PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Συγκεχυμένα Ανέρχονται τα Λησμονημένα
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  

Τι προτείνεται να γίνει?
Να σβήστεί το topic
11%
 11%  [ 2 ]
Να το αφήσουμε ήσυχο
23%
 23%  [ 4 ]
Να κάνουμε έρανο και να πάρουμε σοβαρή κιθάρα [aka Fender] στον Πιντιoύκ
64%
 64%  [ 11 ]
Σύνολο Ψήφων : 17

Συγγραφέας Μήνυμα
pduke (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 GT 2.0 16V

Ένταξη: 17 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1311
Τόπος: Scholarington(Duke of..)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 09 Δεκ 2005, 15:18:25    Θέμα δημοσίευσης: Συγκεχυμένα Ανέρχονται τα Λησμονημένα Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φιλάκια στα κωλομαγουλάκια!!

Έκανα ένα μικρό edit στον τίτλο για ευνόητους λόγους χρήσης μικρών γραμμάτων κλπ κλπ
Εκ της MOD Team
MEMsound



Το βελτίωσα λίγο γιατί είχε ελείψεις...

Εκ της MODTeam και του Chat
christhehealer



GT όπως Μέγας Τουρίστας

Don't forget about the boogie ... and those marvellous bastards !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Touristas (Αργύρης)
Τεχνικός Σύμβουλος


Peugeot Geopolis RS 300

Ένταξη: 15 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 3273
Τόπος: Νικαια-Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 09 Δεκ 2005, 15:21:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes

Hunter
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 09 Δεκ 2005, 15:23:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πανούλη τι έπαθες?!?!?!?!? Shocked Shocked Shocked


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 09 Δεκ 2005, 15:36:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Question Question Question Question Question Question
Question Question Question Question Question Question
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 09 Δεκ 2005, 16:21:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Άριστη τροποποίηση Χρήστο...
Εγώ πάντως ψήφισα... "νότες" (επηρεασμένος από το χθεσινό live....) Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 09 Δεκ 2005, 16:23:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
Άριστη τροποποίηση Χρήστο...
Εγώ πάντως ψήφισα... "νότες" (επηρεασμένος από το χθεσινό live....) Laughing


Μια απο τα ιδια κι ας μην ημουν στο χθεσινο live... Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
christhehealer (Celebrity)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Jazzmobile

Ένταξη: 19 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 3066
Τόπος: Αθήνα - Γκύζη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 09 Δεκ 2005, 18:10:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τελικώς το θέμα είναι πολύ σοβαρό και χρήζει βαθιάς αναλύσεως...

Καθότι η λησμονιά είναι πολύ άσχημο πράγμα η οποία επέρχεται με την έλειψη της προσωπικής επαφής. Η οποία έλειψη της προσωπικής επαφής επέρχεται με την έλειψη της δια ζώσης συνύπαρξης...

Η οποία δια ζώσης συνύπαρξη βοηθά ώστις αμβλύνονται αι διαφοραί μεταξύ διαφορετικών προσωπικοτήτων που ανήκουν σε διαφορετικούς ανθρώπους....

Μοιραίως βέβαια όταν υφίσταται αυτή η μη συνύπαρξη διαφορετικών προσωπικοτήτων, δεν αμβλύνονται αι διαφοραί, ούτως ώστις να επέρχεται η σύγχησις, βεβαίως-βεβαίως...

Η οποία σύγχησις δημιουργεί μία ανασφάλειαν εις τα ανασφαλή άτομα, τα οποία ούτως ή άλλως θα ήχον την ιδίαν ανασφάλειαν, υπαρκτής και της προσωπικής επαφής...

