PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Αγαπημένο μου ημερολόγιο - Οι συναντήσεις στην Λέσχη....
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3 ... 121, 122, 123  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
christhehealer (Celebrity)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Jazzmobile

Ένταξη: 19 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 3066
Τόπος: Αθήνα - Γκύζη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 11 Νοέ 2005, 14:05:58    Θέμα δημοσίευσης: Αγαπημένο μου ημερολόγιο - Οι συναντήσεις στην Λέσχη.... Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

COOL ALEXIS έγραψε:
Αν και δεν χρειάζεται χάρτη Exclamation

Ορίστε ένας για να μην έχουμε τρεχάματα με την Νικολούλη για να σας βρούμε Shocked Shocked Shocked








Κατ' αρχήν να κάνω μια καταγγελία, γιατί δεν ξεκινήσαμε καλά...

Με το καλησπέρα πήρα τα κλειδιά της Λέσχης!!!!! Blink Blink Blink Blink Blink Blink Blink Blink

Ευτυχώς που ήταν εκεί ο Ταμίας, πιστός στις προεκλογικές δεσμεύσεις του ό,τι θα σταθεί δίπλα στο απλό μέλος [εμένα δηλαδής].

Nα κάνω και άλλη μια καταγγελία στον ταμία αυτή τη φορά Arrow

Και η καινούρια δεξιά μπαργούμαν ήταν αξύριστη!!!!! Ha Ha Rotfl Rotfl Rotfl

Ως συνήθως μαζευτήκαμε όλοι οι εκλεκτοί συνάδελφοι και λαμπροί επιστήμονες, συζητήσαμε φλέγοντα ζητήματα που απασχολούν το απλό μέλος... Όχι μόνο εμένα αλλά και τους υπόλοιποι... Δεν έχω μόνο εγώ ελιές, έχουν κι άλλοι!!!! Afroman

Οι γυναίκες ήταν όσοι και οι άντρες... Κανονίστε σε πέντε συγκεντρώσεις να είναι 40 γυναίκες και 10 άντρες... Shocked
Όχι ότι θα μας χαλάσει... αλλά λέμε...

Τι άλλα? Scratch

A!!!! Άπαντας, Αφάνας, Κόουτς και Σία Ο.Ε. που ήσαντε?

Δεν ήταν και ο UnderTaker σε φόρμα, φύγαμε κατά τις 12.30. Τελικά τώρα που το σκέφτομαι ο Πρόεδρας είναι ο ξενύχτης. Όταν δεν είναι αυτός φεύγουμε νωρίς, όταν είναι, το ξημερώνουμε!!!! Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
UnderTaker (Παναγιώτης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Αυτοκίνητο? Μπα....

Ένταξη: 18 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 823

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 11 Νοέ 2005, 18:07:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Διαβάζω και εγώ τίτλο "αγαπημένο μου ημερολόγιο"
και νόμιζα ότι ο Χεαλερ έβγαζε τα άπλυτά του στη φόρα... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Αφού το ξέρετε, δεν μπορώ χωρίς τον πρόεδρα... Wink Wink Wink Wink Wink Wink


WELCOME TO THE DARK SIDE!!!!!
(.....we have cookies....)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
UnderTaker (Παναγιώτης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Αυτοκίνητο? Μπα....

Ένταξη: 18 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 823

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 11 Νοέ 2005, 18:08:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΚΑΙ ΡΕ ΜΠΑΓΛΑΜΑ ΑΦΟΥ ΕΣΥ ΕΠΙΝΕΣ ΦΡΑΠΟΓΑΛΟ ΕΧΤΕΣ, ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ, ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ ΝΑ ΠΙΝΩ????? Evil Evil Evil Evil


Πήγα παραλία μετά... Wink Wink Wink Wink


WELCOME TO THE DARK SIDE!!!!!
(.....we have cookies....)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 11 Νοέ 2005, 19:34:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το στενό που βρίσκετε η έδρα το ξέρετε??
Το ξέρετε...
Ερώτηση?
Αν άνα 206 είναι παρκαρισμένο πάνω στο απέναντι πεζοδρόμιο, κολλητά στον τοίχο,με κλειστό τον καθρέπτη του οδηγού και από την άλλη πλευρά είναι παρκαρισμένο ένα άλλο αυτοκίνητο, χωράει να περάσει ανάμεσ αένα 306 5πορτο, χωρίς να ακουμπ????

