PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Ανανεώσεις Συνδρομής
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανακοινώσεις του Συλλόγου Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
DIMCHRI (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


406 coupe 2.2 2005

Ένταξη: 31 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1684
Τόπος: Νικαια city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 04 Ιαν 2006, 22:54:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

shark_zak έγραψε:
οποτε πεσουν τα χρηματα στον λογαρισμο τοτε θα σε ξανα ενεργοποιησω...χιχιχι Silly
και ασε τους βαλεδες και τις νταμες δεν περνανε σε εμενα αυτα.... (ειναι φιλοι μας οι γερμανοι...)


Ζαχαρούλη.. θα μου ενεργοποιήσεις τον λογαρασμόο μου ή θα έρθω αυριο στη λέσχη και θα σε κράζω ????


PS FERRIES
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Ιαν 2006, 00:17:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DIMCHRI έγραψε:
Steve έγραψε:
10 ευρώ χρέωση για κατάθεση 40 ευρώ? Rolling eyes


ΔΥΣΤΥΧΩΣ. εάν όμως υπήρχε το ΙΒΑΝ θα με χρέωναν μόνο 30 λεπτά. Crying or Very sad


Επειδή έχω χάσει γύρω στις 50 τρίχες από τα μαλιά μου μέχρι τώρα...


περιέγραψε μου την διαδικασία που ακολούθησες και σε χρεώσαν 10 ευρώ γιατί αδυνατώ να την καταλάβω...



ΕΚΤΟΣ ΚΙ ΑΝ ΕΚΑΝΕΣ ΕΜΒΑΣΜΑ ΒΕΒΑΙΑ ΑΠΟ ΤΡΑΠΕΖΑ ΤΟΥ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΣΤΗΝ ALPHA BANK... Rolling eyes



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
DIMCHRI (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


406 coupe 2.2 2005

Ένταξη: 31 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1684
Τόπος: Νικαια city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Ιαν 2006, 17:39:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
Επειδή έχω χάσει γύρω στις 50 τρίχες από τα μαλιά μου μέχρι τώρα...
περιέγραψε μου την διαδικασία που ακολούθησες και σε χρεώσαν 10 ευρώ γιατί αδυνατώ να την καταλάβω...

ΕΚΤΟΣ ΚΙ ΑΝ ΕΚΑΝΕΣ ΕΜΒΑΣΜΑ ΒΕΒΑΙΑ ΑΠΟ ΤΡΑΠΕΖΑ ΤΟΥ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΣΤΗΝ ALPHA BANK... Rolling eyes


ακου... έκανα το έμβασμα μεσω e-banking eurobank.

λοιπόν για να κάνω πληρως αυτοματοποιημενη την εντολη και να μην με χρέωναν με 10 ευρώ έπρεπε να εχει ο αριθμός λογαριασμού και το iban.

Όλοι οι αριθμοί λογαριασμών πλέων έχουν το δικό τους iban ασχέτως εάν οι ελληνικές μας τραπεζούλες δεν μας το ανακοινώνουν.... τεσπα... αυτό ήταν όλο. το θέμα που προκύπτει είναι οτι παρ' όλο που πλήρωσα από προχτες ακόμα το a/c είναι κλειδωμένο...

Ρε Ζαχαρία τι θα γίνει ???????
Ακόμα να τα δεις τα κωλολεφτά Online ????

ήταν που η τεχνολογία θα έκανε τις συναλλαγές ποιό γρήγορες !!! Twisted evil Evil


PS FERRIES
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Ιαν 2006, 17:56:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Όχι ρε Δημήτρη.

Απλά δεν έχει μπει στον Internet να το δει.

Μην τρελένεσαι. Θα σε ξεκλειδώσει μόλις το δει. Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Ιαν 2006, 20:53:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DIMCHRI έγραψε:
Steve έγραψε:
Επειδή έχω χάσει γύρω στις 50 τρίχες από τα μαλιά μου μέχρι τώρα...
περιέγραψε μου την διαδικασία που ακολούθησες και σε χρεώσαν 10 ευρώ γιατί αδυνατώ να την καταλάβω...

