PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Κρεμαγιέρα: τι μπορούμε να κάνουμε?
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 30 Ιούν 2008, 14:57:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ μπορώ να πώ πάντως ότι σε θέμα περιστροφών τιμονιού, μου άρεσε αρκετά του Corsa OPC (αν και από αίσθηση ήταν χάλια).

Βέβαια, εκείνο έχει και τις 18" πάνω με 235 (αν θυμάμαι καλά) λάστιχο, οπότε λογικό είναι να "κόβει" κάπως περισσότερο σε σχέση με το 206.

Αλλά πριν μιλήσω για την κρεμαγιέρα μας, θα ήθελα να τελειώσω με το setup, να το δοκιμάσω και με τις 17" με 205/40/17 να δώ τι γίνεται και μετά βλέπουμε Wink



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
ΚΑΤΑΦΡΑΚΤΟΣ (Δημήτρης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


S2K χρονολάγνο

Ένταξη: 16 Ιαν 2006
Δημοσιεύσεις: 544
Τόπος: Αθήναι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Ιούλ 2008, 12:18:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πουλάει η πεζό σπόρ την κρεμαριέρα του super 1600 στο σίτε της για 206 RC GRA όποιος έχει 1500++ ευρά......


Γνώση είναι η γνώση οτι δέν είσαι γνώστης.

ΑγιοςVTECιος o....Turboκτόνος....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Ιούλ 2008, 12:27:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΚΑΤΑΦΡΑΚΤΟΣ έγραψε:
Πουλάει η πεζό σπόρ την κρεμαριέρα του super 1600 στο σίτε της για 206 RC GRA όποιος έχει 1500++ ευρά......

Γνωρίζεις πόσες περιστροφές κάνει το τιμόνι από άκρη σε άκρη?



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Ιούλ 2008, 12:34:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΜΗΚΟΥΣ ΧΕΡΙΩΝ

ΚΑΙ

ΑΠΟ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΑΕΙ Η ΠΕΡΙΣΤΡΟΦΗ ΤΟΥ ΤΙΜΟΝΙΟΥ....

ΚΑΡΠΟΥΣ?ΑΓΚΩΝΕΣ?ΩΜΟΥΣ? Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Ιούλ 2008, 12:38:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
ΑΠΟ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΑΕΙ Η ΠΕΡΙΣΤΡΟΦΗ ΤΟΥ ΤΙΜΟΝΙΟΥ....

ΚΑΡΠΟΥΣ?ΑΓΚΩΝΕΣ?ΩΜΟΥΣ? Laughing

Αυτό λέω και εγώ τόσο καιρό εδώ μέσα αλλά κανείς δεν με ακούει Silly



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Αύγ 2008, 12:52:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εμένα δηλαδή που εχει προβλημα η δεξια κρεμαγιέρα και πρεπει να την αλάξω (κανει εναν θόρυβο οταν στριβω το τιμόνια πρως αριστερα σαν να χτιπάνε μέταλα μεταξύ τους) να βάλω καμια PS στο cc μου? αχχαχα

πλακα πλακα εχει κανεις κρεμαγιέρα? ultra-one τις παλιές τις έχεις|?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Αύγ 2008, 12:57:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Βασικα ειναι αληθεια οτι τα 206 ειχαν ιδιαιτερο προβλημα στην δεξια κρεμαγιερα τους.
Η αριστερη παραδοξως δεν εμφανισε κανενα προβλημα αν και δυο-τρεις φορες κατι πηρε το αυτι μου για την πισω αριστερη.
Καλυτερα παντως να το κοιταξεις καθως αν οντως ειναι προβληματικη μπορει να σε οδηγησει μεχρι και σε προωρα φθαρμενο αμορτισερ,να ξερεις...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Αύγ 2008, 13:13:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ναι το κoίταξα!! εχω κανει και ποστ εδω μεσα.

http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=13122&highlight=%F7%F9%F1%E9%F2+%EB%FD%F3%E7

θέλει άλαγμα, δεν μου δημιουργει προβλημα στο τιμόνι αλλα κανει αυτόν τον σπαστικό θόρυβο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
ultra-one (Χάρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 GTi 2004 Blue Recife :)

Ένταξη: 13 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1792
Τόπος: Αθήνα Κέντρο Σταθμός Λαρίσης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Αύγ 2008, 01:17:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

AlienHack έγραψε:
εμένα δηλαδή που εχει προβλημα η δεξια κρεμαγιέρα και πρεπει να την αλάξω (κανει εναν θόρυβο οταν στριβω το τιμόνια πρως αριστερα σαν να χτιπάνε μέταλα μεταξύ τους) να βάλω καμια PS στο cc μου? αχχαχα

πλακα πλακα εχει κανεις κρεμαγιέρα? ultra-one τις παλιές τις έχεις|?

