PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Ελλαδάρα και κακία!
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Tiesto (Vassilis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Opel Astra GTC 1.8 Cosmo

Ένταξη: 02 Ιούν 2005
Δημοσιεύσεις: 758
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 27 Οκτ 2005, 11:22:17    Θέμα δημοσίευσης: Ελλαδάρα και κακία! Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πoσo σχετιζoνται αυτα τα δυο? Σημερα τo πρωι ειδα με τα ματια μου οτι σχετιζονται πολυ αμεσα!

Xθες, οταν με το καλο γυρισα απτο meeting του club μας, βρηκα να παρκαρω σε μια θεση 3 μετρα πιο κατω απτο σπιτι μου στην οποια ειχε τοποθετηθει ενα τεραστιο κομματι ασφαλτου δεμενο με μια κορδελα (ειχαν περασει φυσικο αεριο εκει και ειχε μεινει αυτο το κομματι οποτε το χρησιμοποιουσαν για να "κρατανε" τη θεση). Η η**θια η διαχειριστρια μου την ειχε πει 3-4 φορες να μην το βαζω εκει με την δικαιολογια οτι το πεζοδρομιο ειναι δικο της Shocked . Eπειδη ομως δεν ειχε πουθενα αλλου θεση, εβγαλα την πετρα και το εβαλα εκει.

Mε ξυπναει σημερα η μανα μου συγχισμενη πρωι πρωι και μου λεει οτι καποιος εχει βαλει την πετρα πανω στο αυτοκινητο μου!!! Και οντως παιδια, καποιος ειχε βαλει το τεραστιο αυτο κομματι πανω στο καπο μου!

Kατεβηκαμε κατω και καναμε μια ωραια φασαρια (και λιγα ειπαμε!)

Προσωπικα πιστευω οτι το εκανε ο αντρας αυτης της κυρατσας επειδη ειναι πολυ κομπλεξικος γενικα και χθες οταν ειχα ερθει, δεν ειχε ερθει ακομα αυτος. Oταν της τα λεγαμε αυτα, αυτη μας ελεγε "και που ξερετε οτι το καναμε εμεις" και "μπορει να το κανε κανενας νεαρος" και δικαιολογιες του (T) λες και ειμαστε χαζοι!

Η ζημια στο αυτοκινητο μου ηταν μια βαθια γραντζουνια 5-10 ποντων και κατι αλλες πιο μικρες περιμετρικα. Eπισης, εχω την εντυπωση πως εχει κατσει το καπο απ αυτη τη μερια (φοραω αμορτισερακια καπο και κανονικα προεξεχει λιγο και τωρα εχω την εντυπωση οτι εχει κατσει απο κει).

Φυσικα δεν μπορω να κανω κατι επειδη δεν εχω αποδειξεις αλλα δεν μπορω να συνιδητοποιησω τι κακια εχει ο κοσμος μεσα του!

Aν καποιος εχει μια ιδεα για το πως μπορω να δικαιοθω, παρακαλω να την πει.

Aυτη τη στιγμη μου ρχεται να κατεβω να της σπασω τ αμαξι αλλα τοτε θα γινω κακος! Σ αυτον τον κοσμο ομως φαινεται οτι οι κακοι επιβιωνουν και οι καλοι ειναι οι μ***κες που την πατανε συνεχεια!


"The world's best Dj! Dj Tiesto!" - Cream Amnesia Ibiza 10/08/2002

www.tiesto.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
COOL ALEXIS (Aleki)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

C3 Cowmooflage

Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 2776
Τόπος: Fathercare

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 27 Οκτ 2005, 11:33:41    Θέμα δημοσίευσης: Re: Ελλαδαρα και κακια! Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Tiesto έγραψε:
Aυτη τη στιγμη μου ρχεται να κατεβω να της σπασω τ αμαξι αλλα τοτε θα γινω κακος! Σ αυτον τον κοσμο ομως φαινεται οτι οι κακοι επιβιωνουν και οι καλοι ειναι οι μ***κες που την πατανε συνεχεια!


