PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

1ο Πρωτάθλημα 6x6 Club Αυτοκινήτων
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 36, 37, 38, 39  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
tsosmoulis (μητσάκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

106 rallye x 2

Ένταξη: 03 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 1747
Τόπος: ΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 13 Μάϊ 2006, 21:48:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πωπω...
ακατάλληλο δια ανηλίκους δηλαδή το θέαμα!!
Βέβαια και να μην το σηκώναμε η πορεία ήταν που μετρούσε.

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!

αντε και το διηπειρωτικό!!!


τί κάνετε? ράλλυ???
στο ΔΝΤ αμέσως!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
kostask (KΩΣΤΑΣ)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


JEEP WRANGLER

Ένταξη: 26 Μάρ 2005
Δημοσιεύσεις: 338
Τόπος: .......................................

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 13 Μάϊ 2006, 22:06:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΤΟ ΣΗΚΩΣΑΜΕ ΚΑΙ ΚΕΡΑΣΑΜΕ ΚΡΟΥΑΣΑΝ 7 DAYS ...............ΔΕΝ ΒΑΛΑΜΕ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ 7 GOAL ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΑΜΕ ΜΑΡΚΑ ΚΡΟΥΑΣΑΝ.......... Laughing Laughing Laughing Laughing ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Tomakos (Γεράσιμος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.6 16V

Ένταξη: 05 Ιούλ 2005
Δημοσιεύσεις: 510

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 13 Μάϊ 2006, 22:06:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σαν σε προπόνηση σήμερα "σκορπίσαμε" την αντίπαλη ομάδα με το μεγαλοπρεπέστατο σκορ 7-0

Όλα τα παιδιά ήταν υπέροχα και κυρίως αυτά που ήταν κερκίδα Wink

Για το παιχνίδι τι να πω...το σκορ δείχνει ποσο μεγάλη ήταν η διαφορά των δύο ομάδων στο γήπεδο!! Laughing Laughing

ΜΠΡΑΒΟ ΜΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Yahoo! Yahoo! Yahoo! Yahoo! Yahoo!



The italian job.......!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Tomakos (Γεράσιμος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.6 16V

Ένταξη: 05 Ιούλ 2005
Δημοσιεύσεις: 510

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 13 Μάϊ 2006, 22:07:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kostask έγραψε:
ΤΟ ΣΗΚΩΣΑΜΕ ΚΑΙ ΚΕΡΑΣΑΜΕ ΚΡΟΥΑΣΑΝ 7 DAYS ...............ΔΕΝ ΒΑΛΑΜΕ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ 7 GOAL ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΑΜΕ ΜΑΡΚΑ ΚΡΟΥΑΣΑΝ.......... Laughing Laughing Laughing Laughing ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ


Σωστός........................ Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing



The italian job.......!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 13 Μάϊ 2006, 22:07:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αααα και επειδή διάβασα αυτό το απαράδεκτο στο forum του vw-club:
nikkosnet έγραψε:
Μαλλον ειμαι ο πρωτος που επεστρεψε ε?

Λοιπον, δυστηχως χασαμε. Τα 3 πρωτα γκολ που μπηκαν γρηγορα εκοψαν τα φτερα των παιχταραδων μας, οι οποιοι προσπαθησαν, ανεβασαν ρυθμο στο 2ο ημιχρονο αλλα δυστηχως δεν τα καταφεραμε. Πολλα και υπουλα τα χτυπηματα και οι υποδειξεις προς τον διαιτητη απο τους παιχτες της χωρας του κρουασαν αλλα δεν μασησε.

Ετσι ειμαστε δευτεραθλητες οπως λεει και το κυπελλο που σηκωσαν τα παιδια, αλλα δεν πειραζει. Δεν γινεται να ειμαστε παντου πρωτοι ετσι?

Ευχαριστουμε και οσους ηρθατε να εμψυχωσετε τους παιχτες μας. Ειστε ολοι τελειοι.

