PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

306 - 195/55-15 Τι προτείνεται ??
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
nik_marin (Nikos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


306 Race

Ένταξη: 07 Μάρ 2005
Δημοσιεύσεις: 582

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Νοέ 2005, 19:19:15    Θέμα δημοσίευσης: 306 - 195/55-15 Τι προτείνεται ?? Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τι προτείνεται σε διαστάσει 195/55-15
το αυτοκίνητο είναι 306gti6
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Νοέ 2005, 19:21:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ποσο φαρδος ειναι η ζαντα?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Νοέ 2005, 19:35:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Yoko AVS Sport από όσο έχω ακούσει είναι μια χαρά σε αυτή την διάσταση, εεε Chish?? Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Νοέ 2005, 19:47:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγκρίνω κι επαυξάνω. Ο Γιάννης τα έβαλε σε 195/50/15. Είναι άψογο. Κρατάει και δεν πουλάει, αντέχει και σε παρατεταμένη πίεση. Αλλά δεν είμαι σίγουρος αν βγαίνει σε 195/55/15...


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Νοέ 2005, 19:51:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

βγαίνει, βγαίνει.... και υπάρχει και στο e-shop μας για αυτόν ακριβώς το λόγο.... Wink Wink (βλ το link...)


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
nik_marin (Nikos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


306 Race

Ένταξη: 07 Μάρ 2005
Δημοσιεύσεις: 582

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Νοέ 2005, 20:05:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
ποσο φαρδος ειναι η ζαντα?


15X6

Σκέπτομαι τα
PE2 Michelin
Τ1-R TOYO
S-02 Bridgestone
ADVAN A-460 Yokohama
AVS ES100 >>
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Νοέ 2005, 20:13:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

OXI TO ES100
δεν ειναι το καλο με το ν πελμα..

εγω παντως εχω ακουσει και ασχημα σχολια για το γιοκο για αυτο δεν το εβαλα...

θα σου προτεινα να κοιταξεις και το ουνιρογιαλ ραινσπορτ...εχω ακουσει πολυ καλα λογια.
σκληρο πλαινο με μαλακο πελμα και οτι αυτο συνεπαγεται....

παντως και τα μεσελεν τιποτα το τρομερο μη ψαρωνεις με αυτα που ακους.
εγω προσωπικα δεν εχω κοψει και φλεβες...
ειδικα μεσα στην αθηνα γλυστρα πολυ και θελει να το ξεφουσκωσεις για να δουλεψει...
στροφιλικια ναι ειναι καλο αλλα θελει μπαλωνιασμα...
δηλαδη πρεπει να εισαι με μια τρομπα!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Νοέ 2005, 20:50:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εννοείται πως όχι το AVS ES100... http://www.yokohama.com.au/Tyres/tyre.asp?TyreId=25

Arrow Idea Αναφέρομαι στο AVS V102 Wink http://www.yokohama.com.au/Tyres/tyre.asp?TyreId=26


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
nik_marin (Nikos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


306 Race

Ένταξη: 07 Μάρ 2005
Δημοσιεύσεις: 582

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 11 Νοέ 2005, 00:06:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για τα S-02 Bridgestone τι λέτε ???
τα είχα παλιά πολύ καλό λάστιχο και με σκληρά πλαϊνά,(το καλύτερο λάστιχο πριν μερικά χρονιά) το μονό που με χαλάει και το σκέφτομαι είναι ότι είναι παλιά.
από ότι ήξερα είχαν σταματήσει από την στιγμή που βγηκε το s-03.
Και τώρα ο κατάλογος τις Bridgestone τα έχει πάλι.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
tirokomos (Να μας γραφεις...)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


peugeot 307 1.4 (16v) xs

Ένταξη: 07 Μάρ 2005
Δημοσιεύσεις: 668
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 11 Νοέ 2005, 00:10:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nik_marin έγραψε:
Για τα S-02 Bridgestone τι λέτε ???
τα είχα παλιά πολύ καλό λάστιχο και με σκληρά πλαϊνά,(το καλύτερο λάστιχο πριν μερικά χρονιά) το μονό που με χαλάει και το σκέφτομαι είναι ότι είναι παλιά.
από ότι ήξερα είχαν σταματήσει από την στιγμή που βγηκε το s-03.
Και τώρα ο κατάλογος τις Bridgestone τα έχει πάλι.
Για τα συγκεκριμενα εχω ακουσει οτι δινουν πολλους κραδασμους.....ισχυει μιας και τα φορουσες???