ΕΕΕ δεν θα τους κάνουμε την χάρη Exclamation Exclamation Exclamation

Να τους αφήσεις να ζούνε με τις τριτοκοσμικές αντιλήψεις τους και εσύ να τους χαμογελάς κάθε μέρα Exclamation
Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy

Το ξέρω πως πονάει αλλά δεν θα γίνουμε και όμοιοι τους Razz

Το θέμα είναι πως η ζημία σε σχέση με το τρέξιμο για να δικαιωθείς ειναι μικρή οπότε Cool


Θέλω ένα και ένα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 27 Οκτ 2005, 12:21:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φαε φασολια και πανε κανε την αναγκη σου επανω στο δικο τους καπο και αν σε ρωτησουν ή σου πουνε τιποτα πες.........εεεε αφου μου ρθε?.... Shocked Very happy


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
Demis (Demis)
Μέλος
Μέλος


206cc

Ένταξη: 14 Σεπ 2003
Δημοσιεύσεις: 116
Τόπος: Peiraias

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 27 Οκτ 2005, 13:18:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρε παιδια ας ειμαστε λιγο σοβαροι...Τι να μην πεσεις στο επιπεδο τους..Του προκαλεσαν μια ζημια στο αυτοκινητο του..ΕΛΕΟΣ..
Εγω πραγματικα δεν ξερω τι θα εκανα αλλα πραγματικα οτι και να εκανα θα ηταν πολυ κακο....
Οσο χαλαρα και πολιτισμενα να το δεις το θεμα δεν το καταπινεις ετσι απλα αυτο...!!


Run bAbe Run......
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Timour21 (Stathis)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 306 GTI-6

Ένταξη: 28 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 158
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 27 Οκτ 2005, 14:43:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Την πέτρα την πέταξες τουλάχιστον? Κάνε αυτό που έκανα και γω αν μπορείς.
Πριν κανα χρόνο βρήκα το αυτοκίνητό μου με μία γρατζουνιά με κλειδι ή κατσαβίδι από την μία άκρη μέχρι την άλλη. Το μεγαλύτερο μέρος της γρατζουνιάς βγήκε με μία αλοιφή αλλά κάποια σημεία θέλανε τρίψιμο και βάψιμο. Μετά απο καμια βδομάδα τα ίδια. Έβαλα λοιπόν μια webcamera απο το μπαλκόνι μου να πέρνει captures ανα 5 δευτερόλεπτα τα βράδια. Βρήκα το ατομάκι που το έκανε αλλά τα χαρακτηριστικά του ήταν δισδιάκριτα. Είδα όμως τι ώρα περίπου "μάρκαρε" το αυτοκίνητό μου. Οπότε πάλι με αλοιφές το μάζεψα λιγάκι και κάθε βράδυ έστηνα ενέδρα. Την 3η μέρα τον πέτυχα. Τον άφησα να το μαρκάρει και μετά αφού τον μπουζούριασα σε κατάσταση παραφροσύνης έβαλα αλοιφή στα μούτρα του και άρχισα να του τρίβω την μάπα πάνω στο αυτοκίνητο (χωρίς αποτελέσματα όμως - το κανονικό πετσάκι είναι καλύτερο). Επίσης με το κλειδί του το ίδιο του έκανα στη μούρη ότι έκανε αυτός στο αμάξι μου. Μετά από αυτό (και αφού φρόντισα να κοιτάξω την ταυτότητά του για να δω στοιχεία και που μένει) του είπα οτι οτιδήποτε πάθει το αυτοκίνητό μου, ακόμα και αυτός να μην το έχει κάνει θα τον βρώ και θα φροντίσω να τρώει το φαί του αλεσμένο με καλαμάκι.
Έκτοτε το αυτοκίνητό μου μένει ανενόχλητο.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
tirokomos (Να μας γραφεις...)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


peugeot 307 1.4 (16v) xs

Ένταξη: 07 Μάρ 2005
Δημοσιεύσεις: 668
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 27 Οκτ 2005, 14:57:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

E Ι Σ Α Ι Θ Ε Ο Σ ! ! !χαχαχαχαχααχαχαχαχα!!!!μπραβο ρε παιδια!Και εγω το εχω αυτο το κολλημα με το αυτοκινητο μου....και ειμαι της αποψης οτι σε τετοια θεματα πρεπει να γινεσαι κατινα!!!!Δε χωρανε συγχωρεσεις...τι ειμαστε εμεις?Αγιοι η μαλ**ες????Δε καταλαβα...Αλλα στην περιπτωση με την πετρα στο καπω,δε νομιζω οτι μπορει να κανει και πολλα!Απλα προς το παρον φροντισε να ηρεμησεις...την επομενη φορα παντως πιστευω οτι πρεπει να απονεμηθει δικαιοσυνη με τον πατροπαραδοτο τροπο!!! Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil




ΣΣΣΣΣΣΣΣΣΑΣΙ ΜΜΜΜΜΕ ΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΑΣΙ ΔΔΔΔΔΔΔΙΑΦΕΡΕΙ....ΕΕΕΕΕΚΕΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΦΦΦΦΦΑΣΣΣΣΣΣΗ!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Timour21 (Stathis)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 306 GTI-6

Ένταξη: 28 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 158
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 27 Οκτ 2005, 15:37:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φίλε Χρήστο τα ίδια περίπου έχει περάσει το 306 μου και στην πόλη σου.
Παρκαρισμένο στην Βασ. Όλγας -κοντά στο 82- έμενα σε έναν φίλο και το πρωί το βρήκα με δεκάδες σβησμένα τσιγάρα στον ουρανό του αυτοκινήτου και με άδεια κουτάκια μπύρες. Και να σκεφτείς οτι δεν έχω καν αθηναικές πινακίδες, έχω καλαματιανές. Αλλά θα μου πείς αλήτες και κάφροι υπάρχουν παντού. Evil Twisted evil Evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 27 Οκτ 2005, 16:20:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Tiesto αν όντως το έχουν κάνει αυτοί τότε οι ανθρωποι είναι καφροι.
Οπότε και στο ξύλο να πλακωθείς δεν νομίζω να βγάζεις άκρη.

Οπότε ή φωνάζεις κάποιον από το δήμο και της εξηγεί της κυράτσας ότι ο χώρος αυτός δεν της ανήκει και τελείωνει εκεί το πράγμα.

Βέβαια αν είναι τοσο κάφροι υπάρχει πάντα το ενδεχόμενο να το ξανακάνουν.

Εγώ απλά δεν θα το ξανάφηνα το αυτοκίνητό μου εκεί.

Θα θελα πολύ να τους αφήσω ένα αντίστοιχο "σουβενίρ" αλλά αυτό δεν οδηγεί τελικά πουθενά δυστυχώς...

Άσε που πάντα θα παίζει το ενδεχόμενο όποτε το αφήνεις εκεί εκεί να θυμάται να πλένει πχ το πεζοδόμιό της ή το μπαλκόνι της κλπ κλπ.....


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
ROM206 (ΙΓΝΑΤΙΟΣ)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


206 1.6ΧΤ '03( EVOLUTIONISED )

Ένταξη: 16 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 342
Τόπος: Παραλία πλευρά !!!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 27 Οκτ 2005, 16:45:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παρόμοιο σκηνικό σε φίλο μου...


Κατσαβίδι απο την μια μέχρι την άλλη άκρη του αυτοκινήτου.... δεν λέω το αποτέλεσμα, το ξέρετε....


Μετά απο 1 μήνα έρχεται η αντίδραση του φίλου μου....

Καυστηκικό υγρό..... ουρανός, καπό και γενικότερα....
τα λόγια περιττά.....


My Baby !!!!!
http://www.psclub.gr/forum/album_personal.php?user_id=1196
CURIOCITY DIDN'T KILL THE CAT!
MY PEUG 206 DID!!!!!
(Θέλω καινούργιοοοο αμάξι...!!! )
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Tiesto (Vassilis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Opel Astra GTC 1.8 Cosmo

Ένταξη: 02 Ιούν 2005
Δημοσιεύσεις: 758
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 27 Οκτ 2005, 16:50:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

thnx παιδια για τις αμεσες απαντησεις!

εχεις δικιο μανθο. δεν οδηγει πουθενα η εκδικηση αλλα ειναι πολυ αδικο να σου κανει καποιος ζημια και να μην τιμωρειται! πραγματικα δεν μπορω να το πιστεψω ακομα το πως σκεφτονται μερικοι ανθρωποι!

btw, πριν λιγο ανακαλυψα πως ΟΝΤΩΣ μου εχει στραβωσει το καπο. στα δεξια πεταγεται λιγο προς τα πανω. λιγο αλλα φανερα...

αν κανω μηνυση προς τον διαχειριστη της πολυκατοικιας και πω οτι παλιοτερα ειχαν γινει και αλλα σκηνικα (εχω μαρτυρες σ αυτο) και γι αυτο πιστευω πως αυτος το κανε, λετε να καταφερω κατι?

