PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

28/10/1940
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
tirokomos (Να μας γραφεις...)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


peugeot 307 1.4 (16v) xs

Ένταξη: 07 Μάρ 2005
Δημοσιεύσεις: 668
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 06 Νοέ 2005, 02:46:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Συμφωνω οτι οι μεχρι τωρα κυβερνησεις εχουν κανει τις απιστευτες μαλ***ες αλλα αν ερθεις και στη θεση του εκαστοτε προθυπουργου ο οποιος εκπροσωπει ενα ολοκληρο εθνος,την ωρα που ο αμερικανος εμμεσα σε εκβιασει οτι ειτε θα γινει ετσι η αλλιως ετοιμασου και η παστα ερχεται....τοτε δυσκολα θα ριψοκινδυνεψεις τισ τυχες τοσων ανθρωπων...αυτο που θα επρεπε να κανουμε ειναι ολοι μαζι να πουμε οτι δε παει αλλο!Ειναι δυνατον τα σκοπια να τα ονομασουν ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ????Ε,οχι...αυτο παραπαει...οσο οδυνηρος και αν ειναι ο πολεμος σε πολλους τομεις...για να τιμησουμε τις πραξεις των προγονων μας θα επρεπε να τους πατησουμε κυριολεκτικα κατω και οτι γινει!ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΕΙΝΑΙ Η ΕΛΛΑΔΑ που εκανε "ανθρωπους" ολα αυτα τα ζωα στον πλανητη με το πνευμα της και τον πολιτισμο της! Worthy Worthy Worthy




ΣΣΣΣΣΣΣΣΣΑΣΙ ΜΜΜΜΜΕ ΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΑΣΙ ΔΔΔΔΔΔΔΙΑΦΕΡΕΙ....ΕΕΕΕΕΚΕΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΦΦΦΦΦΑΣΣΣΣΣΣΗ!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 06 Νοέ 2005, 09:23:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Συμφωνω μαζι σου για το θεμα ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ!!!!Κανονικα επρεπε ενα καλο πρωι να σηκωσουμε τα μαχητικα απο την Λαρισσα και να τους κανουμε την χωρα τους ενα μεγαλο χωραφι.Αλλα...δεν φταινε αυτοι.Βρησκουν και πατανε σε πλατες αλλου.Αμα εχεις τον Νο1 γκαφατζη του πλανητη για συμαχο προχωρας πολυ καλα και πετυχενεις τα παντα.Αλλα και εμεις παιδια εχουμε δωσει πολλα δικαιωματα στους "φιλους" μας τους αμερικανους.Μια το ευχαριστω για τα Ιμια.Μια το οτι το παιζω ξερφραγο αμπελι για να περνα ο στρατος για να παει προς Σερβια μερια.Αυτο ηταν θεικο.Απο την μια τους στελναμε βοηθεια και απο την αλλη αφηναμε τους ΜΑ*****Σ τους αμερικανους να τους βοβμαρδιζουν.Ακομα ενα ειναι η Σουδα.Μην το ξεχνατε.Σπουδαζω Κρητη και εχω ακουσει οτι οταν τα αμερικανακια βγαινουν τσαρκα στα Χανια νομιζουν οτι ειναι οι κακαο και δερνω της υποθεσης.Ας ηρεμισουν λιγο λεω εγω για δεν θα αργισει κανενας να τους τραβηξει πιστολι καμια μερα.Γενικα η αμερικη μπλεκεται παντου.
Οσο για τον στρατο που ειπες φιλε Χρηστο το βλεπεις πολυ ρομαντικα το θεμα.Παρα πολυ!Ξερεις οτι σε εκτιμω πολυ και στο εχω πει αλλα σε αυτο διαφωνω.Ο στρατος σε μερικα χρονια θα ειναι μισθοφορικος.Και καλα θα κανει γιατι ειναι χασιμο χρονου και χρηματος.Επισης ειναι λαθος να πειστευουμε ακομα οτι καποτε θα εμπλεκουμε σε πολεμο με την Τουρκια ή με την Αλβανια ή οποιαδηποτε αλλη χωρα.Αυτα περασαν.Καθε κριση στο Αιγαιο ή οπουδηποτε αλλου ειναι κολπο για να πουλα η αμερικη οπλα.Βαζει φωτια,ψηνει τους μεν και τους δε οτι για να υπαρχει ασφαλεια πρεπει να υπαρχουν και οπλα πολλα και μετα εμεις το καταπινουμε.Και οσα τους μενουν για να μην τυχον ληξουν τα ριχνουν στο Ιρακ και στις αλλες της Μεσης Ανατολης!Αρα γιατι να φορεσω χακι?Για να πω πως υπηρετησα την μαμα πατριδα?Δηλαδη αυτο περιμενω για να γινω πατριωτης?Να ειμαι καποιος που εχοντας αγκαλια το G3 εκτελει παραγγελματα,να βαραω προσοχες στους ανωτερους,να με στελνουν σε ξενα εδαφη γιατι ετσι θελει ο αμερικανος.Οχι παιδια αν ειναι ετσι ο πατριωτισμος δεν τον θελω.Εγω αλλα με εχουν μαθει γι'αυτο


