PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Αυξήσεις χρεώσεων internet
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
COOL ALEXIS (Aleki)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

C3 Cowmooflage

Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 2776
Τόπος: Fathercare

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 16 Νοέ 2005, 09:16:12    Θέμα δημοσίευσης: Αυξήσεις χρεώσεων internet Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Νέες Χρεώσεις

Προς γνώση και συμμόρφωση Exclamation Exclamation Exclamation
Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil


Θέλω ένα και ένα


Έχει επεξεργασθεί από τον/την COOL ALEXIS στις Τετ 16 Νοέ 2005, 11:40:12, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
christhehealer (Celebrity)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Jazzmobile

Ένταξη: 19 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 3066
Τόπος: Αθήνα - Γκύζη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 16 Νοέ 2005, 11:25:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έλα ρε Κουλαλέξη παιδί μου... αναμενόμενο ήταν για δύο λόγους. Mr. Green

Τον πρώτο, ρώτα τον αντιπρόεδρο να στον πει... Afroman

O δεύτερος είναι για να υποχρεώσουν όλον τον κόσμο να βάλει ADSL. Τόσα φράγκα έδωσαν να την εγκαταστήσουν και να πηγαίνει άπατη? Devil


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 16 Νοέ 2005, 11:29:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ πάντως την ADSL θα την βάλω.
Ούτως ή άλλως πιο φθηνά θα μου έρχεται ακόμα και να μην αυξάνονταν οι τιμές... Wink

Jetpack by Altec Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
crusader (Σπύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2806

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 16 Νοέ 2005, 11:33:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Άλλη μια πρωτοπορία για τη χώρα μας!!!

Σε όλο τον κόσμο οι χρεώσεις internet μειώνονται, στην Ελλάδα αυξάνονται.. Confused Confused Confused Mad


®
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
christhehealer (Celebrity)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Jazzmobile

Ένταξη: 19 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 3066
Τόπος: Αθήνα - Γκύζη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 16 Νοέ 2005, 11:33:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κι εγώ θα βάλω ή forthnet ή Altec. Θα έρθουν και οι δύο από το σπίτι, και όποιος μου κάνει την καλύτερη πρόταση
Tease


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
COOL ALEXIS (Aleki)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

C3 Cowmooflage

Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 2776
Τόπος: Fathercare

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 16 Νοέ 2005, 11:34:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν εκπλήσομαι απλά εξοργίζομαι Twisted evil Twisted evil Twisted evil

Δεν είναι δυνατόν να είναι εντελώς δωρεάν το Internet στην Αγγλία από το 2000 κι εδώ να μας αλλάζουν τα φώτα Multi color

Βεβαίως και θα βάλω ADSL αλλά και πάλι οι διαφορές είναι τραγικές σε σχέση με την υπόλοιπη Ευρώπη Exclamation


Θέλω ένα και ένα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 16 Νοέ 2005, 12:02:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλά τα πάνε... άντε να καταργείται σιγά η dialup Razz Laughing



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
teodor_v (Στο καλο...)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 206 XS 1.6 16V

Ένταξη: 20 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 166
Τόπος: Θεσσαλονίκη-Καλαμαριά

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 16 Νοέ 2005, 13:27:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

crusader έγραψε:
Άλλη μια πρωτοπορία για τη χώρα μας!!!

Σε όλο τον κόσμο οι χρεώσεις internet μειώνονται, στην Ελλάδα αυξάνονται.. Confused Confused Confused Mad


ΧΑ ΧΑ Σωστος! Laughing
Στην Αγγλια ο κολλητος μου εχει συνδεση DSL 8Mpps με 40 Euro το μηνα και εδω εχει πανω απο 50 euro το μηνα η (A)DSL 384....Τι να λεμε τωρα... Evil Twisted evil


McLaren Mercedes!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 16 Νοέ 2005, 13:43:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

χακερς ολου του κοσμου χτυπηστε τον οτε !!!!!!!!!!!!!!!!!!!\
αμην Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 16 Νοέ 2005, 14:16:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στην Αγγλια,στην Γαλλια,στην Αμερικη και σε αλλες χωρες στον υπολοιπο κοσμο υπαρχει συνδεση η οποια λεγετε DS5 και η ταχυτητα της ειναι 1Gbps εως 3Gbps!!!Βεβαια μιλαμε για τριπλη οπτικη ινα.Εμεις ακομα στην Ελλαδα δεν ξερουμε την T1 και την T3!!!Αρα ειναι φυσικο να χρεωνετε ακομα η Dial-Up.


