PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - 16'' ζάντες σε 206 1.4
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
bokos (Βαγγελης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206xt 1400

Ένταξη: 02 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 10
Τόπος: Ηλιουπολη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 04 Δεκ 2002, 01:53:33    Θέμα δημοσίευσης: ...Ελεηστε το φτωχο! Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Nα΄'μαι παλι.... Rolling eyes θα ηθελα επισης να μου πειτε καλα μου παιδακια, η αλλαγη απο 165/70/13 σε 195/50/15 τι αλλαγες θα φερει στο τουτου μου? (αλλαγη βηματος κλπ κλπ) θα αξιζει ή θα κλαιω? αυριο τις βαζω στανταρ γιατι μου την εχει βαρεσει,αλλα αμα δω οτι το αμαξι γινει μπουργανα στο βωμο της αισθητικης θα γυρισω πισω!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Mimis (Δημήτρης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 XS 1,4lt 16v 90hp

Ένταξη: 07 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 217
Τόπος: Ν.Ιωνία, Βόλος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 04 Δεκ 2002, 02:20:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Βρε παιδιά, να ρωτήσω και εγώ κάτι (γιατί όλο ο συνάδερφος bokos ρωτάει) για 1100 που φοράει 175/65/14, η αλλαγή σε 195/50/15 αξίζει τον κόπο ή θα το μετανιώσω. Το έχει κάνει κανένας άλλος φίλος 1100αρις Question Question Question


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
KostasKostas 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206 XS 8V

Ένταξη: 15 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 32
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 04 Δεκ 2002, 08:37:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

bokos έγραψε:
χα χα! Ειστε φοβεροι ολοι εδω μεσα,σας παω(οπως λεει και ο μουσιας)! Βασικα μπηκα χτες και ειδα παλι καποιες αποψεις οι οποιες με βαλανε σε σκεψεις...Ρωτησα και καποιους γνωστους και μεταπειστηκα να μην το παρατραβηξω! Ευτυχως μου εκατσε και καλα γιατι ο λαστιχας δεν εβρισκε με τιποτα τις μαρκες που ηθελα σε αυτες τις διαστασεις(F1,yokohama τις οποιες κρινετε σα καλυτερες εσεις ολοι εδω στο Forum το οποιο ειναι φοβερο και εχω ξεστραβωθει να διαβαζω τις τελευταιες μερες(μπηχτη για Μιλτελα Razz ). Ε λοιπον τον πηρα τηλ. και του ειπα μη ψαχνει αλλο γιατι θα βαλω 15αρες τισς οποιες εχει στα f1 που θελω. Εξαιτιας αυτου του Forum εχω την αισθηση οτι δε θα γυρναω απο τι δουλεια με σπασμενα κωλομερια..εχω δικιο? Λοιπον αυριο βαζω τα f1 195/50/15...ειμαι οκ τωρα?
Παντως παιδια ευχαριστω που ασχοληθηκατε μαζι μου και πιστεψτε με βοηθησατε πολυ,ετσι κι αλλιως συναδελφοι ειμαστε αλλοι παλιοι κι αλλοι νεοι ....σταματαω γιατι πιαστηκα Shocked Εις το επανιδειν και συνεχιστε την ερευνα για τα σςστα αμορτισερ που θα χρειαστω σε λιγο καιρο(Alex και Σια)


Σωστοοοοοοοοοοοοοοός !!!!

Θα πληρώσεις και τα μισά λεφτα...Με τα άλλα μισα κάνε κάτι στο μοτέρ Razz
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
bokos (Βαγγελης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206xt 1400

Ένταξη: 02 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 10
Τόπος: Ηλιουπολη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 04 Δεκ 2002, 20:22:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λοιπον,τα ζαντολαστιχα μπηκαν,αλλα βρηκα μερα κι εγω Crying or Very sad με τετοιες καρεκλες που εριχνε δε μπορεσα να δω και πολλα εκτος απο τις κρυμμενες λακουβες που τωρα πια τις καταλαβαινω καλυτερα, αλλα σε γενικες γραμμες υποφερονται...Τωρα που το σκεφτομαι που να χα βαλει και 45αρια...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 04 Δεκ 2002, 21:03:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παλι καλα που δεν τα εβαλες!!!!
Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
BTS (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Λουλακί Κατερπίλαρ