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
crusader (Σπύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2806

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 06 Νοέ 2005, 09:31:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θα συμφωνήσω με τον Χρήστο!

Είναι πολύ εύκολο για όλους μας να κατηγορούμε αυτούς που μας κυβερνάνε για όλα τα στραβά που βλέπουμε να γίνονται. Για σκεφθείτε όμως λίγο και τι πιέσεις πρέπει να δέχονται αυτοί οι άνθρωποι από τα "ισχυρά" κράτη, τι διπλωματία πρέπει να χρειάζεται να ασκήσουν κυρίως σε θέματα εξωτερικής πολιτικής και τι παιχνίδια και συμφέροντα μπορεί να παίζονται που δεν τα γνωρίζουμε;
Οι αποφάσεις που θα πάρουν αφορούν ένα ολόκληρο έθνος. Η ευθύνη είναι μεγάλη.

Από την άλλη βέβαια δεν μπορείς να κάνεις συνέχεια υποχωρήσεις για να τα έχεις καλά με όλους γιατί στο τέλος θα μας πατήσουν κάτω...
Όπως π.χ. με τα Σκόπια, μιας και το θίξατε. Αυτό παραπάει!!!
Πρέπει να έχουν τα κότσια να πουν ΟΧΙ. Να πάρουν αυτό το ρίσκο.
Θέματα σαν κι αυτό ΔΕΝ δέχονται διπλωματία, συζητήσεις και υποχωρήσεις. ΤΕΛΟΣ.


®
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 06 Νοέ 2005, 13:15:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εδώ ρε βλέπεις 2 μέτρα παληκάρια στο στρατό και βγαίνουνε Ι3 χωρίς όπλο ή Ι4 για να γλιτώνουνε τις σκοπιές... και μου λες μετά για να σηκωθούμε για αντεπίθεση ΑΝ παρατραβήξουν το σχοινί...?


(14 ώρες σκοπιά μέσα σε 2 μέρες... Rolling eyes και συνεχίζω!)



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 06 Νοέ 2005, 13:18:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και καλά αν γίνει πολέμος θα ξυπνήσει ο Μέγας Αλέξανδρος μέσα στον κάθε Ελληνάρα και θα γίνουμε επιτέλους η μεγάλη Ελλάδα (από Πόρτο μέχρι Αφγανιστάν)... και δώρο το κωνσταντινάτο που λέει και ο Βαγγέλης Cool


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 06 Νοέ 2005, 15:13:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρε παιδια.Τι μεγαλη Ελλαδα μας λετε?Υπαρχουν συνθηκες!Καταλαβετε το.Αυτο δεν γινεται σε καμια περιπτωση.Καλο ειναι να μην προαγουμε τις επεκτατικες τασεις μας.Στην συνχρονη ιστορια η Ελλαδα κρατουσε αμυνα μια ζωη.Εμεις εχουμε μεγαλωσει ετσι.Αφηστε τους επεκτατικους πολεμους.Μη μιλατε για καταστασεις που δεν θα θελατε να ζησετε απο αλλους λαους!Γιατι και ο Μεγας Αλεξανδρος πολεμο εκανε.Δεν πηγε με το γαντι.


