PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

1η Αιμοδοσία του PSClub
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 19 Ιούλ 2005, 13:47:38    Θέμα δημοσίευσης: 1η Αιμοδοσία του PSClub Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος


H πρώτη Αιμοδοσία είναι γεγονός. Την Τετάρτη 27 Ιουλίου από τις 16:00 έως τις 19:30 και το Σάββατο 30 Ιουλίου από τις 8:00 έως τις 14:00 το PSClub θα βρίσκεται στο ΚΑΤ, στο τμήμα Αιμοδοσίας, ώστε να προσφέρει ίσως το πιο πολύτιμο αγαθό, στην Τράπεζα Αίματος του PSClub.

Η συμμετοχή σας, θα μας τιμήσει ιδιαίτερα!


Σημείωση:
Για όποιον επιθυμεί να δώσει αίμα, αλλά δεν μπορεί τις παραπάνω ημερομηνίες μπορεί να δώσει από σήμερα και ως το τέλος του μήνα καθημερινές από τις 16:00 έως τις 19:30 και Σ/Κ από τις 8:30 έως τις 14:00, αναφέροντας απαραίτητα το PSClub και βέβαια μετά την αιμοδοσία να καλέσει τον υπεύθυνο της Τράπεζας Αίματος, Ζαχαρία Μπαντίδα στο τηλέφωνο 6979797899.


Ευχαριστούμε πολύ.



If everything seems under control, you're just not going fast enough...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Sidobre στις Πεμ 29 Σεπ 2005, 19:40:59, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 19 Ιούλ 2005, 13:49:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

θα φροντίσω να είμαι παρών μια από τις 2 μέρες... Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
crusader (Σπύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2806

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 19 Ιούλ 2005, 13:54:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κι εγώ το ίδιο. Μάλλον το Σάββατο. Wink


®
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 19 Ιούλ 2005, 13:57:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

crusader έγραψε:
Κι εγώ το ίδιο. Μάλλον το Σάββατο. Wink


κι εγω...θα παω μεσολόγγι αλλά θα γυρίσω 1-2 μερες γι'αυτο! Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 19 Ιούλ 2005, 13:57:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φυσικά θα είμαι και εγώ εκεί. Θα προσπαθήσω να είμαι και τις δύο ημέρες για "εμψύχωση"....



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 19 Ιούλ 2005, 13:59:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:
Φυσικά θα είμαι και εγώ εκεί. Θα προσπαθήσω να είμαι και τις δύο ημέρες για "εμψύχωση"....


ναι να φτιάχνεις πορτοκαλάδες... Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
STELIOS 
Moderator


Little Bastard

Ένταξη: 18 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 2664

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 19 Ιούλ 2005, 14:32:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Eγω δηστυχος δεν θα μπορεσω αυτες τις δυο ημερομηνιες, φευγω σε λιγες μερες για Καλαματα. Μαλλον θα παω να δωσω τοτε αυριο ή μεθαυριο, θελει να ερθει κανεις για συμπαρασταση ???


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
UnderTaker (Παναγιώτης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Αυτοκίνητο? Μπα....

Ένταξη: 18 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 823

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 19 Ιούλ 2005, 14:33:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λοιπόν, θα είναι και ο UnderTaker εκεί, αλλά....

Καταρχήν, ο υποφαινόμενος δεν φέρει καμία ευθύνη αν ο δέκτης του αίματος, σημειώσει περίεργη συμπεριφορά! Ξέρετε τώρα, αρχίσει να κυνηγάει από πίσω τις νοσοκόμες, να παίζει με τις πάπιες κτλ...

Και ΠΙΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ.
Κατά τη διάρκεια της αιμοδοσίας, είναι πολυ πιθανό ο UnderTaker ΝΑ ΑΣΠΡΙΣΕΙ, ΝΑ ΧΛΩΜΙΑΣΕΙ, ΝΑ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΦΩΝΑΖΕΙ, ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΝΑ ΛΙΠΟΘΥΜΗΣΕΙ... ΟΠΟΙΟΣ ΓΕΛΑΣΕΙ Ή ΑΡΧΙΣΕΙ ΤΙΣ ΠΑΠΑΡΙΕΣ, να ξέρει ότι ο UnderTaker ΘΑ ΤΟΝ ΤΣΑΚΙΣΕΙ [ΟΤΑΝ ΣΥΝΕΛΘΕΙ...]! Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil

Αυτά...