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
tsosmoulis (μητσάκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

106 rallye x 2

Ένταξη: 03 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 1747
Τόπος: ΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 16 Νοέ 2005, 16:33:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναι αλλα το νεο κολπο που παιζει στο εξωτερικο (τουλαχιστον στη αγγλια) ειναι οτι εχουν βαλει limit, που σημαινει οτι μπορεις να κατεβασεις συγκεκριμενο αριθμο 'δεδομενων' στο pc σου. Στην αγγλια μονο 2 εταιριες δεν το εχουν κανει αυτο h ntl και η bulldog, ολες οι αλλες (ή τουλαχιστον οσες ξερω εγω) εχουν οριο. και πραγματικα οι εταιριες παροχης internet ειναι πααααρα πολλες,δεν ειναι περιορισμενες οι επιλογες οπως στην ελλαδα.


τί κάνετε? ράλλυ???
στο ΔΝΤ αμέσως!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
manosm3 (manos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 RC F/L '10 & Peugeot 206 1.4 XT

Ένταξη: 17 Ιούν 2005
Δημοσιεύσεις: 908
Τόπος: Βριλησσια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 16 Νοέ 2005, 17:00:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αυτο πυ θα κανω εινα ινα βαλω dsl απο αλλη εταιρεια!
Μπα που κακο σπυρι να βγαλουν στον κ*λο και να μη μπορουν να χεσουν! Evil Evil Evil Evil


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
tirokomos (Να μας γραφεις...)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


peugeot 307 1.4 (16v) xs

Ένταξη: 07 Μάρ 2005
Δημοσιεύσεις: 668
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 16 Νοέ 2005, 18:43:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
χακερς ολου του κοσμου χτυπηστε τον οτε !!!!!!!!!!!!!!!!!!!\
αμην Laughing
Σημερα που την εβαλα παλι....θα τους ξεσκισω....θα μπλοκαρω ολα τα συστηματα τους....αν ερθει ο ο teo ποτε σπιτι να μου την συνδεσει....(το ινετρνετ πονηρομυαλοι)...! Twisted evil Twisted evil Twisted evil




ΣΣΣΣΣΣΣΣΣΑΣΙ ΜΜΜΜΜΕ ΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΑΣΙ ΔΔΔΔΔΔΔΙΑΦΕΡΕΙ....ΕΕΕΕΕΚΕΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΦΦΦΦΦΑΣΣΣΣΣΣΗ!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 16 Νοέ 2005, 19:34:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έχω Vivodi aDSL384 από τον Ιούλιο.
Αλλά αυτή η κατάσταση με τον ΟΤΕ είναι πλέον τραγική (κωμική έπαψε να είναι πλέον). Mad

Αν η Vivodi καλύψει την περιοχή μου ΤΟΝ ΚΟΒΩ ΤΟΝ ΟΤΕ ΜΕ ΤΗ ΜΙΑ!!! Evil Evil Evil
Στην Αθήνα η Vivodi καλύπτει ένα μεγάλο μέρος, γιά ψαχτείτε.. Wink
Και στην Θεσσαλονίκη καλύπτει κάποιες περιοχές, γιά ψαχτείτε... Wink
Πολύ χαμηλές χρεώσεις με ενσωματωμένο aDSL στην σύνδεση.
Wink Wink Wink


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
tirokomos (Να μας γραφεις...)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


peugeot 307 1.4 (16v) xs

Ένταξη: 07 Μάρ 2005
Δημοσιεύσεις: 668
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 16 Νοέ 2005, 19:38:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Miltellas έγραψε:
Έχω Vivodi aDSL384 από τον Ιούλιο.
Αλλά αυτή η κατάσταση με τον ΟΤΕ είναι πλέον τραγική (κωμική έπαψε να είναι πλέον). Mad

Αν η Vivodi καλύψει την περιοχή μου ΤΟΝ ΚΟΒΩ ΤΟΝ ΟΤΕ ΜΕ ΤΗ ΜΙΑ!!! Evil Evil Evil
Στην Αθήνα η Vivodi καλύπτει ένα μεγάλο μέρος, γιά ψαχτείτε.. Wink
Και στην Θεσσαλονίκη καλύπτει κάποιες περιοχές, γιά ψαχτείτε... Wink
Πολύ χαμηλές χρεώσεις με ενσωματωμένο aDSL στην σύνδεση.
Wink Wink Wink
Η μ*****α ειναι οτι χρησιμοποιει γραμμες του ΟΤΕ μισθωμενες....οποτε και το θεμα της διαθεσιμοτητας για την προσβαση στο Internet ειναι καθαρα στα χερια του ΟΤΕ..... Evil




ΣΣΣΣΣΣΣΣΣΑΣΙ ΜΜΜΜΜΕ ΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΑΣΙ ΔΔΔΔΔΔΔΙΑΦΕΡΕΙ....ΕΕΕΕΕΚΕΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΦΦΦΦΦΑΣΣΣΣΣΣΗ!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 16 Νοέ 2005, 19:43:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μα αφού με 45Ε το μήνα θα έχεις σταθερό τηλέφωνο με κάποιες ώρες δωρεάν χρόνο ομιλίας σύν επιπλέον πλήρη πρόσβαση στο Internet μέσω aDSL, τί για μισθωμένες γραμμές μου λες. Και ο ΟΤΕ ότι θα παίρνει από την Vivodi θα είναι πολύ λιγότερο από ότι τώρα που σε έχει απ'ευθείας πελάτη (αυτός και αν είναι παραλογισμός).