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
teodor_v (Στο καλο...)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 206 XS 1.6 16V

Ένταξη: 20 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 166
Τόπος: Θεσσαλονίκη-Καλαμαριά

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 06 Νοέ 2005, 15:36:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ο στρατος για την Ελλαδα σημαινει πολλα. Ειναι μια χωρα που εχει περασει πολλα και χρειαζεται τον στρατο της. Επισης ο στρατος ειναι και παραδοση και ειναι ενα κομματι απο την ζωη του καθε αντρα. Οσο και αν εχει μαλακωσει ακομα σου διδασκει πολλα πραγματα. Δεν συμφωνω με τον μισθοφορικο στρατο γιατι μου κανει κατι σαν δημοσιο υπαλληλο! Δεν περιμενω πολλα απο εναν που θα πληρωθει για να υπηρετησει και δεν θα το κανει για την πατριδα αλλα για την τσεπη του! Σκεφτειτε παρελαση με μισφορικο στρατο... Να πληρωνεις καποιους για να τιμησουν την μνημη αυτων που εχασαν την ζωη τους για ολους εμας...


McLaren Mercedes!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
crusader (Σπύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2806

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 06 Νοέ 2005, 18:03:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
Εδώ ρε βλέπεις 2 μέτρα παληκάρια στο στρατό και βγαίνουνε Ι3 χωρίς όπλο ή Ι4 για να γλιτώνουνε τις σκοπιές... και μου λες μετά για να σηκωθούμε για αντεπίθεση ΑΝ παρατραβήξουν το σχοινί...?

Είσαι ακόμα φρέσκος στο στρατό... περίμενε λίγο και θα σου μάθουν ότι σε περίπτωση πολέμου το 1ο πράγμα που θα κάνουμε είναι να "φάμε" τους δειλούς...
Και δεν είναι όλοι έτσι. Όταν πας στα σύνορα θα δεις..
Steve έγραψε:
(14 ώρες σκοπιά μέσα σε 2 μέρες... Rolling eyes και συνεχίζω!)

Κουράγιο, μη μασάς... καλύτερα μάχιμος παρά γιωτάς!!!


®
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
STELIOS 
Moderator


Little Bastard

Ένταξη: 18 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 2664

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 06 Νοέ 2005, 18:48:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

teodor_v έγραψε:
Ο στρατος για την Ελλαδα σημαινει πολλα. Ειναι μια χωρα που εχει περασει πολλα και χρειαζεται τον στρατο της. Επισης ο στρατος ειναι και παραδοση και ειναι ενα κομματι απο την ζωη του καθε αντρα. Οσο και αν εχει μαλακωσει ακομα σου διδασκει πολλα πραγματα. Δεν συμφωνω με τον μισθοφορικο στρατο γιατι μου κανει κατι σαν δημοσιο υπαλληλο! Δεν περιμενω πολλα απο εναν που θα πληρωθει για να υπηρετησει και δεν θα το κανει για την πατριδα αλλα για την τσεπη του! Σκεφτειτε παρελαση με μισφορικο στρατο... Να πληρωνεις καποιους για να τιμησουν την μνημη αυτων που εχασαν την ζωη τους για ολους εμας...


