PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Ρυθμιζόμενη Ανάρτηση "Μέρος 1ο"
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 21 Νοέ 2003, 23:28:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

netblaster έγραψε:
Εκτος της λυσης (που ειναι και η καλυτερη) που προτεινε ο glf γιατι δεν παιρνεις και καποιον αλλο εμπορο να ρωτησεις??? Ετσι για ποικιλια... Αντε, με το καλο να τα βαλεις να μας πεις εντυπωσεις!!!


Δυστυχως ο μονος αντιπροσωπος ειναι ο ΤΡΟΧΟΣ.
Μαλλον για record sp με βλεπω!


Messinian Houses
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
GIANNIS206 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 RC

Ένταξη: 07 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1168
Τόπος: Σέρρες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 21 Νοέ 2003, 23:43:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Από Τρίτη ο συνεργάτης μας θα έχει recosd sp!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 22 Νοέ 2003, 01:34:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπράβο ρε Γιάννη... Wink


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 23 Νοέ 2003, 20:30:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπορει η Weitec να ειναι θυγατρικη της KW αλλα καμια σχεση το ενα με το αλλο...Ακομα και τα απλα φαρδια ελατηρια της Weitec με αυτα της KW δεν εχουν καμια σχεση...Εχω εμπειρια απο Corsa B στο οποιο δοκιμαστηκαν ολα τα παραπανω σετ και τελικα ο ιδιοκτητης κατεληξε σε Bilstein με H&R. Confused Ηταν εξισου καλα με τα KW αλλα ηταν πιο "γλυκα" στην αποσβεση και ειχαν και μικροτερες κλισεις...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 28 Δεκ 2003, 19:13:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καταρχην πες μας λιγο τι ακριβως και πως θελεις να γινει το αμαξι.Σκληρο εως πολυ σκληρο Question Μικρη διαδρομη η αναρτηση εως καθολου Question

Εγω το λεω και το ξαναλεω οτι σαν τα αμορτισερ ελατηρια της PEUGEOTSPORT δεν υπαρχει αλλο.Βεβαια ειναι αρκετα ακριβα αλλα αξιζουν.Απο εκει και περα αν ειναι να βαλεις μονο για να βαλεις....τοτε αστο και κρατα τα μαμα.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
PHSYBORG (HULK)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pug 8v ''maximum attack''

Ένταξη: 24 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 1109
Τόπος: In the VORTEX of HEAVEN!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Δεκ 2003, 10:39:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΝΙΚΟΣ έγραψε:
Καταρχην πες μας λιγο τι ακριβως και πως θελεις να γινει το αμαξι.Σκληρο εως πολυ σκληρο Question Μικρη διαδρομη η αναρτηση εως καθολου Question

Εγω το λεω και το ξαναλεω οτι σαν τα αμορτισερ ελατηρια της PEUGEOTSPORT δεν υπαρχει αλλο.Βεβαια ειναι αρκετα ακριβα αλλα αξιζουν.Απο εκει και περα αν ειναι να βαλεις μονο για να βαλεις....τοτε αστο και κρατα τα μαμα.


Εγινε επεξεργασια Wink ,κοιτα πανω ! Wink
Αν παω Pug Sport ποσο θα μου παει περιπου γιατι μαλλον εκει θα καταληξω γιατι δεν μπορω να εμπιστευτω κατι αλλο!



FULL THROTLE....

NEW forum at www.btt.20m.com
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Δεκ 2003, 21:58:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΝΙΚΟΣ έγραψε:
Καταρχην πες μας λιγο τι ακριβως και πως θελεις να γινει το αμαξι.Σκληρο εως πολυ σκληρο Question Μικρη διαδρομη η αναρτηση εως καθολου Question

Εγω το λεω και το ξαναλεω οτι σαν τα αμορτισερ ελατηρια της PEUGEOTSPORT δεν υπαρχει αλλο.Βεβαια ειναι αρκετα ακριβα αλλα αξιζουν.Απο εκει και περα αν ειναι να βαλεις μονο για να βαλεις....τοτε αστο και κρατα τα μαμα.


Ρε Νικόλα, θα μας πεις επιτέλους πόσα σου δίνει η PEUGEOTSPORT για διαφήμιση;;;;; Laughing Laughing Laughing Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
PHSYBORG (HULK)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pug 8v ''maximum attack''

Ένταξη: 24 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 1109
Τόπος: In the VORTEX of HEAVEN!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 31 Δεκ 2003, 09:46:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

PROFLEX τι σας λεει ? Question



FULL THROTLE....