Τα υπολοιπα, ασχημα και μη θα σας τα πουν οι ιδιοι οι παιχτες σε λιγο. Παμε για αλλα τωρα

ΥΓ. Οσο για αυτα που ακουστηκαν απο την αντιπαλη εξεδρα, ας μαθουν πρωτα τι σχημα εχει η μπαλα και μετα να μιλησουν (απορω αν συγκεκριμενες "κυριες" που εβγαζαν γλωσσα,ειχαν ξαναπατησει ποτε σε γηπεδο).


για να μην κατέβω στο επίπεδό σου απλά θα σου πω ότι η απάντηση δόθηκε ήδη μέσα στο γήπεδο... και θα σου πρότεινα να προσέχεις πως μιλάς για ανθρώπους που δεν γνωρίζεις...


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Tomakos (Γεράσιμος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.6 16V

Ένταξη: 05 Ιούλ 2005
Δημοσιεύσεις: 510

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 13 Μάϊ 2006, 22:13:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μάλλον τα 7 μπαλάκια δεν τους ήταν αρκετα....
Την επόμενη θα φροντίσουμε να είναι περισσότερα............. Cool Cool

Α!Όταν εμείς παίζαμε μπάλα σε ΓΗΠΕΔΑ κάποιοι άλλοι παίζαν ακόμα Play Station........



The italian job.......!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 13 Μάϊ 2006, 22:19:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πάντως για να μην βγάλουμε λάθος εικόνα τα ποστ των υπολοίπων παιδιών αναγνωρίζουν την σημερινή μας ανωτερώτητα στο γήπεδο. Wink΄

Δυστυχώς μερικοί άνθρωποι δεν ξέρουν να χάνουν και αντί να προσπαθούν να γίνουν καλύτεροι για την επόμενη φορά βρήσκουν ένα σωρό δικαιολογίες... Τι να πεις... Confused Confused Confused Cool Cool Cool


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την MEMsound στις Σαβ 13 Μάϊ 2006, 22:22:10, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 13 Μάϊ 2006, 22:21:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν ξέρω τι να πρωτοπώ... είμαι σε πελάγη ευτυχίας... 7-0 η νίκη μας, παίξαμε την καλύτερη μπάλα, ήμασταν κυρίαρχοι στον αγωνιστικό χώρο... ήμασταν οι άξιοι νικητές του τίτλου αυτού... Για τους αντιπάλους δε θα πω τίποτα, τα είπα όλα στο γήπεδο. Μπράβο τους που έφτασαν στον τελικό απλά! Θέλω μέσα από την καρδιά μου να ευχαριστήσω τους συμπαίκτες μου Γεράσιμο, Κώστα, Σπύρο, Κώστα, Χρήστο, Μάνο, Πάνο, Νάσο, Γιώργο, Ανδριανό και Ζαχαρία, τον χορηγό της ομάδας και φανατικό της οπαδό Μάνθο, τα παιδιά που μας βοηθήσαν σε όλη την διάρκεια του πρωταθλήματος Βασίλη, Ιγνάτιο, Γιάννη, Αλέξανδρο, Ηλία, Σταύρο, Τάσο καθώς και όσους ήταν εκεί και μας υποστήριξαν σήμερα και όλες τις άλλες φορές!!! Πραγματικά σας ευχαριστώ όλους...Η κούπα που κοσμεί πλέον την έδρα μας ανήκει σε όλους εσάς...

Μερικοί αριθμοί για το πρωτάθλημα... η ομάδα μας αγωνίστηκε σε 18 συνολικά αγώνες από τους οποίους κέρδισε τους 11, έχασε τους 5 και ήρθε ισόπαλη σε 2. Είχαμε την καλυτερη άμυνα όλου του πρωταθλήματος με 41 γκολ και την 3η καλύτερη επίθεση με 77 γκολ. Οι σκορερ της ομάδας ήταν:
Kostask 16
Crusader 9
Tomakos 6
Ronin 6
Ady 3
Woody 1
BlackJack 1
Ηλίας 1
Baphomet 27

Τέλος να αναφέρω οτι στο πρωτάθλημα συμμετείχαν 8 ομάδες και η ομάδα μας νίκησε και τις 8 τουλάχιστον από μια φορά!