Ο στρατος στην Ελλαδα δεν ειναι μισθοφορικος για εναν μονο λογο. Επειδη ειμαστε φτωχη χωρα και δεν μπορουμε να συντηρησουμε πληρωμενο στρατο. Εξαλου οταν μηλαμε για την αμηνα της χωρας σου δεν εχει σημασια αν εισαι μισθοφορς στρατιωτης ή απλα φανταρος, παλι τη χωρα σου υπερασπιζεσαι και θα το κανεις με τον ιδιο ζηλο και στις δυο περιπτωσεις. Εξαλου τι νομιζεις, οτι οι στρατιωτικοι δεν πληρωνονται ??? Τσαμπα κανουν αυτη τη δουλεια ??? Απλα εμεις ως φτωχη χωρα βασιζομαστε στην συνησφωρα των αντρων που εχουν κανει το στρατιωτικο τους. Εξαλου σε περιοδο πολεμου ολοι εμεις που εχουμε κανει φανατροι νομιζεις οτι θα παμε πρωτη γραμμη να πολεμισουμε ??? Ενταξει ναι μερικοι θα παμε αλλα οι περισσοτεροι ειμαστε εκπαιδευμενοι για υποστηρικτικους ρολους, την πραγματικα βρομικη δουλεια την κανουν οι επαγκελματιες, αυτοι που πληρωνονται. Οι εποχες που οι μαχες γινονταν σωμα με σωμα και επικρατουσε αυτος με το μεγαλητερο φιλοτιμο εχουν περασει. Πλεον οι πολεμοι γινονται στα κριφα και με οσο το δυνατο λιγοτερο εμψυχο δυναμικο.
Σε αλλες χωρες που η θυτεια πληρωνεται, ο στρατιωτης δηλαδη ειναι επαγγελμα, ειναι και διαφορετικη η εκπαιδευση. Γιατι υπαρχουν χρηματα και προπαντων οργανωση.
Γιατι τα λεω ολα αυτα? Απλα να δειξω οτι η θητεια που κανουμε εμεις εδω ειναι αναγκαστικο μετρο γιατι πασχουμε πληθησμιακα και οικονομικα ως χωρα. Δηλαδοι ολοι οι μονιμοι του στρατου που εχουν διαλεξει το στρατο ως καριερα θεωρουνται μισθοφοροι και αρα οχι πατριωτες ?


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
tirokomos (Να μας γραφεις...)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


peugeot 307 1.4 (16v) xs

Ένταξη: 07 Μάρ 2005
Δημοσιεύσεις: 668
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 06 Νοέ 2005, 19:28:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ξαναλεω οτι το θεμα αυτο ειναι πως το βλεπει κανεις....Εγω δε δεχομαι να μπαινουν ολοι αυτοι οι αξεστοι μεσα στο σπιτι μου για τις εντυπωσεις και για το σπασιμο του τσαμπουκα.... Evil Σε τετοιες περιπτωσεις πιστευω οτι εγω οπως και καθε αλλος δε θα εδειχνε χαρακτηρα...ισχυει "μπηκες σπιτι μου να μου κανεις κακο????Ε θα σε γαμησω!!!!Τερμα...δε προκειται να κατσω να μιλησω!Χαρακτηριστικα σας λεω οτι εχω ενα πολυ καλο μου φιλο ο οποιος ηταν στα ΟΥΚ...μου ειπε οτι οταν οι κωλοτουρκοι μπουκαραν στα Ιμια και ξεφορτωσαν κατι κομαντα,αμεσως αποβιβαστηκαν 2 φουσκωτα με τα "βατραχια" μας οι οποιοι περιμεναν το πρασινο φως για να τους σφαξουν,πραγμα πανευκολο απ'οσο μου ειπε,αλλα επεσε τηλ. απο το Υπουργειο Εθνικης Αμυνης το οποιο εδινε εντολη να φυγουν κατευθειαν για να αποφευχθει ο πολεμος....τα παιδια μας εφυγαν λοιπον απο κει ΚΛΑΙΓΟΝΤΑΣγιατι σε 2 λεπτα θα τους ειχαν αφανισει απο προσωπου γης και δεν τους αφησαν οι δικοι μας!Οταν μου διηγουνταν την ιστορια ανατριχιασα και βουρκωσα απο περηφανια!Να τι παλικαρια εχουμε και αφηνουμε το καθε μαλ**α βαρβαρο να μας κουνιεται.....Γι΄αυτο θα συμφωνησω απολυτα με τα λεγομενα του Teodor....Τωρα Κωνσταντινε,που και γω σε εκτιμω παρα πολυ,οσον αφορα τον Μεγα Αλεξανδρο απλα θελω να σου πω οτι ναι μεν δεν πηγε με το γαντι αλλα οταν πεθανε αυτοι που εκλαιγαν με λιγμους πανω απο το πτωμα του ηταν η οικογενεια του Δαρειου για το χαμο αυτου του μεγιστου ανθρωπου!Θελω να πω οτι αυτους που κυριευσε και εκπολιτισε στο τελος τον αγαπουσαν πιο πολυ ακομα και απο μερικους ελληνες που αμφισβητησαν το οραμα του Μεγιστου Των Ελληνων!Αυτον που ενωσε ολους τους Ελληνες!!!!




