PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Αγώνες Δεξιοτεχνίας
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 02 Σεπ 2006, 09:13:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Arrow Αποτελέσματα δεξιοτεχνίας ΑΟΘ


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
manolis (Μανώλης)
Μέλος
Μέλος


306 gti-6 octavia rs

Ένταξη: 05 Ιούλ 2006
Δημοσιεύσεις: 169
Τόπος: ΘΕΣ/ΝΙΚΗ-ΚΡΗΤΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 17 Σεπ 2006, 18:59:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

επόμενος αγώνας δεξιοτεχνίας για το κύπελλο Β.Ελλάδος
είναι την Κυριακή 24 Σεπτεμβρίου απο τον ΟΦΑΚαμπάνης Wink

Υ.Γ. θα έχει και τσάμπα κοψίδια Cool


www.aokritis.gr
www.soaave.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
manolis (Μανώλης)
Μέλος
Μέλος


306 gti-6 octavia rs

Ένταξη: 05 Ιούλ 2006
Δημοσιεύσεις: 169
Τόπος: ΘΕΣ/ΝΙΚΗ-ΚΡΗΤΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 23 Σεπ 2006, 09:46:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

manolis έγραψε:
επόμενος αγώνας δεξιοτεχνίας για το κύπελλο Β.Ελλάδος
είναι την Κυριακή 24 Σεπτεμβρίου απο τον ΟΦΑΚαμπάνης Wink

Υ.Γ. θα έχει και τσάμπα κοψίδια Cool


το παράβολο συμμετοχής είναι 70euro χωρίς λισανς και 50 με λισανς

δηλώσεις συμμετοχής μέχρι της 10:00 εκκίνηση στης 11:00

το ΚΑΜΠΑΝΙ είναι πρίν το ΚΙΛΚΙΣ δεξία.


www.aokritis.gr
www.soaave.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 23 Σεπ 2006, 10:00:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θα τρέξει κανείς από εσάς?


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
tsosmoulis (μητσάκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

106 rallye x 2

Ένταξη: 03 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 1747
Τόπος: ΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 23 Σεπ 2006, 13:24:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

οι συνήθεις γνωστοί άγνωστοι θα είναι εκεί Cool


τί κάνετε? ράλλυ???
στο ΔΝΤ αμέσως!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 23 Σεπ 2006, 13:49:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλή επιτυχία τότε!!!!! Cool


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
tsosmoulis (μητσάκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

106 rallye x 2

Ένταξη: 03 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 1747
Τόπος: ΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 25 Σεπ 2006, 08:50:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ο αγώνας ήταν πολύ καλός, με ωραίο κόσμο και φοβερό κλίμα από πλευρά αγωνιζόμενων. Πολλές συμμετοχές γενικά όπως και στην κατηγορία μας ήταν το πολύ θετικό σε αυτή τη δεξιοτεχνία πιθανότατα γιατί η επόμενη είναι σε ένα μήνα.

Ο μανώλης με εμφάνιση που δεν το ευχαρίστησε πήρε την 3η θέση και παγιώθηκε στην 3η θέση του πρωταθλήματος. Ο χρόνος του ήταν περίπου στο 1:24 στο πρώτο σκέλος (μη semi) και 1:15 στο δεύτερο (με αλήτικο λαστιχάκι) όταν πάρω τα αποτελέσματα θα ανανεώσω τους χρόνους.
Εγώ κινήθηκα στο 1:28 στο πρώτο σκέλος με έντονη γλύστρα λόγω ελαστικών και 1:24 στο δεύτερο χωρίς να πιάνει το χειρόφρενο...πάλι.απότι είδα βέβαια στα αποτελέσματα είχα και κάποια ποινή Rolling eyes

Από πλευράς μου καταευχαριστήθηκα τον αγώνα και με λύπησε το γεγονός που έχασα το κύπελο νεοεμφανιζόμενου για πολύ λίγο Crying or Very sad . Λίγες φωτογραφίες ακολουθούν.