ΕΚΤΟΣ ΚΙ ΑΝ ΕΚΑΝΕΣ ΕΜΒΑΣΜΑ ΒΕΒΑΙΑ ΑΠΟ ΤΡΑΠΕΖΑ ΤΟΥ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΣΤΗΝ ALPHA BANK... Rolling eyes


ακου... έκανα το έμβασμα μεσω e-banking eurobank.



Rotfl Tease

Με τις υγείες σου

Rotfl Ha Ha Tease



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
DIMCHRI (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


406 coupe 2.2 2005

Ένταξη: 31 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1684
Τόπος: Νικαια city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Ιαν 2006, 21:31:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

είδες τι ωραία που το έγραψα ?? εμβασμα !!! έκανα έμβασμα 40 ευρώ !!!!! εχουμε κλαμπ ρε εμεις δεν παίζουμε !!!! Laughing

και ελπιζω Ζαχαρία να μην είναι για σένα τριημερη αργία μέχρι την Δευτέρα γιατί και εγώ δεν ξερω τι θα γινει !!!!!!!

αμα σε πετυχω στην πιστα αυριο θα σου πω εγώ !!!!!!


PS FERRIES
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 06 Ιαν 2006, 03:31:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DIMCHRI έγραψε:
shark_zak έγραψε:
οποτε πεσουν τα χρηματα στον λογαρισμο τοτε θα σε ξανα ενεργοποιησω...χιχιχι Silly
και ασε τους βαλεδες και τις νταμες δεν περνανε σε εμενα αυτα.... (ειναι φιλοι μας οι γερμανοι...)


Ζαχαρούλη.. θα μου ενεργοποιήσεις τον λογαρασμόο μου ή θα έρθω αυριο στη λέσχη και θα σε κράζω ????


αχ αχ με ξενύχτησες αλλά είσαι οκ... Wink

πολλά σου πήρανε... Crying or Very sad



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 06 Ιαν 2006, 11:17:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θα προλάβουμε να έχουμε τις κάρτες μέλους (πέραν από τα μπρελόκ που τα θεωρώ σίγουρα Razz ) στο touring? Very happy




Τώρα με την ανανέωση, θα πάρουμε ξανά αυτοκολλητάκι δώρο εεε? Mr. Green



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 06 Ιαν 2006, 14:39:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γεια χαρα παιδια.Εγω ακομα δεν εχω δωσει τα λεφτα για την ανανεωση.Μεχρι τελος του μηνα θα γινει και αυτο.Μην μου κοψετε τα δικαιωματα.Περιμενω καποια λεφτα και γι'αυτο δεν το εχω κανει ακομα.


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
shiba (giwrgos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


shiba cc

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 1069
Τόπος: γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 06 Ιαν 2006, 17:03:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγω πλεον δε νεχω προσβαση.... Crying or Very sad λογικα σε λιγο καιρο να καταφερω να ανανεωσω αλλιωσ πακετο Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 07 Ιαν 2006, 00:52:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
Θα προλάβουμε να έχουμε τις κάρτες μέλους (πέραν από τα μπρελόκ που τα θεωρώ σίγουρα Razz ) στο touring? Very happy


ελπίζω πως ναι.... Idea


ο χιουμορίστας έγραψε:


Τώρα με την ανανέωση, θα πάρουμε ξανά αυτοκολλητάκι δώρο εεε? Mr. Green


το άλλο με τον τοτο το ξέρεις...Laughing Wink



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
sakis307 (ΘΑΝΑΣΗΣ)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


307 1600 16v 2003

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 3

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 27 Φεβ 2006, 19:49:17    Θέμα δημοσίευσης: ananeosi sindromis Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

akoma perimeno file zaxaria na me anoixis sto forum exo kanei tin katathesi apo 14/2 se parakalo an mporeis na me ftiaxeis.
soy esteila minima alla malon den to pires.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 28 Φεβ 2006, 10:08:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σάκη ο Ζαχαρίας δεν έχει pc αυτές τις μέρες λόγω τεχνικού προβλήματος και γι αυτό δεν σε έχει ξεκλειδώσει ακόμα.