ΣΣΣΣΣΣΣΣΣΑΣΙ ΜΜΜΜΜΕ ΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΑΣΙ ΔΔΔΔΔΔΔΙΑΦΕΡΕΙ....ΕΕΕΕΕΚΕΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΦΦΦΦΦΑΣΣΣΣΣΣΗ!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
STELIOS 
Moderator


Little Bastard

Ένταξη: 18 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 2664

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 06 Νοέ 2005, 20:17:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γιατι οι OΥΚαδες δεν πληρωνωνται απ΄το Πολεμικο Ναυτικο ??? Ποιος δηλαδη ειναι μισθοφορος και ποιος ειναι επαγγελματιας τελικα ??? Εγω θελω να καταληξω στο οτι δεν ηφησταται η εννοια μισθοφορος οταν διαλεγεις ως καριερα την υπερασπιση της πατριδας σου.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
tirokomos (Να μας γραφεις...)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


peugeot 307 1.4 (16v) xs

Ένταξη: 07 Μάρ 2005
Δημοσιεύσεις: 668
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 06 Νοέ 2005, 21:07:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

STELIOS έγραψε:
Γιατι οι OΥΚαδες δεν πληρωνωνται απ΄το Πολεμικο Ναυτικο ??? Ποιος δηλαδη ειναι μισθοφορος και ποιος ειναι επαγγελματιας τελικα ??? Εγω θελω να καταληξω στο οτι δεν ηφησταται η εννοια μισθοφορος οταν διαλεγεις ως καριερα την υπερασπιση της πατριδας σου.
Μπερδευεσαι....μισθοφορικος δεν σημαινει οτι μονο ελληνες θα κατατασονται και θα το ασκουν ως επαγγελμα...Καθ'οτι μελος της ευρωπαικης κοινοτητας εχουν το δικαιωμα και ξενοι να καταταχτουν στον ελληνικο στρατο...ειναι μια απο τις παραμετρους του ευρωστρατου...!Ε,λοιπον εγω γιατι να εμπιστευθω τον Χ αλλοδαπο να υπερασπιστει τα πατρια εδαφη?Μη λεμε οτι θελουμε...αλλο πραγμα ο εθνικος στρατος και αλλο ο μισθοφορικος....




ΣΣΣΣΣΣΣΣΣΑΣΙ ΜΜΜΜΜΕ ΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΑΣΙ ΔΔΔΔΔΔΔΙΑΦΕΡΕΙ....ΕΕΕΕΕΚΕΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΦΦΦΦΦΑΣΣΣΣΣΣΗ!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 06 Νοέ 2005, 21:26:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λοιπον παιδια το θεμα ειναι οτι ο στρατος και οτι αλλο εχει επιπεδα του στυλ εγω ειμαι και εσεις πρεπει οταν με βλεπετε να βαρατε προσοχες δεν το γουσταρω καθολου.Γι'αυτο γινονται κομπλεξικοι μετα.Βγαζουν τα σπασμενα.Γενικα πιστευω στην ελευθερια.Και πιστευω ακομα οτι το αν εχεις ή δεν εχεις φορεσει χακι δεν ειναι κριτιριο για να πεις οτι θα υπερασπιστης καλυτερα την πατριδα σου.Οταν ο εχθρος θα σου χτυπησει την πορτα τοτε θα σου βγει αν το εχεις.Δεν στο μαθαινουν πουθενα αυτο.


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
tirokomos (Να μας γραφεις...)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


peugeot 307 1.4 (16v) xs

Ένταξη: 07 Μάρ 2005
Δημοσιεύσεις: 668
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 06 Νοέ 2005, 21:29:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Kωστα εχεις πυροβολησει ποτε???




