PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Νέο cd από τους Prodigy!!
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
RASTAVIPER (THOMAS)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


TOP FUELER - 106 1.6(16)V

Ένταξη: 23 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 904
Τόπος: JAMAICA

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 12 Οκτ 2005, 22:33:06    Θέμα δημοσίευσης: Νέο cd από τους Prodigy!! Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Προσωπικα αποτελει ενα απο τα αγαπημενα μου συγκροτηματα και σημαδεψε τη σχεση μου με τη μουσικη αφου τους παρακολουθω πριν το '95,
Σε λιγες μερες κυλοφορει το νεο τους cd που ειναι ουσιαστικα greatest hits με καποια νεα remixes.Περισσοτερα εδω:
http://www.xlrecordings.com/prodigy/release/~their-law-the-singles-1990---1/


ViPeR RaCiNg 2 > featuring Rallye 106, 1.6, 8V, NOW IN 16V EDITION!
www.tfrc.gr "ΠΟΙΑ ΠΙΣΤΑ,ΠΑΡΑΛΙΑ!"
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Οκτ 2005, 00:30:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν και μερικές φορές γίνονται κάπως κανίβαλοι.... είναι ένα από τα αγαπημένα μου συγκροτήματα... Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
crusader (Σπύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2806

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Οκτ 2005, 08:12:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

You 're the firestarter, twisted firestarter Twisted evil Very happy Very happy Wink


®
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Οκτ 2005, 08:15:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν θα εχει και τιποτα καινουργια,αλλα χαλαλι τους... Smile
Ειναι και 'μενα απο τα αγαπημενα μου συγκροτηματα (εξου το ενα απο τα nicknames μου Wink ), τους ακουω απο το δηματικο,εχω παει στη συναυλια τους και φυσικα εχω ολα τα cdια τους!! Very happy Very happy Twisted evil
http://briefcase.pathfinder.gr/download/Ghost_Doggg/28549/482840/0/prod02.jpg
(Ο κιθ απο τη συναυλια τους στον Αγιο Κοσμα)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
RASTAVIPER (THOMAS)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


TOP FUELER - 106 1.6(16)V

Ένταξη: 23 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 904
Τόπος: JAMAICA

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Οκτ 2005, 10:17:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

27 MAIOY 1995, ΘΕΑΤΡΟ ΒΡΑΧΩΝ ΒΥΡΩΝΑ
Καλυτερη συναυλια EVER!!!!! Very happy Very happy

Ψαχτε και ακουστε το νεο Voodoo People!!! Shocked Το κομματι βαραει ασχημα και δε θυμιζει με τιποτα αυτο το στυλακι μουσικης που ειχαν στο προηγουμενο αλμουμ τους.Θα μπορουσα να πω οτι junglιζει και λιγο!! Surprised Surprised


ViPeR RaCiNg 2 > featuring Rallye 106, 1.6, 8V, NOW IN 16V EDITION!
www.tfrc.gr "ΠΟΙΑ ΠΙΣΤΑ,ΠΑΡΑΛΙΑ!"
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Οκτ 2005, 20:52:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

χεχεχε και γω το out of space άκουγα λέμε... χεχεχε


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 14 Οκτ 2005, 11:25:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

glf έγραψε:
χεχεχε και γω το out of space άκουγα λέμε... χεχεχε

χμμμ μόνο που εσύ το έχεις κάνει και πράξη ...
έτσι όπως οδηγάς στους αγώνες!!!!

Wink Wink Laughing Laughing Cool Cool


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
bakclima (ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 2.0 (16V) RC (2004) Α7

Ένταξη: 30 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 1084
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 29 Οκτ 2005, 08:07:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και εμενα ειναι το αγαπημενο μου συγκροτημα, ηταν και η πρωτη συναβλια που πηγα στη ζωη μου τοτε πριν γινουν τα επεισοδια στην Αθηνα, κατα τυχη ιδα χθες το νεο video στην τηλεοραση το voodoo people κορυφη, ΟΤΑΝ ΚΥΚΛΟΦΟΡΗΣΕΙ ΤΟ CD ΠΕΙΤΕ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΕΛΙΔΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ Wink