Δεν έχω αλλάξει κρεμαγιέρα! Ακραξόνια άλλαξα!
Επίσης έχε υπόψιν ότι η κρεμαγιέρα της PS επειδή είναι αγωνιστική μπορεί να είναι κοντή και να μην κόβει πολύ, με αποτέλεσμα ο κύκλος στροφής σου να μεγαλώσει και το αυτοκίνητο να μην οδηγείται μέσα στην πόλη και τα στενά!!!!!!


Pughell έγραψε:
Βασικα ειναι αληθεια οτι τα 206 ειχαν ιδιαιτερο προβλημα στην δεξια κρεμαγιερα τους.
Η αριστερη παραδοξως δεν εμφανισε κανενα προβλημα αν και δυο-τρεις φορες κατι πηρε το αυτι μου για την πισω αριστερη.
Καλυτερα παντως να το κοιταξεις καθως αν οντως ειναι προβληματικη μπορει να σε οδηγησει μεχρι και σε προωρα φθαρμενο αμορτισερ,να ξερεις...

Τι πίσω αριστερή κρεμαγιέρα????

Θα μας μουρλάνετε! Shocked


Επιτέλους το 206 μου άρχισε να γίνεται αυτοκίνητο Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Αύγ 2008, 01:19:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ναι το ειδα και εγω ultra-one αλλα ειπα να μην το σχολειασω....

ελα ρε , στην πισω αριστερη, ξερεις εκεινη που εχει για να στριβει την πισω ρόδα επειδη ειναι 4χ4....αχχααχχαχα Laughing Shocked Laughing Wink Cool Very happy Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 09 Αύγ 2008, 11:50:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ultra-one έγραψε:
Δεν έχω αλλάξει κρεμαγιέρα! Ακραξόνια άλλαξα!
Επίσης έχε υπόψιν ότι η κρεμαγιέρα της PS επειδή είναι αγωνιστική μπορεί να είναι κοντή και να μην κόβει πολύ, με αποτέλεσμα ο κύκλος στροφής σου να μεγαλώσει και το αυτοκίνητο να μην οδηγείται μέσα στην πόλη και τα στενά!!!!!!

Εγώ πάλι πιστεύω ότι επειδή στα rally δεν πρέπει να κάνει κουπί ο οδηγός, ο κύκλος στροφής του αυτοκινήτου καθώς και οι περιστροφές από άκρη σε άκρη περιορίζονται σε σχέση με το μαμά... Rolling eyes



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
ultra-one (Χάρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 GTi 2004 Blue Recife :)

Ένταξη: 13 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1792
Τόπος: Αθήνα Κέντρο Σταθμός Λαρίσης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 12 Αύγ 2008, 19:15:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
ultra-one έγραψε:
Δεν έχω αλλάξει κρεμαγιέρα! Ακραξόνια άλλαξα!
Επίσης έχε υπόψιν ότι η κρεμαγιέρα της PS επειδή είναι αγωνιστική μπορεί να είναι κοντή και να μην κόβει πολύ, με αποτέλεσμα ο κύκλος στροφής σου να μεγαλώσει και το αυτοκίνητο να μην οδηγείται μέσα στην πόλη και τα στενά!!!!!!

Εγώ πάλι πιστεύω ότι επειδή στα rally δεν πρέπει να κάνει κουπί ο οδηγός, ο κύκλος στροφής του αυτοκινήτου καθώς και οι περιστροφές από άκρη σε άκρη περιορίζονται σε σχέση με το μαμά... Rolling eyes

Αυτό ακριβώς εννοούσα και εγώ πιο πάνω!!!

Τεσπα, το θέμα είναι ότι με τα άκρα το τιμόνι του 206 βελτιώνεται θεαματικά μέχρι εκεί που δεν φαντάζεστε όσοι δεν έχετε άκρα!!!!!

ΕΓΩ, ΜΑ ΕΓΩ που έκραζα από την 1η μέρα το (μαμά) τιμόνι του 206 ακόμη παραμιλώ από την τρομακτική βελτίωση που έχω δει.
Από τιμόνι γιαπωνέζικου 30ετίας με επανακυκλοφορούντα σφαιρίδια (όπως είχα πει παλαιότερα), το τιμόνι μετά τα άκρα έχει γίνει σαν F1!

Πολύ καλύτερο πάτημα και αίσθηση, ξυράφι απόκριση, φοβερό turn-in και ακρίβεια, οδήγηση με πολύ μικρότερες κινήσεις του τιμονιού, πολύ καλύτερη ελκτική πρόσφυση με λιγότερες αντιδράσεις στο τιμόνι και σημαντικά μικρότερη υποστροφή (προσοχή!!! Αφού τα λάστιχα ζεσταθούν!) σε σχέση με πριν!

Μόλις γύρισα από μια 4ήμερη εκδρομή σε Επίδαυρο, Γαλατά, Ναύπλιο, Τολό, Δρέπανο και πίσω Αθήνα και το αυτοκίνητο πλέον είναι κ@υλ@!

