PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Αγώνες Δεξιοτεχνίας
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 18 Ιούλ 2006, 10:17:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Road_Runner έγραψε:
το οποίο είναι στην λέσχη με τις νέες πλλεον τρύπες....

και το οποίο θα πας να πάρεις και να το πας στα ΚΤΕΛ για να πάει "πάνω"...
έχεις πμ με λεπτομέρεις για επικοινωνία με τον manolis...

έτσι έτσι στο χώσιμο...
τι νόμιζες ότι τώρα που θα πάρεις κάλι το 206 στα χέρια σου θα κάτσεις...
έχεις χιλιόμετρα να κάνεις... Cool Laughing Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
manolis (Μανώλης)
Μέλος
Μέλος


306 gti-6 octavia rs

Ένταξη: 05 Ιούλ 2006
Δημοσιεύσεις: 169
Τόπος: ΘΕΣ/ΝΙΚΗ-ΚΡΗΤΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 20 Ιούλ 2006, 21:06:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

manolis έγραψε:
το ΣΑΒΒΑΤΟ 29 ΙΟΥΛΙΟΥ ο ΑΟΘ θα διοργανώσει φιλικό αγώνα δεξιοτεχνίας στην Περαία Θεσ/νικης. Turn-l

ο αγώνας θα είναι νυχτερινός Cheers Onfire Big wink

το παράβολο συμμετοχής θα είναι δωρεάν ενώ οι αγωνιζόμενοι
εκτός Θεσ/νικης θα έχουν και δωρεάν διανυχτέρευσει για μια βραδιά. Cool


δυστυχώς ο αγώνας δεν θα πραγματοποιηθεί γιατί η λέσχη δεν πρόλαβε να πάρει την σχετική άδεια απο την ΕΘΕΑ Crying or Very sad Evil Crying or Very sad Evil Crying or Very sad Evil Crying or Very sad Evil Crying or Very sad Evil Crying or Very sad


άκυρο το πανώ Μάνθο


www.aokritis.gr
www.soaave.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 21 Ιούλ 2006, 02:29:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ok.
Όποτε το χρειαστείς/τε μου το λες. Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
manolis (Μανώλης)
Μέλος
Μέλος


306 gti-6 octavia rs

Ένταξη: 05 Ιούλ 2006
Δημοσιεύσεις: 169
Τόπος: ΘΕΣ/ΝΙΚΗ-ΚΡΗΤΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 31 Ιούλ 2006, 18:49:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Nυχτερινή δεξιοτεχνία του ΑΟΘ στης 26 Αυγούστου τελικά Wink
με δωρεάν συμμετοχή Laughing

και το δελτίο τύπου:
www.aoth.gr/4/133/


www.aokritis.gr
www.soaave.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
manolis (Μανώλης)
Μέλος
Μέλος


306 gti-6 octavia rs

Ένταξη: 05 Ιούλ 2006
Δημοσιεύσεις: 169
Τόπος: ΘΕΣ/ΝΙΚΗ-ΚΡΗΤΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 20 Αύγ 2006, 16:37:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΦΙΛΙΚΗ ΝΥΧΤΕΡΙΝΗ ΔΕΞΙΟΤΕΧΝΙΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ

Ο Αυτοκινητιστικός Όμιλος Θεσσαλονίκης προγραμματίζει
υπό την Αιγίδα του Δήμου Θερμαϊκού το Σάββατο 26 Αυγούστου
Φιλική Νυχτερινή Δεξιοτεχνία Αυτοκινήτων.

Η Νυχτερίνη Δεξιοτεχνία θα διεξαχθεί στο πάρκινγκ του
σούπερ μάρκετ ΜΑΣΟΥΤΗΣ, στη διασταύρωση των οδών
Νέα Εθνική Οδός Νέας Μηχανιώνας - 25η Μαρτίου (Νέοι Επιβάτες).

Σε όλους τους συμμετέχοντες παρέχεται δωρεάν συμμετοχή
και επιπλέον στους συμμετέχοντες εκτός Θεσσαλονίκης
παρέχεται δωρεάν διανυκτέρευση για το Σάββατο το βράδυ
σε ξενοδοχείο της περιοχής.

Δηλώσεις συμμετοχής γίνονται δεκτές μέχρι την Παρασκευή
25 Αυγούστου και ώρα 15:00 στα γραφεία του Α.Ο.Θ.
Μακρυράχης 24 Θεσσαλονίκη τηλ.2310 423220
FAX.2310 423221 e-mail info@aoth.gr.