http://render2.snapfish.com/render2/is=Yup6aQQ%7C%3Dup6%3DzqH%3AxxqUD7qRUrKxzX7BHpUUKxgXPPl%3F87KR6xqpxQQ0oxJGGx0olxv8uOc5xQQQoeJJ0nal00qpfVtB%3F*KUp7BHSHqqy7XH6gXPPl%7CRup6lQQ%7C/of=50,590,442
http://render2.snapfish.com/render2/is=Yup6aQQ%7C%3Dup6%3DzqH%3AxxqUD7qRUrKxzX7BHpUUKxgXPPn%3F87KR6xqpxQQ0oxJGGx0olxv8uOc5xQQQoeJJ0nal0GqpfVtB%3F*KUp7BHSHqqy7XH6gXPPn%7CRup6lQQ%7C/of=50,590,442
http://render2.snapfish.com/render2/is=Yup6aQQ%7C%3Dup6%3DzqH%3AxxqUD7qRUrKxzX7BHpUUKxgXPPl%3F87KR6xqpxQQ0oxJGGx0olxv8uOc5xQQQoeJJ0nalJPqpfVtB%3F*KUp7BHSHqqy7XH6gXPPl%7CRup6lQQ%7C/of=50,590,442
http://render2.snapfish.com/render2/is=Yup6aQQ%7C%3Dup6%3DzqH%3AxxqUD7qRUrKxzX7BHpUUKxgXPoJ%3F87KR6xqpxQQ0oxJGGx0olxv8uOc5xQQQoeJJ0nalJoqpfVtB%3F*KUp7BHSHqqy7XH6gXPoJ%7CRup6lQQ%7C/of=50,590,442
http://render2.snapfish.com/render2/is=Yup6aQQ%7C%3Dup6%3DzqH%3AxxqUD7qRUrKxzX7BHpUUKxgXPoQ%3F87KR6xqpxQQ0oxJGGx0olxv8uOc5xQQQoeJJ0nalJeqpfVtB%3F*KUp7BHSHqqy7XH6gXPoQ%7CRup6lQQ%7C/of=50,590,442
http://render2.snapfish.com/render2/is=Yup6aQQ%7C%3Dup6%3DzqH%3AxxqUD7qRUrKxzX7BHpUUKxgXPol%3F87KR6xqpxQQ0oxJGGx0olxv8uOc5xQQQoeJJ0nalGQqpfVtB%3F*KUp7BHSHqqy7XH6gXPol%7CRup6lQQ%7C/of=50,590,442
http://render2.snapfish.com/render2/is=Yup6aQQ%7C%3Dup6%3DzqH%3AxxqUD7qRUrKxzX7BHpUUKxgXPol%3F87KR6xqpxQQ0oxJGGx0olxv8uOc5xQQQoeJJ0nalG0qpfVtB%3F*KUp7BHSHqqy7XH6gXPol%7CRup6lQQ%7C/of=50,590,442
http://render2.snapfish.com/render2/is=Yup6aQQ%7C%3Dup6%3DzqH%3AxxqUD7qRUrKxzX7BHpUUKxgXPPe%3F87KR6xqpxQQ0oxJGGx0olxv8uOc5xQQQoeJJ0nalGlqpfVtB%3F*KUp7BHSHqqy7XH6gXPPe%7CRup6lQQ%7C/of=50,590,442

κάτι κάνω λάθος και δεν μπορώ να βάλω τα url...δεν είναι η μέρα μου φαίνεται...


τί κάνετε? ράλλυ???
στο ΔΝΤ αμέσως!!!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την tsosmoulis στις Τρι 26 Σεπ 2006, 09:21:03, 3 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 25 Σεπ 2006, 10:37:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φωτογραφίες και... περιγραφή της δεξιοτεχνίας μπορείτε να ανεβάζετε στο R40 ξέρεις...

