PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Χαλλλλλλαρά!!!! - off-the record Βορ.Ελλάδας...
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3 ... 32, 33, 34  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  

κουρος Β Ελλαδος
Τυροκομος
76%
 76%  [ 13 ]
Κυριλλας
17%
 17%  [ 3 ]
Ηλιας
5%
 5%  [ 1 ]
Σύνολο Ψήφων : 17

Συγγραφέας Μήνυμα
tsosmoulis (μητσάκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

106 rallye x 2

Ένταξη: 03 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 1747
Τόπος: ΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 18 Δεκ 2005, 20:48:19    Θέμα δημοσίευσης: Χαλλλλλλαρά!!!! - off-the record Βορ.Ελλάδας... Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λοιπον,
αυτο το topic ανοιγεται με σκοπο να υπαρχει ενα μερος να λεει ο καθε Βορειοελλαδιτης ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ το μακρυ του και το κοντο του το πιο μακρυ του και το ακομη πιο κοντο του κτλ κτλ κτλ κτλ.

Αυτο γινεται για να αποκτησει ενα πιο 'σοβαρο' χαρακτηρα το topic των 'εκδηλωσεων και συναντησεων Β. Ελλαδος ' και να περιοριστει στις ΕΠΙΣΗΜΕΣ ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ και ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ . Οτιδηποτε προσωπικο, χιουμορ, κραξιμο και δεν ξερω κι εγω τι (που να παει το μυαλο μου με σας που εμπλεξα) ποσταρουμε εδω παντα ακολουθοντας τους κανονες του forum.

Καλο ποσταρισμα γκαρντασια μου και μην ξεχναμε!!!!
ΠΑΝΤΑΑΑΑΑΑ ΧΑΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΑΡΑ!!!!
Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy


Έχει επεξεργασθεί από τον/την tsosmoulis στις Κυρ 18 Δεκ 2005, 21:03:42, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 18 Δεκ 2005, 20:56:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ωραιοοοοοοοοοοοοος!!!Γουσταρω με τρελα!!!!Απο τριτη πρωι θα ειμαι 3καλα και θα ερθω μια βολτα προς θεσσαλονικη μερια να γνωρισω 5-6 αντε 10 20 ατομα.


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
KIRILAS 307cc (ΚΩΣΤΑΣ)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 307cc 1,6 16v

Ένταξη: 20 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 114
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 18 Δεκ 2005, 20:56:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ελλλλα μαλ......λλλλλ.......κα?
ο τυροκομος μου αφησε ολη την big bubble στο καθισμα. στο ειπα?



let's go straight to number one...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
KIRILAS 307cc (ΚΩΣΤΑΣ)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 307cc 1,6 16v

Ένταξη: 20 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 114
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 18 Δεκ 2005, 20:57:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

και βαααααααααααααααααααααααλλε ....



let's go straight to number one...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
bakclima (ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 2.0 (16V) RC (2004) Α7

Ένταξη: 30 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 1084
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 18 Δεκ 2005, 21:42:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τι να πει ρε Κωστα ολοκληρη Αθηνα πηγε και καθησε πανω σε μια τσιχλα Shocked ο αχρηστος! πηγαμε σε βενζιναδικο να βαλουμε βενζινη και μολις μπηκαν 3 λιτρα τελειωσε η δεξαμενη Shocked Shocked Shocked , στο δωματιο οπου κοιμηθηκαμε ολοι πατωντας τον διακοπτη για τα φωτα στο μπανιο αναβαν οταν μπηκε ο Χρηστος μεσα ο διακοπτης δεν εκανε καλη επαφη Shocked
ΤΥΡΟΚΟΜΟΣ=ΞΑΝΘΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ


DBH ENERGY SOLUTIONS
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 18 Δεκ 2005, 21:48:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ε τον γκαντεμι.Οταν ανεβω θεσσαλονικη δεν τον βαζω στο αμαξι μου.Σε φωτο θα του το δειξω.


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Δεκ 2005, 02:39:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τελικά δεν είστε απλά τρελοκομεία....
Ειστε πολυυυυυύ τρελοκομεία....
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Στην ψηφοφορία τώρα...

Φυσικά και "ΔΑΓΚΩΤΟ τυροκόμος"

Μέχρι στγμής "σαρώνει" με 8 στα 8!!

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Δεκ 2005, 06:02:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν χρειαζεται να πω τι ψηφισα... Twisted evil Twisted evil Twisted evil
Νομιζω οτι ειναι αυτονοητο... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Δεκ 2005, 09:25:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ο Ηλίας, έτσι για να σας την σπάσω Very happy



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
DrJekyll (Αλέκος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 30 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 789
Τόπος: Serres

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Δεκ 2005, 10:39:19    Θέμα δημοσίευσης: .... Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

χαΛΛΛαρά λοιπόν ψηφίζω, το 2μετρο κυπαρισσένιο-λυγερό παλικάρι...Τσολιά και Καμάρι της Β.&Πάσης Ελλάδος...ΤΟΝ Ξανθό μας Άγγελο...CheeseMan!!!!
Τέτοια παλικάρια βγαίνουν μόνο σε περιορισμένα/συλλεκτικά μοντέλα από το εργοστάσιο και μετά σπάει το καλούπι!ΤΑΓΟΡΙΜ!!!!!!!