Απάντηση:

ΑΝ ΤΟ ΟΔΗΓΕΙ ΤΟ Undertaker: ΟΧΙ
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!
έλεος ρε Παναγιώτη!!!!!!
Άλλη φορά να μην ξαναμπεις στο στενό....
χαχαχαχαχαχα Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Κατα τ'αλλα όλα καλά χθες.!
Άριστα θα έλεγα!

Κυριακή πάλι...

Να δω ποιοι θα έρθετε... (εγώ δεν ξέρω αν θα μπορέσω...)

Αυτά!

(υ.γ. τελικά το όλο σκηνικό με την έδρα μας είναι πιο γαμάτο από όσο περιμέναμε και νομίζω ότι την βλέπουμε όλοι μας σαν το σπίτι μας.
Όπως έγραψε ο Αντιπρόεδρας στο άλλο τόπικ: Συγκίνηση...)


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 12 Νοέ 2005, 03:03:13    Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγαπημένο μου ημερολόγιο - Οι συναντήσεις στην Λέσχη. Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

christhehealer έγραψε:
Κατ' αρχήν να κάνω μια καταγγελία, γιατί δεν ξεκινήσαμε καλά...

Με το καλησπέρα πήρα τα κλειδιά της Λέσχης!!!!! Blink Blink Blink Blink Blink Blink Blink Blink

Ευτυχώς που ήταν εκεί ο Ταμίας, πιστός στις προεκλογικές δεσμεύσεις του ό,τι θα σταθεί δίπλα στο απλό μέλος [εμένα δηλαδής].

Nα κάνω και άλλη μια καταγγελία στον ταμία αυτή τη φορά Arrow

Και η καινούρια δεξιά μπαργούμαν ήταν αξύριστη!!!!! Ha Ha Rotfl Rotfl Rotfl


αγαπητέ ψηφοφόρε να είσαι σίγουρος οτι θα είμαι πάντα στο πλευρό σου... Wink
όσο για το παράπονο σου με τις μπαργούμαν να είσαι σίγουρος οτι σύντομα μετά την ευγενική χορηγία του UnderTaker θα έχουμε μερικές από τις αδελφούλες -ανηψουλες του να μας βοηθούν.... Silly



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 12 Νοέ 2005, 10:55:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ω ρε παλικάρια... Αύριο λέω να κατέβω για πρώτη φορά στη λέσχη (επιτέλους!). Τι ώρα μαζευόμαστε τις Κυριακές; Φραπέ έχει ή να φέρω; Τάβλια; Cool


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
crusader (Σπύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2806

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 12 Νοέ 2005, 11:40:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φραπέ έχει άφθονο.
Τάβλι υπάρχει ένα για την ώρα.

Τις Κυριακές δεν ξέρουμε τι ώρα μαζευόμαστε γιατί αυτή θα είναι η πρώτη...
Ε μετά τις 12.. Wink


®
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Lion80 (Δημοσθένης)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 206 1.4 (16V) XS (2004)

Ένταξη: 24 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 96
Τόπος: Αθήνα,Νότεια προάστεια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 12 Νοέ 2005, 17:41:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδιά επειδή αύριο το μεσημέρι λέω να περάσω μια βολτούλα από την λέσχη..καιρός να γραφτώ ως μέλος!!(ήδη το χα παραμελήσει πολύ Rolling eyes ) για πείτε μου..Επειδή θα έρθω από εθνική οδό (από Πειραιά) σε ποιά έξοδο στρίβουμε ???
Απαντήστε όμως μέχρι αργά το βράδυ για να ξέρω Wink
THANKS Exclamation Exclamation Exclamation


