PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Είναι καλές οι λάμπες xenon;
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις περί αυτοκινήτων Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
geo1st487 (Γιώργος)
Μέλος
Μέλος


206 ΧΤ 1.4 16V 90hp

Ένταξη: 04 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 151

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 11 Δεκ 2005, 00:06:29    Θέμα δημοσίευσης: Είναι καλές οι λάμπες xenon; Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ειναι καλες οι λαμπες xenon; Υπαρχουν καποιες καλυτερες απο αυτες;
Υπαρχει forum για opel;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 11 Δεκ 2005, 00:28:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κοιτα φιλε μου υπαρχει μια ομαδα ατομων που λεει οτι ειναι καλες και αλλη μια που λεει οτι ειναι χαλια.Βεβαια ο λογος γινετε για τις λαμπες τυπου xenon και οχι για το kit.Γιατι αν μιλαμε για το kit ολοι λενε οτι ειναι κορυφη.Ειναι πολυ ξεκουραστο το φως που εκπεμπουν.Υπαρχουν 3 κλιμακες.Το λευκο που ειναι κοντα στους 4500K με 5000Κ(βαθμους Kelvin).Το λευκο/μωβ που ειναι κοντα στους 6500Κ με 7500Κ και το μπλε/λευκο που ειναι απο εκει και πανω μεχρι τους 9000Κ.Εγω εχω βαλει τις λαμπες τυπου xenon.Εχω μεινει ευχαριστιμενος με την αποδοση τους.Ειναι ξεκουραστες.Καποιοι λενε οτι στην βροχη δεν βλεπεις.Δεν εχω καταλαβει τιποτα τετοιο μεχρι τωρα.Πιστευω αξιζει τον κοπο.Εγω εχω αλλαξει ολες τις λαμπες.Οσο για το αν υπαρχει club της Opel.Η σελιδα πρεπει να ειναι opelclub.gr!


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
STELIOS 
Moderator


Little Bastard

Ένταξη: 18 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 2664

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 11 Δεκ 2005, 01:36:04    Θέμα δημοσίευσης: Re: Ειναι καλες οι λαμπες xenon; Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

geo1st487 έγραψε:
Υπαρχει forum για opel;


Υπαρχει και το www.opel-club.gr. Mαλιστα Administrator του ειναι και μελος εδω (Tiesto).


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Tiesto (Vassilis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Opel Astra GTC 1.8 Cosmo

Ένταξη: 02 Ιούν 2005
Δημοσιεύσεις: 758
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 11 Δεκ 2005, 01:40:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Smile Να και η διαφημιση. Να σαι καλα ρε Στελαρα.

Oι λευκες λαμπες καλες ειναι.Εχω εγω ενα ζευγαρακι απτο Practiker εδω και ενα χρονο περιπου και μια χαρα! Αγνωστη μαρκα, 13 euro και οι δυο και φωτιζουν λευκο προς μπλε.

Το Kit xenon ειναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ! Εβαλε ο bro μου στην Alfa του και ειναι ειναι οντως κορυφη. 300 euro ομως...


"The world's best Dj! Dj Tiesto!" - Cream Amnesia Ibiza 10/08/2002

www.tiesto.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Pug_306 (Ευάγγελος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 306 1.8 16v(παμε για αλλαγη)