Το αυτοκινητο σιγουρα θα παρκαρει εκει οποτε υπαρχει χωρος και αν ξαναγινει κατι η μονη λυση θα ειναι η εκδικηση!

Αυτο με τον δημο θα το κανω κατα πασα πιθανοτητα.


"The world's best Dj! Dj Tiesto!" - Cream Amnesia Ibiza 10/08/2002

www.tiesto.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
tirokomos (Να μας γραφεις...)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


peugeot 307 1.4 (16v) xs

Ένταξη: 07 Μάρ 2005
Δημοσιεύσεις: 668
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 27 Οκτ 2005, 17:00:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Bασιλη ακομα και μηνυση να κανεις....παλι τα πραματα ειναι ζορικα...εφοσον δεν υπαρχουν αποδειξεις θα πρεπει να πας με μαρτυρες.Οποτε λογικα θα φερει και αυτος για να καταθεσουν το ακριβως αντιθετο των λεγομενων σου και θα παει ο λογος σου εναντιον του λογου του....δε προκειται να βγαλεις ακρη και αδικα η ταλαιπωρια!Στο λεω,γιατι αυτο το καιρο τρεχω και γω στα δικαστηρια με μαρτυρες για ενα εργασιακο μου θεμα αλλα πανω κατω η διαδικασια ειναι ομοια...Δεν αξιζει τον κοπο και τα χρηματα...Τωρα θα μου πεις...."εσυ γιατι τοτε τρεχεις στα δικαστηρια?"...Η απαντηση ειναι οτι εχω να παιρνω μερικες χιλιαδες ευρω και δε το αφηνω ετσι αυτο!!!! Twisted evil Παντως αυτο με την καμερα ειναι καλη φαση....ειδικα αμα ειναι τοσο μαλ**ες? και ξανακανουν κατι στο αμαξακι σου!Τοτε ΓΑ**ΣΕ ΤΟΥΣ!!!!!! Wink




ΣΣΣΣΣΣΣΣΣΑΣΙ ΜΜΜΜΜΕ ΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΑΣΙ ΔΔΔΔΔΔΔΙΑΦΕΡΕΙ....ΕΕΕΕΕΚΕΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΦΦΦΦΦΑΣΣΣΣΣΣΗ!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ROM206 (ΙΓΝΑΤΙΟΣ)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


206 1.6ΧΤ '03( EVOLUTIONISED )

Ένταξη: 16 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 342
Τόπος: Παραλία πλευρά !!!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 27 Οκτ 2005, 17:05:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγω προσωπικά θα έπεφτε στο ίδιο επίπεδο και ακόμα χειρότερα.... δεν έχει δικαίωμα κάνενας δίχως εξουσιοδότηση απο το νόμο να κάνει οτιδήποτε σε περιουσιακό σου στοιχείο...

και επειδή αυτή η " κυριά και κύριος " θα είναι με το χαμόγελο στα χείλη απο την ικανοποίηση δεν θα το ανεχτώ, επειδή οχι μόνο τι γλύτωσε έτσι αλλά επειδή δεν πρόκειται να ξαναβάλεις εκεί το αμάξι σου...
Εγω πρόσωπικά τρελλένομαι όταν βλέπω το παράμικρο στο αμάξι(σήμερα πήγα να λυποθυμήσω απο την σύχγυση μου όταν είδα έτσι το αμάξι)

και πίστεψε με, ο δήμος δεν πρόκειται να κάνει τπτ..... ξέρω τι λέω στον ίδιο δήμο είμαστε.... το έχω δοκιμάσει και εγώ με ενα γείτονα που αυτός έπιασε και κάρφωνε κολωνάκια με κλειδαριά για να τα βγάζει όποτε θέλει....


My Baby !!!!!
http://www.psclub.gr/forum/album_personal.php?user_id=1196
CURIOCITY DIDN'T KILL THE CAT!
MY PEUG 206 DID!!!!!
(Θέλω καινούργιοοοο αμάξι...!!! )
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Tiesto (Vassilis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Opel Astra GTC 1.8 Cosmo

Ένταξη: 02 Ιούν 2005
Δημοσιεύσεις: 758
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 27 Οκτ 2005, 17:24:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καταλαβα. Ειμαστε και σε ωραιο δημο ρε γειτονα!