Τα γκολ του τελικού πέτυχαν με σειρά Kostask, Baphomet, Kostask, Tomakos, Baphomet, Baphomet, Baphomet. Το πρώτο ημίχρονο έληξε 4-0!

Συγχαρητήρια σε όλους μας...!!

Από το άλλο ΣΚ ξεκινάει το 2ο πρωτάθλημα με 12 ομάδες...πλέον συμμετέχουμε ως ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!! Παρόλα αυτά θέλουμε την στήριξη όλων σας στην πορεία μας προς τον δεύτερο τίτλο!!! Το δύσκολο άλλωστε είναι να παραμείνεις στην κορυφή!!

Σας ευχαριστώ όλους...!!! Σας αγαπω!!!
Love Love Love Love Love Love Love

ΥΓ. ΤΑ CROISSANT ΚΕΡΝΑΝΕ 7 DAYS... Laughing Laughing Laughing Laughing

α! και να μη το ξεχάσω!!!

ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΣΤΗΝ ΚΑΘΙΕΡΩΜΕΝΗ ΜΑΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΗΝ ΕΔΡΑ ΜΑΣ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΦΙΕΣΤΑ-ΠΑΡΤΥ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ!!! ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΕΚΕΙ!!!! Wink Wink Wink Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 13 Μάϊ 2006, 22:33:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
Πάντως για να μην βγάλουμε λάθος εικόνα τα ποστ των υπολοίπων παιδιών αναγνωρίζουν την σημερινή μας ανωτερώτητα στο γήπεδο. Wink΄

Δυστυχώς μερικοί άνθρωποι δεν ξέρουν να χάνουν και αντί να προσπαθούν να γίνουν καλύτεροι για την επόμενη φορά βρήσκουν ένα σωρό δικαιολογίες... Τι να πεις... Confused Confused Confused Cool Cool Cool


φίλε Μάνθο, τα παιδιά του VW που αγωνίστηκαν ξέρουν... τώρα κάποιοι άλλοι "απέξω" που έχουν θράσσος να μιλάνε απλά ασε τους να λενε... ο καλύτερος νίκησε και με διαφορά αδιαμφισβήτητη. Μπράβο στους παικτες του VW που έδειξαν χαρακτήρα και αθλητικό πνεύμα παρά την ομολογουμένως βαριά ήττα. Τα υπόλοιπα για μένα είναι σαπουνάδες... Wink Wink Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
fallen_angel82 (Δημήτρης)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 206 1.4 XS GT Look

Ένταξη: 14 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 171
Τόπος: Μενίδι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 14 Μάϊ 2006, 00:38:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Worthy Worthy Μπράβο ρε μάγκες!!!!!!! Worthy

Πωπω 7-0?!?!?!? W00t
Sorry για τους φίλους γαύρους, αλλά ποιες ομάδες έπαιζαν?
Γιουβέντους - Ολυμπιακός?!?!?!?!? W00t

Όσο για τον φίλο από το VW club έχω να πω αυτό :

Warning + Warning = Banned


Thumbs Up


Όταν το παιχνίδι τελειώνει,
ο βασιλιάς και το πιόνι
μπαίνουν στο ίδιο κουτί...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nasoss 
Μέλος
Μέλος


Peugeot 206 2.0 (16V) GTI

Ένταξη: 26 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 121
Τόπος: athina

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 14 Μάϊ 2006, 01:05:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλά ,αυτός που έγραψε στο wv , δεν ντράπηκε καθόλου?
Δυο πράγματα πρέπει να συμβαίνουν , η είναι κουτός και δεν ξέρει από μπάλα τίποτα , η ο εγωισμός του, του έχει θολώσει τα μάτια και δεν βλέπει τίποτα παρά μόνο την ομάδα του.
Δεν πήρε χαμπάρι ότι όλες και όλες κάνανε 2 φάσεις σε όλο τον αγώνα?
Μεγάλε , …….καληνύχτα!!! και καλό ξύπνημα με πρωινό 7days ..
Sleeping Sleeping Sleeping Sleeping Sleeping Sleeping Sleeping Sleeping Sleeping Sleeping Sleeping
ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ.......


Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email AIM διεύθυνση
Tomakos (Γεράσιμος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.6 16V

Ένταξη: 05 Ιούλ 2005
Δημοσιεύσεις: 510

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 14 Μάϊ 2006, 02:17:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
(πολλεεεεές φωτογραφίες αργότερα Wink )


Πού είναι οι φωτογραφίες??????οεο???? Laughing



The italian job.......!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kostask (KΩΣΤΑΣ)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


JEEP WRANGLER

Ένταξη: 26 Μάρ 2005
Δημοσιεύσεις: 338
Τόπος: .......................................

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 14 Μάϊ 2006, 10:52:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
Αααα και επειδή διάβασα αυτό το απαράδεκτο στο forum του vw-club:
nikkosnet έγραψε:
Μαλλον ειμαι ο πρωτος που επεστρεψε ε?

Λοιπον, δυστηχως χασαμε. Τα 3 πρωτα γκολ που μπηκαν γρηγορα εκοψαν τα φτερα των παιχταραδων μας, οι οποιοι προσπαθησαν, ανεβασαν ρυθμο στο 2ο ημιχρονο αλλα δυστηχως δεν τα καταφεραμε. Πολλα και υπουλα τα χτυπηματα και οι υποδειξεις προς τον διαιτητη απο τους παιχτες της χωρας του κρουασαν αλλα δεν μασησε.

Ετσι ειμαστε δευτεραθλητες οπως λεει και το κυπελλο που σηκωσαν τα παιδια, αλλα δεν πειραζει. Δεν γινεται να ειμαστε παντου πρωτοι ετσι?

Ευχαριστουμε και οσους ηρθατε να εμψυχωσετε τους παιχτες μας. Ειστε ολοι τελειοι.

Τα υπολοιπα, ασχημα και μη θα σας τα πουν οι ιδιοι οι παιχτες σε λιγο. Παμε για αλλα τωρα

ΥΓ. Οσο για αυτα που ακουστηκαν απο την αντιπαλη εξεδρα, ας μαθουν πρωτα τι σχημα εχει η μπαλα και μετα να μιλησουν (απορω αν συγκεκριμενες "κυριες" που εβγαζαν γλωσσα,ειχαν ξαναπατησει ποτε σε γηπεδο).


για να μην κατέβω στο επίπεδό σου απλά θα σου πω ότι η απάντηση δόθηκε ήδη μέσα στο γήπεδο... και θα σου πρότεινα να προσέχεις πως μιλάς για ανθρώπους που δεν γνωρίζεις...




Να σχολιάσω και εγώ κάτι .......για τα ύπουλα χτυπήματα, με τσάκισαν στην κλωτσιά και στην γωνατιά και κανείς δεν σχολίασε απο εμάς την εξέδρα σας που φώναζε οτι έπεσα μόνος μου στην φάση που με πέταξαν δύο κάτω....... ή το τάκλιν που έκανε παίκτης σας μέσα στην περιοχή και ο διαιτητής δεν έδωσε το πέναλτι...........απλά μην τα λέμε όλα όπως θέλουμε. Συγχαρητήρια όμως και στις δύο ομάδες που έφθασαν στον τελικό......ήμασταν απλά καλύτεροι και κερδίσαμε. Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
kostask (KΩΣΤΑΣ)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


JEEP WRANGLER

Ένταξη: 26 Μάρ 2005
Δημοσιεύσεις: 338
Τόπος: .......................................