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 12 Νοέ 2005, 19:28:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Lion80 έγραψε:
Παιδιά επειδή αύριο το μεσημέρι λέω να περάσω μια βολτούλα από την λέσχη..καιρός να γραφτώ ως μέλος!!(ήδη το χα παραμελήσει πολύ Rolling eyes ) για πείτε μου..Επειδή θα έρθω από εθνική οδό (από Πειραιά) σε ποιά έξοδο στρίβουμε ???
Απαντήστε όμως μέχρι αργά το βράδυ για να ξέρω Wink
THANKS Exclamation Exclamation Exclamation


Ακριβως μετα την Renault πιανεις δεξια λωριδα και πριν την εξοδο για την Αττικη οδο κανεις δεξια σε μια αλλη εξοδο που εχει.....Κανοντας λοιπον δεξια μολις φτασεις στο φαναρι κανεις αριστερα και πηγαινεις οπως σε παει ο δρομος....εχει και γραμμη τρολευ οποτε αποκλειεται να μπερδευτεις....καποια στιγμη εισαι στην οδο Σοφουλη και σε μια γωνια που εχει φαρμακειο κανεις αριστερα και εφτασες... Wink Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Lion80 (Δημοσθένης)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 206 1.4 (16V) XS (2004)

Ένταξη: 24 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 96
Τόπος: Αθήνα,Νότεια προάστεια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 12 Νοέ 2005, 20:10:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

vinman έγραψε:


Ακριβως μετα την Renault πιανεις δεξια λωριδα και πριν την εξοδο για την Αττικη οδο κανεις δεξια σε μια αλλη εξοδο που εχει.....Κανοντας λοιπον δεξια μολις φτασεις στο φαναρι κανεις αριστερα και πηγαινεις οπως σε παει ο δρομος....εχει και γραμμη τρολευ οποτε αποκλειεται να μπερδευτεις....καποια στιγμη εισαι στην οδο Σοφουλη και σε μια γωνια που εχει φαρμακειο κανεις αριστερα και εφτασες... Wink Wink


Μάνο thank u very much!!!! Wink Κατάλαβα τι παίζει..εύκολο ακούγεται..οπότε θα το βρω!!Ίσως σε δω και αύριο τότε..
Τα λέμε.. Smile


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 13 Νοέ 2005, 01:38:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Lion80 έγραψε:
vinman έγραψε:


Ακριβως μετα την Renault πιανεις δεξια λωριδα και πριν την εξοδο για την Αττικη οδο κανεις δεξια σε μια αλλη εξοδο που εχει.....Κανοντας λοιπον δεξια μολις φτασεις στο φαναρι κανεις αριστερα και πηγαινεις οπως σε παει ο δρομος....εχει και γραμμη τρολευ οποτε αποκλειεται να μπερδευτεις....καποια στιγμη εισαι στην οδο Σοφουλη και σε μια γωνια που εχει φαρμακειο κανεις αριστερα και εφτασες... Wink Wink


Μάνο thank u very much!!!! Wink


Any time... Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 13 Νοέ 2005, 02:27:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τελικά αυριο θα σας "φτύσω"....μαζί με Lef205, Ghost_Dog και Stevon...

Θα τα καταφέρετε και χωρίς εμάς..... χιχιχιχι!!!

Αν κάποιος σας θελήσει να έρθει Μέγαρα ας μας πάρει τηλ... Wink Wink Wink Cool


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Lion80 (Δημοσθένης)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 206 1.4 (16V) XS (2004)

Ένταξη: 24 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 96
Τόπος: Αθήνα,Νότεια προάστεια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 13 Νοέ 2005, 17:48:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μέγαρα μπορεί να μην ήρθα αλλά στη λέσχη πήγα Wink
Παιδιά χάρηκα που σας γνώρισα και την Πέμπτη θα ξανάρθω ώστε να πληρώσω και να γραφτώ!!
Until then..good driving!!!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 13 Νοέ 2005, 20:21:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ωραια ηταν και σημερα απο τις 12.00 εως τις 14.00....αλλα προσωπικη μου επιθυμια ειναι να υποστηριξουν και να αγκαλιασουν κι αλλα παιδια αυτην την προσπαθεια που εγινε για να εχουμε τον δικο μας χωρο... Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Lion80 (Δημοσθένης)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 206 1.4 (16V) XS (2004)