Ένταξη: 18 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 186
Τόπος: Γέρακας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 11 Δεκ 2005, 08:38:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Επειδη φοραγα λαμπες "τυπου xenon" και στο προηγουμενο αυτοκινητο μου που ειχε αμεση αναγκη απο πιο "δυνατα" φωτα,εχω να πω οτι ειναι λιιιιγο καλυτερες απο τις απλες.Καλα για το κιτ δε γινεται καν λογος..Κορυφη απλα.Τωρα απο κει και περα θα προτεινα κατι αλλο που κανω εδω και 4 χρονια και ειμαι 1000% ευχαριστημενος. Λαμπες κατοσταρες (watt) βασικα πανω γραφουν 80-90 w η ακομα καλυτερα 90-100 w (αν τις βρειτε....) Ειναι απλα κορυφαιες.Μιλαμε για καταλευκο φως,δυνατο που αν ρυθμισετε μετα και το υψος της δεσμης των φωτων δε θα "τυφλωνετε" κανενα αλα θα κανετε και τη νυχτα μερα.Τις προτεινω ΑΝΕΠΙΦΥΛΑΚΤΑ.Βεβαια οπως σε ολες τις ιδανικες περιπτωσεις υπαρχει μια παγιδα ετσι και σ'αυτες αν παρατηρησετε τα ψιλα γραμματακια στη βαση της λαμπας, αναγραφεται: "Not for Use In Europe" οποτε ειναι και καλα παρανομες,οποτε μη κανετε κανα αστειο να περασετε απο κανα ΚΤΕΟ μ'αυτες Silly .Οσον αφορα την αστυνομια κανενα προβλημα...Ποτε δε τσεκαρουν....Αλλα και σε μια περιπτωση που τσεκαραν τον αδερφο μου για ασχετο λογο (τουχε καει η μια) μολις τσεκαραν τη δεσμη οτι ειναι χαμηλα και δε τυφλωνει δε του'παν τιποτα.Η τιμη κυμαινεται απο 8 εως και 13 ευρω η μια.....
Αξιζει το κοπο παντως.Δοκιμαστε τις.Θα τις βρειτε κυριως σε βενζιναδικα,αν τις ζητησετε και με τον καταλληλο τροπο... Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
RASTAVIPER (THOMAS)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


TOP FUELER - 106 1.6(16)V

Ένταξη: 23 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 904
Τόπος: JAMAICA

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 11 Δεκ 2005, 10:08:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pug_306 έγραψε:
Λαμπες κατοσταρες (watt) βασικα πανω γραφουν 80-90 w η ακομα καλυτερα 90-100 w (αν τις βρειτε....) Ειναι απλα κορυφαιες.Μιλαμε για καταλευκο φως,δυνατο που αν ρυθμισετε μετα και το υψος της δεσμης των φωτων δε θα "τυφλωνετε" κανενα αλα θα κανετε και τη νυχτα μερα.Τις προτεινω ΑΝΕΠΙΦΥΛΑΚΤΑ.


Τα τοσο υψηλα watt αφου δεν υποστηριζονται απο το αμαξι, δεν ειναι προβλημα??


ViPeR RaCiNg 2 > featuring Rallye 106, 1.6, 8V, NOW IN 16V EDITION!
www.tfrc.gr "ΠΟΙΑ ΠΙΣΤΑ,ΠΑΡΑΛΙΑ!"
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Tiesto (Vassilis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Opel Astra GTC 1.8 Cosmo

Ένταξη: 02 Ιούν 2005
Δημοσιεύσεις: 758
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 11 Δεκ 2005, 11:30:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

και εκτος απο αυτο, δεν παραγουν μεγαλυτερη θερμοτητα?


"The world's best Dj! Dj Tiesto!" - Cream Amnesia Ibiza 10/08/2002

www.tiesto.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
STELIOS 
Moderator


Little Bastard

Ένταξη: 18 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 2664

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 11 Δεκ 2005, 12:52:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

RASTAVIPER έγραψε:
Pug_306 έγραψε:
Λαμπες κατοσταρες (watt) βασικα πανω γραφουν 80-90 w η ακομα καλυτερα 90-100 w (αν τις βρειτε....) Ειναι απλα κορυφαιες.Μιλαμε για καταλευκο φως,δυνατο που αν ρυθμισετε μετα και το υψος της δεσμης των φωτων δε θα "τυφλωνετε" κανενα αλα θα κανετε και τη νυχτα μερα.Τις προτεινω ΑΝΕΠΙΦΥΛΑΚΤΑ.


Τα τοσο υψηλα watt αφου δεν υποστηριζονται απο το αμαξι, δεν ειναι προβλημα??