Τεχνικός Έλεγχος Αυτοκινήτων 26/8/2006 Ώρα 19.00-20.30

Εκκίνηση Αγώνα 26/8/2006 Ώρα 21.00

Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να απευθυνθείτε
στη Γραμματεία του Α.Ο.Θ. στο τηλ.2310 423220.
[/b]


www.aokritis.gr
www.soaave.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 20 Αύγ 2006, 20:24:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

για να ακούσω τους συμμετέχοντες... Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Αύγ 2006, 21:52:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://www.rally.gr/default.asp?menu_code=main-article&article_id=10861&race_id=0


Οι οικογένεια γονάκη Ξαναχτύπησε...... Με άλλο αμάξι βέβαια...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Αύγ 2006, 03:11:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Thumb right Thumb right Thumb right Thumb right Thumb right


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 28 Αύγ 2006, 12:11:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

βρε "κουκουρούκου" Razz Μήτσο ωραία τα κανονήσαμε για την επιστροφή του πανό αλλά δεν μου είπες τι κάνατε χθες στον αγώνα????? Laughing Laughing

Λέγε!!!


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
tsosmoulis (μητσάκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

106 rallye x 2

Ένταξη: 03 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 1747
Τόπος: ΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 28 Αύγ 2006, 14:51:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Είχα ένα προβληματάκι με το internet στην δουλειά και για αυτό δεν έγραψα Laughing

Λοιπόν ξεκινάμε Cool

Πολύ ωραία διοργάνωση με πολύ καλό κλίμα, αρκετό και ενθουσιώδη κόσμο, ωραίες παρουσίες και φυσικά μερικά από τα καλύτερα 'χέρια' στην Β.Ελλάδα Twisted evil Το μοναδικό μελανό σημείο το ζήτημα του πού θα βάλουμε τα αυτοκίνητα πριν τον αγώνα μια και παρκάραμε κυριολεκτικά στην μέση του δρόμου και δεν υπήρχε μέρος να 'ζεσταθούν' τα αυτοκίνητα, λάστιχα κτλ. Επίσης κάτι ακόμα είναι ότι το κύριο μέλημα όλων των αγωνιζόμενων ήταν το θέαμα και μετά η διάκριση και για αυτό ακόμα και μεγάλοι οδηγοί (πχ Τσιλίκας στην Α) χτύπησαν κορίνες. Ο λαός πάντως καραγούσταρε!

Στα του αγώνα τώρα.
Ο Μανώλης μπήκε από τους πρώτους και έκανε μία καταπληκτική κούρσα κυριολεκτικά ΤΑΠΑ μέχρι το τελευταίο βαρέλι όπου του έμενε μία δεξιόστροφη και ο τερματισμός...εκεί ξαφνικά το αυτοκίνητο έσβησε. Βγήκε σπρώχνοντας το αλάνι μου και το χειρότερο είανι ότι το αμάξι πήρε μπρος αμέσως...η βαλβίδα που κόβει τα καύσιμα σε μία λακούβα ενεργοποιήθηκε και για αυτό έχασε ο Μανώλης αν όχι την πρώτη σίγουρα την δεύτερη θέση...Δεν πειράζει αλάνι μου στο Κιλκίς θα τους δαγκώσεις σαν τα σουβλάκια που θα φάμε εκεί!!

Τώρα τα δικά μου...
Δεύτερη συμμετοχή, καλύτερη η ψυχολογία μου από την πρώτη φορά, πήγα αρκετά γρήγορα για τα δικά μου δεδομένα βέβαια, χτύπησα 2 κορίνες καθαρά λόγω βλακείας επειδή έβαλα δευτέρα Shocked ο μ@λάκ@ς.
Το θετικό είναι ότι στα βαρέλια και ειδικά στο πρώτο γύρισα αρκετά καλά (πάλι για τα δικά μου δεδομένα). Ελπίζω σε κάθε αγώνα να τα πηγαίνω και καλύτερα Razz

Εν κατακλείδη έχω να πω ότι το καταευχαριστηθήκαμε και ότι το κλίμα ήταν πραγματικά κλίμα γιορτής και μακάρι να γίνουν και άλλες τέτοιες κινήσεις.

Αυτά τα ολίγα από εμένα Wink


τί κάνετε? ράλλυ???
στο ΔΝΤ αμέσως!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
manolis (Μανώλης)
Μέλος
Μέλος


306 gti-6 octavia rs

Ένταξη: 05 Ιούλ 2006
Δημοσιεύσεις: 169
Τόπος: ΘΕΣ/ΝΙΚΗ-ΚΡΗΤΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 28 Αύγ 2006, 21:48:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

o αγώνας ηταν πραγματίκα πάρα πολύ καλός το μόνο μελανό σημείο ήταν το πάρκηνγκ.