Μοναδικά αρνητικά σημεία η πιο έντονη τάση για υπερστροφή που απαιτεί προσοχή στις άτσαλες τιμονιές και μια τάση να ακολουθεί το τιμόνι τις ανωμαλίες του δρόμου, όπως και η εντύπωση ότι το οριακό φρενάρισμα σε ευθείες είναι λίγο χειρότερο από πριν.

Όταν βρω και τρόπο να αυξήσω το γ@μ@$ο το κάστερ, τότε θα είναι τέλειο.


Επιτέλους το 206 μου άρχισε να γίνεται αυτοκίνητο Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 13 Αύγ 2008, 07:43:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Άιντεεεεεε.... Που να βάλεις και το μπλοκέ Laughing



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Ιαν 2009, 16:30:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Απ' ό,τι διάβασα σ' αυτές τις σελίδες δεν υπάρχει κάποια "προσιτή" εναλλακτική λύση κοντής κρεμαγιέρας για το 206.

Και ρωτώ γιατί το δικό μου έχει αρχίσει να εμφανίζει σημάδια φθοράς (ανεπαίσθητος τζόγος και κάποια τζούφια γκουπ-γκουπ σε ανωμαλίες με μικρή ταχύτητα και αρκετά στραμμένο-προς τα δεξιά συνήθως-τιμόνι) και αρχίζω να μελετώ τις διάφορες λύσεις.

Απ' αυτές απέκλεισα το ενδεχόμενο να στραφώ στην Peugeot, αφού εκεί η μαμά έχει 900+ και η ιμιτασιόν 500+ (όπου ιμιτασιόν από ανακατασκευή), ενώ η αντίστοιχη τιμή για ιμιτασιόν έξω είναι 300+. Η πιο φθηνή λύση μεταχειρισμένης (200-) δε με ψήνει τόσο, γιατί κάλλιστα μπορεί να είναι σε ίδια κατάσταση με τη δική μου, αφήστε που η από ανακατασκευή έχει και εγγύηση 1 έτους. Ακούω γνώμες. Πιθανότατα προσανατολίζομαι στην έξω-από ανακατασκευή...


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Paladin (Tomas)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 206 1.6 (16v) Dynamique (2005)

Ένταξη: 16 Αύγ 2005
Δημοσιεύσεις: 128
Τόπος: Στυλίδα (Φθιώτιδα)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 30 Νοέ 2010, 00:54:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν ξέρω αν μπορείς να βάλεις κρεμαγιέρα από 206 2,0... Οδηγώντας σήμερα ένα δίλιτρο, είχε καλύτερη αίσθηση απ το δικό μου. Είχε βέβαια και άκρα Peugeot Sport... Αλλά παίζει να είναι διαφορετική η κρεμαγιέρα του. Αν μπαίνει στα δικά μας, θα είναι πιστεύω μια καλή λύση αν βρεις... Wink


Go fast......, or go home.......
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 30 Νοέ 2010, 10:31:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πιθανον να μην ειναι κρεμαγιερα σου αλλα μπαρακια...ειναι σπανιο να χαλασει κρεμαγιερα σε 206
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 30 Νοέ 2010, 12:09:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

22 μήνες πριν το 'χα γράψει αυτό, παίδες, και αφορούσε το παλιό μου 206... Ευχαριστώ, πάντως. Laughing


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Paladin (Tomas)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 206 1.6 (16v) Dynamique (2005)

Ένταξη: 16 Αύγ 2005
Δημοσιεύσεις: 128
Τόπος: Στυλίδα (Φθιώτιδα)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 06 Δεκ 2010, 11:49:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σκεπτόμενος την κρεμαγιέρα, μου ήρθε μια (κουλή ίσως) ιδέα... Αναρωτιόμουν αν μπαίνει κρεμαγιέρα από 207 σε 206. Γίνεται?? Θα είχε αποτέλεσμα ως προς την αίσθηση??


Go fast......, or go home.......
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 06 Δεκ 2010, 14:21:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναυάγιο Laughing



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
nikolas206gti (Nikos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 16V Gti (2005) Kitcar

Ένταξη: 10 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 1974
Τόπος: Πύργος-Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 26 Ιούν 2012, 21:07:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ερωτηξη προς τους κυριους. Πως καταλαβαινουμε αν η κρεμαγιερα μας εχει παρει σμπαρο ? Cool Το τιμονι δν εχει τζογο σχεδον καθολου αλλα οταν πεφτω σε καμια μικρη λακουβα ακουγεται πολυ εντονα ενας θορυβος απο μπροστα. Απο ψαλιδια ειμαι οκ, εχουν τσεκαριστει.

Στην περιπτωση αυτη, μεταχειρισμενη αξιζει ?

Υ.Γ. Απο τοτε που περασε το 206 τα 100.000 χλμ αρχισε να ζηταει. Το κερατο μου μεσα Cool


Κυνηγώντας τα Saxoralla με Φ.Π.Ε. (Όχι Φλάτζα. Πρόγραμμα. Εκκεντροφόροι) - E-tuners !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενη
Σελίδα 6 από 8

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,187s (PHP: 79% - SQL: 21%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on