DBH ENERGY SOLUTIONS
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
tirokomos (Να μας γραφεις...)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


peugeot 307 1.4 (16v) xs

Ένταξη: 07 Μάρ 2005
Δημοσιεύσεις: 668
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 29 Οκτ 2005, 12:48:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

bakclima έγραψε:
Και εμενα ειναι το αγαπημενο μου συγκροτημα, ηταν και η πρωτη συναβλια που πηγα στη ζωη μου τοτε πριν γινουν τα επεισοδια στην Αθηνα, κατα τυχη ιδα χθες το νεο video στην τηλεοραση το voodoo people κορυφη, ΟΤΑΝ ΚΥΚΛΟΦΟΡΗΣΕΙ ΤΟ CD ΠΕΙΤΕ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΕΛΙΔΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ Wink
Να σε δω να χορευεις καρεκλα και εχω κατεβασει τα παντελονια μου στην Αριστοτελους και φωναζω οτι εισαι ο καλυτερος με διαφορα!!!!Θα πεσω κατω και θα σε προσκυναω!!!!Παρεπιπτοντως....ολα τα κομματια που ειπατε ειναι κορυφαια,αλλα ι νιρβανα ειναι στο walls of jericho!!!!Εχω και γω ολα τους τα cd οπως και ολες τις βιντεοκασσετες με τα video clip τους απο την αρχη της σταδιοδρομιας τους!Να επισημανω ακομη οτι πριν γινουν διασημοι η πρωτη τους επισκεψη στην ελλαδα εγινε στον ραδιοφωνικο σταθμο στην καλαμαρια τον splash fm οπου πηγα και τους ειδα απο κοντα!Ο maxim reality ειναι ΘΕΟΣ!!!! Laughing




ΣΣΣΣΣΣΣΣΣΑΣΙ ΜΜΜΜΜΕ ΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΑΣΙ ΔΔΔΔΔΔΔΙΑΦΕΡΕΙ....ΕΕΕΕΕΚΕΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΦΦΦΦΦΑΣΣΣΣΣΣΗ!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
crusader (Σπύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2806

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 29 Οκτ 2005, 20:45:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

bakclima έγραψε:
ΟΤΑΝ ΚΥΚΛΟΦΟΡΗΣΕΙ ΤΟ CD ΠΕΙΤΕ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΕΛΙΔΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ Wink

Το Greatest Hits : "Their Law: The Singles" έχει κυκλοφορήσει από τις 26 Σεπτεμβρίου.

Το νέο studio album τους θα κυκλοφορήσει μέσα στο 2006.


®
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
RASTAVIPER (THOMAS)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


TOP FUELER - 106 1.6(16)V

Ένταξη: 23 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 904
Τόπος: JAMAICA

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 04 Νοέ 2005, 16:45:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

tirokomos έγραψε:
κορυφαια,αλλα ι νιρβανα ειναι στο walls of jericho!!!!Εχω και γω ολα τους τα cd οπως και ολες τις βιντεοκασσετες με τα video clip τους


Mαλλον εννοεις το "Horns of Jericho" Confused


ViPeR RaCiNg 2 > featuring Rallye 106, 1.6, 8V, NOW IN 16V EDITION!
www.tfrc.gr "ΠΟΙΑ ΠΙΣΤΑ,ΠΑΡΑΛΙΑ!"
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
tirokomos (Να μας γραφεις...)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


peugeot 307 1.4 (16v) xs

Ένταξη: 07 Μάρ 2005
Δημοσιεύσεις: 668
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 04 Νοέ 2005, 17:04:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

RASTAVIPER έγραψε:
tirokomos έγραψε:
κορυφαια,αλλα ι νιρβανα ειναι στο walls of jericho!!!!Εχω και γω ολα τους τα cd οπως και ολες τις βιντεοκασσετες με τα video clip τους


Mαλλον εννοεις το "Horns of Jericho" Confused
Εχω την εντυπωση οτι λεει Walls θα το ξαναδω και θα σου πω...μπορει καποτε να τους ακουγα φανατικα αλλα τωρα εχω χαλαρωσει πολυ,εχω γυρισει εδω και αρκετα χρονια στο ελληνικο ρεπερτοριο.Παντως θα το ξανακοιταξω! Wink




ΣΣΣΣΣΣΣΣΣΑΣΙ ΜΜΜΜΜΕ ΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΑΣΙ ΔΔΔΔΔΔΔΙΑΦΕΡΕΙ....ΕΕΕΕΕΚΕΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΦΦΦΦΦΑΣΣΣΣΣΣΗ!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 04 Νοέ 2005, 17:06:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κατ'αρχην εφτιαξαν δικο τους ειδος μουσικης.Ηταν μια αναμιξη της Drum 'n Bass με Electro Punk!!!Αλλα δεν θα ελεγα οτι ειναι κορυφη.Για μενα υπαρχουν πολυ καλυτερα συγκοτηματα.Πρωτον τους επιασε το φαινομενο της τσιχλοφουσκας.Ανεβηκαν και χαθηκαν σε μικρο σχετικα χρονο.Το καλυτερο κομματι τους ηταν για μενα το "Smack my bitch up".Sorry αν εχω κανει καποιο λαθος στον τιτλο αλλα τα αγγλικα μου δεν ειναι και στα καλυτερα.