WELCOME TO THE DARK SIDE!!!!!
(.....we have cookies....)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 19 Ιούλ 2005, 14:55:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

UnderTaker έγραψε:
Λοιπόν, θα είναι και ο UnderTaker εκεί, αλλά....

Καταρχήν, ο υποφαινόμενος δεν φέρει καμία ευθύνη αν ο δέκτης του αίματος, σημειώσει περίεργη συμπεριφορά! Ξέρετε τώρα, αρχίσει να κυνηγάει από πίσω τις νοσοκόμες, να παίζει με τις πάπιες κτλ...

Και ΠΙΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ.
Κατά τη διάρκεια της αιμοδοσίας, είναι πολυ πιθανό ο UnderTaker ΝΑ ΑΣΠΡΙΣΕΙ, ΝΑ ΧΛΩΜΙΑΣΕΙ, ΝΑ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΦΩΝΑΖΕΙ, ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΝΑ ΛΙΠΟΘΥΜΗΣΕΙ... ΟΠΟΙΟΣ ΓΕΛΑΣΕΙ Ή ΑΡΧΙΣΕΙ ΤΙΣ ΠΑΠΑΡΙΕΣ, να ξέρει ότι ο UnderTaker ΘΑ ΤΟΝ ΤΣΑΚΙΣΕΙ [ΟΤΑΝ ΣΥΝΕΛΘΕΙ...]! Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil

Αυτά...


Θα πρέπει να μου πεις ΠΟΤΕ θα πας.... ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΧΑΣΩ!!!!!!!!!



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 19 Ιούλ 2005, 15:13:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θα έρθω και γω μια από τις 2 μέρες (θα εξαρτηθεί από την δουλειά) Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
COOL ALEXIS (Aleki)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

C3 Cowmooflage

Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 2776
Τόπος: Fathercare

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 20 Ιούλ 2005, 08:14:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπορεί να έχώ δουλειές με φούντες
μπορεί να τρέχω σαν τον παλαβό αυτή την εποχή
μπορεί να με έχει φάει η κούραση αλλά
Την Τετάρτη όμως θα φροντίσω να δουλέψω ελάχιστα
για να δώσω το ελάχιστο που μπορώ να δώσω σε κάποιο
συνάνθρωπό μου
Exclamation Exclamation Exclamation


Θέλω ένα και ένα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
LuNa (Αναστασία)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 107 1.0 (12V) (2006)

Ένταξη: 13 Δεκ 2004
Δημοσιεύσεις: 701
Τόπος: Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 20 Ιούλ 2005, 08:20:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

έχουμε καμία πληροφορία για διαδικασίες ΠΡΙΝ την αιμοδοσία?
Δηλαδή... πρέπει να έχουμε φάει καλά? Πρέπει να έχουμε φάει ελαφρά? κλπ κλπ κλπ
ευχαριστώ


206 1.6 .... περασμένα μεγαλεία ... Sad

πλέον.... 107 1,0 ... ΤΑ ΣΤΗΝΟΥΜΕ???? Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 20 Ιούλ 2005, 08:24:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πρέπει να είμαστε όσο το δυνατόν ξεκούραστοι και ελαφρά φαγωμένοι...Study



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
LuNa (Αναστασία)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 107 1.0 (12V) (2006)

Ένταξη: 13 Δεκ 2004
Δημοσιεύσεις: 701
Τόπος: Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 20 Ιούλ 2005, 08:33:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

shark_zak έγραψε:
πρέπει να είμαστε όσο το δυνατόν ξεκούραστοι και ελαφρά φαγωμένοι...Study


Thumb Left tks...
και κάτι ακόμα βρε Ζαχαρία....
μήπως μπορείς να πάρεις ένα τηλέφωνο να μάθεις τι ισχύει για τα τατουάζ να μην κουβαλιόμαστε τζάμπα?
Μάθε σε παρακαλώ πόσο καιρό μετά που κάποιος κάνει τατουάζ μπορεί να δώσει αίμα

σε ταλαιπωρώ ε? Embarassed


206 1.6 .... περασμένα μεγαλεία ... Sad

πλέον.... 107 1,0 ... ΤΑ ΣΤΗΝΟΥΜΕ???? Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 20 Ιούλ 2005, 09:05:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