Ένταξη: 30 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1148

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 04 Δεκ 2002, 22:25:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Mimis έγραψε:
Βρε παιδιά, να ρωτήσω και εγώ κάτι (γιατί όλο ο συνάδερφος bokos ρωτάει) για 1100 που φοράει 175/65/14, η αλλαγή σε 195/50/15 αξίζει τον κόπο ή θα το μετανιώσω. Το έχει κάνει κανένας άλλος φίλος 1100αρις Question Question Question


Φίλε Μίμη σου απαντώ στο τόπικ για επιλογή ελαστικού. Πάντως έχε υπόψη σου πως αν προβείς σε τόσο μεγάλη αύξηση του φάρδους (και των τριβών και του βάρους...) η πτώση στις επιδόσεις θα είναι αισθητή. Με λίγα λόγια το 'συντηρητικό' 206 1.1 στη βιτρίνα της αντιπροσωπείας θα είναι γρηγορότερο από το 'φτιαγμένο' δικό σου. Αξίζει;

Δεν έχω κανένα λόγο να στα πω όλα αυτά, παρά μόνο την αλληλεγύη μεταξύ 1100άρηδων(καταραμένα τεκμήρια Crying or Very sad ) οπότε συγχώρεσε το παθιασμένο ύφος μου...


www.euphemus.eu
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Δεκ 2002, 00:49:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

BTS έγραψε:
Mimis έγραψε:
Βρε παιδιά, να ρωτήσω και εγώ κάτι (γιατί όλο ο συνάδερφος bokos ρωτάει) για 1100 που φοράει 175/65/14, η αλλαγή σε 195/50/15 αξίζει τον κόπο ή θα το μετανιώσω. Το έχει κάνει κανένας άλλος φίλος 1100αρις Question Question Question


Φίλε Μίμη σου απαντώ στο τόπικ για επιλογή ελαστικού. Πάντως έχε υπόψη σου πως αν προβείς σε τόσο μεγάλη αύξηση του φάρδους (και των τριβών και του βάρους...) η πτώση στις επιδόσεις θα είναι αισθητή. Με λίγα λόγια το 'συντηρητικό' 206 1.1 στη βιτρίνα της αντιπροσωπείας θα είναι γρηγορότερο από το 'φτιαγμένο' δικό σου. Αξίζει;

Δεν έχω κανένα λόγο να στα πω όλα αυτά, παρά μόνο την αλληλεγύη μεταξύ 1100άρηδων(καταραμένα τεκμήρια Crying or Very sad ) οπότε συγχώρεσε το παθιασμένο ύφος μου...


αξιζει ! αξιζει ! οταν το βλεπεις και ειναι πανεμορφο αξιζει και ας χασει και λιγο. λες και αυτο της βιτρινας ειναι το απιαστο που βαζει κατω ολα τα αλλα της κατηγοριας του...
ειναι αυτο που λενε "αμα δεν μπορεις να νικησεις, κατσε και απολαυσε το!" Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Δεκ 2002, 03:22:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

bokos έγραψε:
(F1,yokohama τις οποιες κρινετε σα καλυτερες εσεις ολοι εδω στο Forum το οποιο ειναι φοβερο και εχω ξεστραβωθει να διαβαζω τις τελευταιες μερες(μπηχτη για Μιλτελα Razz ).


Αφού η μπηχτή μου σου έκανε τόσο καλό στην επιλογή σου, καλοδεχούμενη και η δική σου μπηχτή. Wink

Καλώς ήρθες στο 206Club. Εκπέμπεις στο σωστό μήκος κύματος! Wink

Και να μην χαθείς, να σε βλέπουμε έτσι;


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
bokos (Βαγγελης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206xt 1400

Ένταξη: 02 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 10
Τόπος: Ηλιουπολη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Δεκ 2002, 23:20:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εδω εδω στο γηπεδο αυτο θα παιζω μπαλα ('Nod'). Δε θα χαθουμε...εδω μεσα ειναι η Μεκκα των Πεζακηδων! :D Τα λεμε παιδια!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
-MitSoS- (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 1.4 (16V) Dynamic (2006)