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 14 Μάϊ 2006, 12:20:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Tomakos έγραψε:
MEMsound έγραψε:
(πολλεεεεές φωτογραφίες αργότερα Wink )


Πού είναι οι φωτογραφίες??????οεο???? Laughing


Μάνθο που είναι οι φωτογραφίες???? οεο?????????
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 14 Μάϊ 2006, 12:41:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρε συ από το σπίτι με dial-up ανεβαίνουν δύσκολα.
Θα πάω στο μαγαζί (...dsl...) αργότερα να τις ανεβάσω Wink

Εντομεταξύ ορίστε οι δύο αμάδες του τελικού.
(σωστή η πρόταση από το vw για group-foto Cool )



by the way αυτό που περισσότερο με χαροποιεί (εκτός του φανταστικού αποτελέσματος) είναι η πορεία της ομάδας.

Ξεκινήσατε λίγο "σκορποχώρι", χωρίς υπομονή και αντοχές και έχετε φτάσει σε γαμάτο επίπεδο!

practise brings success... keep up. Cool
Πάμε τώρα δυνατά για το επόμενο. Wink


by the way δεν είπε κανείς για απαραδεκτο forum, αλλά για απαράδεκτο post, που θεωρώ ότι δεν εκφράζει όλο το forum. Το forum του vw είναι μια χαρά και όσα παιδιά έχω γνωρήσει από εκεί, λόγω gtcc, επίσης μια χαρά.


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την MEMsound στις Δευ 15 Μάϊ 2006, 15:06:59, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
sod (BASILHS)
Τμήμα Κοινωνικών Εκδηλώσεων


PUG 206 1.4 (8v) Βελτιωμενο στα σημεια

Ένταξη: 10 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 2079
Τόπος: athina - peristeri

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 14 Μάϊ 2006, 14:48:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπραβο ρε παιδια,συγχαρητηρια!!!!!!!!!!Λυπαμαι που δεν ηρθα ειλικρινα αλλα το ξεχασα Sad Sad Sad [/b]


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 14 Μάϊ 2006, 15:46:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδιά μιλάμε για αστεία πράγματα... δεν έχω διάθεση για αντιπαράθεση, να τους πω απλά οτι η ομάδα μας αποτελείται από 12 παίκτες και φυσικά δεν μπορούν όλοι να παρευρίσκονται σε κάθε ματς λόγω υποχρεώσεων. Και χτες έλειπε ένας βασικός αμυντικός μας άλλωστε. Για καινούριο παίκτη προφανώς λένε τον Κώστα που δεν είχε παίξει στα προηγούμενα ματς μαζί τους καθώς έτυχε να δουλεύει... Ο ΚΩΣΤΑΣ ΑΝ ΔΕ ΤΟ ΠΡΟΣΕΞΑΤΕ ΚΥΡΙΟΙ ΕΒΑΛΕ ΣΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 16 ΜΠΑΛΑΚΙΑ ΕΚ ΤΩΝ ΟΠΟΙΟΝ ΜΟΛΙΣ 2 ΣΕ ΕΣΑΣ ΚΑΙ 2 ΣΤΟ IGNIS...Οπότε σίγουρα δεν τον φέραμε για τα ημιτελικά. Επίσης, εγώ έχω παίξει ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ από την αρχή και σας έβαλα 4 χτες... Dizzy2 Α,και να διαβεβαιώσω φυσικά οτι η ομάδα συνεχίζει ως έχει και για το 2ο πρωτάθλημα...και οτι ΚΑΙ ΟΙ 12 ΠΑΙΚΤΕΣ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ PEUGEOT ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΣΗΜΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ... οπότε τα σχολια περι παικτών που φέραμε είναι γελοία... Στην τελική αν ήταν να φέρω κάποιον θα έφερνα τον ξαδερφούλη μου που είναι βασικός επιθετικός του ΑΡΗ Laughing

ΥΓ.Δεν είμαστε στον ίδιο όμιλο με το VW στο νεο πρωτάθλημα αγαπητέ VIDEOMIX...Πάλι στα PlayOffs θα τα πούμε λογικά... Wink