LuNa έγραψε:
shark_zak έγραψε:
πρέπει να είμαστε όσο το δυνατόν ξεκούραστοι και ελαφρά φαγωμένοι...Study


Thumb Left tks...
και κάτι ακόμα βρε Ζαχαρία....
μήπως μπορείς να πάρεις ένα τηλέφωνο να μάθεις τι ισχύει για τα τατουάζ να μην κουβαλιόμαστε τζάμπα?
Μάθε σε παρακαλώ πόσο καιρό μετά που κάποιος κάνει τατουάζ μπορεί να δώσει αίμα

σε ταλαιπωρώ ε? Embarassed


καλό θα είναι να έχουν περάσει περίπου 5 μήνες... Exclamation Exclamation Exclamation



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
manosm3 (manos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 RC F/L '10 & Peugeot 206 1.4 XT

Ένταξη: 17 Ιούν 2005
Δημοσιεύσεις: 908
Τόπος: Βριλησσια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 20 Ιούλ 2005, 11:34:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

UnderTaker έγραψε:
Λοιπόν, θα είναι και ο UnderTaker εκεί, αλλά....

Καταρχήν, ο υποφαινόμενος δεν φέρει καμία ευθύνη αν ο δέκτης του αίματος, σημειώσει περίεργη συμπεριφορά! Ξέρετε τώρα, αρχίσει να κυνηγάει από πίσω τις νοσοκόμες, να παίζει με τις πάπιες κτλ...

Και ΠΙΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ.
Κατά τη διάρκεια της αιμοδοσίας, είναι πολυ πιθανό ο UnderTaker ΝΑ ΑΣΠΡΙΣΕΙ, ΝΑ ΧΛΩΜΙΑΣΕΙ, ΝΑ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΦΩΝΑΖΕΙ, ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΝΑ ΛΙΠΟΘΥΜΗΣΕΙ... ΟΠΟΙΟΣ ΓΕΛΑΣΕΙ Ή ΑΡΧΙΣΕΙ ΤΙΣ ΠΑΠΑΡΙΕΣ, να ξέρει ότι ο UnderTaker ΘΑ ΤΟΝ ΤΣΑΚΙΣΕΙ [ΟΤΑΝ ΣΥΝΕΛΘΕΙ...]! Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil

Αυτά...


χαχαχαχαχα Τι λεει το ατομο; Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
OLGA (Ολγα)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 ΧΝ

Ένταξη: 28 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 208
Τόπος: Καλλιθέα Αγάπη μου-Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 20 Ιούλ 2005, 12:29:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δυστυχώς και εγώ φεύγω για Καλαμάτα το Σαββατο

Την επόμενη φορά λοιπόν............



Α Α Α Εσύ είσαι μεγάλο νούμερο........ΨΩΝΙΟ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Ilias83 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Citroen C3 1.1

Ένταξη: 03 Ιούλ 2005
Δημοσιεύσεις: 5

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 20 Ιούλ 2005, 12:47:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Συγχαρητήρια παιδιά...
Πολύ καλή ιδέα...
Δυστυχώς εγώ δεν επιτρέπεται να δώσω αίμα...


No one told you when to run
you miseed the starting gun
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
UnderTaker (Παναγιώτης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Αυτοκίνητο? Μπα....

Ένταξη: 18 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 823

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 20 Ιούλ 2005, 13:38:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλά πρόεδρα... Θα σε φτιάξω εγώ... Θα συννενοηθώ με τη νοσοκόμα να σου ρουφάει αίμα μέχρι να στραγγίξεις... Θα κάνω μετατροπή στη σύριγγα να σου ρουφάει 300cc/sec... Θα χάσεις τέσσερα κιλά σε 10 λεπτά... Θα ενωθούν τα μάγουλά σου μεταξύ τους... Και θα σε στίψω να στίβεις και τα πορτοκάλια... Twisted evil Twisted evil Twisted evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil


WELCOME TO THE DARK SIDE!!!!!
(.....we have cookies....)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 20 Ιούλ 2005, 14:19:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ο UnderTaker, να υποθεσω οτι ειναι guest? Blink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4  Επόμενη
Σελίδα 1 από 4

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1543s (PHP: 80% - SQL: 20%) - SQL queries: 19 - GZIP enabled - Debug on