Γι'αυτο τα κανονικα Xenon Kit εχουν και ενισχητες/πολλαπλασιαστες και πανε τοσο ακριβα. Τα υπολυπα ειναι λαμπες τυπου Xenon.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Pug_306 (Ευάγγελος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 306 1.8 16v(παμε για αλλαγη)

Ένταξη: 18 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 186
Τόπος: Γέρακας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 11 Δεκ 2005, 13:33:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

παιδια αυτες που ειπα δεν ειναι xenon αν και υπαρχουν και xenon 100σταρες.Οσον αφορα τα watt δεν υπαρχει προβλημα δεν ειναι υποχρεωτικη η υπαρξη ενισχυτη (γεφυρα) αν και στη περιπτωση που υπαρχει σαφως θα αποδιδουν καλυτερα.Δεν υπαρχει προβλημα θερμοκρασιας.... Ειναι δοκιμασμενες για αρκετα χρονια... Ειναι κομπλε. Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Pug_306 (Ευάγγελος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 306 1.8 16v(παμε για αλλαγη)

Ένταξη: 18 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 186
Τόπος: Γέρακας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 11 Δεκ 2005, 13:34:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

α και κατι αλλο μπορει ο καθενας ασχετα με το τι λαμπες φοραει να βαλει ενισχυτη (γεφυρα) σε οποιονδηποτε ηλεκτρολογο.Ειναι σχετικα φθηνος,δε θυμαμαι ακριβως-απο 30 ε και πανω.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Tiesto (Vassilis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Opel Astra GTC 1.8 Cosmo

Ένταξη: 02 Ιούν 2005
Δημοσιεύσεις: 758
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 11 Δεκ 2005, 13:59:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ρωταω για τη θερμοκρασια επειδη τωρα εγω φοραω angel eyes. θελω μεν να βαλω 100σταρες λαμπες πορειας αλλα επειδη τα υλικα των καθρεπτων μεσα στο φαναρι δεν ειναι ιδιας ποιοτητας με τα μαμα (ετσι πιστευω τουλαχιστον) φοβαμαι μην εχω κανενα παρατραγουδο.

Αν και πορωθηκα με τις λαμπες του αδερφου μου οποτε με κοβω οταν μαζευω 300 euro να πηγαινω για xenon lol


"The world's best Dj! Dj Tiesto!" - Cream Amnesia Ibiza 10/08/2002

www.tiesto.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Pug_306 (Ευάγγελος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 306 1.8 16v(παμε για αλλαγη)

Ένταξη: 18 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 186
Τόπος: Γέρακας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 11 Δεκ 2005, 22:52:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μεγαλε μου καλα το σκεφτεσαι αλλα no problem.Πιστεψε με δε θα το προτεινα αν συνεβαινε κατι τετοιο.....Η θερμοκρασια ειναι σε απολυτα φυσιολογικα επιπεδα. Και μενα μαρεσει το κιτ των 300 ε αλλα πιστεψε με δε θα σε χαλασει καθολου......δοκιμασε τες για καμμια μερα και αν σε χαλασουν τι να πω δωσε τις αλλου... Δε μπορεις να διανοηθεις τη διαφορας που θα δεις.....Η νυχτα (απλες λαμπες) με τη μερα! (100αρες)Παντως εγω δε τις αλλαζω....... Smile Εχω βρει την υγεια μου,καθε βραδυ παω για εξερευνησεις Πεντελη μερια Silly Crazy


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Tiesto (Vassilis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Opel Astra GTC 1.8 Cosmo

Ένταξη: 02 Ιούν 2005
Δημοσιεύσεις: 758
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 11 Δεκ 2005, 23:18:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

φοραει ενας φιλος μου σε corsaki 100αρες ιδιες με τις δικες μου 50αρες απτο Praktiker. Ειναι οντως απιστευτες! Γι αυτο εχω ψηθει.


"The world's best Dj! Dj Tiesto!" - Cream Amnesia Ibiza 10/08/2002

www.tiesto.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 12 Δεκ 2005, 04:33:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδες εγω εχω ολες τις λαμπες τυπου xenon.Ολες για ολες.Οταν ειχα ρωτησει για 100αρες μου ειχαν πει οτι θα εχω προβλημα με θερμοκρασιες και οτι για να αποδοσουν θελουν ενισχυτη.Ετσι εβαλα αυτες που ελεγε ο κατασκευαστης.55W!!!Θα θελα να ειχα πιο δυνατο φως απο αυτο αλλα δεν εχω παραπονο.Σιγουρα δεν υπαρχει προβλημα?Σκεφτομαι να αλλαξω και να βαλω τα φωτα ομιχλης 100W!