ΣΣΣΣΣΣΣΣΣΑΣΙ ΜΜΜΜΜΕ ΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΑΣΙ ΔΔΔΔΔΔΔΙΑΦΕΡΕΙ....ΕΕΕΕΕΚΕΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΦΦΦΦΦΑΣΣΣΣΣΣΗ!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nik_marin (Nikos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


306 Race

Ένταξη: 07 Μάρ 2005
Δημοσιεύσεις: 582

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 11 Νοέ 2005, 00:18:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

tirokomos έγραψε:
nik_marin έγραψε:
Για τα S-02 Bridgestone τι λέτε ???
τα είχα παλιά πολύ καλό λάστιχο και με σκληρά πλαϊνά,(το καλύτερο λάστιχο πριν μερικά χρονιά) το μονό που με χαλάει και το σκέφτομαι είναι ότι είναι παλιά.
από ότι ήξερα είχαν σταματήσει από την στιγμή που βγηκε το s-03.
Και τώρα ο κατάλογος τις Bridgestone τα έχει πάλι.
Για τα συγκεκριμενα εχω ακουσει οτι δινουν πολλους κραδασμους.....ισχυει μιας και τα φορουσες???


από την στιγμή που ένα λάστιχο έχει σκληρά πλαϊνά μάλλον αυτό εννοείται.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
tirokomos (Να μας γραφεις...)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


peugeot 307 1.4 (16v) xs

Ένταξη: 07 Μάρ 2005
Δημοσιεύσεις: 668
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 11 Νοέ 2005, 00:24:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nik_marin έγραψε:
tirokomos έγραψε:
nik_marin έγραψε:
Για τα S-02 Bridgestone τι λέτε ???
τα είχα παλιά πολύ καλό λάστιχο και με σκληρά πλαϊνά,(το καλύτερο λάστιχο πριν μερικά χρονιά) το μονό που με χαλάει και το σκέφτομαι είναι ότι είναι παλιά.
από ότι ήξερα είχαν σταματήσει από την στιγμή που βγηκε το s-03.
Και τώρα ο κατάλογος τις Bridgestone τα έχει πάλι.
Για τα συγκεκριμενα εχω ακουσει οτι δινουν πολλους κραδασμους.....ισχυει μιας και τα φορουσες???


από την στιγμή που ένα λάστιχο έχει σκληρά πλαϊνά μάλλον αυτό εννοείται.
Οχι παντα....ενας φιλος φοραει καποια Dunlop αλλα δε θυμαμαι ποια,θα τα δω και θα ενημερωσω,τα οποια εχουν αρκετα σκληρο πλαινο....οχι ξυλο βεβαια αλλα το αμαξι περπαταει σε πουπουλα!




ΣΣΣΣΣΣΣΣΣΑΣΙ ΜΜΜΜΜΕ ΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΑΣΙ ΔΔΔΔΔΔΔΙΑΦΕΡΕΙ....ΕΕΕΕΕΚΕΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΦΦΦΦΦΑΣΣΣΣΣΣΗ!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 13 Νοέ 2005, 12:58:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κατά κανόνα τα σκληρά πλαϊνά δίνουν περισσότερους κραδασμούς. Λογικό δεν είναι;
Απλά προφανώς λόγω όποιας συνεργασίας με την όποια ανάρτηση και της όποιας απουσίας ανεπιθύμητων συντονισμών, έχουν παρατηρηθεί ενίοτε λάστιχα με ενισχυμένα πλαϊνά να μην μεταφέρουν έντονα τα χτυπήματα από τις λακκούβες και οι κραδασμοί να είναι μεν αισθητοί αλλά όχι και τόσο ενοχλητικοί.
Εξάλλου το αν μας ενοχλεί κάτι, εξαρτάται κι από τις απαιτήσεις μας.

Ένας που έβαλα στο αμάξι μου αναρωτήθηκε πώς αντέχουμε τόσο θόρυβο από τα λάστιχα και η γυναίκα μου (!) του είπε ότι δεν ακούει κανέναν ενοχλητικό θόρυβο... (Γυναικάρα μου να σε φιλήσω!!!)


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
tirokomos (Να μας γραφεις...)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


peugeot 307 1.4 (16v) xs

Ένταξη: 07 Μάρ 2005
Δημοσιεύσεις: 668
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 13 Νοέ 2005, 17:04:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Miltellas έγραψε:
Κατά κανόνα τα σκληρά πλαϊνά δίνουν περισσότερους κραδασμούς. Λογικό δεν είναι;
Απλά προφανώς λόγω όποιας συνεργασίας με την όποια ανάρτηση και της όποιας απουσίας ανεπιθύμητων συντονισμών, έχουν παρατηρηθεί ενίοτε λάστιχα με ενισχυμένα πλαϊνά να μην μεταφέρουν έντονα τα χτυπήματα από τις λακκούβες και οι κραδασμοί να είναι μεν αισθητοί αλλά όχι και τόσο ενοχλητικοί.
Εξάλλου το αν μας ενοχλεί κάτι, εξαρτάται κι από τις απαιτήσεις μας.

Ένας που έβαλα στο αμάξι μου αναρωτήθηκε πώς αντέχουμε τόσο θόρυβο από τα λάστιχα και η γυναίκα μου (!) του είπε ότι δεν ακούει κανέναν ενοχλητικό θόρυβο... (Γυναικάρα μου να σε φιλήσω!!!)
Εγω που φοραω τα Sport Kontakt 2 εχω κατι ψιλοκραδασμους οταν ειναι κρυα,μολις ζεσταθουν εξαφανιζεται ενα μεγαλο μερος απο αυτους ως δια μαγειας!




