PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Ανανεώσεις Συνδρομής
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανακοινώσεις του Συλλόγου Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Δεκ 2005, 15:27:22    Θέμα δημοσίευσης: Ανανεώσεις Συνδρομής Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Προκειμένου να έχουμε σύντομα όλες τις κάρτες μέλους του 2006 χωρίς καμία καθυστέρηση, δημιουργούμε μια μικρή προσφορά!

Οποιο μέλος ανανεώσει την συνδρομή του έως 28 Δεκεμβρίου 2005, μαζί με την κάρτα μέλους θα λάβει και ένα αυθεντικό μπρελόκ της Peugeot ΔΩΡΟ!

Tρόποι ανανέωσης:
- Μέσω Τραπέζης στον Λογαριασμό του Συλλόγου,
AlphaBank Aρ. Λογ.: 13000 200 200 8375 (αναγράφοντας πάντα όνομα, επώνυμο και Αρ. Ταυτότητας)

- Στην Λέσχη, Κάθε Πέμπτη βράδυ και Κυριακή Πρωΐ

Για περισσότερες πληροφορίες, καλέστε τον υπεύθυνο, Ζαχαρία Μπαντίδα (shark_zak) στο 6979 797 899.

ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΕΤΕ ΕΚ ΝΕΟΥ ΤΗΝ ΦΟΡΜΑ ΜΕΛΟΥΣ

Ευχαριστούμε πολύ



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
elias (Ηλίας)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (2000)

Ένταξη: 05 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 357
Τόπος: Λάρισα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 09 Δεκ 2005, 09:05:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δύο ερωτήσεις:
1. Το ποσό της συνδρομής είναι το ίδιο με πέρυσι (40 ευρώ)?
2. Μέχρι πότε μπορούμε να κάνουμε την ανανέωση της συνδρομής, χωρίς να χάσουμε την πρόσβαση στα τεχνικά θέματα?


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 09 Δεκ 2005, 10:53:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

elias έγραψε:
Δύο ερωτήσεις:
1. Το ποσό της συνδρομής είναι το ίδιο με πέρυσι (40 ευρώ)?
2. Μέχρι πότε μπορούμε να κάνουμε την ανανέωση της συνδρομής, χωρίς να χάσουμε την πρόσβαση στα τεχνικά θέματα?


Δυο απαντήσεις :

1. Ναι το πόσο παραμένει το ίδιο....
2. ΜΕΧΡΙ 31/12/2005 που λήγει η ετήσια συνδρομή για το 2005...Idea



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 11 Δεκ 2005, 12:03:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Άντε να τρέχουμε πάλι στην Alpha... Razz

Και κρατάνε και 1,20 ευρώ για την μεταφορά χρημάτων Evil Τς τς τς Twisted evil



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
STELIOS 
Moderator


Little Bastard

Ένταξη: 18 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 2664

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 11 Δεκ 2005, 12:25:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εμεις που ανανεωσαμε την συνδρομη μας πριν την ανακοινωση θα παρουμε τιποτα ? Very happy


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
ultra-one (Χάρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 GTi 2004 Blue Recife :)

Ένταξη: 13 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1792
Τόπος: Αθήνα Κέντρο Σταθμός Λαρίσης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 11 Δεκ 2005, 14:00:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
Άντε να τρέχουμε πάλι στην Alpha... Razz

Και κρατάνε και 1,20 ευρώ για την μεταφορά χρημάτων Evil Τς τς τς Twisted evil


Όσοι έχετε λογαριασμό στην Alpha, μπορείτε να κάνετε τη μεταφορά μέσω του Alpha Web Banking χωρίς καμία χρέωση. Cool


Επιτέλους το 206 μου άρχισε να γίνεται αυτοκίνητο Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 12 Δεκ 2005, 06:52:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

STELIOS έγραψε:
Εμεις που ανανεωσαμε την συνδρομη μας πριν την ανακοινωση θα παρουμε τιποτα ? Very happy


μα και φυσικα.... Wink Silly



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
tazmania (konstantinos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


peugeot 206 CC 1.6

Ένταξη: 04 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 45
Τόπος: Αιγάλεω CITY

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 12 Δεκ 2005, 09:58:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλημέρα παιδιά.Να ρωτήσω κάτι γιατί μάλλον δεν το πολυκατάλαβα.Εγώ που πλήρωσα τον Οκτώβριο την ετήσια συνδρομή (και εκτός ότι δεν έχω παραλάβει ακόμα το πακέτο,δεν έχω και πρόσβαση ακόμα στις θεματικές ενότητες των μελών....) θα πρέπει μέχρι 31/12 να ξαναπληρώσω ?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
christhehealer (Celebrity)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Jazzmobile

Ένταξη: 19 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 3066
Τόπος: Αθήνα - Γκύζη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 12 Δεκ 2005, 11:46:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Να πείτε του Πρόεδρα ότι εγώ δεν πάω στην Τράπεζα ν' ανανεώσω την συνδρομή....