ψάχνουμε... δημοσιογράφους!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
tsosmoulis (μητσάκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

106 rallye x 2

Ένταξη: 03 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 1747
Τόπος: ΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 25 Σεπ 2006, 10:57:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ε πες το ρε συ Νικόλα Razz να ξεκινήσουμε και καριέρα δημοσιογραφίας Cool


τί κάνετε? ράλλυ???
στο ΔΝΤ αμέσως!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 25 Σεπ 2006, 15:00:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πήρα τα αποτελέσματα από το Βάτσο με email παρακαλώ και θα μπουν σε λίγο.

θα πάρω και μια φωτο σου, αν θες κάνε μια περιγραφή..

βαλε πάλι τα url, μια χαρά ήταν, απλώς το αστεράκι χαλούσε το αυτόματο κλικ. αν τα κανεις copy-paste βλεπεις τις φωτογραφίες...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 25 Σεπ 2006, 15:38:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

να και τα αποτελέσματα
http://r40.gr/index.php?option=com_content&task=view&id=55&Itemid=75


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
tsosmoulis (μητσάκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

106 rallye x 2

Ένταξη: 03 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 1747
Τόπος: ΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 27 Σεπ 2006, 12:02:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

προσεξα κάτι πολύ γραφικό τώρα που μπήκαν και οι φωτο στο portal...
δείτε που είναι ο μάνος στο βαρέλι και πού είμαι εγώ!!
Tease Rotfl W00t Thumb Down
Tease Rotfl W00t Thumb Down
Tease Rotfl W00t Thumb Down
Tease Rotfl W00t Thumb Down
Tease Rotfl W00t Thumb Down


τί κάνετε? ράλλυ???
στο ΔΝΤ αμέσως!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 12 Οκτ 2006, 16:23:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

tsosmoulis έγραψε:
κάτι κάνω λάθος και δεν μπορώ να βάλω τα url...


Λείπει το μπλοκέ Tease



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
manolis (Μανώλης)
Μέλος
Μέλος


306 gti-6 octavia rs

Ένταξη: 05 Ιούλ 2006
Δημοσιεύσεις: 169
Τόπος: ΘΕΣ/ΝΙΚΗ-ΚΡΗΤΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 02 Νοέ 2006, 22:42:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αποτελέσματα δεξιοτεχνίας Βέροιας
Arrow http://www.r40.gr/index.php?option=com_content&task=view&id=312&Itemid=2


www.aokritis.gr
www.soaave.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
manolis (Μανώλης)
Μέλος
Μέλος


306 gti-6 octavia rs

Ένταξη: 05 Ιούλ 2006
Δημοσιεύσεις: 169
Τόπος: ΘΕΣ/ΝΙΚΗ-ΚΡΗΤΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 02 Νοέ 2006, 22:49:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αυτή την Κυριακή 5 Νοεμβρίου διεξάγετε στην πόλη της Κοζάνης ο
τελευαίος αγώνας δεξιοτεχνίας για το έπαθλο Β.Ελλάδος

www.smakracing.gr


www.aokritis.gr
www.soaave.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 03 Νοέ 2006, 12:56:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

και σήμερα μια χαρά καιρό έχει στην Κοζάνη. απλά έχει κρύο. μπουφανάκια πολύ ζεστά όποιος είναι να έρθει. θα δούμε και αύριο για τον καιρό


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
manolis (Μανώλης)
Μέλος
Μέλος


306 gti-6 octavia rs

Ένταξη: 05 Ιούλ 2006
Δημοσιεύσεις: 169
Τόπος: ΘΕΣ/ΝΙΚΗ-ΚΡΗΤΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 06 Νοέ 2006, 21:40:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

manolis έγραψε:
αυτή την Κυριακή 5 Νοεμβρίου διεξάγετε στην πόλη της Κοζάνης ο
τελευαίος αγώνας δεξιοτεχνίας για το έπαθλο Β.Ελλάδος

www.smakracing.gr


τα αποτελέσματα της Κοζάνης
Arrow http://www.r40.gr/index.php?option=com_content&task=view&id=58&Itemid=2