NEW forum at www.btt.20m.com
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
aris ioannina (aris ioannina)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


206xs 16v 2002

Ένταξη: 07 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 61

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 31 Δεκ 2003, 16:54:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

κορυφαιες αναρτησεις αλλα λιγο υπερβολικες για μεχρι 1600 τουλαχιστον.οπως και οι pg sport


rallye for ever!!krima pou den to pira!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 02 Ιαν 2004, 10:00:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

PHSYBORG έγραψε:
PROFLEX τι σας λεει ? Question


PROFLEX Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

Εδω πολλα αγωνιστικα και δεν την φορανε...και θα την βαλεις εσυ σε βολτισιο αμαξι Question Question Question Μια τιμη θα σου πω μονο και κρινε εσυ.Μια PROFLEX για 206 εχει απο 1.200.000 ΔΡΧ το λιγοτερο.Λοιπον τι λες Question Question Laughing Laughing Laughing

Ακου εδω...........Μια σωστη αναρτηση θα πρεπει να εχει διαδρομη και να δουλευει.Δεν υπαρχει λογος να εχεις μικρη διαδρομη στο αμαξι σου..εκτος και αν πας να τρεξεις ΜΟΝΟ ΠΙΣΤΑ.

Μεχρι 2.5 ποντους πιστευω ειναι καλα.Απο εκει και περα αν το χαμηλωσεις περα απο 3 με 3.5 ποντους (αναφορικα το λεω) θα το χαλασεις.Αυτο γιατι γυρνανε τα ψαλιδια αναποδα και δεν δουλευουν.Πολλα πιστιαρικα ειναι πιτα κατω αλλα εκεινα τα ψαλιδια πιανουν απο αλλο σημειο (κοινος δεν εχουν καμια σχεση με τα δικα μας).Οσο για τα αμορτισερ της PEUGEOTSPORT ακριβως δεν ξερω ποσο εχουν.Παντως πανω απο 1000 ευρο σιγουρα.Γνωμη μου.........Αν δεν εχεις λεφτα τοσα...κρατα αυτα που φορας μεχρι να μαζεψεις και μετα τα αλλαζεις.Αν ειναι να βαλεις να βαλεις κατι καλο.Εγω πχ το καθισμα του συνοδηγου το εβαλα 2.5 χρονια περιπου μετα απο την αγορα του πρωτου καθισματος.Αν θες ακριβως τιμη απο τα αμορτισερ της PEUGEOTSPORT παρε ενα τηλ στον Ντινο στην Θεσσαλονικη να σου πει.Το τηλ ειναι 2310323000.Παντως αν θες να κανεις καλη δουλεια μαζεψε λεφτα και παρτα.Αν ειναι να βαλεις μονο για να λες οτι εχω αναρτηση τοτε αστο καλυτερα Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
PHSYBORG (HULK)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pug 8v ''maximum attack''

Ένταξη: 24 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 1109
Τόπος: In the VORTEX of HEAVEN!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 02 Ιαν 2004, 10:17:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Συμφωνω αγαπητε γιατι κ εγω ειμαι της δικης σου νοοτροπιας..Αν ειναι να βαλεις , περιμενε να χεις τα φραγκα να βαλεις κατι καλο ωστε να μην το μετανιωσεις !
Οσο για το χαμηλωμα , δεν το ξερα αυτο που γραφεις για τα ψαλιδια Wink ΤΗΧ....
κ για τη μικρη διαδρομη που λεω ειναι γιατι με το bodykit που θα μπει κ με το λιγο χαμηλωμα ( 2,5cm ) κ με 15 αρες ζαντες στα σκατοσαμαρακια κτλπ φοβαμαι μην βρισκω κατω !



FULL THROTLE....

NEW forum at www.btt.20m.com


Έχει επεξεργασθεί από τον/την PHSYBORG στις Παρ 02 Ιαν 2004, 10:27:34, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Byron206 (Αρης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 206 1.6 (16v) GTi (2003)

Ένταξη: 06 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 294
Τόπος: Αθήνα Βύρωνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 02 Ιαν 2004, 10:27:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΝΙΚΟΣ έγραψε:

Εγω το λεω και το ξαναλεω οτι σαν τα αμορτισερ ελατηρια της PEUGEOTSPORT δεν υπαρχει αλλο........


-Νικο αυτα ειναι επισκευασιμα αν συμβει κατι; Εχουν εγγυηση;


BYRON206
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 02 Ιαν 2004, 15:55:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Byron206 έγραψε:
ΝΙΚΟΣ έγραψε:

Εγω το λεω και το ξαναλεω οτι σαν τα αμορτισερ ελατηρια της PEUGEOTSPORT δεν υπαρχει αλλο........