ΣΣΣΣΣΣΣΣΣΑΣΙ ΜΜΜΜΜΕ ΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΑΣΙ ΔΔΔΔΔΔΔΙΑΦΕΡΕΙ....ΕΕΕΕΕΚΕΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΦΦΦΦΦΑΣΣΣΣΣΣΗ!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 14 Νοέ 2005, 00:22:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λογικό! Ειδικά στα σπορ ελαστικά η λειτουργία τους από κρύα σε ζεστά έχει μεγάλη διαφορά.


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
christhehealer (Celebrity)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Jazzmobile

Ένταξη: 19 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 3066
Τόπος: Αθήνα - Γκύζη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Δεκ 2005, 11:35:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τα Yoko AVS βγαίνουν σε διάσταση 195/55/15 και με δύο δείκτες ταχύτητας Η και V. [εγώ έχω τον V]

Έχουν σκληρά πλαϊνά αλλά λόγω μαλακού πέλματος δεν έχουν καθόλου θόρυβο και ελάχιστους κραδασμούς. Σε σχέση με τα Contiγλύστρα πάντα.

Η επολογή τότε είχε γίνει μεταξύ AVS και Potenza RE720 [τα S-02 μου φαίνονται υπερβολικά για το 206/1.6]. Τα Μichelin είχαν αποκλειστεί λόγω μαλακών πλαϊνών. Σε αυτοκίνητο με "σκληρή" ανάρτηση είναι απαραίτητα, ελαστικά με σκληρό πλαϊνό.

Εγώ τα έχω δύο χρόνια ακριβώς πλέον. Προσωπικά είμαι πολύ ευχαριστημένος. Ο Πρόεδρας τα έβγαλε μούφα. Πάντως το σκέφτομαι να βάλω τα Potenza για δοκιμή.

Σημειωτέον ότι η τετράδα AVS είναι περίπου 60Ε ακριβότερα απ' τα Potenza.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Δεκ 2005, 11:42:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για τα AVS Sport σε 195/50/15 V ο Γιάννης ο σιδεροφάγος, ο ειδικός παραθυράκιας στροφολόγος, πίνει νερό στο όνομά τους. Είτε σε στεγνό είτε σε βροχή. Και αν ο Γιάννης εγκρίνει, εγώ σιωπώ. Βέβαια ό,τι λάστιχα και να του δώσουμε του παιδιού... στρίβουν! Με το ένα χέρι στο τιμόνι, το άλλο στο σασμάν και το πιεσόμετρο... δαγκωτό, τελικά την βγάζει την άκρη! Shocked

Πιθανότατα έχει να κάνει με την διαφορά στο προφίλ, αλλιώς δεν εξηγείται που δεν τα ενέκρινε ο Τάσος... Rolling eyes

Τάσο;


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
christhehealer (Celebrity)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Jazzmobile

Ένταξη: 19 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 3066
Τόπος: Αθήνα - Γκύζη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Δεκ 2005, 12:15:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Βασικό ρόλο παίζει η ανάρτηση. Και ο Τάσος είχε 195/50 αλλά με την Spax επάνω. Μαλακή όσο κι ένα τραπέζι. Σαφώς περισσότερες καταπονήσεις από την δική μου ανάρτηση. Τώρα που θ’ αλλάξω και τα ελατήρια με του δίλιτρου [eibach πάντα] δεν είναι σίγουρο ότι θα κρατήσουν τόσο.

Και υπάρχει και μία λεπτομέρια στα AVS που θέλει προσοχή. Τα δικά μου έχουν 1 cm πέλμα ακόμα. Μόνο που δεν κρατάνε καθόλου πλέον. Δεν είναι ο τύπος των ελαστικών που κοιτάς το πέλμα και λες έχω ακόμα...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Δεκ 2005, 13:49:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μήπως έχεις καιρό να τα βάλεις στην πίστα; Κανένα λάστιχο με πέλμα αφάγωτο δεν κρατάει αιώνια την πρόσφυσή του...
Αλλά, 2 χρόνια δεν είπες ότι τα έχεις; Εμπειρικά, είναι το ωφέλιμο όριο ζωής που πρέπει να έχει το καλό ελαστικό. Άρα, πρόβλημα ουδέν για τα AVS. Wink


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Δεκ 2005, 14:19:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

christhehealer έγραψε:
Ο Πρόεδρας τα έβγαλε μούφα


Και έζησα τον κυριότερο λόγο για τον οποίο τα έβγαλε μούφα Evil


Για εμένα, εντάσσονται στην κατηγορία -γλύστρα, ήτοι Yokoγλύστρα.

Ακολουθώ την λύση της τσαγιέρας p206mike και οδεύω προς εύρεσιν 250 ευρώ και απόκτησιν Goodyear F1 GS-D3 Twisted evil



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1969s (PHP: 84% - SQL: 16%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on