ΥΓ2 οι κανονικοί μας παίκτες είναι οι χτεσινοί εδώ και πολύ καιρό (+2 πολυ έλειπαν χτες). Το ότι παίξαμε και χάσαμε 7-1 στην κανονική περίοδο, δεν λέει κάτι καθώς εκείνη την ημέρα 2 παίκτες δούλευαν, 2 είχαν τραυματιστεί από την προηγούμενη αγωνιστική (με το saxo) και εγώ που έπαιξα ήμουν με δεμένο πόδι... ίσως έπρεπε να είχαμε αναβάλλει εκείνο το ματς καθώς παίξαμε χωρίς αλλαγές. Και εκείνα τα 7 μπαλάκια ήταν καθαρά θέμα κούρασης, καθώς αν θυμάστε στο ημίχρονο κερδίζαμε 1-0. Τέλοσπάντων, δεν έχουμε να δικαιολογηθούμε για τίποτα και σε κανέναν...

ΥΓ3 Για τα "περίεργα Posts" να μη μιλάνε οι του VW καθώς είναι το μόνο club το οποίο σε κάθε νίκη έγραφε προσβλητικά πράγματα για τους αντιπάλους...ευτυχώς που τα έσβηναν σε κάθε αγωνιστική... εκφράσεις όπως "βεντούζα","χωρίς σάλιο" και άλλα πολλά τις βλέπουμε στο φορουμ τους όλοι από την αρχή της διοργάνωσης μαζί και με άλλα χειρότερα... (ευτυχώς που κάπου κάπου κάνανε και διορθώσεις για να είναι πιο κόσμιοι). Δεν είναι τυχαίο άλλωστε το ότι όλα τα club που ήταν στο γήπεδο χτες υποστήριζαν εμάς...

αυτό ήταν το τελευταίο ποστ μου σχετικά με το 1ο πρωτάθλημα και απαντήσεις έδωσε για όλα και εντός και εκτός αγωνιστικού χώρου. Από εδώ και πέρα μιλάμε για το 2ο και μόνο! Wink
Και πάλι συγχαρητήρια πρωταθλητές μου!!! Wink Wink Wink Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Tomakos (Γεράσιμος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.6 16V

Ένταξη: 05 Ιούλ 2005
Δημοσιεύσεις: 510

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 14 Μάϊ 2006, 17:46:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Baphomet έγραψε:
Παιδιά μιλάμε για αστεία πράγματα... δεν έχω διάθεση για αντιπαράθεση, να τους πω απλά οτι η ομάδα μας αποτελείται από 12 παίκτες και φυσικά δεν μπορούν όλοι να παρευρίσκονται σε κάθε ματς λόγω υποχρεώσεων. Και χτες έλειπε ένας βασικός αμυντικός μας άλλωστε. Για καινούριο παίκτη προφανώς λένε τον Κώστα που δεν είχε παίξει στα προηγούμενα ματς μαζί τους καθώς έτυχε να δουλεύει... Ο ΚΩΣΤΑΣ ΑΝ ΔΕ ΤΟ ΠΡΟΣΕΞΑΤΕ ΚΥΡΙΟΙ ΕΒΑΛΕ ΣΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 16 ΜΠΑΛΑΚΙΑ ΕΚ ΤΩΝ ΟΠΟΙΟΝ ΜΟΛΙΣ 2 ΣΕ ΕΣΑΣ ΚΑΙ 2 ΣΤΟ IGNIS...Οπότε σίγουρα δεν τον φέραμε για τα ημιτελικά. Επίσης, εγώ έχω παίξει ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ από την αρχή και σας έβαλα 4 χτες... Dizzy2 Α,και να διαβεβαιώσω φυσικά οτι η ομάδα συνεχίζει ως έχει και για το 2ο πρωτάθλημα...και οτι ΚΑΙ ΟΙ 12 ΠΑΙΚΤΕΣ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ PEUGEOT ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΣΗΜΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ... οπότε τα σχολια περι παικτών που φέραμε είναι γελοία... Στην τελική αν ήταν να φέρω κάποιον θα έφερνα τον ξαδερφούλη μου που είναι βασικός επιθετικός του ΑΡΗ Laughing