Θέλω να γίνει τελετή παραλαβής-παράδοσης νέας συνδρομής όπως αρμόζει σ' ένα celebrity...

Επίσης η Tελετή να μπει στο επίσημο καλεντάρι του Συλλόγου, της ΕΛΠΑ, της FIA και άλλων φίλιων πρωτοποριακών οργανισμών όπως τα Human Right Watch, o ΟΗΕ, το Montreux jazz Festival κλπ.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 15 Δεκ 2005, 00:45:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

tazmania έγραψε:
Καλημέρα παιδιά.Να ρωτήσω κάτι γιατί μάλλον δεν το πολυκατάλαβα.Εγώ που πλήρωσα τον Οκτώβριο την ετήσια συνδρομή (και εκτός ότι δεν έχω παραλάβει ακόμα το πακέτο,δεν έχω και πρόσβαση ακόμα στις θεματικές ενότητες των μελών....) θα πρέπει μέχρι 31/12 να ξαναπληρώσω ?


οριστε... Confused
τηλ. μου να μου πεις τι ακριβως εχει γινει...



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 15 Δεκ 2005, 16:37:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναι παιδια και μενα το πακετο δεν εχει φτασει ακομα.Θα το κανονισω το θεμα μολις φτασω στην πατριδα!!!!!!Ακομα ειμαι Ηρακλειο και δεν μπορω να κανω τιποτα γιατι ισα ισα μου φτανουν τα λεφτα.Απο δευτερα λοιπον.Αααααα και κανονιστε μου και το πακετακι.Οκ?Για ολα τ'αλλα δεν εχω παραπονο.


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Δεκ 2005, 00:35:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εχω να δηλώσω οτι ξέχασα το λιονταράκι μου στην έδρα... αν δε το σουφρωσε κανεις να μου το κρατήσετε αλλιώς θέλω άλλο Confused Confused Confused Confused
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Δεκ 2005, 02:54:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Baphomet έγραψε:
εχω να δηλώσω οτι ξέχασα το λιονταράκι μου στην έδρα... αν δε το σουφρωσε κανεις να μου το κρατήσετε αλλιώς θέλω άλλο Confused Confused Confused Confused

που το εχεις το μυαλο σου οεο...που εχεις το μυαλο σου οεο... Silly



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Δεκ 2005, 09:27:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σήριαλ έγιναν τα μπρελοκ εχθες.... Laughing Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
christhehealer (Celebrity)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Jazzmobile

Ένταξη: 19 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 3066
Τόπος: Αθήνα - Γκύζη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Δεκ 2005, 11:18:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν κάνει τελετή παραλαβής-παράδοσης ο Ταμίας?

Με βαλέρ στις 15 Γενάρη η Συνδρομή 2gunfire 2gunfire 2gunfire 2gunfire 2gunfire 2gunfire


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Stevon ("Κουμπάρος" John Φυστίκη...)
Τμήμα Δημοσίων Σχέσεων
Επίσημο Μέλος

VF7 + VF3 = P.S.A.

Ένταξη: 22 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2584

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Δεκ 2005, 14:50:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κάτσε....δλδ αντί να έχουμε 2 μπρελόκ παραπάνω...του Μάνθου και του Πέτρου.....

έχουμε 2 λιγότερα....

What the F..k is going ...... Question Scratch



Δέν προλάβαμε να το "τουρμπίσουμε" και μας άφησε ο 3ος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Δεκ 2005, 15:15:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το δικό μου βρέθηκε...


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
xrisa-xs (ΧΡΥΣΑ)
Moderator
Επίσημο Μέλος

206xs 1.4 (2002) & 207 GT 1.6 (2009)

Ένταξη: 25 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 1316
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Δεκ 2005, 21:03:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

νταξ... το αυτοκολλητάκι το καβατζώσαμε.... Twisted evil
μπρελοκάκι πως θα τσουρνέψουμε???? Scratch

καντε κάτι και για μας Multi color τα χαρουμενα παιδακια..... μέρες που είναι...



Watch out!!! Red demoness on the loose!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Δεκ 2005, 15:30:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έριψα τον όβολον μου... Razz



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Δεκ 2005, 03:58:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

christhehealer έγραψε:
Δεν κάνει τελετή παραλαβής-παράδοσης ο Ταμίας?

Με βαλέρ στις 15 Γενάρη η Συνδρομή 2gunfire 2gunfire 2gunfire 2gunfire 2gunfire 2gunfire


οποτε πεσουν τα χρηματα στον λογαρισμο τοτε θα σε ξανα ενεργοποιησω...χιχιχι Silly
και ασε τους βαλεδες και τις νταμες δεν περνανε σε εμενα αυτα.... (ειναι φιλοι μας οι γερμανοι...)



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανακοινώσεις του Συλλόγου Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Επόμενη
Σελίδα 1 από 11

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,4297s (PHP: 82% - SQL: 18%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on