Ένταξη: 06 Φεβ 2007
Δημοσιεύσεις: 17
Τόπος: Από Αθήνα αλλά είμαι Πάτρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Φεβ 2007, 21:43:50    Θέμα δημοσίευσης: 15'' 'Η 16'' ΣΕ 206 1.4? Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Eχω 206 1.4 και ενδιαφέρομαι σύντομα να του βάλω ζάντες.Έχω ακούσει πολλές προτάσεις.Άλλες λογικές (π.χ. βάλε 15'' για να μην σου κόβει) άλλες κουλές (βάλε 18'' να ειναι ωραίο!
Πριν από λίγο είδα ένα στο δρόμο καρμπόν με το δικό μου να φοράει 16'' με 195/45 και έπαθα την πλάκα μου!!!Θέλω να είναι μουράτο το αυτοκίνητο και να μην κόβει πολυ.Τι γνώμη έχετε για τις Μαμίσιες Peugeot? Δέχομαι προτάσεις.....

Θα σε παρακαλούσα να γράφεις με μικρά και ελληνικούς χαρακτήρες καθώς επίσης πριν δημιουργείς ένα νέο θέμα να κάνεις μια αναζήτηση πρώτα στα ήδη υπάρχοντα!

Εκ της MOD-Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sod (BASILHS)
Τμήμα Κοινωνικών Εκδηλώσεων


PUG 206 1.4 (8v) Βελτιωμενο στα σημεια

Ένταξη: 10 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 2079
Τόπος: athina - peristeri

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Φεβ 2007, 22:38:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φιλε Δημητρη καλωs ηρθεs στην παρεα!!!Εγω εχω ενα 206 1.4 8v και φοραω 195/45/16".Σιγουρα κατι μπορει να κοβει αλλα "μπροs τα καλη τι ειναι ο πονοs", αν και πρεπει να εισαι με τα 90 αλογα οποτε δεν μπορει να δειs μεγαλη διαφορα. H 16" δειχνει πιο πολλυ στο αμαξι αλλα και αν δειs διαφορα βαλε καμια εξατμιση κανα φιλτρο.....Για περισσοτερεs πληροφοριεs αs μηλισει καπoιοs με περισσοτερεs γνωσειs!!H γνωμη μου παντωs ειναι να βαλειs 16 oσο και να σου κοψει!!!!

ΥΓ. Καλυτερα θα ειναι να γραφειs με μικρα και ελληνικα!!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
nOkpos (Δημήτρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 1.6 GT (2009)

Ένταξη: 10 Ιούλ 2005
Δημοσιεύσεις: 1108
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Φεβ 2007, 08:53:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

φιλε δημητρη δεν μας ειπες τι ζαντε με τι λαστιχα φορας τωρα?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
-MitSoS- (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 1.4 (16V) Dynamic (2006)

Ένταξη: 06 Φεβ 2007
Δημοσιεύσεις: 17
Τόπος: Από Αθήνα αλλά είμαι Πάτρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Φεβ 2007, 18:38:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καταρχας ενα μεγαλο συγγνωμη (στην MOD-Τeam) για την γραμματοσειρα που χρησιμοποιησα+για το οτι ανοιξα θεμα που ειδη υπηρχ!!!!!Μαμισιες φοραω παιδια 175/65/14'' με GOODYEAR εργοστασιακα.Γιαυτο και ρωταω αν θα κοψει πολυ.Παντως {sod (BASILHS)} σε ευχαριστω πολυ! για εκει ειμαι......Καμμια γνωμη για τις μαμμισιες?Κυριως για τις πολυακτινες! Απο λαστιχο σκεφτομαι YOKOHAMA.Καλο σε 195/45/16"?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Φεβ 2007, 18:57:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οι πολυάκτινες λέγονται ouragan
μια χαρά είναι και πολύ γερές αν και λίγο βαριές (= υπάρχουν και ελαφρύτερες) χωρίς να σημαίνει αυτό κάτι στην περίπτωση που δεν κυνηγάς δευτερόλεπτα... Wink Wink

δες εδ΄'ω και μια σχετική φωτοσοπιά
http://xlolo.free.fr/206/ouragan/sirroco.jpg
http://xlolo.free.fr/206/ouragan/ouragans.jpg
επίσης από την peugeot (αν νοιώθεις λίγο κάνγουρας υπάρχουν και χρωμιομένες)
http://img391.imageshack.us/img391/4262/54654655465465468xq.jpg Laughing Laughing Laughing


Απλά αν τις βάλεις να τις βάλεις μόνο με 195/45-16 λάστιχο
Με 205/45-16 όχι γιατί θα ψωφήσει στις υψηλές ταχύτητες.