αυτό που έλεγαν όλοι σχεδόν οι αγωνιζόμενοι ήταν οτι μακάρι να είχαμε
αυτόν το κόσμο σε όλους τους αγώνες οχι γιατί ηταν αρκετός (έχω δεί και παραπάνω και ήταν όλοι στη μούγκα) αλλά γιατί ήταν ενθουσιώδεις με λίγα λόγια καραγούσταρε.(μόνο αυτόγραφο δεν μας ζητήσανε χε χε) Very happy

όσον αφορά το τι κάναμε εμείς νομίζω οτι με κάλυψε ο Μήτσος Thumb Left
πολλά φαβορί έμειναν εκτός βάθρου απο όλες τις κατηγορίες Confused
και αυτό λόγο το τι υπήρχε ένα σκέλος .

Άτιμη βαλβίδα θα φάς σουυυυυυυυυυυυυυυυυυττ. Evil


www.aokritis.gr
www.soaave.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
manolis (Μανώλης)
Μέλος
Μέλος


306 gti-6 octavia rs

Ένταξη: 05 Ιούλ 2006
Δημοσιεύσεις: 169
Τόπος: ΘΕΣ/ΝΙΚΗ-ΚΡΗΤΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 28 Αύγ 2006, 21:56:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ελπίζω οι φωτογράφοι του club να ποστάρουνε καμία-δύο φώτο
απο το Σάββατο. Cool


www.aokritis.gr
www.soaave.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 29 Αύγ 2006, 00:14:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

το... R40 δεν ήταν τελικά στη δεξιοτεχνία γιατί πήγαμε.. Σκόπια για να δούμε ανάβαση !!!

καλά τα πήγε ο Αγραφιώτης ο συνοδηγός μου, με το μαύρο BMW, που βγήκε 1ος στη Γ!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
tsosmoulis (μητσάκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

106 rallye x 2

Ένταξη: 03 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 1747
Τόπος: ΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 29 Αύγ 2006, 09:01:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

με το ομολογουμένως πανέμορφο bmw Cool


τί κάνετε? ράλλυ???
στο ΔΝΤ αμέσως!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 30 Αύγ 2006, 16:32:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χωρίς μπλοκέ Μήτσιο, τί περίμενες να κάνεις? Να τους πάρεις τα σώβρακα? Laughing



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
tsosmoulis (μητσάκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

106 rallye x 2

Ένταξη: 03 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 1747
Τόπος: ΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 31 Αύγ 2006, 07:18:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

για να είμαι ειλικρινής και με μπλοκέ να ήμουν δεν πρόκειται να τους έπαιρνα τίποτα Laughing αλλά κάθε φορά ελπίζω να έχω την ίδια πρόοδο όπως και τώρα. άσε που τα λάθη μου δεν ήταν στα βαρέλια που το μπλοκέ χρειάζεται περισσότερο Rolling eyes Πάντως ήταν κορυφαίο event, το καταευχαριστήθηκα Thumbs Up Thumbs Up


τί κάνετε? ράλλυ???
στο ΔΝΤ αμέσως!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 31 Αύγ 2006, 09:41:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρεεεεεε που είναι οι φωτογραφίες!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
tsosmoulis (μητσάκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

106 rallye x 2

Ένταξη: 03 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 1747
Τόπος: ΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 31 Αύγ 2006, 12:27:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μία πολύ καλή ερώτηση...Η αλήθεια είναι ότι δεν βγήκαν πολλές φωτογραφίες Evil
κάποια στιγμή θα ποστάρει ο bakclima που έχει κάποιες Cool


τί κάνετε? ράλλυ???
στο ΔΝΤ αμέσως!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
gonakinen (ΓΙΩΡΓΗΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

106RALLYE A6 , 205 E11

Ένταξη: 28 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 742
Τόπος: ΠΕΙΡΑΤΗΣ ΣΤΗΝ ΚΑΡΑΙΒΙΚΗ http://www.chaniacrete.gr/gr/

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 01 Σεπ 2006, 00:29:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Road_Runner έγραψε:
http://www.rally.gr/default.asp?menu_code=main-article&article_id=10861&race_id=0


Οι οικογένεια γονάκη Ξαναχτύπησε...... Με άλλο αμάξι βέβαια...


An kai me dyskolia tha erthei kai autos ston isio dromo, ton Peugeot...
To paleyo.

Pros to paron exoume stisei arketa yperstrofika to Roveraki gia na tou thymizei to rallaki pou ithele apo mikros kai den ta katafere....


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 01 Σεπ 2006, 08:07:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενη
Σελίδα 4 από 6

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,3662s (PHP: 90% - SQL: 10%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on