μένα μιλάω, μη με παρεξηγείς)

Καλλορίζικη η καινούρια σου ανάρτηση καλοτάξιδι και ζητώ συγνώμη αν σε πίκρανα με το πικρόχολο σχόλιο μου....



φιλε vini δεν το ειδα καθολου ως πικροχολο το σχολιο σου οπως δεν εχω δει ετσι κανενος τα σχολια εδω μεσα.
Καθε αποψη δεκτη και σεβαστη.
Οσο για τα FK τα πανε πολυ καλα μεχρι στιγμης.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 24 Δεκ 2002, 15:55:11    Θέμα δημοσίευσης: Αμορτισερ SPAX RSX Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Επειδή έχω ήδη βαρεθεί να ψάχνω ο... αι βασίλης μου έκανε το δώρο του!

Κοίταγα την Spax για τα στενά ελλατήρια που ήθελα να βάλω μαζί με αμορτισέρ (έλεγα για ΚΟΝΙ) και κοίταξα λίγο και τα αμορτισεράκια της SPAX... (ααααχ.)

Ο κατάλογός της άψογος και ενημερωμένος και για το 206 XSi/GTI o "μαγικός" κωδικός: RSX567

Ελλάδα τηλέφωνο... πόσο; 1600 ευρώ... τουτ τουτ τουτ... του το έκλεισα κανονικά.

E-mail στην Demon Tweeks τι τιμή έδωσε ρε παιδιά! 425 pounds!
A-Ψ-Ο-Γ-Α!!!!!!!

Εχω αρχίσει να μαζεύω λεφτά! Για μένα τελείωσε, έκλεισε, πάπαλα! Αυτά θα βάλω ασυζητητή!

Aν δεν ξέρετε τα Spax για πάρτε τι είναι αυτά τα 425 pounds:



The ultimate kit to give your car from near standard to race car handling and looks

On-car adjustable ride height adjustment for quick, easy and precise lowering and corner weight changes

On-car damping - now with 28 stage adjustment for quick, easy and precise suspension tuning to suit different driving styles

Motorsport damper internals for ultimate performance

2.25" uprated chrome silicon springs allow the use of larger diameter wheels, reduce roll and give race car like looks

Struts and dampers are fully computer dyno tested before leaving factory for assured quality and performance

Epoxy powder coated for superb finish and long life


Mε λίγα λόγια φούλ ρυθμιζόμενο αμορτισέρ και στενό ελλατήριο!
Τι άλλο να ζητήσει κάποιος;



If everything seems under control, you're just not going fast enough...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Sidobre στις Τρι 24 Δεκ 2002, 16:00:53, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Svstouk (Στέφανος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) Color Line (2002)

Ένταξη: 09 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 869
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 24 Δεκ 2002, 15:58:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Άντε, ακόμα να βγεις για τα κάλαντα; Shocked Mr. Green

ΧΕΧΕ, καλορίζικα (για όταν τα πάρεις) και περιμένουμε τεστάρισμα και εκτιμήσεις!!! Cool




Be ware! Lion within!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 24 Δεκ 2002, 16:50:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΚΑΛΟΦΟΡΕΤΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 24 Δεκ 2002, 20:36:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καποιοι εδω μεσα νομιζουν οτι με τα spax θα δουν το φως τους.
επειδη ειναι Χριστουγεννα , θα κανω μια δηλωση φωτια!
Μετα την τοποθετηση Sachs performance αλλα και της καρδαρας του vini (βαρελακι ντεεε), το μονο που θα βλεπουν θα ειναι το κοκκινο φως της ομιχλης στον πισω προφυλακτηρα μου..

χεεχεχεχεχεχεχεχε Twisted evil Twisted evil Twisted evil


....και μετα ξυπνησα....ααααχχ...ωραια ηταν..!!!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Alex 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (1999)

Ένταξη: 24 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1037
Τόπος: Αθήνα - Μαρούσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 24 Δεκ 2002, 23:13:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παντως 425 pounds δεν ειναι και λιγα.. Αν δεν κανω λαθος πρεπει να ειναι πανω απο 200.000 δραχμες..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Ady (Αδριανός)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2001)

Ένταξη: 03 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 1468
Τόπος: Αθήνα - Ν. Ερυθραία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 25 Δεκ 2002, 12:15:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Alex έγραψε:
Παντως 425 pounds δεν ειναι και λιγα.. Αν δεν κανω λαθος πρεπει να ειναι πανω απο 200.000 δραχμες..


Είναι περίπου 230.000 δρχ.


Τσαφ...τσουφ...τσαφ...τσουφ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενη
Σελίδα 1 από 10

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,4919s (PHP: 91% - SQL: 9%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on