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
tirokomos (Να μας γραφεις...)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


peugeot 307 1.4 (16v) xs

Ένταξη: 07 Μάρ 2005
Δημοσιεύσεις: 668
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 04 Νοέ 2005, 17:12:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Kορυφαιο κομματι!Ειδικα εκει στην εισαγωγη οταν σκαει το μπασο ειναι που ευχεσαι να ειχες 48000000 15 ιντσα Sub Woofer ανατριχιασεις ολοκληρος! Laughing Laughing Surprised Surprised




ΣΣΣΣΣΣΣΣΣΑΣΙ ΜΜΜΜΜΕ ΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΑΣΙ ΔΔΔΔΔΔΔΙΑΦΕΡΕΙ....ΕΕΕΕΕΚΕΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΦΦΦΦΦΑΣΣΣΣΣΣΗ!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 04 Νοέ 2005, 17:19:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εμενα μου αρεσει καπου στην μεση που μπαινει η φωνη και κανει αυτα τα ανατολιτικα.Κορυφη,κορυφη!!!!!!!!Και ενα ακομα μου αρεσει αλλα ειναι χαλαρο και πολυ μελωδικο.


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
tirokomos (Να μας γραφεις...)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


peugeot 307 1.4 (16v) xs

Ένταξη: 07 Μάρ 2005
Δημοσιεύσεις: 668
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 04 Νοέ 2005, 17:21:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

brz20 έγραψε:
Εμενα μου αρεσει καπου στην μεση που μπαινει η φωνη και κανει αυτα τα ανατολιτικα.Κορυφη,κορυφη!!!!!!!!Και ενα ακομα μου αρεσει αλλα ειναι χαλαρο και πολυ μελωδικο.
Του Τερλεγκα οι στροφες????? Laughing Laughing Laughing Silly Silly Silly




ΣΣΣΣΣΣΣΣΣΑΣΙ ΜΜΜΜΜΕ ΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΑΣΙ ΔΔΔΔΔΔΔΙΑΦΕΡΕΙ....ΕΕΕΕΕΚΕΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΦΦΦΦΦΑΣΣΣΣΣΣΗ!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 04 Νοέ 2005, 17:42:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αυτο και αν ειναι κομματι.Και οπως θα περνω τις στροφες εσυ αν θελεις....Κατσε καλα.Τι ειπες τωρα?Πολυ ταξιδιαρικο κομματι.


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
tirokomos (Να μας γραφεις...)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


peugeot 307 1.4 (16v) xs

Ένταξη: 07 Μάρ 2005
Δημοσιεύσεις: 668
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 04 Νοέ 2005, 17:44:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ειδικα για την Καστανια ειναι οτι πρεπει! Laughing Laughing Laughing Τεο ακους αχρηστο πλασμα?Εξαιτιας σου εχασα 10 χρονια απο τη ζωη μου εκει πανω! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Evil Evil Evil




ΣΣΣΣΣΣΣΣΣΑΣΙ ΜΜΜΜΜΕ ΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΑΣΙ ΔΔΔΔΔΔΔΙΑΦΕΡΕΙ....ΕΕΕΕΕΚΕΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΦΦΦΦΦΑΣΣΣΣΣΣΗ!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
teodor_v (Στο καλο...)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 206 XS 1.6 16V

Ένταξη: 20 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 166
Τόπος: Θεσσαλονίκη-Καλαμαριά

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 05 Νοέ 2005, 22:17:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

tirokomos έγραψε:
Ειδικα για την Καστανια ειναι οτι πρεπει! Laughing Laughing Laughing Τεο ακους αχρηστο πλασμα?Εξαιτιας σου εχασα 10 χρονια απο τη ζωη μου εκει πανω! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Evil Evil Evil


XAXAXAXA Very happy Laughing Lol Thumbs Up Thumb Left Rotfl Yahoo! Ha Ha
Οποτε θελεις να χασεις αλλα 10 πες μου!!!!


McLaren Mercedes!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
tirokomos (Να μας γραφεις...)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


peugeot 307 1.4 (16v) xs

Ένταξη: 07 Μάρ 2005
Δημοσιεύσεις: 668
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 06 Νοέ 2005, 02:10:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ευχαριστω δε θα παρω..... Shoot Shoot Shoot Shoot Shoot Shoot Shoot Shoot Shoot Shoot Shoot




ΣΣΣΣΣΣΣΣΣΑΣΙ ΜΜΜΜΜΕ ΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΑΣΙ ΔΔΔΔΔΔΔΙΑΦΕΡΕΙ....ΕΕΕΕΕΚΕΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΦΦΦΦΦΑΣΣΣΣΣΣΗ!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1518s (PHP: 80% - SQL: 20%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on