-Νικο αυτα ειναι επισκευασιμα αν συμβει κατι; Εχουν εγγυηση;


Eγγυηση Question Question Question Φυσικα........το λεει και η μαρκα......PEUGEOTSPORT.................Oσο για επισκευασιμα.........Μπαααααα...κανενα αμορτισερ δεν ειναι επισκευασιμο.Μην ακους τι λενε για διαφορα αμορτισερ.Εεε καλα...στην Ελλαδα της ''μαιμουνιας'' ολα ειναι επισκευασιμα.Το θεμα παντα ειναι αν ειναι σωστο..καταλαβες Αρη Question

Οσο για τα αμορτισερ.....Μην φανταστεις πως αν το χαμηλωνεις μικραινει και η διαδρομη και γινετε ποιο σκληρο.Καμια σχεση.Και με τα αμορτισερ που λεμε δεν πιστευω να εχεις προβλημα μιας και μπορει να εχει διαδρομη η αναρτηση αλλα εσυ δεν πιστευω να την δεις ποτε αυτην την διαδρομη.Την βλεπεις μονο με σλικ λαστιχα που γινετε βεντουζα και μετα αρχιζει να δουλευει η αναρτηση.Σε γενικες γραμμες θα ειναι ''τουβλο'' το αμαξι,οποτε μην σε νοιαζει Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
Byron206 (Αρης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 206 1.6 (16v) GTi (2003)

Ένταξη: 06 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 294
Τόπος: Αθήνα Βύρωνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 02 Ιαν 2004, 16:28:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΝΙΚΟΣ έγραψε:
Byron206 έγραψε:
ΝΙΚΟΣ έγραψε:

Εγω το λεω και το ξαναλεω οτι σαν τα αμορτισερ ελατηρια της PEUGEOTSPORT δεν υπαρχει αλλο........


-Νικο αυτα ειναι επισκευασιμα αν συμβει κατι; Εχουν εγγυηση;


Σε γενικες γραμμες θα ειναι ''τουβλο'' το αμαξι,οποτε μην σε νοιαζει Wink


Αυτο ειναι που με νοιαζει Νικολα.....αυτο φοβαμαι οτι δεν θελω να κοπαναει τοσο πολυ και να παθεις "λουμπακο".
Σ'ευχαριστω παντως


BYRON206
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 02 Ιαν 2004, 16:46:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Byron206 έγραψε:
ΝΙΚΟΣ έγραψε:
Byron206 έγραψε:
ΝΙΚΟΣ έγραψε:

Εγω το λεω και το ξαναλεω οτι σαν τα αμορτισερ ελατηρια της PEUGEOTSPORT δεν υπαρχει αλλο........


-Νικο αυτα ειναι επισκευασιμα αν συμβει κατι; Εχουν εγγυηση;


Σε γενικες γραμμες θα ειναι ''τουβλο'' το αμαξι,οποτε μην σε νοιαζει Wink


Αυτο ειναι που με νοιαζει Νικολα.....αυτο φοβαμαι οτι δεν θελω να κοπαναει τοσο πολυ και να παθεις "λουμπακο".
Σ'ευχαριστω παντως


Δεν με καταλαβες Αρη...........Δεν θα κοπαναει οπως καταλαβαινεις το κοπανημα.....Απλα θα ειναι σφιχτο και θα δουλευει η αναρτηση.Μακαρι να σε εκανα μια βολτα με το δικο μου να καταλαβεις τι εννοω Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
Skull (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 655
Τόπος: Έδεσσα-Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Ιαν 2004, 17:07:20    Θέμα δημοσίευσης: Re: Mια ερωτηση για τα Κονι κιτρινα! Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

sps έγραψε:
Πηγα σημερα σε ενα μαγαζι με αμορτισερ,και ρωταγα τιμες.
Μου ειπε λοιπον, περι κονι,οτι υπαρχουν τα κονι κιτρινα που ειναι εξωτερικα ρυθμιζομενα (τα μπροστα),και τα οποια κοστιζουν 500 ευρω.

Αλλα,μου λεει, πως υπαρχουν και τα κονι κιτρινα που δεν ειναι εξωτερικα ρυθμιζομενα,τα οποια ρυθμιζονται οταν βγουν,σαν τα κοκκινα, και κοστιζουν 400 ευρω.

Εσεις εχετε ακουσει για αυτα τα κιτρινα που δε ρυθμιζονται εξωτερικα?
Μηπως ειναι μουφα η υποθεση?

Επισης μου ειπε οτι κανει τα σπορτ sprint στον τορνο και τα δινει 570.

Τα sachs performance 370 euro.

Aπο οικονομικης αποψης κατεληξα αναμεσα στα sachs και κονι 400.