Από πλευράς βήματος είσαι μια χαρά και μάλιστα 0,2 πιο κοντός αλλά λόγος +2cm πλάτους + το μεγαλύτερο βάρος ελαστικού και ζάντας το αμάξι θα δεις ότι θα κόψει λίγο σε σπιρτάδα

Κώδικας:
Specification  Sidewall  Radius  Diameter  Circumference    Revs/km  Difference
175/65-14         114mm   292mm     583mm         1832mm        546        0.0%
195/45-16          88mm   291mm     582mm         1828mm        547       -0.2%


από κει και πέρα η διαφορά στις στροφές θα είναι χαώδης... υπέρ του 195. Wink

Απλά να προσέχεις γιατί όσο περισσότερο κρατάει τόσο πιο απότομο γίνεται όταν σταματήσει να κρατάει...
Όχι τίποτα τρομερό αλλά μέχρι να το συνηθήσεις θέλεί την σχετική προσοχή. Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
-MitSoS- (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 1.4 (16V) Dynamic (2006)

Ένταξη: 06 Φεβ 2007
Δημοσιεύσεις: 17
Τόπος: Από Αθήνα αλλά είμαι Πάτρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Φεβ 2007, 19:08:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σευχαριστω πολυ φιλαρακο!!!Οι συμβουλες σου μου ειναι πολυτιμες! Αυτες ηθελα εξαρχης μαζι με το αυτοκινητο αλλα η τιμη τους μου φανηκε υπερβολικη!Εχω αδικο?Αν τις βαλω ελπιζω να μην το μετανιωσω!Σκεφτικα να τις ψαξω και μεταχειρισμενες.Αξιζει τον κοπο?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Φεβ 2007, 19:37:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αξίζει ανάλογα την τιμή και την κατάσταση.
300ε για τις 16άρες ouragan και αν έχουν λάστιχα πάνω ακόμα 100-150 δεν είναι κακή ιδέα (αναλογα την κατάσταση των ελαστικών)
αρκεί να μην είναι στραβες/πολύ χτυπημένες ή γρατζουνισμένες.

Το στράβωμα μπορείς να το τεστάρεις σε ένα βουλκανιζατερ (χωρίς να σου κάνει ζυγοστάθμιση) απλά βάζοντάς τες στο μηχάνημα. Wink
(θα δώσεις και κάνα 10ε στο βουλκανιζατερ τυπικά για τον κόπο του)

καινούργιες μαζί με λάστιχα έχουν γύρω στο 1000ρίκο μπορεί και παραπάνω
ακριβώς δεν ξέρω...
stevon...???


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
corey (Kostas)
Μέλος
Μέλος


207 Rallye 2009

Ένταξη: 03 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 178
Τόπος: Αν. Salonika

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Φεβ 2007, 23:34:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πάντως τα λάστιχα 195/45/16 που έβαλα τώρα καινούργια κάνουν,
Michelin => 440eura Wink
BF Goodrich => 400eura
Kαι όλα τα άλλα είναι περίπου 400+


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
COOL ALEXIS (Aleki)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

C3 Cowmooflage

Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 2776
Τόπος: Fathercare

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Φεβ 2007, 23:48:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μάλλον εννοεί μεταχειρισμένα Wink


Θέλω ένα και ένα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
-MitSoS- (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 1.4 (16V) Dynamic (2006)

Ένταξη: 06 Φεβ 2007
Δημοσιεύσεις: 17
Τόπος: Από Αθήνα αλλά είμαι Πάτρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 23 Φεβ 2007, 17:18:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Συμφωνα με αυτα που λεει η τσεπη μου (700-800 το πολυ!!)ειμαι για μεταχειρισμενες 16'' ouragan και για καινουργια yokohama 195/45.Αν υποθεσουμε οτι βρισκω τις ζαντες σε καλη κατασταση και οχι στραβες,θεωρειτε τις επιλογες μου σωστες? Αν οχι θα ηθελα να μαθω την αποψη σας......
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 23 Φεβ 2007, 18:27:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μια χαρά.
διασταυρωσε πάντως τις τιμές των ελαστικών γιατί από βουλκανιζατέρ σε βουλκανιζατερ υπάρχουν διαφορές Wink
για τις τιμές των ζαντών εξαρτάται από την περίπτωση


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενη
Σελίδα 2 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2887s (PHP: 82% - SQL: 18%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on