αυτο που θα κανω σιγουρα ειναι να ριξω ζαχαρη στο ρεζερβουαρ αν μπορω να το ανοιξω μετα απο 1-2 εβδομαδες. δεν προκειται να φανταστει τι εγινε.

εκτος παλι αν ριξω ενα μπουκαλι νερο μεσα... και ας ειμαι κακος. δε πειραζει. να γινουμε και μεις λιγο κακοι επειδη τον καλο τον λενε και μ***κα οπως ελεγε ενας καθηγητης μου


"The world's best Dj! Dj Tiesto!" - Cream Amnesia Ibiza 10/08/2002

www.tiesto.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
tirokomos (Να μας γραφεις...)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


peugeot 307 1.4 (16v) xs

Ένταξη: 07 Μάρ 2005
Δημοσιεύσεις: 668
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 27 Οκτ 2005, 17:26:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θα προτιμουσα την μεθοδο της ζαχαρης στο ρεζερβουαρ...... Twisted evil Twisted evil Twisted evil Devil




ΣΣΣΣΣΣΣΣΣΑΣΙ ΜΜΜΜΜΕ ΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΑΣΙ ΔΔΔΔΔΔΔΙΑΦΕΡΕΙ....ΕΕΕΕΕΚΕΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΦΦΦΦΦΑΣΣΣΣΣΣΗ!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 27 Οκτ 2005, 17:42:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τι μηνυσεις ρε? να παρκαρεις εκεί καθε μερα. κι αν ξαναδεις το παραμικρο να τα κανεις όλα που$##να. Κι αμα θες ερχομαι κι εγώ να δείρουμε. Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
tirokomos (Να μας γραφεις...)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


peugeot 307 1.4 (16v) xs

Ένταξη: 07 Μάρ 2005
Δημοσιεύσεις: 668
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 27 Οκτ 2005, 17:49:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αμαν ρε παιδια....ειστε μακρια αλλιως ψηνομουν και γω να σκασω μυτη για σουτια!!!! Sad Sad Sad Sad Κριμα...και γα**το εμενα ολοι οι γειτονες μου με αγαπανε...τι καταρα!χεχεχεχε!Ψυχραιμιστειτεεεεεεεεεεε......εχει ο καιρος γυρισματα... Wink




ΣΣΣΣΣΣΣΣΣΑΣΙ ΜΜΜΜΜΕ ΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΑΣΙ ΔΔΔΔΔΔΔΙΑΦΕΡΕΙ....ΕΕΕΕΕΚΕΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΦΦΦΦΦΑΣΣΣΣΣΣΗ!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kovac (Χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 masturbisio!!!

Ένταξη: 13 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 1201
Τόπος: Νίκαια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 27 Οκτ 2005, 18:23:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Βάλε ένα φίλο σου (ώστε να μην μπορούν να έχουν αποδείξεις πως το έκανες εσύ ή μη σε πιάσουν στα πράσσα την ώρα που το κάνεις, γιατί θα έχουν το νου τους) να βάλει την ίδια πέτρα πάνω στο δικό τους αμάξι όταν το παρκάρουν εκεί.
Αν σε ρωτήσουν ή σου κάνουν φασαρία πες τους:
Tiesto έγραψε:
"και που ξερετε οτι το καναμε εμεις" και "μπορει να το κανε κανενας νεαρος"


Γιατί sorry κιολας αλλά...ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΠΑΡΚΑΡΑΝΕ ΑΥΤΟΙ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΤΟ ΣΚΗΝΙΚΟ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΤΡΑ ΚΙ ΕΓΙΝΕ ΟΤΑΝ ΕΒΑΛΕΣ ΕΣΥ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ?
Θέλετε να με πείτε κακόβουλο, κατίνα, κλπ, κλπ ΟΚ.
Αλλά ορισμένοι πρέπει να ξεκολλήσουν από τη νοοτροπία "εδώ είναι η θέση μου" είτε με τον καλό είτε με τον κακό τρόπο.

Αν δε σου αρέσει η πρόταση μου, τότε ακολούθησε τη λογική του Timour21, η οποία είναι και πιο normal. Σε λίγες μέρες την έχει ΓΑΜ**ΕΙ από χέρι!