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
tirokomos (Να μας γραφεις...)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


peugeot 307 1.4 (16v) xs

Ένταξη: 07 Μάρ 2005
Δημοσιεύσεις: 668
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 16 Νοέ 2005, 19:53:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Miltellas έγραψε:
Μα αφού με 45Ε το μήνα θα έχεις σταθερό τηλέφωνο με κάποιες ώρες δωρεάν χρόνο ομιλίας σύν επιπλέον πλήρη πρόσβαση στο Internet μέσω aDSL, τί για μισθωμένες γραμμές μου λες.
Αν και δε ξερω πολλα απο υπολογιστες νομιζω οτι η Vivodi ειναι θυγατρικη του ΟΤΕ και δουλευει με δικες του γραμμες.Διορθωστε με αν κανω λαθος! Wink




ΣΣΣΣΣΣΣΣΣΑΣΙ ΜΜΜΜΜΕ ΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΑΣΙ ΔΔΔΔΔΔΔΙΑΦΕΡΕΙ....ΕΕΕΕΕΚΕΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΦΦΦΦΦΑΣΣΣΣΣΣΗ!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 16 Νοέ 2005, 20:04:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ανεξαρτητη εταιρια ειναι αλλα χρησιμοποιει το δικτυο του ΟΤΕ οπως κανουν και αλλες.Παιδια η Vivodi πλεον ειναι σε πολλες πολεις.Τουλαχιστον στις μεγαλυτερες.Εγω εδω στο Ηρακλειο εχω 384 και πληρωνω 60 ευρω μαζι με το παγιο του ΟΤΕ.Δεν εχω ογκοχρεωση και συμφερει τρελα.Βεβαια απο 22 εργασιμες που μου εχαν πει,δηλαδη ενας κανονικος μηνας περιπου,εκανε 2 μηνες.Πολυ καθηστεριση.Ο ΟΤΕ βεβαια μας ειχε παρει τηλεφωνο καποιες μερες μετα την αιτηση που καναμε για την γραμμη και μας ειχε πει μια προσφορα πολυ καλη.Την 512 χωρις ογκοχρεωση στα ιδια λεφτα.Και φυσικα συνδεση αμεσως.Δεν ξερω καθολου τι παιζει τωρα.Παντως η 384 παει παρα που καλα.


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
tsosmoulis (μητσάκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

106 rallye x 2

Ένταξη: 03 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 1747
Τόπος: ΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 16 Νοέ 2005, 21:24:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

κι εδω η 3Mb (35 λιρες--> 50 ευρω) καλα παει δεν μπορω να πω...
Yahoo! Rotfl Yahoo! Rotfl Yahoo! Rotfl Yahoo! Rotfl Yahoo! Rotfl Yahoo! Rotfl Yahoo! Rotfl Yahoo! Rotfl

ελα ρε σεις μια μικρουτσικη πλακιτσα καναμε!


τί κάνετε? ράλλυ???
στο ΔΝΤ αμέσως!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 17 Νοέ 2005, 01:44:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

με ολον αυτον τον ντορο που καταφεραν να κανουν και να ξεσηκωσουν τον κοσμο οι ανευθυνουπευθυνοι του πΟΤΕ, να δουμε αν τελικα θα περασουν οι νεες αυξησεις απο την επιτροπη τηλεπικοινωνιων.
σημερα εγινε και θεμα (με ερωτηση) στη Βουλη απο την Α.Διαμαντοπουλου.
ελπιζω οτι τελικα θα κανουν πισω .
Αυξηση της ταξης του 200%+ δεν ειναι αυξηση , ειναι κλεψια!

Να βαλουμε DSL, αλλα γιατι το θελουμε εμεις , οχι μας σερνουν προς τα εκει.
και ας μην ξεχναμε αρκετο κοσμο που α) δεν υποστηριζεται το DSL στην περιοχη τους, β)δεν τους χρειαζεται να ειναι συνεχως online μια που το χρησιμοποιουν λιγες ωρες το μηνα.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3  Επόμενη
Σελίδα 1 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1474s (PHP: 77% - SQL: 23%) - SQL queries: 19 - GZIP enabled - Debug on