με των αγώνα της Κοζάνης ολοκληρώθηκε και το ΕΠΑΘΛΟ ''ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ''
ΕΠΑΘΛΟ ΔΕΞΙΟΤΕΧΝΙΑΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ Β.ΕΛΛΑΔΟΣ

αναλυτικά και οι βαθμολογίες
Arrow http://www.r40.gr/index.php?option=com_content&task=view&id=76&Itemid=90


www.aokritis.gr
www.soaave.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
tsosmoulis (μητσάκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

106 rallye x 2

Ένταξη: 03 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 1747
Τόπος: ΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 07 Νοέ 2006, 08:14:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Άντε Νικόλα well done Very happy
εμένα δυστυχώς ο καιρός με κέρδισε και μια ίωση που με ταλαιπωρεί δεν με άφησε να έρθω ούτε ως θεατής που είχα αρχικά κανονίσει.

ΓΑΒΡΙΛΑΚΗΣ 3ος ΓΕΝΙΚΗΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Yahoo! Thumbs Up Clapping Armed Yahoo! Thumbs Up Clapping Armed Yahoo! Thumbs Up Clapping Armed Yahoo! Thumbs Up Clapping Armed Yahoo! Thumbs Up Clapping Armed Yahoo! Thumbs Up Clapping Armed Yahoo! Thumbs Up Clapping Armed Yahoo! Thumbs Up Clapping Armed Yahoo! Thumbs Up Clapping Armed Yahoo! Thumbs Up Clapping Armed Yahoo! Thumbs Up Clapping Armed

έχε το νου σου Κρητικέ, όσο κυριάρχησες κυριαρχησες ΕΡΧΟΜΑΙΙΙΙΙΙΙΙ


τί κάνετε? ράλλυ???
στο ΔΝΤ αμέσως!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 07 Νοέ 2006, 18:07:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ναι ο Μανώλης είναι 3ος στο τέλος της χρονιάς και όταν μετρούσα τις βαθμολογίες και είδα οτι είσαι εκεί, αναρωτιάμαι γιατί ανησυχούσες στην Κοζάνη Smile

Δημήτρη μου ξέφυγες, αν και είμουν ψιλοχάλιας, βαρέθηκα να αλλάξω πίσω λάστιχα, το χειρόφρενο δεν πιάνει και το βαρέλι ήταν πάντα χάλια....

αλλά είχαμε ωραία μέρα. λίγο κόσμο παραπάνω να βλέπαμε...

στο R40 έχει φωτογραφίες και video

έχετε ξαναδεί τέτοια κάλυψη Κυπέλλου Δεξιοτεχνίας στο Internet ? Smile


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
tsosmoulis (μητσάκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

106 rallye x 2

Ένταξη: 03 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 1747
Τόπος: ΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 08 Νοέ 2006, 08:12:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ήμουν κρεββατωμένος το ΣΚ και γιαυτό την γλύτωσες βρωμερέ κοζανιώτη Razz
καλά από κάλυψη πάντα ολυμπιακό μετάλιο Clapping Thumbs Up

τα υπόλοιπα θα τα πούμε στο TD του ΝΗΑC, άντε να δούμε θα ρίξουμε κανα χρόνο ή πάλι θα πηγαίνουμε "βόλτα".

Άντε καλό τέλος της δεξιοτεχνικής χρονιάς, τα λέμε πάλι στην νέα season που κατά πάσα πιθανότητα θα την "κάνω" όλη.


τί κάνετε? ράλλυ???
στο ΔΝΤ αμέσως!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενη
Σελίδα 5 από 6

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1516s (PHP: 83% - SQL: 17%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on