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Demis (Demis)
Μέλος
Μέλος


206cc

Ένταξη: 14 Σεπ 2003
Δημοσιεύσεις: 116
Τόπος: Peiraias

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 12 Δεκ 2005, 10:58:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εμενα μου εχει καει εδω και δυο εβδομαδες περιπου η δεξια λαμπα και ειπα να παω να βαλω και εγω τυπου xenon..Σε 2 μαγαζια που εχω ρωτησει 4 λαμπες 2 Η4 και 2 Η1 για τα προβολακια μου εχουν πει ο ενας 65 και ο αλλος 60.Μηπως ειναι too much για λαμπες ?
Δεν εχω παει στο practiker αλλα μου εχουν πει κατι για ενα 10αρικο και δυο..Ποιοτητα, Τις εκαψες?


Run bAbe Run......
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Tiesto (Vassilis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Opel Astra GTC 1.8 Cosmo

Ένταξη: 02 Ιούν 2005
Δημοσιεύσεις: 758
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 12 Δεκ 2005, 12:17:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγω στο corsaki εχω Η7 των 55W απτο praktiker οπως λεω και πανω 13 euro και οι δυο. Τις εχω κατι λιγοτερο απο 1 χρονο και δεν εχουν καει. Ελπιζω να μην το ματιασω lol


"The world's best Dj! Dj Tiesto!" - Cream Amnesia Ibiza 10/08/2002

www.tiesto.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Pug_306 (Ευάγγελος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 306 1.8 16v(παμε για αλλαγη)

Ένταξη: 18 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 186
Τόπος: Γέρακας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Δεκ 2005, 03:39:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

οσον αφορα τις λαμπες για προβολακια xenontype πανω απο 35 ε αν τις βρεις ειναι κλεψια.απο την αλλη κατω απο 25-30 δε ειναι εμπιστευσιμες για μενα...... Εγω χθες τουβαλα 100αρες xenon type και γα**νε....Το ιδιο δυνατες αλλα βγαζουν καθαροτατο ασπρο με ενα ιχνος μπλε μεσα....Τι να πω.... απλα 2gunfire Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
206xs (Χρήστος)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Chevrolet Cruze 1.8 Auto (2009)

Ένταξη: 13 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 259
Τόπος: Αθήνα - Σεπόλια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 16 Μάρ 2006, 15:02:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδιά το κιτ που λέτε, μετατρέπει το σύστημα σε κανονικό ξένον? (με λάμπες αερίου δηλαδή) που το βρίσκει κανείς? Χρειάζεται μετατροπή στα ηλεκτρικά του αυτοκινήτου ή κουμπώνει πάνω στην υπάρχουσα εγκατάσταση?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 16 Μάρ 2006, 15:08:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κουμπωνει κανονικα.Προκειτε για εναν μετασχηματιστη που κανει την δουλεια.Και φυσικα μιλαμε για κανονικο Xenon και οχι τυπου Xenon.Απλα εχω ακουσει τελευταια οτι για να περαστει χρειαζετε φαναρι που εχει το ματι μπροστα.Αυτο που εχει το νεο 307 και οχι το παλιο 307


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 16 Μάρ 2006, 15:23:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

206xs έγραψε:
Παιδιά το κιτ που λέτε, μετατρέπει το σύστημα σε κανονικό ξένον? (με λάμπες αερίου δηλαδή) που το βρίσκει κανείς? Χρειάζεται μετατροπή στα ηλεκτρικά του αυτοκινήτου ή κουμπώνει πάνω στην υπάρχουσα εγκατάσταση?



Πάρτους ένα τηλέφωνο να σε ενημερώσουν και να σου εξηγήσουν Wink
http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?p=155045#155045

υ.γ. off-topic φίμες ακούγονται ότι "κάποιος" σβήνει πόστ του Προέδρου...


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις περί αυτοκινήτων Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1374s (PHP: 80% - SQL: 20%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on