ΥΓ.Δεν είμαστε στον ίδιο όμιλο με το VW στο νεο πρωτάθλημα αγαπητέ VIDEOMIX...Πάλι στα PlayOffs θα τα πούμε λογικά... Wink

ΥΓ2 οι κανονικοί μας παίκτες είναι οι χτεσινοί εδώ και πολύ καιρό (+2 πολυ έλειπαν χτες). Το ότι παίξαμε και χάσαμε 7-1 στην κανονική περίοδο, δεν λέει κάτι καθώς εκείνη την ημέρα 2 παίκτες δούλευαν, 2 είχαν τραυματιστεί από την προηγούμενη αγωνιστική (με το saxo) και εγώ που έπαιξα ήμουν με δεμένο πόδι... ίσως έπρεπε να είχαμε αναβάλλει εκείνο το ματς καθώς παίξαμε χωρίς αλλαγές. Και εκείνα τα 7 μπαλάκια ήταν καθαρά θέμα κούρασης, καθώς αν θυμάστε στο ημίχρονο κερδίζαμε 1-0. Τέλοσπάντων, δεν έχουμε να δικαιολογηθούμε για τίποτα και σε κανέναν...

ΥΓ3 Για τα "περίεργα Posts" να μη μιλάνε οι του VW καθώς είναι το μόνο club το οποίο σε κάθε νίκη έγραφε προσβλητικά πράγματα για τους αντιπάλους...ευτυχώς που τα έσβηναν σε κάθε αγωνιστική... εκφράσεις όπως "βεντούζα","χωρίς σάλιο" και άλλα πολλά τις βλέπουμε στο φορουμ τους όλοι από την αρχή της διοργάνωσης μαζί και με άλλα χειρότερα... (ευτυχώς που κάπου κάπου κάνανε και διορθώσεις για να είναι πιο κόσμιοι). Δεν είναι τυχαίο άλλωστε το ότι όλα τα club που ήταν στο γήπεδο χτες υποστήριζαν εμάς...

αυτό ήταν το τελευταίο ποστ μου σχετικά με το 1ο πρωτάθλημα και απαντήσεις έδωσε για όλα και εντός και εκτός αγωνιστικού χώρου. Από εδώ και πέρα μιλάμε για το 2ο και μόνο! Wink
Και πάλι συγχαρητήρια πρωταθλητές μου!!! Wink Wink Wink Wink



Άριστα.... Wink



The italian job.......!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nickzotos (Νίκος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 1400 (8V) ΧΤ 2001

Ένταξη: 07 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 824
Τόπος: ΝΙΚΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 14 Μάϊ 2006, 18:07:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

12 οι Θεοι της αρχαιοτητας...12 και οι Θεοι του PSCLUB Very happy








http://www.quad-atv.gr

Ο,ΤΙ ΔΕΝ ΣΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ, ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟ!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
kostask (KΩΣΤΑΣ)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


JEEP WRANGLER

Ένταξη: 26 Μάρ 2005
Δημοσιεύσεις: 338
Τόπος: .......................................