Τώρα βέβαια που το σκέφτομαι πιο επισταμένως αναρωτιέμαι αν η περί ού ο λόγος προσωπική επαφή δύναται ν’ αντικατασταθεί με ασπασμούς εις τα οπίσθια αλλήλων...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 09 Δεκ 2005, 18:21:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Study Study Study Study Study
κείμενο για μελέτη... Turn-l Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 09 Δεκ 2005, 20:20:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
Study Study Study Study Study
κείμενο για μελέτη... Turn-l Laughing


Και βαθυ στοχασμο Scratch θα συμπληρωνα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
mick206 (Πράσινος Ninja)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.1lt tequila-line

Ένταξη: 06 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1302
Τόπος: Άλφα Κένταυρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 09 Δεκ 2005, 21:26:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Ha Ha Ha Ha Ha Ha Ha Ha Ha Ha Ha Ha
Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl

Όταν αυτός ο τύπος από το Σχολάρι ξεθάβει κατα καιρούς το τσεκούρι των topics δεν μπορώ παρά να υποκλιθώ στο Μεγαλείο Του! Θαυμαστοί οι τίτλοι του και ακόμα πιο θαυμαστά τα λεγάμενα του... Laughing Ha Ha Rotfl

Φίλε μου Πάνο εγώ θα τσοντάρω ΟΣΟ ΟΣΟ ΛΕΜΕ!!! για να πάρεις την κιθαρίτσα που τόσο πολύ επιθυμείς για να τζαμάρουν μαζί με την πολυαγαπημένη και πολύπαθή σου Hurry!!

Τα δέοντα...

υ.γ: Christhehealer εσύ αδικείσαι αγόρι μου!! Θα πρέπει να σου δώσουν ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ μια εκπομπή στην τελεόρα για να εκφράζεις τέτοιες απόψεις σαν αυτή που εξέφρασες... Laughing Ha Ha Rotfl
Έχω μείνει άναυδος! Nod Turn-l Afroman


Είναι πολύ ωραία η αίσθηση του να πιστεύεις πως ζεις σε μια μικρή Αυστραλία με τόσα καγκούρια που κυκλοφορούν...
Achtung achtung!! Ζουν ανάμεσά μας! Ich bin αλύπητοι und ανελέητοι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Touristas (Αργύρης)
Τεχνικός Σύμβουλος


Peugeot Geopolis RS 300

Ένταξη: 15 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 3273
Τόπος: Νικαια-Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 09 Δεκ 2005, 22:20:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πολύ καλό…..τελικά όντως θα πέσει πολύ γέλιο
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Υ.Γ.Κιθάρα γαρ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
christhehealer (Celebrity)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Jazzmobile

Ένταξη: 19 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 3066
Τόπος: Αθήνα - Γκύζη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 12 Δεκ 2005, 22:44:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τελικά είναι ένα συγκεχυμένο topic που λησμονήθηκε τάχυστα, ακόμα και από τον ίδιο του τον συγγραφέα... NodNo NodNo NodNo

Κρίμα και είχα όνειρα γι' αυτό το topic!!!!!!!!!! Bomb Bomb Devil Devil


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Δεκ 2005, 00:26:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πάρτην μπας και γλιτώσουμε τα νέα topics και τα περιττά έξοδα στον server για webspace και bandwidth Razz



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
mick206 (Πράσινος Ninja)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.1lt tequila-line

Ένταξη: 06 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1302
Τόπος: Άλφα Κένταυρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Δεκ 2005, 02:26:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

christhehealer έγραψε:
Τελικά είναι ένα συγκεχυμένο topic που λησμονήθηκε τάχυστα, ακόμα και από τον ίδιο του τον συγγραφέα... NodNo NodNo NodNo

Κρίμα και είχα όνειρα γι' αυτό το topic!!!!!!!!!! Bomb Bomb Devil Devil

Δηλαδή τι όνειρα; Rolling eyes Για πες και σ' εμάς ρε Chris μπας και μπορέσουμε να βοηθήσουμε στην υλοποίησή τους... Laughing Laughing

Συγκεχυμένα, λησμονιά... Τι λέξεις είναι αυτές; Razz
Καμιά φορά ακούγοντας τέτοιες λέξεις αισθάνομαι πολύ πεζός. Laughing


Είναι πολύ ωραία η αίσθηση του να πιστεύεις πως ζεις σε μια μικρή Αυστραλία με τόσα καγκούρια που κυκλοφορούν...
Achtung achtung!! Ζουν ανάμεσά μας! Ich bin αλύπητοι und ανελέητοι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Δεκ 2005, 10:34:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ πάλι ανεξαρτήτως λέξεων αισθάνομαι πάντα peugeot-ς.....
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
christhehealer (Celebrity)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Jazzmobile

Ένταξη: 19 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 3066
Τόπος: Αθήνα - Γκύζη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Δεκ 2005, 10:40:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μικέ execuse me δυο λεφτά...