Το συντομότερο δυνατό θα το κάνει. Wink Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 05 Μάρ 2006, 23:31:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

sorry φιλε αλλα ακομα και τωρα μπαινω απο δανεικο pc...
οτι θες τηλ. 6979797899 Idea



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
dimdil (δημητρης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


peugeot 206 1.4 (16v) colourline

Ένταξη: 02 Φεβ 2006
Δημοσιεύσεις: 49
Τόπος: ν ηρακλειο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 18 Μάρ 2006, 18:28:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

παντως ζαχαρια καλα θα ηταν αν μπορεις να μας δωσεις τον ΙΒΑΝ του λογαριασμου του κλαμπ γιατι οι τραπεζες ζητανε οτι θελουν για την πληρωμη Shocked κριμα ειναι να πληρωνουμε τσαμπα τους..... Evil Evil Evil


αχ θεε ποσο μπλε ξοδεψες για να μη σε βλεπω!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Ivang (Βαγγέλης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 1.6 16V

Ένταξη: 15 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 230
Τόπος: Θεσ/νίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 19 Μάρ 2006, 01:38:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

dimdil έγραψε:
παντως ζαχαρια καλα θα ηταν αν μπορεις να μας δωσεις τον ΙΒΑΝ του λογαριασμου του κλαμπ γιατι οι τραπεζες ζητανε οτι θελουν για την πληρωμη Shocked κριμα ειναι να πληρωνουμε τσαμπα τους..... Evil Evil Evil


Δε χρειάζεται, μπαίνεις στο site της aplha bank κι έχει επιλογή που δίνεις τον αριθμό τραπέζης και σου δίνει τον αντίστοιχο IBAN. Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
dimdil (δημητρης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


peugeot 206 1.4 (16v) colourline

Ένταξη: 02 Φεβ 2006
Δημοσιεύσεις: 49
Τόπος: ν ηρακλειο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Μάρ 2006, 17:41:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

βαγγελη ευχαριστω πολυ Wink μου ανοιξες τα ματια Shocked χαχα τι κανει η τεχνολογια Razz Razz


αχ θεε ποσο μπλε ξοδεψες για να μη σε βλεπω!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Ivang (Βαγγέλης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 1.6 16V

Ένταξη: 15 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 230
Τόπος: Θεσ/νίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Μάρ 2006, 09:26:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κι εγώ ρε παιδιά έχω κάνει την κατάθεση στις 13-3 και περιμένω ακόμα να με ξεκλειδώσει ο Ζαχαρίας στο forum, το συντομότερο δυνατόν θα αργήσει πολύ ? Shocked Confused Shocked Confused Shocked Confused


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Μάρ 2006, 10:13:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ivang έγραψε:
Κι εγώ ρε παιδιά έχω κάνει την κατάθεση στις 13-3 και περιμένω ακόμα να με ξεκλειδώσει ο Ζαχαρίας στο forum, το συντομότερο δυνατόν θα αργήσει πολύ ? Shocked Confused Shocked Confused Shocked Confused


Oτι και να πεις έχεις δίκιο... στο τέλος θα το φάει το ξύλο του ο Ζαχαρίας! Black eye



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
dimdil (δημητρης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


peugeot 206 1.4 (16v) colourline

Ένταξη: 02 Φεβ 2006
Δημοσιεύσεις: 49
Τόπος: ν ηρακλειο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Μάρ 2006, 09:59:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

και γω πληρωσα τη συνδρομη μεσω νετ και εστειλα την αιτηση μεσω ταχυδρομειου αλλα.... Splat μαλλον δε δουλευει στον αυτοματο το συστημα Crying or Very sad Crying or Very sad σορρυ αν ειμαι Off Topic δεν θελω να ενοχλω τα τηλεφωνα Sad Sad


αχ θεε ποσο μπλε ξοδεψες για να μη σε βλεπω!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανακοινώσεις του Συλλόγου Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Επόμενη
Σελίδα 3 από 11

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2318s (PHP: 74% - SQL: 26%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on