Ένταξη: 24 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 96
Τόπος: Αθήνα,Νότεια προάστεια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 13 Νοέ 2005, 21:57:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

vinman έγραψε:
Ωραια ηταν και σημερα απο τις 12.00 εως τις 14.00....Wink

Φίλε Μάνο οι οδηγίες σου ήταν κατατοπιστικότατες! Wink
Κατά τις 14:15 πήγα στη λέσχη .. για λίγο δεν σε πρόλαβα..
Ίσως σε πετύχω την ερχόμενη Πέμπτη..


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 13 Νοέ 2005, 22:26:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Lion80 έγραψε:
vinman έγραψε:
Ωραια ηταν και σημερα απο τις 12.00 εως τις 14.00....Wink

Φίλε Μάνο οι οδηγίες σου ήταν κατατοπιστικότατες! Wink
Κατά τις 14:15 πήγα στη λέσχη .. για λίγο δεν σε πρόλαβα..
Ίσως σε πετύχω την ερχόμενη Πέμπτη..


Oρεξη να εχεις Δημοσθενη και απο συναντησεις αλλο τιποτα... Wink Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nickzotos (Νίκος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 1400 (8V) ΧΤ 2001

Ένταξη: 07 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 824
Τόπος: ΝΙΚΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 14 Νοέ 2005, 01:08:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ο Μανος εχει δικιο..πρεπει ολοι να βοηθησουμε αυτη την προσπαθεια....πραγματικα σημερα ηταν πολυ ωραια...στην αρχη 5 ατομα και μετα καταληξαμε κοντα στα 10...ειχε χαβαλε...αλλα σαν ποσοστο ημασταν λιγοι....πολυ λιγοι....ελπιζω την επομενη πεμπτη και κυριακη να ημαστε πολυ παραπανω ωστε να στηριξουμε το ονειρο!!!!! Exclamation








http://www.quad-atv.gr

Ο,ΤΙ ΔΕΝ ΣΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ, ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟ!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 14 Νοέ 2005, 10:40:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μια χαρά ήταν χθες....

Και Μέγαρα πήγαμε και Λέσχη πήγαμε (και με την γυναίκα βγήκαμε, πάλι καλά το πρόλαβα κι αυτό...χιχιχιχι)

΄Σοβαρά τώρα πολύ χάρηκα που καταφέραμε και μαζευτήκαμε Κυριακάτικά.
Για αρχή μια χαρά είναι.

Πέμπτη again λοιπόν... Wink Wink

υ.γ. Νίκο χαλάρωσε παιδάκι μου με το "παρανυφάκι" σου , θα "το ματιάσεις"..... Laughing Laughing Laughing Laughing Rolling eyes Rolling eyes


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την MEMsound στις Δευ 14 Νοέ 2005, 10:59:45, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
_205rallye_ (Γιαννης)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


205Gti-206RG-106rallye

Ένταξη: 26 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 98
Τόπος: Aθηνα-Χαιδαρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 14 Νοέ 2005, 10:44:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για πες Μανθο εντυπωσεις απο το group A του LEF για να μαθαινουμε και εμεις.ηταν να ρθουμε αλλα κατι ετυχε γα**το. Crying or Very sad [/list]
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 14 Νοέ 2005, 13:23:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:

υ.γ. Νίκο χαλάρωσε παιδάκι μου με το "παρανυφάκι" σου , θα "το ματιάσεις"..... Laughing Laughing Laughing Laughing Rolling eyes Rolling eyes

Μου φαινεται οτι σου λεμε εμεις το λες στους αλλους! Laughing

ΥΓ Βαλτα να ζευγαρωσουν μπας και βρεις αλογα! Rotfl


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3 ... 121, 122, 123  Επόμενη
Σελίδα 1 από 123

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2294s (PHP: 69% - SQL: 31%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on