Κώστα με το καλό να έρθεις από Τρίκαλα - να βρεθούμε - μόνο εύχομαι να μην πλακώσει καμιά κακοκαιρία...

ΕΕΕΕΕ!!!!Κανονίστε να βρεθούμε μεσοβδόμαδα γιατί από οτι καταλαβαίνω την επόμενη Κυριακή δεν θα είστε όλοι εδω...(μόνο εγω θα κρατάω σημαία)

Αντε ευχηθείτε μου καλή τύχη στην Αθήνα γιατί φαγουρίζομαι τρελά (ένα σαλιγκάρι έχει μπεί στο αυτί μου...ΤΗΝ ΤΡΕΛΑ ΜΟΥ!)!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Δεκ 2005, 14:24:02    Θέμα δημοσίευσης: Re: .... Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DrJekyll έγραψε:
Αντε ευχηθείτε μου καλή τύχη στην Αθήνα γιατί φαγουρίζομαι τρελά (ένα σαλιγκάρι έχει μπεί στο αυτί μου...ΤΗΝ ΤΡΕΛΑ ΜΟΥ!)!!!!


Α? Blink



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
christhehealer (Celebrity)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Jazzmobile

Ένταξη: 19 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 3066
Τόπος: Αθήνα - Γκύζη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Δεκ 2005, 14:34:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ ένα πράγμα έχω να πω πάντως...

Με το που κατέβηκε ο Τυροκόμος Αθήνα, μου έδωσαν τα λεφτά απ’ την Ασφαλιστική Blink Blink Blink Blink

Άμα το ‘ξερα πιο πριν θα του έκανα τα έξοδα να κατέβει, θα τον κοίμιζα στο Hilton και θα τον τάιζα στην Ratka.... Με τα έξοδα σε κινητά και δικηγόρους που έχω κάνει, πιο φθηνά θα μου ερχόταν!!!! Shocked


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
kovac (Χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 masturbisio!!!

Ένταξη: 13 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 1201
Τόπος: Νίκαια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Δεκ 2005, 16:12:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τυροκόμος χαλλλλλλλαρά!!!!! Very happy


Και τα παπούτσια μέσα...
ΒΤΤ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
tsosmoulis (μητσάκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

106 rallye x 2

Ένταξη: 03 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 1747
Τόπος: ΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Δεκ 2005, 16:35:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

christhehealer έγραψε:
Εγώ ένα πράγμα έχω να πω πάντως...

Με το που κατέβηκε ο Τυροκόμος Αθήνα, μου έδωσαν τα λεφτά απ’ την Ασφαλιστική Blink Blink Blink Blink

Άμα το ‘ξερα πιο πριν θα του έκανα τα έξοδα να κατέβει, θα τον κοίμιζα στο Hilton και θα τον τάιζα στην Ratka.... Με τα έξοδα σε κινητά και δικηγόρους που έχω κάνει, πιο φθηνά θα μου ερχόταν!!!! Shocked


Τελικα το φαινομενο που ακουει στο ονομα τυροκομος-τυρεμπορας κτλ κτλ σε καθε ανθρωπο εχει διαφορετικες παρενεργειες...
αλλα εκει που εχω καταληξει ειναι οτι ειναι σαν την εκληψη ηλιου....δεν τον βλεπεις πολυ συχνα αλλα οποτε τον βλεπεις ειναι κατι ξεχωριστο

Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

ΥΓ το βιντεακι της αθηνας ειναι ολα τα €€€€€, κυριλλα περιμενω και αυτο απο τα λιμανακια!!!ΜΠΑΙΝΩ ΜΕ ΟΣΑΑΑΑΑ ΔΙΚΕ ΜΟΥ!!!!! (δηλαδη με 50-60... Ha Ha Ha HaHa HaHa HaHa HaHa HaHa HaHa HaHa HaHa Ha)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Δεκ 2005, 17:09:14    Θέμα δημοσίευσης: Re: .... Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DrJekyll έγραψε:
χαΛΛΛαρά λοιπόν ψηφίζω, το 2μετρο κυπαρισσένιο-λυγερό παλικάρι...Τσολιά και Καμάρι της Β.&Πάσης Ελλάδος...ΤΟΝ Ξανθό μας Άγγελο...CheeseMan!!!!
Τέτοια παλικάρια βγαίνουν μόνο σε περιορισμένα/συλλεκτικά μοντέλα από το εργοστάσιο και μετά σπάει το καλούπι!ΤΑΓΟΡΙΜ!!!!!!!