ΣΣΣΣΣΣΣΣΣΑΣΙ ΜΜΜΜΜΕ ΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΑΣΙ ΔΔΔΔΔΔΔΙΑΦΕΡΕΙ....ΕΕΕΕΕΚΕΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΦΦΦΦΦΑΣΣΣΣΣΣΗ!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 06 Νοέ 2005, 22:06:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

crusader έγραψε:
Και δεν είναι όλοι έτσι. Όταν πας στα σύνορα θα δεις..


Μπα, ΔΕΝ Cool



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Νοέ 2005, 09:29:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναι!!!Ειχα σχεση με τα οπλα.Οχι με M1 και G3.Βεβαια εσυ τωρα θες να το πας οτι και καλα αν δεν πας στρατο δεν θα ξερεις πως να πυροβολισεις και τι να κανεις για να προστατευθεις σε τετοιες καταστασεις.Και εγω σου λεω οτι ο ανθρωπος οταν νιωσει οτι πανε να τον πατησουν καποιες αξιες ξυπνανε μεσα του τρελες δυναμεις.Παρε αυτο σαν παραδειγμα.Οταν ειμουν πιο μικρος στο σχολειο ακομα παιζοταν πολυ καβγαδες.Δεν χρειαζοταν να ξερεις πολεμικες τεχνες για να υπερασπισεις τον εαυτο σου.Σου εβγαινε απο μεσα σου.


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
tirokomos (Να μας γραφεις...)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


peugeot 307 1.4 (16v) xs

Ένταξη: 07 Μάρ 2005
Δημοσιεύσεις: 668
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Νοέ 2005, 18:24:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

brz20 έγραψε:
Ναι!!!Ειχα σχεση με τα οπλα.Οχι με M1 και G3.Βεβαια εσυ τωρα θες να το πας οτι και καλα αν δεν πας στρατο δεν θα ξερεις πως να πυροβολισεις και τι να κανεις για να προστατευθεις σε τετοιες καταστασεις.Και εγω σου λεω οτι ο ανθρωπος οταν νιωσει οτι πανε να τον πατησουν καποιες αξιες ξυπνανε μεσα του τρελες δυναμεις.Παρε αυτο σαν παραδειγμα.Οταν ειμουν πιο μικρος στο σχολειο ακομα παιζοταν πολυ καβγαδες.Δεν χρειαζοταν να ξερεις πολεμικες τεχνες για να υπερασπισεις τον εαυτο σου.Σου εβγαινε απο μεσα σου.
Αλλο το ενα αλλο το αλλο....οταν ο αλλος θα σου επιτιθεται απο αποσταση 300 μετρων δε θα περιμενεις ομως να του σκασεις ντουμπλεξ...... Wink Αυτο που θελω να πω ειναι οτι στο στρατο μαθαινεις πραγματα οπως να λυνεις και να ξαναδενεις το οπλο σου σε 1 λεπτο σε περιπτωση εμπλοκης του αλλα και πολεμικες τεχνες πολυ πιο αποδοτικες απ'οτι να παιζεις σφαλιαρες... Wink Εγω παντως εχω πυροβολησει με Βeretta και ταρακουνηθηκα αρκετα,μια αλλη φορα επισης εριξα με καραμπινα και εψαχνα τον ωμο μου 2 μερες....Σε περιπτωση πολεμου δε θα εχεις ουτε 1 λεπτο να τον ψαξεις.Και αυτο διαδασκεσαι στο στρατο οσο χαλια και αν ειναι πλεον. Wink