Αλλα για να δουμε τι θα πειτε και για τα κονι...


Αν και ειναι παλιο το τοπικ...τι εγινε τα εβαλες??
Πες μου εντυπωσεις γιατι ειμαι κατα αυτο τον δρομο...
ΚΟΝΙ κιτρινα ρυθμιζομενα! Very happy Τα βρηκα μεταχειρισμενα με πολυ λιγα χιλιομετρα στην τιμη των 400ευρων,δηλαδη φορεμενα 6μηνες! Very happy
Καλη τιμη??
Σκεφτομαι να τα αγορασω και να τα φορεσω με τα μαμα ελατηρια και να μην το χαμηλωσω καθολου...λεφτα δεν παιζουν καθολου! Crying or Very sad Μετα...βλεπουμε!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Ιαν 2004, 20:08:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μεταχειρισμενο αμορτισερ και 400 ευρα Question Shocked Shocked Rolling eyes

Εγω θα ελεγα να μην τα βαλεις.Καλυτερα σε θεμα αναρτησης να παρεις καινουργια.Και που ξερεις εσυ οτι τον καιρο που ειχε χαμηλες θερμοκρασιες (πχ -10) δεν του κολλησαν οι βαλβιδες και βγηκαν off..

Αυτο το ειχα παθει εγω πριν ενα μηνα.Καλα που το προλαβα....Ξανασκεψου το Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Ιαν 2004, 20:15:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τελικα εβαλα τα sachs performance, oπως εχω γραψει σε αλλο τοπικ.
Τωρα για να τα παρεις μεταχειρισμενα,ειμαι επιφυλακτικος.
Εγω θα εκανα την εξης συμφωνια:
Θα τα εβαζα επανω στο αμαξι,και αν ηταν ολα οκ, τοτε θα τα αγοραζα!


Messinian Houses
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Skull (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 655
Τόπος: Έδεσσα-Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Ιαν 2004, 01:27:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρε παιδια ξερω τον ανθρωπο που θα μου τα δοσει μενει απεναντια απο το σπιτι μου!Τον εχω επιστευτει επανυλημενα και δεν με εχει απογοητευσει...
Τα συγκεκριμενα αμορτισερ εχουν εγγυηση εφ ορου ζωης και οτι και αν παθουν αλλαγη υποσχεθηκε αμεσως! Very happy
Απλα θελω να ξερω αν η τιμη ειναι καλη και αν οντως ειναι πολυ καλα,αν οχι κορυφαια οπως λεει καποιος παραπανω,για το 206!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Ntinos 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Saxo Vts-206 QUIKSILVER

Ένταξη: 14 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 417

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 30 Ιαν 2004, 07:18:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Skull έγραψε:
Ρε παιδια ξερω τον ανθρωπο που θα μου τα δοσει μενει απεναντια απο το σπιτι μου!Τον εχω επιστευτει επανυλημενα και δεν με εχει απογοητευσει...
Τα συγκεκριμενα αμορτισερ εχουν εγγυηση εφ ορου ζωης και οτι και αν παθουν αλλαγη υποσχεθηκε αμεσως! Very happy
Απλα θελω να ξερω αν η τιμη ειναι καλη και αν οντως ειναι πολυ καλα,αν οχι κορυφαια οπως λεει καποιος παραπανω,για το 206!


Αν αγορασεις κιτρινα κονι με εξωτερικη βαλβιδα να ξερεις οτι για να τα ρυθμισεις πρεπει να γυρισεις τον διακοπτη μεχρι να βρεις το νεκρο σημειο και μετα να του δοσεις την σκληροτητα που θες (και να το επαναλαμβανεις οποτε τα ρυθμιζεις με τον ιδιο τροπο).τωρα το που ειναι το νεκρο σημειο,πρεπει να το καταλαβεις με το χερι σου οπως θα το γυρνας.αμα το εχεις στην μια στροφη και του δοσεις αλλη μια απο το ιδιο σημειο τοτε δεν ρυθμιζεται σωστα,πρεπει να γινει μονομιας.
επισης επειδη εχω φορεσει και τα 2 αμορτισερ
το κονι ειναι 'ξερο' ειναι πολυ καλο σε κρατημα αλλα δεν δουλευει σωστα στους Ελληνικους δρομους.
το bilstein ειναι η καλυτερη επιλογη απο αποψη κρατηματος και αποσβεσης (αλλα και πανακριβο)
επισης οι τιμες μου φενονται λιγο τσιμπημενες αμα ειναι χωρις τοποθετηση


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενη
Σελίδα 5 από 10

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1798s (PHP: 79% - SQL: 21%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on