Κώστα με το καλό να έρθεις από Τρίκαλα - να βρεθούμε - μόνο εύχομαι να μην πλακώσει καμιά κακοκαιρία...

ΕΕΕΕΕ!!!!Κανονίστε να βρεθούμε μεσοβδόμαδα γιατί από οτι καταλαβαίνω την επόμενη Κυριακή δεν θα είστε όλοι εδω...(μόνο εγω θα κρατάω σημαία)

Αντε ευχηθείτε μου καλή τύχη στην Αθήνα γιατί φαγουρίζομαι τρελά (ένα σαλιγκάρι έχει μπεί στο αυτί μου...ΤΗΝ ΤΡΕΛΑ ΜΟΥ!)!!!!


Δεν μασαω τιποτα.Θα το κανω WRC!Φαντασου μεσα στα τεμπη πως θα παω.Πλακωμενο γκαζι,η νυφαδα να πεφτει και εγω να οδηγω στα ορια.Τρελαααααααα!!!!


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
KIRILAS 307cc (ΚΩΣΤΑΣ)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 307cc 1,6 16v

Ένταξη: 20 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 114
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Δεκ 2005, 01:27:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λατερνατζη μου που εισαι? ΟΕΟ?

Εσυ κυριε Γιωργο απ'την Πτολεμαιδα?

αντε να μαζευομαστε σιγα σιγα κι εχουμε δουλεις να κανουμε.
εχουμε στοχους να πετυχουμε..
Boubouli? τι εγινε? θα μας κατεβεις με κανενα leopard?
εκεινο το παιδι με τον ωραιο θορυβο της εξατμισης ο καβαλιωτης που χαθηκε?
καλτσας??? ειπαμε, σ'αφησαμε να παρεις golf αλλα δεν θα σ'αφησουμε να χαθεις απ'την παρεα μας!!!

μαζευτειτε να γουσταρουμε ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε........



let's go straight to number one...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kavaliotis (Μάκης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 307 cc 1.6

Ένταξη: 01 Ιούν 2003
Δημοσιεύσεις: 487
Τόπος: Καβάλα - Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Δεκ 2005, 05:08:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μακαρι να ειμαι εκει Σαββατο να σας δω πριν φυγω για τις γιορτες να μου πειτε και νεα... Wink


StreetRacing is NOT a crime!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DrJekyll (Αλέκος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 30 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 789
Τόπος: Serres

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Δεκ 2005, 09:35:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

KIRILAS 307cc έγραψε:
Εσυ κυριε Γιωργο απ'την Πτολεμαιδα?

Ναι ρε Γιώργο!Σε είδα 2-3 φορές παρκαρισμένο στην Καρόλου Ντήλ αλλά δεν έχω τηλέφωνό σου! όταν κατεβαίνεις ρε συ χτύπα κανα τηλέφωνο να βρισκόμαστε!!!! Smile
KIRILAS 307cc έγραψε:
Boubouli? τι εγινε? θα μας κατεβεις με κανενα leopard??
Θα πάρεις άδεια Μήτσομ???Πότε έρχεσαι ρε συ?Χριστούγεννα ή Πρωτοχρονιά???

Ε!!!!Μην χανόμαστε!!!Μαζευόμαστε Σάββατο!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
KIRILAS 307cc (ΚΩΣΤΑΣ)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 307cc 1,6 16v

Ένταξη: 20 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 114
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Δεκ 2005, 10:56:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Να 'ρθεις Μακη'μ Exclamation
Να μαθεις κι εσυ τα νεα και να αποφασισουμε ολοι μαζι τι θα κανουμε!
Αντε να μαζευτουμε να φιλιθουμε, να αγκαλιαστουμε και να ευχηθουμε ολοι μαζι να ερθει μια καινουργια χρονια γεματη γκαζια event και βελτιωσεις Wink Wink

πωπω τι ρομαντικα που τα λεω ο που.$#, συγκινηθηκα!!

θελω σκαστρα ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε Twisted evil Twisted evil



let's go straight to number one...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kavaliotis (Μάκης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 307 cc 1.6

Ένταξη: 01 Ιούν 2003
Δημοσιεύσεις: 487
Τόπος: Καβάλα - Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Δεκ 2005, 14:39:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κι εγω θελω σκαστρα, ειμαι στο 95% στο NFSMW με το καραφτιαγμενο EVO και σε καθε αλλαγη ταχυτητας ΠΟΡΩΝΟΜΑΙ!!!!!! Cool Cool Cool


StreetRacing is NOT a crime!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3 ... 32, 33, 34  Επόμενη
Σελίδα 1 από 34

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,3477s (PHP: 85% - SQL: 15%) - SQL queries: 21 - GZIP enabled - Debug on