ΣΣΣΣΣΣΣΣΣΑΣΙ ΜΜΜΜΜΕ ΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΑΣΙ ΔΔΔΔΔΔΔΙΑΦΕΡΕΙ....ΕΕΕΕΕΚΕΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΦΦΦΦΦΑΣΣΣΣΣΣΗ!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Νοέ 2005, 18:37:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναι αλλα οχι να κανω και 2,5 χρονια γι'αυτο.Αυτο που λες περιλαμβανεται στην βασικη εκπαιδευση.6 μηνες δουλεια ειναι.Το παραπανω ειναι ταλεπωρια.Εγω σου ειπα δεν δεχομαι να βαραω προσοχες.Αν ηταν απλα να με παρουν μια μερα και να με πουν ξερεις φιλε ελα να σε μαθω 5 πραγματα για να ξερεις πως θα αντιμετωπισεις καποια κατασταση θα το δεχομουν αλλα να ειμασταν ισοι απεναντι σε ολους.Οχι αυτο που γινεται.Καθε 3 και λιγο αναφορα γιατι δεν βαρεσες προσοχη.Ημαρτον!!!


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
tirokomos (Να μας γραφεις...)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


peugeot 307 1.4 (16v) xs

Ένταξη: 07 Μάρ 2005
Δημοσιεύσεις: 668
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Νοέ 2005, 19:04:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

brz20 έγραψε:
Ναι αλλα οχι να κανω και 2,5 χρονια γι'αυτο.Αυτο που λες περιλαμβανεται στην βασικη εκπαιδευση.6 μηνες δουλεια ειναι.Το παραπανω ειναι ταλεπωρια.Εγω σου ειπα δεν δεχομαι να βαραω προσοχες.Αν ηταν απλα να με παρουν μια μερα και να με πουν ξερεις φιλε ελα να σε μαθω 5 πραγματα για να ξερεις πως θα αντιμετωπισεις καποια κατασταση θα το δεχομουν αλλα να ειμασταν ισοι απεναντι σε ολους.Οχι αυτο που γινεται.Καθε 3 και λιγο αναφορα γιατι δεν βαρεσες προσοχη.Ημαρτον!!!
H ιεαραρχεια υφισταται για τον μοναδικο λογο του οτι πρεπει καποιος πρεπει να κραταει τα ινια και να υπαρχει ταξη...αλλιως θα ηταν ξεφραγο αμπελι...οχι πως δεν ειναι αλλα για τα τυπικα και μονο...δεν γινεται πχ να πας να δουλεψεις καπου και να ειναι ολοι διευθυντες...παντου υπαρχει ιεραρχεια και απο αποψη παλαιοτητας και απο αλλες αποψεις...Ετσι ειναι τα πραγματα δεν μπορουν να αλλαχτουν.Απλα τα δεχεσαι και συμβιβαζεσαι... Wink




ΣΣΣΣΣΣΣΣΣΑΣΙ ΜΜΜΜΜΕ ΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΑΣΙ ΔΔΔΔΔΔΔΙΑΦΕΡΕΙ....ΕΕΕΕΕΚΕΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΦΦΦΦΦΑΣΣΣΣΣΣΗ!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
gianic (Γιάννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


mx-5 1.8

Ένταξη: 02 Ιούλ 2004
Δημοσιεύσεις: 835
Τόπος: Αγ.Παρασκευη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Νοέ 2005, 19:05:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

brz20 έγραψε:
Ναι αλλα οχι να κανω και 2,5 χρονια γι'αυτο.Αυτο που λες περιλαμβανεται στην βασικη εκπαιδευση.6 μηνες δουλεια ειναι.Το παραπανω ειναι ταλεπωρια.Εγω σου ειπα δεν δεχομαι να βαραω προσοχες.Αν ηταν απλα να με παρουν μια μερα και να με πουν ξερεις φιλε ελα να σε μαθω 5 πραγματα για να ξερεις πως θα αντιμετωπισεις καποια κατασταση θα το δεχομουν αλλα να ειμασταν ισοι απεναντι σε ολους.Οχι αυτο που γινεται.Καθε 3 και λιγο αναφορα γιατι δεν βαρεσες προσοχη.Ημαρτον!!!


σωστος !! Thumbs Up Thumbs Up Thumbs Up Thumbs Up Thumbs Up Thumbs Up Thumbs Up




bye bye cc , welcome miata
Fuck army...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενη
Σελίδα 3 από 5

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2169s (PHP: 84% - SQL: 16%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on