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 14 Μάϊ 2006, 22:49:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Baphomet έγραψε:
Παιδιά μιλάμε για αστεία πράγματα... δεν έχω διάθεση για αντιπαράθεση, να τους πω απλά οτι η ομάδα μας αποτελείται από 12 παίκτες και φυσικά δεν μπορούν όλοι να παρευρίσκονται σε κάθε ματς λόγω υποχρεώσεων. Και χτες έλειπε ένας βασικός αμυντικός μας άλλωστε. Για καινούριο παίκτη προφανώς λένε τον Κώστα που δεν είχε παίξει στα προηγούμενα ματς μαζί τους καθώς έτυχε να δουλεύει... Ο ΚΩΣΤΑΣ ΑΝ ΔΕ ΤΟ ΠΡΟΣΕΞΑΤΕ ΚΥΡΙΟΙ ΕΒΑΛΕ ΣΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 16 ΜΠΑΛΑΚΙΑ ΕΚ ΤΩΝ ΟΠΟΙΟΝ ΜΟΛΙΣ 2 ΣΕ ΕΣΑΣ ΚΑΙ 2 ΣΤΟ IGNIS...Οπότε σίγουρα δεν τον φέραμε για τα ημιτελικά. Επίσης, εγώ έχω παίξει ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ από την αρχή και σας έβαλα 4 χτες... Dizzy2 Α,και να διαβεβαιώσω φυσικά οτι η ομάδα συνεχίζει ως έχει και για το 2ο πρωτάθλημα...και οτι ΚΑΙ ΟΙ 12 ΠΑΙΚΤΕΣ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ PEUGEOT ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΣΗΜΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ... οπότε τα σχολια περι παικτών που φέραμε είναι γελοία... Στην τελική αν ήταν να φέρω κάποιον θα έφερνα τον ξαδερφούλη μου που είναι βασικός επιθετικός του ΑΡΗ Laughing

ΥΓ.Δεν είμαστε στον ίδιο όμιλο με το VW στο νεο πρωτάθλημα αγαπητέ VIDEOMIX...Πάλι στα PlayOffs θα τα πούμε λογικά... Wink

ΥΓ2 οι κανονικοί μας παίκτες είναι οι χτεσινοί εδώ και πολύ καιρό (+2 πολυ έλειπαν χτες). Το ότι παίξαμε και χάσαμε 7-1 στην κανονική περίοδο, δεν λέει κάτι καθώς εκείνη την ημέρα 2 παίκτες δούλευαν, 2 είχαν τραυματιστεί από την προηγούμενη αγωνιστική (με το saxo) και εγώ που έπαιξα ήμουν με δεμένο πόδι... ίσως έπρεπε να είχαμε αναβάλλει εκείνο το ματς καθώς παίξαμε χωρίς αλλαγές. Και εκείνα τα 7 μπαλάκια ήταν καθαρά θέμα κούρασης, καθώς αν θυμάστε στο ημίχρονο κερδίζαμε 1-0. Τέλοσπάντων, δεν έχουμε να δικαιολογηθούμε για τίποτα και σε κανέναν...

ΥΓ3 Για τα "περίεργα Posts" να μη μιλάνε οι του VW καθώς είναι το μόνο club το οποίο σε κάθε νίκη έγραφε προσβλητικά πράγματα για τους αντιπάλους...ευτυχώς που τα έσβηναν σε κάθε αγωνιστική... εκφράσεις όπως "βεντούζα","χωρίς σάλιο" και άλλα πολλά τις βλέπουμε στο φορουμ τους όλοι από την αρχή της διοργάνωσης μαζί και με άλλα χειρότερα... (ευτυχώς που κάπου κάπου κάνανε και διορθώσεις για να είναι πιο κόσμιοι). Δεν είναι τυχαίο άλλωστε το ότι όλα τα club που ήταν στο γήπεδο χτες υποστήριζαν εμάς...

αυτό ήταν το τελευταίο ποστ μου σχετικά με το 1ο πρωτάθλημα και απαντήσεις έδωσε για όλα και εντός και εκτός αγωνιστικού χώρου. Από εδώ και πέρα μιλάμε για το 2ο και μόνο! Wink
Και πάλι συγχαρητήρια πρωταθλητές μου!!! Wink Wink Wink Wink



Σωστός πέτρο...........


If i could,I would.......But i can't, so i won't........

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 36, 37, 38, 39  Επόμενη
Σελίδα 37 από 39

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1364s (PHP: 55% - SQL: 45%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on