Ρε πατινιάου το webspace και το bandwidth οι PR του καταστήματος στα έμαθαν?

Στο επόμενο touring φυλάς θαλαμοφύλακας 12-2, γιατί 3 έχουμε δουλειές.... Cool


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Δεκ 2005, 11:00:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τα λησμονημένα είναι διαφόρων ειδών.
Υπάρχουν τα αξιολησμονημένα, τα αυτολησμονημένα, τα αλλολησμονημένα και τα αλληλολησμονημένα.
Για τα αξιολησμονημένα ουδείς λόγος καθότι... αξιολησμονημένα.
Τα αλλολησμονημένα χρήζουν κάποιας εκτενέστερης αναφοράς που δεν θα κάνω καθότι δεν αγγίζουν επαρκώς την συγκεκριμένη περίπτωση.
Τα αλληλολησμονημένα επειδή εν μέρη μεν αλλά γενικώς δε είναι ταυτόχρονα και αυτολησμονημένα θα μιλήσω εν συντομία για τα τελευταία.

Τα αυτολησμονημένα αυτολησμονούνται εξάφνου και ταχέως, καθότι αν ήταν βραδέως θα ήταν περισσότερο επίπονο και ψυχοφθόρο για την ήδη συναισθηματικώς φορτισμένη καλλιτεχνική, ευαίσθητη και γενναιόδωρη ψυχή τους. Αυτολησμονημένα είναι αυτά που δεν ήθελε κανείς να λησμονήσει. Κι αν κάποιοι τελικά τα λησμόνησαν αρκετοί δεν το κατάφεραν. Αλλά είτε το κατάφεραν είτε όχι, όταν έρθει η ποθητή αλλά και απρόσμενη ώρα να ανέρθουν ως συγκεχυμένα τα λησμονημένα, τότε οι λοιποί -γιατί περί λοιπών πρόκειται που ομοιάζουν με κομπάρσους δίπλα στον πρωταγωνιστή- σπεύδουν ταχέως και με ανυπόμονη χαρά μέσα στην σύγχυση για την αποσύγχυση μετά βαθιάς υποκλίσεως.
Φροντίζουν πρώτα να καθαρίσουν τον δρόμο και να στρώσουν κόκκινο χαλί. Το χρώμα της ανυπομονησίας, του πόθου, της αδρεναλίνης αλλά και της αγάπης. Σε ένα πράσινο τοπίο. Το χρώμα της ζωής, της φιλίας, της ηρεμίας και της ειρήνης. Σε έναν γαλαζομπλέ ουρανό. Το χρώμα της προσμονής, της χαράς, της ελπίδας, της υπόσχεσης.
Της υπόσχεσης ότι θα αγκαλιαστούν με σεβασμό και αγάπη τα αυτολησμονημένα, προς ακράτου αποδείξεως ότι όπως αγαπήθηκαν έτσι και δεν λησμονήθηκαν ποτέ!

-----

Χρήστο για συντόνισε τον κόσμο για την μεγάλη επιστροφή! Ετοίμασε κι αυτόν τον μόσχο τον σιτευτό επιτέλους!
Very happy Wink


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Δεκ 2005, 11:06:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Α! Και για την Fender είμαι μέσα! Wink


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
TiMoRiS (Argiris)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Mini Cooper S R56

Ένταξη: 06 Ιαν 2004
Δημοσιεύσεις: 420
Τόπος: Πειραιας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Δεκ 2005, 11:10:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καθε σειρα που διαβαζω νιωθω το IQ μου να κανει ελευθερη πτωση!!!Ποτε δεν τα ειχα σκεφτει εγω αυτα! Embarassed


www.asfaleia365.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Δεκ 2005, 13:12:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γιατι ρε καθε φορα που ανοιγει τοπικ ο κοτσιδακιας.....εγω δεν καταλαβαινω γρι Question

Ρε μην τον αφηνετε να γραφει τα διαστημικα του....ΕΛΕΟΣ ΠΛΕΟΝ.



Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2421s (PHP: 74% - SQL: 26%) - SQL queries: 22 - GZIP enabled - Debug on