Πιο πριν όμως πήγαινε μέχρι την αστυνομία και υπέβαλλε μήνυση κατ'αγνώστων. Αν θυμάμαι καλά, όποιον πιάσεις επ' αυτοφώρο να κάνει ζημιά στο αμάξι σου πληρώνει και τη ζημιά που είχε καταγραφεί όταν έκανες τη μήνυση. Wink Wink
Κι αν όντως είναι ο σπιτονοικοκύρης σου...ε...βρες πιο πριν ένα καλό διαμερισματάκι να νοικάσεις. Laughing Laughing Laughing


Και τα παπούτσια μέσα...
ΒΤΤ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
manosm3 (manos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 RC F/L '10 & Peugeot 206 1.4 XT

Ένταξη: 17 Ιούν 2005
Δημοσιεύσεις: 908
Τόπος: Βριλησσια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 28 Οκτ 2005, 00:35:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγω στη θεση σου θα εκανα αυτο που ειπε ενα παιδι, να βαλω καμερα και να παρακολουθω τι γινεται τα βραδια. Μολις εβρισκα ποιος ηταν θα τον ΕΣΠΑΓΑ ΣΤΟ ΞΥΛΟ κανονικοτατα. Ειχα φτασει στο παρα 5 να το κανω αυτο με εναν αρχιπαπαρα που λεει οτι δηθεν δε χωραει να βαλει το αυτοκινητο του στη θεση του και πρεπει να παρκαρω το 206 στο δρομο... Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 28 Οκτ 2005, 01:06:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ROM206 έγραψε:
Εγω προσωπικά θα έπεφτε στο ίδιο επίπεδο και ακόμα χειρότερα.... δεν έχει δικαίωμα κάνενας δίχως εξουσιοδότηση απο το νόμο να κάνει οτιδήποτε σε περιουσιακό σου στοιχείο...


Και εγω φιλε μου μαζι σου ειμαι.Με το αμαξι μου ειμαι τοσο τρελαμενος που παντα το βαζω μεσα στο γκαραζ για να μην το κανει κανενας καποια ζημια.Ακομα και για 2 λεπτα να θελω να πεταχτω καπου.Αρρωστια!!!!!Μια μερα ηθελα να δω αν εχω κλειδωσει το σπιτι πριν φυγω ενω ειχα βγαλει το καμαρι μου απο το γκαραζ του.Εκανα το λαθος και το αφησα εξω.Μεχρι που να παω πανω και να ξανακατεβω για να φυγω ειχαν προλαβει κατι "καλοι" γειτονες απο τον 3 αν θυμαμαι καλα να το κανουν τασακι.Τσιγαρα,ψιχουλα,καφεδες και ενα πλαστικο(ευτιχως)μπουκαλακι απο αναψυκτικο βρηκα.Ο συγκεκριμενος μου εκλεινε πολλες φορες και την εισοδο του γκαραζ.Και εχω και μια πινακιδα τεραστια που λεει ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΕ ΤΟ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑ.Που να μην ειχα βαλει κιολας.

Απο τοτε ξεκινησα τον πολεμο.Και αρχισα καπως ετσι.Γυρισα 4.30 το βραδυ απ'εξω και βλεπω το αμαξι του να με εχει κλεισει.Κατεβαινω και τον χτυπαω το θυροτηλεφωνο.Ουτε συγνωμες ουτε παρακαλω.Του ειπα "ελα και παρε το αμαξι σου τωρα αλλιως φερνω γερανο και το σηκωνει".Εβαλε μυαλο για 2 μηνες και το σκηνικο ειχε ξεχαστει απο μεριας του.Μεχρι που το ξανακανε και τωρα σκεφτομαι να εφαρμοσω καποιες απο τις μεθοδους κατσαβιδι στα λαστιχα,κλειδι σε λαμαρινα και αλλα παρομοια.


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Tiesto (Vassilis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Opel Astra GTC 1.8 Cosmo

Ένταξη: 02 Ιούν 2005
Δημοσιεύσεις: 758
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 28 Οκτ 2005, 01:42:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

α οχι. αν σου χει κλεισει την εισοδο του γκαραζ παρε την αστυνομια να του κοψουν κληση η ακομα και να το σηκωσουν. ο,τι κρινουν αυτοι σωστο.


"The world's best Dj! Dj Tiesto!" - Cream Amnesia Ibiza 10/08/2002

www.tiesto.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1806s (PHP: 84% - SQL: 16%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on